Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 12-15-2003, 16:46   #1
={GF}=Sammael_
Major

Wyślij wiadomość przez ICQ do ={GF}=Sammael_ Wyślij wiadomość przez AIM do ={GF}=Sammael_ Wyślij wiadomość przez MSN do ={GF}=Sammael_
Domyślnie "...A kultura tu podobno jest..." (Zielone zabki)

Gratuluje, gratuluje klimatu, który zostal tu wytworzony... Wiem, że jestem noobem i nie powinienem się wypowiadać... ale mimo wszystko przemówie. W całym moim noobiarstwie, potrafię kląć jak cholera grając w tą grę, ale nawet w przypadku zatargu z Kubą z PAO, który to zdenerwował mnie nieziemsko bodajże w kwietniu br. na forum potrafiłem zachować spokój i kulture wypowiedzi. To co widzę tutaj (wlasnie zmknietym topicu, ale nie tylko w nim)przechodzi ludzkie pojęcie - bluzgi, leci mięcho, itp. Nie zamierzam z tego miejsca apelować o spokój, kulturę bo to byłoby bezcelowe, po prostu chciałbym uświadomić pewne osoby jak inni - "szaraki AAO", o których się nie mówi odbierają tą sytuację.
Nie potrzeba nam TWL ! mamy jeszcze lepsze bagienko, nie wiem czy smiac sie czy tez plakac.

Pozdrawiam, Sammael

PS: Niektorzy dziwia sie, czemu nie chce mi sie wchodzic na polskie serwery ostatnimi czasy, a jak juz jestem strasznie sie tam denerwuje... Przyklad: wczoraj, skusilem sie, bylo doprawdy wspaniale... Na miejscu tych obcokrajowcow, ktorzy zostali wywaleni za nic wyskoczylbym z gaci....
PS2: Przepraszam za brak polskich znakow w tej czesci postu, ale wlasnie opcje jezyka mi sie pokisily a chcialem dopisac do konca.

UPDATE do wersji pierwotnej:
PS3: Moderatorzy, Administratorzy, Krolowie, Premierzy, Dyktatorzy mozecie wedle uznania usunac ten topic - a juz na pewno po jakimkolwiek przejawie chamstwa forumowego, ktore tutaj mogloby sie pojawic. Wtenczas sam o to zaapeluje.
PS4: Ban-ana tez moge dostac, przynajmniej nie bede mogl tu wejsc i z ciekawosci zobaczyc kto dzisiaj odwalil najwieksza chamowke.[/code]

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 12-15-2003, 17:24   #2
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

Czego się spodziewałeś i czego oczekujesz ? Na forum jest tylu ludzi , że nie jest możliwe to aby wszyscy się ze sobą zgadzali.

Każdy ma prawo do swojej wypowiedzi jednak musi to robić na odpowiednim poziomie. Można kogoś niecierpieć , z czymś się nie zgadzać jednak pewne granice wypowiedzi muszą być i są wytyczone. Kto je przekroczy jest usuwany z forum - co dobrze widać we wspomnianym przez Ciebie zamkniętym topiku.

Inne wypowiedzi (nie tylko w tamtym topiku) wprowadzają niekiedy co prawda niemiłą atmosferę ale co z tego ? Oczywiście sam bym wolał gdyby wszystko było pięknie i kolorowo ale jeżeli komuś coś leży na wątrobie to ma prawo to wyrazić. Jest tu za dużo ludzi o odmiennych charakterach i niestety bez zgrzytów się nie obędzie - musisz się z tym pogodzić.

Cytat:
PS4: Ban-ana tez moge dostac,
No pewnie , że dostaniesz. Przecież wpadamy sobie na forum i sypiemy banami na lewo i prawo ot tak bez powodu i bez zastanowienia ... a co ? w końcu poruszasz niewygodny temat więc ban Ci sie należy.
[PL]_Przemooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-15-2003, 17:51   #3
={GF}=Sammael_
Major

Wyślij wiadomość przez ICQ do ={GF}=Sammael_ Wyślij wiadomość przez AIM do ={GF}=Sammael_ Wyślij wiadomość przez MSN do ={GF}=Sammael_
Domyślnie

Oczywiście, że każdy ma prawo do wypowiedzi ale tak jak napisaleś pięknie by było gdyby te teksty były na odpowiednim poziomie. Przepraszam, może jestem ślepy ale w niektórych postach za grosz kultury nie widzę. Przecież mnie nie chodzi o wazeliniarstwo, rzucanie uśmiechem na prawo i lewo, tylko o przemyślenie tego co się piszę.
Używając prawa do swobodnej wypowiedzi używamy także "prawa" do tworzenia swojego wizerunku czy inaczej image. Nie wiem, po prostu nie wiem czy niektórym odpowiada taki styl, czy może teraz nastała taka moda...

Przemooo Twoją odpowiedź odebrałem tak jakbyś chcial mnie atakować (szczególnie druga część Twojego postu) czy ta nutka sarkazmu miała takie zadanie, czy po prostu mój zmysł wyczuwania *uczuć* w tekście jest już troche zmęczony po ciężkim dniu.

Pozdrawiam, Sammael
Stare 12-15-2003, 18:01   #4
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie

Moim zdaniem on Cie nie atakuje. To bylo pokazanie tego ze za darmo nikt nie dostaje bana. Twoj post napewno na niego nie zaslugiwal i z tego co widze dalej tu jestes Zgadzam sie z toba ze wypowiedzi niektorych luzdi sa troche nie na poziomie :/
Stare 12-15-2003, 18:04   #5
Hunt.ER
General

Miasto: Toruń, Ciechanów
Wyślij wiadomość przez AIM do Hunt.ER
Domyślnie

"świadczy o tym nasz dom kultury "

Ehh dopiero teraz od 2 dni jetem na forum i sobie troche poczytałem świeżych postów... aż żal dupe ściska za przeproszeniem. Aż coraz mniej mi sie chce wchodzić na forum na którym jest coraz więcej chamstwa. Dobrze że chamstwo to nie jest przez Inkuba i moderatorów tolerowane chociaż IMHo powinno być rozdawanych więcej banów. Na szczęśćie na polskich serwerach jeszcze nigdy nie brałem udziału w jakiejś przykrej sytuacji i jakoś zawsze gram w miłej atmosferze. Prawde powiedziewszy ostatnio trace resztki szacunku do niektórych osób. Ale cóź taka jest nasza mentalność i nic tego nei zmieni. Ciesze sie że jest jeszcze troche "normalnych" ludzi
Stare 12-15-2003, 18:23   #6
Guest

Domyślnie

Podpisuje sie pod slowami Sammael'a wszystkimi konczynami. Ja tez ostanio bylam tak "milo" goszczona na polskich serwerach, ze az gre odinstalowalam ( zapewne ku uciesze co poniektorych). To co sie dzieje w tej chwili na polskiej "scenie" jest co najmniej zenujace. Kazdy, kazdemu wilkiem, zero wspolpracy, byle tylko opluc przeciwnikow i zmieszac z blotem. Moj kobiecy rozum nie jest w stanie pojac takiej chorej rywalizacji i tak mocnego zaangazowania emocjonalnego co poniektorych jednostek, wiec winy upatruje w meskiej ambicji, checi dominacji itp.
I prosze Przemooo nie pisz , ze tak musi byc, bo niby rozni ludzie rozne poglady, to konflikty musza wynikac. Problem w tym, ze te konflikty w 90% nie maja podloza, ktore mozna by nazwac rozniaca zdan, argumenty ( o ile wogole takie istnieja ) sa wyssane z palca, a jeszcze w wiekszej liczbie przypadkow wynikaja ot z zwyklej zlosliwosci i chceci dopieczenia.
Sammael'owi nie chodzi tylko o to forum ( na ktorym panuje wzgledny porzadek ), ale takze o forum CBP, a przedewszystkim o klimat panujacy na polskich serverach, na ktorych nie grywasz ( wiem bo swojego czasu bylam bardzo czesto ich bywalczynia ), wiec nie masz zielonego pojecia co sie tam dzieje. Ja zawsze grajac na Majesticu, staralam sie aby atmosfera byla mila. Ladnie prosilam o nie przeklinanie, gdy powstawal jakis konflikt prosilam adwersarzy o przystopowanie ( ewentulane przeniesienie sie na gg ). Nigdy nie wdawalam sie w walki miedzyklanowe, wielokrotnie wstyd mi bylo za roznego rodzaju wypowiedzi niektorych ludzi noszacych ten tag co ja, ale olewalam to z prostej przyczyny... Otoz wydawalo mi sie, ze logicznym jest, iz to co pisze [Majestic]XXXXXX nie jest rownowazne z tym co mysle ja.
Wielokrotnie jednak przekonalam sie ze tak nie jest, jak juz wspomnialam wczesniej ataki na moja osobe ostanimi czasy sie nasilily i jestem pewna, ze chlopcy, ktorzy byli laskawi mnie obrazac ( nikt z nich nie uslyszal odemnie zlego slowa ), za argument mieli jedynie to, ze nosze wyzej wymieniony tag.
Podsumowujac bylo miło, ale się skończyło i IMHO nie ma juz szans powrotu do stanu z przed roku,a juz napewno ten topic niczego nie zmieni...
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-15-2003, 18:28   #7
Vincent
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Vincent
Domyślnie

Cale szczescie ze udzielam sie tylko w tematach i przegladam tylko te tematy, w ktorych kultura jest zachowana. Z jednej strony ciekawi mnie
co tak sprowokowalo Sammaela do takiego topicu, a z drugiej strony niechce. Przypuszczam ze cos sie stalo w temacie Majestic vs Grom, bo cos slyszalem ze tam ostro bylo, ale neichce przegladac tematu bo mnie on nie dotyczy
Vincent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-15-2003, 18:34   #8
Hunt.ER
General

Miasto: Toruń, Ciechanów
Wyślij wiadomość przez AIM do Hunt.ER
Domyślnie

Cytat:
Napisał Drug
Ja tez ostanio bylam tak "milo" goszczona na polskich serwerach, ze az gre odinstalowalam ( zapewne ku uciesze co poniektorych).
Szkoda Drug, że odinstalowałaś bo zawsze lubiłem z toba grać Tylko żebyś mniej mnie zabijała

Cytat:
Napisał Drug
Wielokrotnie jednak przekonalam sie ze tak nie jest, jak juz wspomnialam wczesniej ataki na moja osobe ostanimi czasy sie nasilily i jestem pewna, ze chlopcy, ktorzy byli laskawi mnie obrazac ( nikt z nich nie uslyszal odemnie zlego slowa ), za argument mieli jedynie to, ze nosze wyzej wymieniony tag.
..
Hmm powiedz mi którzy to ja już zrobie z nimi porządek

Na podsumowanie powiem, że ostatnio nawet nie zastanawiam sie czy nei przerzucić sie na inną grę lecz z doświadczenia wiem że wszędzie jest podobnie nie tylko na scenie AA Niestety tacy już jesteśmy my-ludzie(naszczeście nie wszyscy )
Stare 12-15-2003, 21:51   #9
={GF}=Sammael_
Major

Domyślnie

@ Drug, Hunter, Pixel dziękuję za parę odpowiednich słów, zwłaszcza Drug za dogłębniejsze opisanie problemu
Drug - jest tylko jeden wniosek - trzeba grać na zagranicznych serwerach, można spotkać miłych ludzi i co z tego, że mają 9 honoru (ha! też tyle miałem :-) ) ale np. komunikują się i próbują pomóc; a w tym bagnie? prędzej nejda pod nogi dostane od bardzo doświadczonego gracza. Ale to stwarza dziwną sytuacje, jesteś w klanie, który praktycznie administruje dwoma z trzech polskich serwerów i musiałabyś chodzić na zagraniczne serwerki, żeby miło pograć. Na szczęście ja nie jestem w takiej sytuacji :-)

I cóż z tego, że my tu sobie w pare osób "gadu gadu".

@ Vincent - skłonił mnie po części ten topic, a to, że mało tu piszę postów nie znaczy, że ich nie czytam dodatkowo obserwacja Polaków w grze na żywo...

Pozdrawiam, Sammael
Stare 12-15-2003, 22:32   #10
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał ={GF}=Sammael_
I cóż z tego, że my tu sobie w pare osób "gadu gadu".
A toz z tego, ze fajnie sobie powspominac stare dobre czasy . Pamietam jak pierwszy raz gralam z Toba i Amonem, dawno, dawno temu na pipeline... Gralam w obronie, wy razem atakowaliscie... Pierwsza mysl jak mi przyszla do glowy po kilku rozegranych rundach - Fajnie, ze pojawili sie nowi dobrzy, polscy gracze (chyba nawet cos w tym stylu wam powiedzialam).
Juz dawno minely czasy , kiedy to siedzialo sie do 1-2 w nocy na Majesticu i nie chcialo sie isc spac... Bylo, minelo, mowi sie trudno.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-15-2003, 22:48   #11
ivangrozny
Chief Warrant Officer

Wyślij wiadomość przez MSN do ivangrozny
Domyślnie

Juz tak jest ze na polskich servach wszyscy sie spinają, zamiast sie zrelaxować
Stare 12-15-2003, 22:58   #12
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

Cytat:
Napisał ={GF}=Sammael_
Przemooo Twoją odpowiedź odebrałem tak jakbyś chcial mnie atakować (szczególnie druga część Twojego postu) czy ta nutka sarkazmu miała takie zadanie, czy po prostu mój zmysł wyczuwania *uczuć* w tekście jest już troche zmęczony po ciężkim dniu.
W pierwszej części wyrazam po prostu swoje zdanie. Drugą część dobrze odczytałeś - to była nutka sarkazmu i miała mieć za zadanie co prawda nie ataku na twoją osobę ale na tego typu stwierdzenie jak w PS4. - odnośnie groźby zbanowania tak często wysuwanej także przez innych forumowiczów w innych topikach.

Przesłanie doskonale odczytał Pixel , nic dodać nic ująć.

@Drug
Tak, masz rację - moja wypowiedź dotyczyła jedynie tego forum. nie bywam ani na polskich serwerach ani na forum CBP więc na te tematy nie mogę się wypowiedzieć. Podtrzymuje swoje zdanie , że im wiecej ludzi tym więcj poglądów i więcej konfliktów ... choć przyznaje że co do innych motywów masz bardzo duzo jak nie więcej racji :wink:
[PL]_Przemooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-15-2003, 23:41   #13
={GF}=Sammael_
Major

Domyślnie

Drug wtedy było tak słodko pięknie i noobiarsko (ja byłem noobkiem) :-) jedno mi zostało od tamtej pory -> zawsze do assault (prawie zawsze :-)).
Jak to dobrze czasem usłyszeć takie ciepłe słowa (co na to KaT? może wreszcie mnie wykopie z serwera na moją prośbę). Zapewniam, że mnie i Amonowi było również bardzo przyjemnie z Tobą grać, później zwłaszcza, w 1.9 byłaś medykiem (medyczką ;-P); każdy chciał być ranny, poczuć ten subtelny kobiecy dotyk na swojej skórze. to znaczyło bardzo wiele na zimnym pipeline najeżonym op4rami dla zmordowanych żolnierzy bojących się wychylić czubek nosa :-) [chyba zaczne pisać wojenne erotyki ].

Przemooo - wiem, że tu banów nie dostaje się z powietrza, napisałem to o banie jako wyraz jakiegoś sprzeciwu... właściwie nic nie znaczącego ale zawsze... "jak Wy się tu tak bawicie to ja dziękuję wysiadam i tu nie wracam"
Jeśli poczułeś się dotknięty, przepraszam, nie chciałem podważać Twoich zasad pracy tutaj, ale fakt faktem czasami moderatorzy zamykają niegroźne tematy a obrzucanie się mięsem pozostaje. (Nie chce uogólniać - ale czasami tak jest)

Pozdrawiam, Sammael
Stare 12-16-2003, 07:28   #14
-=Leviathan=-
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do -=Leviathan=- Wyślij wiadomość przez Yahoo do -=Leviathan=-
Domyślnie

Po prostu brakuje paru banów dla kilku osób zarówno z Maj. jak i Gromu i wreszcie może będzie trochę spokoju na tym forum... w sumie to nie mam pojęcia na co Inkub czeka no chyba, że niektórzy są nietykalni i "tak musi być" tak czy siak jakoś mi się nie podoba utożsamianie mnie z kretynizmami pisanymi przez część majestic i myślę, że podobnie jest w Gromie... 5 osób pokazuje jacy to oni nie są "inteligentni" 40 innych osób z obu klanów na tym tylko traci bo ma ten sam Tag przed nickiem...

btw. ja bym się pozabijał, przecież jest o co, czyż nie ? jest cała masa tak "poważnych" powodów, że chyba nie ma się nad czym zastanawiać... debile
-=Leviathan=- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-16-2003, 13:56   #15
Vincent
General

Domyślnie

Ja musze przyznac ze jakis czas temu sporo gralem na polskich serwerach (teraz mniej) ale niepsotkalem sie z zadnym chamstwem.
Na zagranicznych serach znajduje tylko czasem osoby ktore nie zbyt milo mowia o naszym kraju, ale staram sie ich wyprowadzic z bledu. A z wiekszoscia polakow jak i z poza naszych granic milo mi sie rozmawia. Ja to musze miec farta zeby wchodzic na takie serwery
Stare 12-17-2003, 15:02   #16
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Ja też nie narzekam. Ostatnio głównie na rizie się grało i jest całkiem spoko.

Poza tym nie znam się na stosunkach (wewątrz, między itd.) klanowych, ale zdaje mi się, że zamiast narzekać na to że ludzie z własnego klanu psują komuś opinię powinno się wywalić prostaków i po kłopocie.

Chyba że te prostaki dobrze grają i wygrywanie meczów jest najważniejsze...
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-17-2003, 15:30   #17
Shooter
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Shooter
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wyclef_Brzoza
Ja też nie narzekam. Ostatnio głównie na rizie się grało i jest całkiem spoko.

Poza tym nie znam się na stosunkach (wewątrz, między itd.) klanowych, ale zdaje mi się, że zamiast narzekać na to że ludzie z własnego klanu psują komuś opinię powinno się wywalić prostaków i po kłopocie.

Chyba że te prostaki dobrze grają i wygrywanie meczów jest najważniejsze...
TAG JEZD ! Wyrzucić, najlepiej ściąć i spopielić, nie ? Po pierszwsze: nikt nie wyrzuci nikogo, z kim gra do kilku(nastu) miesięcy dlatego, że nie zgadza się z nim w poglądach, ew. kilka razy napisał coś, co się nie spodobało komuś innemu. Poza tym tu nie chodzi o to, kogo się wywali, kto zostanie...Tu chodzi o atmosferę. Zaczynałem grać w AAO mniej więcej na początku kwietnia, mało grywam na polskich serwach, bo od samego początku mam dziwną alergię na mapy CQB :wink: Ale czytam dość regularnie forum, zawsze przyjemnie było spotkać Polaków na jakimś obcym gruncie... A popatrzcie, co się dzieje teraz - zaczyna się podzielać liga, mecze (niektóre) bardziej przypominają atmosferą chuligańską zadymę niż uczciwą, przyjacielską rywalizację...To co wyprawiają czasem Polacy (nawet klanowcy !) na serwerach zagranicznych woła o pomstę do nieba...Sporo starszych klanów słabnie lub się rozpada...Nie wiem, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy, może powiększanie się sceny ? DO WSZYSTKICH JEDNA PROŚBA - zanim zaczniecie rzucać bluzgi - obojętnie, czy to serwer, forum, TS, czy cokolwiek innego...po prostu się zastanówcie - Czy nie starczy już tego błocka, którym z takim zapałem obrzucają się wszyscy ?
Ardent caresses laid to rest...
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-17-2003, 17:24   #18
Vincent
General

Domyślnie

Ja ostatnio gram sporo z polskim graczem o niku $zczepan, gra sie z nim wesolo jak dla mnie, i reszta graczy, narzeka tylko na to ze on strzsznie spamuje czat , jednak czasem tlumacze jego teksty na jez ang. i atmosfera sie pochwili poprawia (on wali glupie teksty ale smieszne), ostatnio nawet gralem z jakimis anglikami ktorzy za cos chwalili Polske, jednak niestety niepamietam juz za co .
Mysle jednak ze kultura wsrod AAowcow, niejest az tak zla. Wystarczy popatrzecz co sie czasem dzieje na oficjalach, jeden drugiego niechcacy postrzeli i klnac na siebie zaczynaja. U nas jak widze atmosfera zaostrza sie dopiero od niedawna, jednak mysle ze niedlugo kazdy sie wyszaleje i wszystko wroci do normy .
Stare 12-17-2003, 23:43   #19
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ={GF}=Shooter
TAG JEZD ! Wyrzucić, najlepiej ściąć i spopielić, nie ? Po pierszwsze: nikt nie wyrzuci nikogo, z kim gra do kilku(nastu) miesięcy dlatego, że nie zgadza się z nim w poglądach, ew. kilka razy napisał coś, co się nie spodobało komuś innemu. Poza tym tu nie chodzi o to, kogo się wywali, kto zostanie...
W postach wyżej wyraźnie napisane było że chodzi o psucie opini, i do tych wypowiedzi się odnosiłem. Posiadanie własnego zdania nie jest chyba psuciem opini? Tak więc myśląc że odpowiadasz na mojego posta odpowiedziałeś sam sobie :wink:
Stare 12-18-2003, 01:15   #20
Guest

Domyślnie

Jak was czytam to mnie skręca, jaj nie macie. Co to? Szkoła sióstr nazaretanek? NIE to jest forum a jak sama nazwa wskazuje możesz tu natknąć się na wazeline taką jak ten post, mięcho w wykonaniu kosiarza, walenie głupa przez kata w topiku przed meczem z gromem itd na forum mamy przekrój zachowań ludzkich. Radzę wam przestańcie się użalać bo jest to śmieszne, co inkub powiedział ze zamknie forum i co z tego nie można bez tego żyć? Tak szczerze to wątpie aby to zrobił po takiej "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"e jak sprzeczka gromiaków i majów jak to w życiu raz się ludzie kochają a za dwa dni jadą sobie po całości. Co do bluzgów jaaaakoś nie zauważyłem aby tak strasznie wzrosła ilość mięsa na forum.

P.S. Co do serwerów to pograłem dzis co nieco na polskim i już wiem kto się lubi a kto sie czubi
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-18-2003, 11:54   #21
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał DirectC
Jak was czytam to mnie skręca, jaj nie macie. Co to? Szkoła sióstr nazaretanek? NIE to jest forum a jak sama nazwa wskazuje możesz tu natknąć się na wazeline taką jak ten post, mięcho w wykonaniu kosiarza, walenie głupa przez kata w topiku przed meczem z gromem itd na forum mamy przekrój zachowań ludzkich.
I co z tego : Nie wiem też o co chodzi z tymi jajami... Hmm jeśli Ty akceptujesz wszystkie "zachowania ludzkie" to nie oznacza że każdy musi...
Stare 12-18-2003, 16:55   #22
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie

Cytat:
Napisał -=[NS
=-Vincent]Ja ostatnio gram sporo z polskim graczem o niku $zczepan, gra sie z nim wesolo jak dla mnie, i reszta graczy, narzeka tylko na to ze on strzsznie spamuje czat , jednak czasem tlumacze jego teksty na jez ang. i atmosfera sie pochwili poprawia (on wali glupie teksty ale smieszne),
No $zczepan jest doby Gra caly czas na pipce, jak widze ze siedzi na jakims serwerze to odrazu sie przylaczam, niezly z niego numer :wink:
B@RTOLU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-22-2003, 12:11   #23
Lukas_the_Silvan
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez Yahoo do Lukas_the_Silvan
Domyślnie

Drug odinstalowala gre.. nooo

Drug, twoj fanklub (a przynajmniej byly fanklub, z czasow jak dostawal z saw na pipeline) unizenie prosi o zainstalowanie gry. Kazdy chce zlapac jakiegos "czita". Zas KaT'a PROSI SIE O NIE PISANIE DUZYMI LITERAMI... w kwestii antyfankubowych dzialan!

Co do miesa, to bardziej niz na forum drazniace jest mieso rzucane przez mlodziez wszechpolska na serwerach inszych niz polskie. Zwlaszacza po prosbie o bycie grzecznym i nie bluzgani... ehh ta dzieciarnia.

Lukas

PS. Do wszystkich chlopcow z procami gotowych udowadniac jacy to oni "meszczyzni", to tylko gra, sluzy zabawie.
Lukas_the_Silvan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-22-2003, 12:28   #24
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

A malymi moge?
Drug powroci jak jej sprawie nowy, poprawnie dzialajacy dysk, a wtedy strzezcie sie
Stare 12-22-2003, 15:23   #25
ZecioR
General

Miasto: Szczecin
Wyślij wiadomość przez MSN do ZecioR
Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
A malymi moge?
Drug powroci jak jej sprawie nowy, poprawnie dzialajacy dysk, a wtedy strzezcie sie
OLEEEEEEE :wink:

A tak serio to coprawda nie spotkalem sie z takim zachowaniem na serwerach, ale raz, ktos, nie pamietam juz kto (choc bylo to niedawno) opowiadal mi pewna sytuacja na gg, jakto ktostak zaczal wzucac komustam tylko za to, ze on go zabil po raz kolejny, to az mi sie noz w garazu otwozyl z relacji pamietam to ze uzywano slow o ktorych istnieniu nie mialem nawet pojecia, a uwiezcie mi pobluznic w czaie gry lubie, ale to w pokoju jak nikogo nie ma w domu, bo zazwyczaj krzycze w nieboglosy :wink: przychylam sie do wypowiedzi i Sammaela i HuntERa i Drug i wszystkich innych ktorzy maja podobne do nich zdania..

PS Drug czekam na pipeline pod sciana na egzekucje i bede jak zawsze radosny bo "Kobieta mnie bije" :wink:

Pozdrawiam

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania