Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 01-12-2009, 13:12   #151
YerkaN
Second Lieutenant

Domyślnie

Mam nadzieje, ze szybko zlapiecie forme wywiadowo-newsowa i bedzie ciekawie.

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 01-12-2009, 20:10   #152
DK
Colonel

Domyślnie

Zgłosił sie do nas nawet 1 klan z górnej półki czekamy z niecierpliwością aż nam odpiszą na pytania dość ciekawe to będzie. Nawet 1 osoba jest moderatorem na tym forum
Stare 01-12-2009, 20:35   #153
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

ponoc mialy byc klany z dolnej polki
Stare 01-12-2009, 21:21   #154
Malutki
General

Miasto: Bochnia/Kraków
Wyślij wiadomość przez AIM do Malutki
Domyślnie

To ja już wiem jaki to klan i który to moderator

Hipek

Zgłosił się jeden klan z górnej półki, a to nie znaczy ze z dolnych półek sie nie zgłosiły

Przyłącz się
Malutki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-12-2009, 21:37   #155
DK
Colonel

Domyślnie

Z dolnych też sie zgłaszają i o każdym napiszemy potrzeba nam tylko czasu.
Stare 01-13-2009, 07:03   #156
YerkaN
Second Lieutenant

Domyślnie

Ja szczerze mowiac jestem jak na razie zawiedziony. Bo nie chce mi sie czytac, ze do wziecia udzialu w rozgrywkach ESL trzeba wpisac swojego guida, albo, ze trzeba miec hydre , zeby grac w TWLu. I nie trafiaja do mnie argumenty, ze "to przeciez dla tych mniej zaawansowanych, co sie moze nie znaja". Mialo byc o mniej znanych klanach, a na razie sa porady dla n00bow, ktore przy odrobinie pomyslunku kazdy moglby rozwiazac sam. A glupoty nie warto usprawiedliwiac niedlugim stazem w AA.
Czekam na wywiady, ankiety, konkursy itp. itd. Wierze, ze jak sie troche ogarniecie co i jak to bedzie lepiej.
Stare 01-13-2009, 08:37   #157
DK
Colonel

Domyślnie

Co do ESLa to było podsumowanie laddera. News z CDC był ułatwieniem dla grających mecze w TWLu 13 ściągnieć było pliku którego opisałem. Już niedługo ukarzą się newsy z górnej półki. Czyli coś dla każdego. Ale jest jednak prawdą że potrzeba nam czasu by sie rozkręcić na dobre.
Stare 01-13-2009, 10:47   #158
WiN
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WiN Wyślij wiadomość przez AIM do WiN Wyślij wiadomość przez MSN do WiN Wyślij wiadomość przez Yahoo do WiN wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał DK Zobacz Wiadomość
Co do ESLa to było podsumowanie laddera. News z CDC był ułatwieniem dla grających mecze w TWLu 13 ściągnieć było pliku którego opisałem. Już niedługo ukarzą się newsy z górnej półki. Czyli coś dla każdego. Ale jest jednak prawdą że potrzeba nam czasu by sie rozkręcić na dobre.
To jak jest w końcu? Górna, czy dolna?

@YerkaN
Nie mąć, bo cały czas podkreślał, że tylko 'dolna półka' i tyle

Ostatnio edytowany przez WiN : 01-13-2009 o 11:36
WiN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-13-2009, 10:54   #159
YerkaN
Second Lieutenant

Domyślnie

Chyba naturalne jest, ze najciekawsze rzeczy dziejace sie na scenie rowniez beda opisywane. Ty juz tutaj nie mieszaj EvilTwinie
Stare 01-14-2009, 13:39   #160
DK
Colonel

Domyślnie

Działa już escn.pl nawet z nowymi 2 newsami Nadal czekam na prawdziwą "bombe" (chodzi o pytania) od moderatora tego forum
Stare 01-14-2009, 15:06   #161
WiN
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WiN Wyślij wiadomość przez AIM do WiN Wyślij wiadomość przez MSN do WiN Wyślij wiadomość przez Yahoo do WiN wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Działa już escn.pl nawet z nowymi 2 newsami Nadal czekam na prawdziwą "bombe" (chodzi o pytania) od moderatora tego forum
DK, jesteś nudny.

Piszesz na forum cały czas jakieś informacje, że jest news, nowa grafika, czy inne bzdury - tylko po to żeby ktoś zaglądał, bo teraz jest pustka.

I cytat ze strony ESCN:
"Niestety przy tak dużej oglądalności poprzedni serwer nie był w stanie uciągnąć tego wszystkiego i po 2-3 dniach by nam padł całkowicie."
Pięciu userów to dużo? Wtedy gdy ja tam wchodzę to więcej nie ma Bardziej możliwe jest zrobienie bałaganu na stronie i te wszystkie zapytania mącą
WiN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-14-2009, 19:14   #162
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Mnie z calym szacunkiem portal sie nie podoba, glownie ze wzgledu na jakosc tekstow - wezcie kogos do korekty, bo niektore teksty z jezykiem polskim sie widzialy z daleka i przelotnie. Vide:

Cytat:
Mimo młodego wieku, gracze mają już za sobą spory bagaż lecz tu pojawia się problem, ponieważ obecnie brakuje w teamie, aż 3 zawodników i znowu ST napotyka na poważny problem.
albo

Cytat:
Jednocześnie chcę przekazać ,że została stworzona nowa skrzynka dla redakcji sceny CSa, gdzie można przesyłać wszelkie chęci napisania o danym klanie czy też multiklanie.
Mógłbym tak długo, bo prawie każdy news już w swoim skórcie na stornie głównej straszy jakimś potworkiem jezykowym
Stare 01-14-2009, 19:17   #163
DK
Colonel

Domyślnie

Lol ale ty głupiutki jesteś WIN Strona nie działała wiec napisałem że działa... Gdzie pisze że jest nowa grafika albo jakiś inne bzdury ? Chyba cie już koszmary prześladują z tym ESCN. Napisałem ci na twoim portalu daj sobie już spokój tak ciężko to zrozumieć ?
Stare 01-14-2009, 20:22   #164
DAD
General

Wyślij wiadomość przez AIM do DAD Wyślij wiadomość przez MSN do DAD
Domyślnie

...a ja myśle, że musicie ustalić sobie wewnetrznie jakis target. Mam wrazenie ze nie do konca wiecie o czym chcecie pisac. Juz nie chodzi mi o to ze piszecie i tak o topowych klanach, bo niby dlaczego nie, ale też nie piszecie o tekstach ktore bezwglednie powinny byc.

Przyklad: Nie znalazlem newsa o wprowadzeniu nowej wersji cvarów dla WSZYSTKICH Polskich lig AA. Nie ma tez mega waznego newsa o połfinale Team Poland w Nations Cup.

Sa za to, az dwa newsy dotyczace tego samego spotkania, zacytowane oswiadczenia pomeczowe ze spotkania ktore odbylo sie... cztery dni temu.

Każdy kolejny serwis o AA, to zysk dla calej sceny, wiec ja popieram Wasz projekt i zagladam jak sobie radzicie.

Nie mniej musicie tez spojrzec na siebie bardziej krytycznie. Teksty sa bardzo słabe (juz nawet nie pisze o gramatyce o ktorej wspomnial Janek). Wywiady, ktory sa zawsze bardzo ciekawe w kazdym portalu, gdyz są po prostu jednorazowe i idywidualne, tutaj pogarszają jeszcze sprawe. Co to za wywiady z 3 pytaniami, zawierajace 2-3 zdania odpowiedzi, w ktorym jedno z nich to podziekowanie za wywiad. Zacznijcie szanować czytelników ktorzy do Was przychodzą.

Serwis nie działał przez dwa dni, bo jak utrzymujesz DK mieliscie taką ogromna ilosc odwiedzajacych ze sie juz zatkał. Az strach pomyslec jaka to byla ilość... Tutaj nie ma sie chyba czym szczycić za bardzo. Problemem jest raczej to, ze dwa dni nie dzialal serwis, a nie unosic dumą ze bylo az tyle chetnych. Przynajmniej ja to tak odbieram.

Czcionka ktorą stosujecie do newsów w polaczeniu z kolorami jakie macie jest nieczytelna. Na serio tego nie widzicie?

Wiele osob Wam pisze jakies uwagi i mysle ze niepotrzebnie odbieracie to jako zlosliwosci czy zarzut. WiN tez nie napisal nic zlego. Faktycznie co chwile cos czytam podobnego. A to ze bedzie wywiad z klanem z wyzszej polki, a to ze mielismy przerwe techniczna czy tez ile to macie newsow juz przygotowanych. To jest po prostu mało powazne. To serwis musi sie sam obronic jakością tekstow, aby ludzie wchodzili tam bo warto, a nie dlatego ze ktos im o tym przypomina na innym serwisie.

Mam nadzieje że nie odbierzesz tego źle co napisałem, ale wydaje mi sie że musisz nabrac wiekszego dystansu do tego. Wasze przypuszczenia, ze nasza czestotliwosc i zwiekszona objetość ostatnich newsow spowodowana została wystartowanem ESCN to juz nie wiem czym nazwać.

Wiem, ze na pewno bardzo sie cieszycie z Waszego "Dziecka" bo ja tez sie ogromnie cieszylem ze swojego. Nie mniej mam wrazenie ze Wasze rozpalone glowy nie zauwazają tego, ze póki co ten serwis jest conajwyzej przecietny. Mozna by to przyrownac troche do zakochanych, ktorzy nie widza wad w drugiej osobie

No i zacznijcie więcej pisac o tych słabszych klanach AA, gdyz w ciagu pierwszego tygodnia, napisaliscie zaledwie jednego newsa o tym. W tym przeciez jak mniemam, znaleźliście dla siebie odpowiednia nisze.

to chyba tyle, kilka moich uwag po tym tygodniu działalności.

PS. Zagospodarujcie sobie prawą częśc pod sponsorami, gdyz takie marnotrawienie miejsca jest niczym nie usprawiedliwione
Stare 01-14-2009, 21:05   #165
DK
Colonel

Domyślnie

"...a ja myśle, że musicie ustalić sobie wewnetrznie jakis target. Mam wrazenie ze nie do konca wiecie o czym chcecie pisac. Juz nie chodzi mi o to ze piszecie i tak o topowych klanach, bo niby dlaczego nie, ale też nie piszecie o tekstach ktore bezwglednie powinny byc."

My wiemy o czym chcemy pisać portal dopiero chodzi tak szczerze 3 dni. Na FO pojawił sie news o reprezentacji mamy go powielać ?

"Każdy kolejny serwis o AA, to zysk dla calej sceny, wiec ja popieram Wasz projekt i zagladam jak sobie radzicie"

Ciesze się i bardzo to sobie cenie

"Nie mniej musicie tez spojrzec na siebie bardziej krytycznie. Teksty sa bardzo słabe (juz nawet nie pisze o gramatyce o ktorej wspomnial Janek). Wywiady, ktory sa zawsze bardzo ciekawe w kazdym portalu, gdyz są po prostu jednorazowe i idywidualne, tutaj pogarszają jeszcze sprawe. Co to za wywiady z 3 pytaniami, zawierajace 2-3 zdania odpowiedzi, w ktorym jedno z nich to podziekowanie za wywiad. Zacznijcie szanować czytelników ktorzy do Was przychodzą.
"

No tutaj się nie zgodzę.1 news sie pojawił z tymi pytaniami 3. Do tego to nie wywiad tylko przedstawienie, krótkie dywizji. Zresztą jak można ciągle jeden i ten sam przykład podawać ? Mało tego chłopaki nie są doświadczeni w pisaniu ja tak samo....
A czy my nie szanujemy tych co do nas przychodzą ? Staramy sie jak możemy...

"Serwis nie działał przez dwa dni, bo jak utrzymujesz DK mieliscie taką ogromna ilosc odwiedzajacych ze sie juz zatkał. Az strach pomyslec jaka to byla ilość... Tutaj nie ma sie chyba czym szczycić za bardzo. Problemem jest raczej to, ze dwa dni nie dzialal serwis, a nie unosic dumą ze bylo az tyle chetnych. Przynajmniej ja to tak odbieram.
"

Mam ci dać shota z przekroczonym limitem 5 gb z 10 dozwolonych ? Teraz jest serwer bez limitów, gdzie udało mi się nawiązać współprace z nową firmą.

No niestety DAD ale największa krytyka to spada na nas ze strony osób związanych z FO. Mimo wszystko udaje wam się krytykować co tylko sie da. Wiem dobrze że zawłaszczyłeś sobie cała scene oraz miejce w administracji w każdej ważniejszej lidze.
Pierw esportday teraz kolej na ESCN ? Dobrze wiesz że początki są trudne a hasła typu że sobie nie szanujemy czytelników to wiesz ....
Stare 01-14-2009, 21:22   #166
DAD
General

Domyślnie

No z tym zawłaszeniem to pojechałes po bandzie

No dobra, juz nic nie powiem, nie bede komentowal tutaj.
Stare 01-14-2009, 21:22   #167
primitive
Captain

Domyślnie

Cytat:
My wiemy o czym chcemy pisać portal dopiero chodzi tak szczerze 3 dni. Na FO pojawił sie news o reprezentacji mamy go powielać ?
Tak, właśnie o to też chodzi aby podawać informacje które są też na innych portalach... Bo jeżeli tego nie będziecie robili to ja np. przestanę Was odwiedzać, skoro tak istotnych niusów nie będzie.

Cytat:
Mimo wszystko udaje wam się krytykować co tylko sie da. Wiem dobrze że zawłaszczyłeś sobie cała scene oraz miejce w administracji w każdej ważniejszej lidze.
No to teraz stary pojechałeś... idź spać może bo bzdury piszesz.
Stare 01-14-2009, 21:28   #168
DK
Colonel

Domyślnie

"Tak, właśnie o to też chodzi aby podawać informacje które są też na innych portalach... Bo jeżeli tego nie będziecie robili to ja np. przestanę Was odwiedzać, skoro tak istotnych niusów nie będzie.
"

Możesz pisać naprawdę miejsce w redakcji jest szczerze. Mimo wszystko postaramy się również cześć newsów pisać podobnych z FO.

http://img102.imageshack.us/my.php?image=dowdph0.jpg

Ten shot to jest dowód DAD, że nie kłamałem na temat limitów oczerniłeś mnie bezpodstawnie

Ostatnio edytowany przez DK : 01-14-2009 o 21:36
DK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-14-2009, 21:49   #169
DAD
General

Domyślnie

oh... ja tutaj merytoryczne sprawy opisuje, a Ty jakis nieistotnych dla czytelnika rzeczy sie uczepiłes. Kogo interesują limity na escn DK? No prosze Cie.

Dodatkowo zużycie limitu ruchu.... to liczy się też np. przesyłanie plików. Czyli wszystkie kwestie kopiowania, wgrywania czegokolwiek na serwer przez programiste. Zresztą co to niby za wyznacznik jest? Daj już spokój, rób swoje.
Stare 01-14-2009, 21:52   #170
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
No niestety DAD ale największa krytyka to spada na nas ze strony osób związanych z FO.
Właśnie! DAD obiecałeś mi zapłacić, za krytykę! Ja się pytam gdzie są moje pieniądze?

IMO to portal ma potencjał, tylko zamiast na prowadzeniu wojny na forum skupcie się na jego rozwijaniu - efekt waszej praca sam się obroni, jeśli będzie dobry.
Przecież na FO też zdarzają się słabe newsy, ale DAD z tego powodu nie robi dramy na 5 stron, jak ktoś go skrytykuje.

Ostatnio edytowany przez Janek : 01-14-2009 o 21:54
Janek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-14-2009, 21:54   #171
DK
Colonel

Domyślnie

Nic nie było wgrywane na serwer przez programistę przez 2 dni a przybyło nam 3 GB. Jest to ruch również użytkowników po serwerze.

Na FO pojawił sie news z 4 pytaniami U nas też była informacja a nie wywiad. I pamiętaj że kij ma 2 końce.
Stare 01-14-2009, 21:55   #172
DAD
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Janek Zobacz Wiadomość
Właśnie! DAD obiecałeś mi zapłacić, za krytykę! Ja się pytam gdzie moje pieniądze?
lol, ale oni nie zauważyli chyba Twojego posta

no i bez takich mi tutaj, gotów sa jeszcze w to uwierzyć
Stare 01-14-2009, 22:26   #173
DK
Colonel

Domyślnie

"IMO to portal ma potencjał, tylko zamiast na prowadzeniu wojny na forum skupcie się na jego rozwijaniu - efekt waszej praca sam się obroni, jeśli będzie dobry.
Przecież na FO też zdarzają się słabe newsy, ale DAD z tego powodu nie robi dramy na 5 stron, jak ktoś go skrytykuje"

Każdy kto chce pomoc w rozwoju portalu może dołączyć do redakcji. Przydała by sie osoba, która poprawi newsa i czasami też coś napisze. Każde uwagi użytkowników portalu, które są pisane w newsach nie są odbierane jako atak lecz rada.

Portal nie jest na tyle rozwinięty by mógł sprostać w pierwszym tygodniu wymaganiom w ilości oraz jakości newsów.

Proszę moderatorów o zamknięcie tematu.

Ostatnio edytowany przez DK : 01-14-2009 o 23:05
Stare 01-15-2009, 09:07   #174
primitive
Captain

Domyślnie

erm... dk, teraz przyjmujesz najgorszą z możliwych taktykę
Jeżeli ktoś Ci pisze co jest nie tak, co można poprawić - nie traktuj tego jako atak, tylko jako pomoc.
A jeżeli bym uważał, że dam radę jako redaktor, newsman itp. Wierz mi, dawno bym się zgłosił Krytykować jest zawsze łatwiej, ale to właśnie wytykanie problemów i wad powinno Tobie i innym pokazywać, w którym kierunku iść.
Natomiast prośba o zamknięcie tematu ma się nijak, temat się rozwija, są tu w miarę konstruktywne wypowiedzi na temat portalu, w którym uczestniczysz itp, zapomnij

pozdro
Stare 01-15-2009, 09:29   #175
YerkaN
Second Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał Janek Zobacz Wiadomość
IMO to portal ma potencjał, tylko zamiast na prowadzeniu wojny na forum skupcie się na jego rozwijaniu - efekt waszej praca sam się obroni, jeśli będzie dobry.
Dołączam się do powyższego apelu.
Stare 01-15-2009, 09:42   #176
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

[komentarz nie sponsorowany]

tez macie problemy z zalogowaniem sie na ESCN czy tylko ja tego nie kumam co zrobic jak po wpisaniu loginu i hasla pojawia mi sie strona na ktorej na srodku pisze 'zostales poprawnie zalogowany' (tzn chyba pisze bo ta 'firmowa' czcionka jest dla mnie porazka) i nic sie dalej nie dzieje ani tez nie wiem gdzie mam kliknac zeby przejsc dalej

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-15-2009, 09:55   #177
DK
Colonel

Domyślnie

Jeśli sponsorzy wycofają się pod naporem krytyki to koniec będzie z escn.pl. Krytykować można jeśli ta krytyka ma sens i podstawy. Bo jeśli wypomina się ciągle to samo czyli 1 newsa to już troszkę żal . Oceniać portal można po pół roku a nie po paru dniach jej działania. Krytykować newsy jak najbardziej nawet w newsach można dawać poprawki, lecz jeśli ktoś prowadzi anty kampania typu że nie szanujemy czytelników czy też że pisze reklamę ciągle na innych portalach to już powoli mam tego dość, dlatego też dla dobra portalu chciałem zamknąć temat.

Jak ESCN upadnie i portal zostanie zamknięty to tylko i włącznie przez właścicieli oraz redakcji FO. O taką formę mi chodziło osób związanych z FO.

KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY ? Nie chce ani wojny ani już bezpodstawnej krytyki. Dajcie nam prosze czas z pół roku a nie po 1 tygodniu tak oczerniać, każde słowo i moje i to co dzieje sie z escn.pl. Jeszcze raz proszę o zamknięcie tematu ponieważ może on bardzo zaszkodzić niż pomoc nam. Majlosz sam przecież pisał że upadniemy...

iFOR.maLENstwo

Proszę napisz tutaj o problemie:

http://forum.aa.escn.pl/index.php

Nie wiem jaki jest problem logowania na www.escn.pl każdemu chyba działa ja przynajmniej nie mam problemów tak samo redakcja.

Ostatnio edytowany przez DK : 01-15-2009 o 09:59
Stare 01-15-2009, 10:18   #178
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

mam zalozyc kolejne konto na kolejnym forum zeby uruchomic poprzednie ?
dzieki poczekam moze sie kiedys naprawi a jak nie to tez nie zbiednieje

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-15-2009, 10:20   #179
DK
Colonel

Domyślnie

Tak zobacz jest inna baza do forum.
Stare 01-15-2009, 10:23   #180
[ANONIM]
Moderator
General

Miasto: Babin/Lublin
Wyślij wiadomość przez AIM do [ANONIM]
Domyślnie

Cytat:
KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY ? Nie chce ani wojny ani już bezpodstawnej krytyki. Dajcie nam prosze czas z pół roku a nie po 1 tygodniu tak oczerniać, każde słowo i moje i to co dzieje sie z escn.pl. Jeszcze raz proszę o zamknięcie tematu ponieważ może on bardzo zaszkodzić niż pomoc nam. Majlosz sam przecież pisał że upadniemy...
Dobra, zamkne ten topic na jakis czas. IMO to Ci nie pomoze, no chyba ze bedziesz mial spokoj i wrescie zajmiesz sie portalem

Szczere GL!
Stare 01-15-2009, 11:51   #181
DK
Colonel

Domyślnie ESCN zakopuje topory wojenne

W imieniu ESCN.pl chciałem przeprosić całą redakcje FragOut, w szczególności właściciela portalu DADa oraz wszystkich, którzy czują się urażeni bezpodstawnymi zarzutami celowego działania na niekorzyść ESCN.pl. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość - ostatnimi czasy poświęcamy tworzeniu portalu wiele energii, a szczęście zdaje się nam nie do końca sprzyjać i nie zawsze dajemy radę utrzymać nerwy na wodzy. Obiecujemy, że nasze kolejne wypowiedzi będą dużo bardziej przemyślane. Prosimy również o konstruktywną krytykę, na pewno już teraz zrobimy z niej odpowiedni pożytek.

Z wyrazami szacunku
Arkadiusz "dk" Pasternak

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania