Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Stare 12-15-2003, 10:26   #51
[Majestic]Ghost
Warrant Officer 1

Wyślij wiadomość przez MSN do [Majestic]Ghost
Domyślnie

Wszyscy moi kochani żołnierze wszyscy bez wyjątku i nie zależnie od przynależności. Czy my naprawdę nie umiemy się cieszyć samą grą. Tym, że walka była jak najbardziej wyrównana. Tym że mamy tak wielu wspaniałych graczy w naszym Polskim świecie AA, których podziwiam i zarazem marzę żeby, choć troszkę zbliżyć się do ich umiejętności.
Widzę, że wszyscy (bez wyjątku i przynależności klanowej) usilnie pielęgnujemy naszą Polską tradycję robienia bagna z wszystkiego, czego tylko się da. Ja wiem, że tradycja ważna rzecz dla narodu, ale myślę, że nie koniecznie musimy przyjmować w spadku od poprzednich pokoleń (do niech i ja się raczej zaliczam) złe cechy. Bardzo mnie cieszył początek tego wątku, wyrażanie podziwu dla przeciwnika i płynąca z tego radość, no, ale zaraz musieliśmy wrócić do normy i powoli zacząć rzucać błotem na siebie nawzajem (zaznaczam bez wyjątku jedna i druga strona).
Panowie pozycja, którą oba klany zajmują w naszym Polskim światku AA to nie tylko przywileje i wykładnia umiejętności to również obowiązki. To my powinniśmy świecić przykładem dawać wzór do naśladowania zarówno samej grze jak i w wzajemnych kontaktach czy przed meczem czy po nim. A my, co wszystko ściągamy do naszej Polskiej normy, czyli do poziomu…. Bez wątpienia spotkamy się jeszcze nie raz a jak przysłowie mówi „raz na wozie raz pod wozem” i jak sobie pomyślę, że po każdym spotkaniu tak ma wyglądać forum to mi się po prostu odechciewa.
Apeluje do was (bez wyjątku dotyczy to obu stron, bo moi też nie odpuszczają i nie ustępują adwersarzom tej jałowej dysputy) dajcie już spokój a nienawiść choćby indywidualną i kierowana pod konkretny adres zamieńcie na podziw dla umiejętności przeciwnika, bo oba klany są jak najbardziej tego warte.
[Majestic]Ghost jest offline  

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 12-15-2003, 10:31   #52
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

Czytając posty od mojego ostatniego coraz bardziej chce mi się odpisać, ale czuje ze to i tak nic nie da a wręcz spowoduje ze rozpęta się tylko kłótnia. Przemilczę wszystko, co chce napisać.
Jeszcze raz gratuluje świetnej postawy w meczu. Zagramy jeszcze nie jeden mecz. Jak po każdym meczu będą takie teksty jak teraz to się pochlastam. Panowie apeluje o nutkę profesjonalizmu i zamiast wyciągania brudów i kłótni więcej grania i wspólnych treningów przedmeczowych.
Ziggy- jest offline  
Stare 12-15-2003, 11:26   #53
ayssaver
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do ayssaver
Domyślnie

A mi się chce odpisać, ale nie chce mi się czytać... szczególnie tych trzech (sorki jeżeli jakieś pominąłem) wypracowań. Wracając do klimatu pierwszej strony tego topica:

Gratulacje dla GROMu .
HOOAH dla Majestic .
Stare 12-15-2003, 11:41   #54
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał YaHhOo!
Cytat:
Napisał EvilBart-
Cytat:
Napisał YaHhOo!
Napisz lepiej tak:
Jestem w klanie ktory mi krecil filmiki jak czitowalem

Zdziwie se bardzi jak baba nie dostaniesz za ton i slownictwo.
Wiesz. Ty nic nie wiesz. Tyle Ci powiem.

Filmy kręciłem na początku ja i ja kosiarza obserwowałem bardzo długo i bardzo liczyłem na to, że go złapie. A tu mijają tygodnie i nic.(każdy złapany cheater wpadał w 20 minut). Nie znalazłem na niego żadnego niepodważalnego dowodu. I to ja nalegałem między innymi żeby go przyjąć do GROMu jeszcze przed ukazaniem się PB ponieważ widziałem w nim bardzo utalentowanego gracza. Zdaje się, że się nie pomyliłem, bo forma mu nie spadła po wyjściu PB jak co niektórym.

Proponuję temat cheatów odłożyć na bok. Uważam że mecz był w 100% czysty więc nie wyciągajmy już tego.
To czy czitowal, tego sie pewnie nie dowiemy.Ale po co krecic filmy komus kto nie czituje :
A mi forma po wyjsciu PB wrecz wzrosla :wink:
yahhoo nie doszukuj się podtekstu gdzie go nie ma, to tak jak z adminem dawałeś namiar i on sprawdzał czy osoba rzeczywiście czituje, i tak samo jak admin dostawał więcej raportów na graczy którzy potrafią sami wygrać rudę niż na tych co potrafią co najwyżej mieć kila/dwa na rundę/mecz. Ta mi tez wzrosła po wyjściu PB ale znam typka który dostał bana jak jeszcze byliśmy razem w armadzie, wy"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"liśmy go z klanu po jakimś czasie, a on po banie dalej miał fragrate 5.7 wtedy wyszedł PB i fragrate spadł do 2.4 http://aaotracker.4players.de/usertr...p?userid=76244 dodam tylko że taki fragrate ma teraz dzięki graniu w obronie na moście co jest lamersko proste

Stare 12-15-2003, 11:45   #55
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ashura
A było już tak miło.....

1. Z 6BDS graliśmy na Farmie, z GF'em graliśmy na Swamp. Chciałbym widzieć wtedy wymiatającą 203-ke Dave'a.
2. Dave wstąpił do nas jakieś 3 miesiące temu, gdzieś koło końca września. Nie przyszedł jednak bezpośrednio z GF'ów, bo u nich już nie grał. Był wtedy w klanie RRF (nie pytaj co to za klan, nie znam) nie zrzeszonym w CBP. Ile był w GF, nie wiem, ale w tym momencie CBP musiało istnieć już jakieś 4-5 miesięcy. Nie znam dokładnych dat odejścia z DivD'u i wstąpienia do GF, więc jeżeli 6BDS lub GF będą chcieli podać tą sprawę do prezydium, zostanie ona rozpatrzona.
3. Wyrzuciliśmy iNsaMe'a z klanu do czasu wyjścia PB. Odpokutował swoje i przyjęliśmy go spowrotem. iNsaMe nie brał udziału w żadnym meczu na CBP, gdyż usunęliśmy go ze składu tuż przed pierwszym meczem z FOG'iem. Teraz gra, bo działa PB.
4. Nie wyzwaliśmy Was dwa miesiące temu, bo mieliśmy poważne kłopoty kadrowe. Brakowało nam Witka, KaT'a i mnie. Chyba nie sądzisz, że muszę atakować kogokolwiek na pałę, nie kalkulując swoich szans na równą walkę. Zaatakowaliśmy ostatecznie ponad 20 dni temu, bo dopiero wtedy wczłapaliśmy się spowrotem w zasięg (po meczu z 6BDS'em długo kisiliśm się w rejonach 5-6, co związane było z padem laddera 1 października), a na ustalenie daty mieliśmy blisko tygodzień, plus kolejne dwa tygodnie na przygotowanie do meczu, więc rozumiem, że obydwa klany wybrały termin, którego były dostatecznie mocno pewne. Każda z drużyn miała możliwość przygotować sobie czas na mecz i mocny skład. Nie rozumiem więc dlaczego to mieliśmy większe szanse niż Wy i dlaczego mecz dzisiaj jest mniej znaczący, od meczu który mógłby się odbyć dwa miesiące temu. Czyżby bez Witka i KaT'a w składzie mecz miał być bardziej "wyrównany"? Żeby ułatwić kalkulację dodam, że ci, którzy grali przeciwko Tobie w tym meczu, grali i dwa miesiące temu, z wyjątkiem No0oNe. Freak jest u nas już od 6 października, Dave chwilkę wcześniej, o pozostałych z dzisiejszego meczu nie muszę wspominać. A mecz z 6BDS'em, po którym nie zaatakowaliśmy, odbył się 16 października.
5. com.bat napisał mi, że te jatki na forum miały być swego rodzaju prowokacją... swoistym wyprowadzeniem nas z równowagi. Wierzę mu, bo jest to logiczne wyjaśnienie jego dyskusji z KaT'em. Po raz pierwszy od dawna poczułem się tak, jak nigdy. Przy stanie 6-6 było mi już wszystko jedno, wiedziałem, że jeżeli wygramy, to będziemy świętowac, a jeżeli przegramy, to przegramy z wymiataczami. I już się tak o wynik nie obawiałem... po meczu zaś było jeszcze lepiej, pogratulowaliśmy sobie wspólnie, podziękowaliśmy i uznaliśmy swoje ponadprzeciętne umiejętności. Nikt nikomu nie ubliżał, wręcz przeciwnie, atmosfera była taka, jaka powinna być trzy tygodnie aż do chwili przed meczem. Usłyszałem gratulacje od com.bat'a, pogratulowałem też jemu doskonałej gry. Wydaje mi się, że zbliżony wynik i piękny mecz nas pojednał. Tobie jednak jest mało. Nadal zwycięstwo jest jakieś "nie takie". Ciekaw jestem, jak zareagowałbyś na podobny post mojego autorstwa 2 miesiące temu, po hipotetycznej wygranej z rezerwowym składem Majestic.
6. Pare statystyk:
------------ Majestic ---------------------------------- GROM ----------------------
posiada 21 klanowiczy na trackerze --- posiada 14 klanowiczy na trackerze
Liczba godzin na Ins. Camp: 438.1 ----- Liczba godzin na Ins. Camp: 235.6
Liczba godzin na River Basin: 70.9 ----- Liczba godzin na River Basin: 441.4

Czy nadal sądzisz, że I. Camp to nasza sztandarowa mapa, a Wasza nie? Posiadając 1/3 klanowiczy mniej macie tylko 200 godzin różnicy na I. Camp, natomiast my mamy różnicę 370 godzin na Riverze. Jeżeli już miałbym typować nasze sztandarowe mapy (te, w które potrafimy wystawić naprawdę mocny skład), to powiedziałbym, że jest to Pipeline, bo Freak i Dave samotnie nabijają nam ponad połowę z tych 400 godzin na Ins. Camp. Przemyśl to sobie Kosiarz, nie wszystko jest takie jasne i oczywiste, jakim chciałbyś to sobie namalować.

Bart --> Byliśmy poirytowani opóźnieniem, przyznaję, ale czekaliśmy cierpliwie. Mecz został rozegrany, nie wracajmy więc do tematu. Nie warto zaprzątać sobie głowy tym, co już minęło.
podparłeś się godzinami ale zauważ że tracker jakiś czas temu:
a) uciął np. mi ponad 200 godzin
b) to jest juz druga wersja kiedy tracker śledzi ludzi jak mu się to przpadkiem uda

BTW. ładny wynik Majestic, GROm to jednak lamy

Stare 12-15-2003, 12:06   #56
ojest!
General

Miasto: Katowice-Brynów
Wyślij wiadomość przez AIM do ojest! Wyślij wiadomość przez MSN do ojest!
Domyślnie

Cytat:
Napisał iNsaMe
Odpisuj sobie ile chcesz na ten post i pisz wypisuj ile chcesz swoich teori spiskowych i tak juz nie zwróce na to uwagi, myśle że nie ma sensu zawracać głowy bredniami kogoś kto ma widoczne problemy ze sobą.
Pojde w slady za iNsaMe'm.

Do urzadzenie koszacego trawe:
Aha i bardzo sie cieszcze ze mieszkam w jednym bloku z iNsaMe i z innymi osobami, niz bym mial mieszkac w jednym bloku z toba, bo...
Ciekawe czy bys wyglosil takie przemowienie jakbyscie wygrali.
Trzeba umiec tez przegrywac...

FINITO
Stare 12-15-2003, 12:18   #57
PulaHula
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do PulaHula
Domyślnie

Cytat:
Napisał Inkub
Wątek po pięknym starcie zmierza gwałtownie do zamknięcia. Kosiarz - bez przeklinania. Insame - bez unoszenia się i robienia z siebie dziewicy, kiedy sam się przyznałeś, że zdarzało ci się używać gówna.
Inkub
Pozdrawiam
juz raz prosilem zebys nie przywracal tej sygnaturki - nie wyrazam zgody na wykorzystywanie czesci moich zdjec - sygnaturke usune jeszcze raz jesli ja przywrocisz bede zmuszony podjac odpowiednie kroki
Stare 12-15-2003, 12:29   #58
PulaHula
Captain

Domyślnie

A jeszcze Inkubie jakbyś mógł napisać w którym miejscu robie z siebie jakąś - jak to ujołeś "dziewice"- byłbym Ci dozgonnie wdzięczny :*
juz raz prosilem zebys nie przywracal tej sygnaturki - nie wyrazam zgody na wykorzystywanie czesci moich zdjec - sygnaturke usune jeszcze raz jesli ja przywrocisz bede zmuszony podjac odpowiednie kroki
Stare 12-15-2003, 12:37   #59
[Kwasek]
General

Domyślnie

I nastala jasnosc gdyz wypowiedziaal sie kochaany kwasiuniu

Insame zamiast pisac idz na plac manewrowy bo normalnie zalamujesz
mnie z tym prawkiem

A co mnie wczoraj rozbawilo naajbardziej hehehehe

Otoz siedzimy sobie na ts majesztyka no i ktos daal nam linki do trakera....no to zaczelismy sie zbijac i komentowac

A tu nagle wchodzi dave i slucha a my sobie mowimy kto kogo zabil tzn ja sie zbijaalem na co nasz szanowny Dave krzyczy "jestes na adminie kwasek" no rozbawil wszytkich az sie pozzniej lepiej ogladalo zmagania naa traakerze (to jest lepsze niz Canal+)
Stare 12-15-2003, 12:57   #60
EvilBart-
Major

Wyślij wiadomość przez ICQ do EvilBart- Wyślij wiadomość przez MSN do EvilBart-
Domyślnie

To już wiem dlaczego na waszym ts posypały się bany lol to się nazywa paranoja ;D
Stare 12-15-2003, 12:59   #61
kosiarz_umyslow
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

)x(Nie no juz nie moge... text o tym, ze nie umiem przegrywac to normalnie LOL, przeczytaj sobie jeszcze raz dokladnie to co napisalem, jak bym ja albo ktos z GROM nie umial przegrywac to nie zgodzilibysmy sie na zaproponowana przez was mape, wyprosilibysmy dave z serwera przed samym meczem, zlozylibysmy donos do prezydium o zlamanie regulaminu, wygralibysmy mecz wasza dyskwalifikacja...
Co do tego ze kiedys czitowales to niestety bedzie to sie ciagnac za toba jak ogon.
Cytat:
Napisał iNsaMe
Co do twojego ciaglego wyciagania mojego czitowania napisze ci tak - jak cie zżera że jesteś słabszy może po prostu zmień gre ?
Oj... widze, ze nie bierzesz odpowiedzialnosci za swoje slowa. Jak takie jestes cwaniak to zagraj ze mna 1vs1 na recepcje WC, main enterance na Pipeline, na jedno pole na farmie, na snajpy na kazdej mapie, wszedzie tam gdzie dzwiek nie odgrywa kluczowej roli w namierzeniu wroga. Jak wygrasz to oddam ci moje 65 honoru, jak tylko naprawia mi konto na:
http://forum.americasarmy.com/viewto...asc&start=1080
Jak przegrasz to ty mi oddasz swoje. I co boisz sie ?)x(

UPDATE:
To by bylo na tyle odemnie, na odpowiedz czekam na priv...
Stare 12-15-2003, 12:59   #62
ojest!
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał EvilBart-
To już wiem dlaczego na waszym ts posypały się bany lol to się nazywa paranoja ;D
Nikt na naszym ts bana nie dostal.
Stare 12-15-2003, 13:06   #63
[Kwasek]
General

Domyślnie

Wiem wiem moze dacie mi honorowego ts-owicza na majesztyku
Stare 12-15-2003, 13:08   #64
ojest!
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kwasek_{STRONG}
Wiem wiem moze dacie mi honorowego ts-owicza na majesztyku
Teraz juz naprawde ostatni post w tym temacie.

Kwasek oficjalnie wreczam ci zloty klucz wstepu na serwer ts majorow :wink:
Stare 12-15-2003, 13:09   #65
PulaHula
Captain

Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz_umyslow
Oj... widze, ze nie bierzesz odpowiedzialnosci za swoje slowa.
lol taki film był... "I kto to mówi".
Wybacz ale z twoich ust brzmi to raczej jak udawany orgazm.
Stare 12-15-2003, 13:14   #66
[Kwasek]
General

Domyślnie

Ja tez oddam moje konto jak ktos mnie przebije w packetlossach

Ostanio to cos pod 90% na ts podchodzilo i kto staje do walki
Stare 12-15-2003, 13:36   #67
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

Dobra Kwasek sam tego chciales znam kolesia co zdawal 22 razy na prawo jazdy ma 21 lat jest deklem wabi sie Sznajder i mial nawet stluczke na egzaminie.

I co teraz powiesz
Ziggy- jest offline  
Stare 12-15-2003, 13:37   #68
m_arko
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez ICQ do m_arko Wyślij wiadomość przez MSN do m_arko
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kwasek_{STRONG}
Ja tez oddam moje konto jak ktos mnie przebije w packetlossach

Ostanio to cos pod 90% na ts podchodzilo i kto staje do walki
Kwasek nie prowokuj bo zadzwonie do swojego admina zeby stare konfigi wgral
now: [Majestic]
m_arko jest offline  
Stare 12-15-2003, 14:04   #69
S0ulKiller
General

Miasto: Warszawa
Wyślij wiadomość przez AIM do S0ulKiller
Domyślnie

Ale podczas waszego meczu wiele osob siedzialo na trakerze i trakowalo caly mecz i komu sie pierwszemu odswiezylo to od razu "X" zginal, "Y" go zaciukal. Potem jak juz za duzo bylo tych setupow to juz kazdy sie sam pogubil w scorze i trzeba bylo 2 razy trackera otwierac aby dojsc kto kogo i za co. ))
Stare 12-15-2003, 14:07   #70
mausi
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do mausi
Domyślnie BLEE

Jak czytam to wszystko to ŻYGAĆ mi sie chce
Ciekawe jaka jest srednia wieku graczy w klanach i poza nimi, mi sie zdaje ze ok 20 lat, a zachowanie jak przystalo na typowych gowniarzy co maja 14 lat ( nie wszyscy oczywiscie).

Widac ze nigdy nie bedzie pozytywnych stosunkow pomiedzy dwoma powaznymi rywalami ( i nie mow K..a.. ze prawda jest inna).

Pewnie zaraz pan K... grzecznie zapyta sie mnie dlaczego juz nie jestem w klanie, bo pewnie za czitowanie, jak to ladnie ujal pan K.. w te wakacje w jednym z najbardziej popularnych postow
A tak poztym Kosiarz to bardzo Cie lubie, i moglbym z Toba miec dzieci, jak rzad zaakceptuje takie zwiazki
Stare 12-15-2003, 14:36   #71
Guest

Domyślnie Re: BLEE

Cytat:
Napisał mausi
A tak poztym Kosiarz to bardzo Cie lubie, i moglbym z Toba miec dzieci, jak rzad zaakceptuje takie zwiazki
kto będzie robił za kobietę

Stare 12-15-2003, 14:39   #72
WitUs
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do WitUs
Domyślnie

Cytat:
Napisał [HA
S0ulKiller_{STRONG}]Ale podczas waszego meczu wiele osob siedzialo na trakerze i trakowalo caly mecz i komu sie pierwszemu odswiezylo to od razu "X" zginal, "Y" go zaciukal. Potem jak juz za duzo bylo tych setupow to juz kazdy sie sam pogubil w scorze i trzeba bylo 2 razy trackera otwierac aby dojsc kto kogo i za co. ))
http://www.hlsw.org/index.php?url=hl...6&subject=beta
Pozwala śledzić przebieg na bieżąco, bez ręcznego odświeżania. Polecam.
Stare 12-15-2003, 14:39   #73
mausi
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do mausi
Domyślnie :)

No jak to kto Koooooobieta a kto jest Kkkobieta to kkooaazdy wie
Stare 12-15-2003, 14:56   #74
Leoo
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez ICQ do Leoo Wyślij wiadomość przez MSN do Leoo
Domyślnie

Ja tam jest za zablokowaniem topicu. Yahoo powiedz czy Kosiarz atakuje cie tak jak ty jego? Brakuje ci chlopczyku rzeczowych argumentow. Witek pieknie piszesz na forum zeby pieknie wygladac w oczach innych ale juz widzialem jak to z toba jest. Smiechu warte.
end
Stare 12-15-2003, 15:25   #75
Kicarz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Kicarz
Domyślnie

Miałem się nie wypowiadać ale jednak się wypowiem :

@Yahoo - nie pieprz że ty się nie czepiasz Pana )x( , bo to widać w poprzednim wątku .. więc zanim zrobisz coś to przemyśl to dwa razy

@Witek - dziwną masz nature poruszania paru spraw , a za chwile przepraszania ..

Odnośnie meczu : To Gratuluje wygranej Majesticowi , co moge powiedzeć o naszej grze hmm niebyła ona taka jak imho ja bym sobie wyobrażał ale obiecuję wam że w następnych meczach już nie będzie tak pięknie jak wczoraj na Rizie
Kicarz jest offline  
Stare 12-15-2003, 15:28   #76
Gniewosz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Gniewosz
Domyślnie

To byl mecz i tylko mecz.
GROM i Majestic to najlepsze klanu w naszym malym swiatku, dlatego jako elita powinny dawac przyklad innym.
Dlatego mniej agresji, a wiecej szacunku.
Stare 12-15-2003, 15:37   #77
Dragon^
General

Miasto: Gdynia
Domyślnie

No no, nie powiem obstawiałem 8:6 bo wiedziałem że i ci i ci nie dadzą sie tak łatwo położyć, wynik ten świadczy o wyrównanej walce, musiała być sroga jatka . Majorom gratuluję.

PS. Ma ktoś może replaya z mecza : : :
Stare 12-15-2003, 16:03   #78
Guest

Domyślnie

Kosiarz jak dla mnie to jesteś zwykłym śmieciem robiącym z pizdy glizdy.
Co ty "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" pokazać chcesz wszystkim ,jesteś cwelem za"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"nym,Czy ty "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" wiesz co robili samurajowie po przegranej potyczce ,Jeśli wiesz "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ie to SEPUKU czeka na ciebie,Zawsze masz jakieś ale.Na mnie też zescie kiedyś najechali ze chitowałem,a tak naprawdę nie zapytaliście się mnie w prost czy cheatujesz,tylko mi robiliście koło dupy za moimi plecami.
Od"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" się w końcu od tematów które dawno przestały śmierdzieć.
Jeśli Grom ma szacunek to chyba jednostkowy,co by sie było to wina Majorów,jesteś Kosiaż największym zjebem genetycznym.
Że mojaory się trzymają razem to wiesz bo rzeście nas nazwali na TS bodajże "Bo wiesz "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" to są tacy bracia Krwi,jeśli powiedział ze nie cheatuje to mu uwierzyli " qrwa sądząc po tym co mówiliście na TS to dla was jedyną obroną jest obsmarowanie byle kogo byle nie was.
Nie mam nic do niektórych gromowców np Evil czy kom.bata ale i nie chcoałem was obrażać więc potraktójcie to jako rozmowa w 4 oczy między mną a tym ścierwem który nie potrafi przegrywać.
Brak mi słow aby opisać cię cieciu malowany, Plemniki które zbłądziły podczas tworzenia Ciebie były szczęśliwe ze sie nie zmarnowały na takie ścierwo!

Przepraszam wszystkich liczę na BAna na Forum ale powiedziałem co chciałem

Liczę że się jeszcze kosiaż spotkamy, a w tedy jedyne na co będziesz nażekał to na to że cię nie dobiłem śmieciu

------------------------------------------------------------------------------------
Ci którzy stąpaja po ziemi, są obserwowani przez Zbawiciela który potępi ich bezmyślne kroki

Stare 12-15-2003, 16:11   #79
Dragon^
General

Miasto: Gdynia
Domyślnie Re: BLEE

Ludzieeee przestańcie, to tylko gra. Wiem że emocje są zbyt wielkie żeby je powstrzymać ale nie aż tak ostro.

Peace & Love
Stare 12-15-2003, 16:18   #80
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Z Tommydeathem, autorem gówniarskiej wypowiedzi zegnamy się - mam nadzieję - na stałe.
Inkub
Inkub jest offline  
Stare 12-15-2003, 16:22   #81
Ashura
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ashura Wyślij wiadomość przez MSN do Ashura
Domyślnie

Dziękuję Inkub... sam miałem ochotę to zrobić, niestety nie mam uprawnień.

Zamykam ten topic, bo mierzi mnie to co przeczytałem.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania