Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3 > Turniej AA3

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 11-22-2011, 10:06   #701
SeyBee
First Lieutenant

Miasto: Poznań
Domyślnie

Nie jestem adminem ligi i wypowiadam się jako osoba, która patrzy na wszystko z innej perspektywy niż Wy.
Wiadomo, że nie zawsze można wszystko zaplanować od początku do końca ale moim skromnym zdaniem wszystkie terminy i pary powinny być rozpisane przed startem ligi, po ustaleniu ostatecznej liczby drużyn. W sytuacjach gdy jakaś z drużyn zrezygnuje z udziału konieczne zmiany można wprowadzić w trakcie rozgrywek.
Gdyby sytuacja z opóźnionym podawaniem par poszczególnych kolejek powtarzała się systematycznie to moglibyśmy nazwać to problemem. Póki co Fiend wydaje mi się, że dramatyzujesz całą sytuację wypisując że przez gapiostwo adminów mecze będzie można rozegrać dopiero od czwartku. Oczywiście regulamin jest po to żeby stosować się do niego ale te 48h jest tzw deadlinem i jak dwa teamy się zgadają to zagrają nawet dziś.

Każda dyskusja na temat regulaminu, pracy adminów czy zachowania graczy jest dobra byle była konstruktywna.

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 11-22-2011 o 10:15
SeyBee jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 11-22-2011, 10:45   #702
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał SeyBee Zobacz Wiadomość
Nie jestem adminem ligi i wypowiadam się jako osoba, która patrzy na wszystko z innej perspektywy niż Wy.
Wiadomo, że nie zawsze można wszystko zaplanować od początku do końca ale moim skromnym zdaniem wszystkie terminy i pary powinny być rozpisane przed startem ligi, po ustaleniu ostatecznej liczby drużyn. W sytuacjach gdy jakaś z drużyn zrezygnuje z udziału konieczne zmiany można wprowadzić w trakcie rozgrywek.
ale to jest rozpisane i podane na forum(str 6 ) bo to zrobiłem ..... i z csp i bez jak sie wycofali

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 11-22-2011 o 10:56
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 10:48   #703
={GF}=kurkowa
First Lieutenant

Domyślnie

Według regulaminu, drużyny mogą uzgadniać terminy meczów tylko i wyłącznie w komentarzach na escn. Nie mogą na gg czy też na ts ie.
={GF}=kurkowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 11:05   #704
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Skoro są wstawione na forum (każdy ma do niego dostęp) to dlaczego co niektórzy płaczą, że kolejki nie są jeszcze podane ? Czy naprawdę admini muszą za każdym razem pisać kto z kim gra w danym tygodniu ? Czy za każdym razem admini mają Was prowadzić za rączkę i mówić co macie robić? No ludzie! Na razie wygląda to tak jakbyście sami nie umieli do tego dotrzeć i się zorganizować.
Stare 11-22-2011, 11:17   #705
fiend
Chief Warrant Officer

Miasto: Płock
Domyślnie

Miałem już nie komentować tej sytuacji ale SeyBee mnie teraz rozłożył na łopatki
Terminarz rozgrywek to ja sam sobie zrobiłem i wiem z kim będę grał w każdej kolejce. Jednakże regulamin NAKAZUJE uzgadniać termin meczu w KOMENTARZACH na stronie ESCN. Skoro nie jesteś adminem i nie znasz regulaminu to nie zabieraj głosu.
Od początku było wiadome, że najlepszym wyjściem byłoby założenie dwóch kolejek naraz. Wtedy każdy z duuużym wyprzedzeniem mógłby sobie ustalić termin meczu i wtedy jestem przekonany, że liczba meczów w inne dni niż niedziela wzrosła by diametralnie.
O to się właśnie tak naprawdę rozchodzi. Seybee nadal problemu oczywiście nie widzi bo chyba nie bierze udziału w lidze
fiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 11:38   #706
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Skoro masz terminarz i masz podane z kim w danej kolejce grasz to gdzie widzisz problem ? Moim zdaniem sami sobie stwarzacie problemy i tyle. Na początku każdego tygodnia dogadujesz termin w komentach z ekipą z którą według terminarza masz zagrać mecz i sprawa załatwiona. Jeżeli kolejka nie jest dodana i nie możecie na stronie ESCN ustalić terminu meczu w poniedziałek rano to ustalcie to sobie prywatnie - zgadajcie się jaki termin wam pasuje i git. Jak admin doda kolejkę to dopełnicie formalności i po kłopocie.

Czy to takie trudne ? Wystarczy odrobina dobrej woli ale oczywiście lepiej pojechać po adminach zamiast wykazać się inicjatywą. Szukasz dziury w całym Fiend.

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 11-22-2011 o 11:44
Stare 11-22-2011, 11:46   #707
PeeL
Major

Domyślnie

Cytat:
Skoro masz terminarz i masz podane z kim w danej kolejce grasz to gdzie widzisz problem ? Moim zdaniem sami sobie stwarzacie problemy i tyle. Na początku każdego tygodnia dogadujesz termin w komentach z ekipą z którą według terminarza masz zagrać mecz i sprawa załatwiona. Jeżeli kolejka nie jest dodana i nie możecie na stronie ESCN ustalić terminu meczu w poniedziałek rano to ustalcie to sobie prywatnie - zgadajcie się jaki termin wam pasuje i git. Jak admin doda kolejkę to dopełnicie formalności i po kłopocie.
JAK SIĘ DOGADAĆ W KOMENTARZACH JEŚLI ICH NIE MA?! BO ADMIN ICH NIE DODAŁ!

Dostaniesz chyba Nobla jak mi to wytłumaczysz.

edit: Może DK może ( ) dodać zamiast Ulfiego te kolejki... ?

Ostatnio edytowany przez PeeL : 11-22-2011 o 11:48
PeeL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 11:48   #708
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Jeżeli kolejka nie jest dodana i nie możecie na stronie ESCN ustalić terminu meczu w poniedziałek rano to ustalcie to sobie prywatnie - zgadajcie się jaki termin wam pasuje i git. Jak admin doda kolejkę to dopełnicie formalności i po kłopocie.

Naucz się czytać noblisto. Jeśli ich nie ma to robisz to prywatnie znaczy przez maila bądź komunikator.

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 11-22-2011 o 11:53
Stare 11-22-2011, 11:54   #709
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Naucz się czytać noblisto. Jeśli ich nie ma to robisz to prywatnie znaczy przez maila bądź komunikator.
ciekawe jak bys sie dogadał ze graqmy dzis - ustalone to bedzie na ts. druzyna przegra a jak sie kolejki pojawia stwierdza ze tego meczu nie bylo i co wtedy ?

Cytat:
Napisał PeeL Zobacz Wiadomość

edit: Może DK może ( ) dodać zamiast Ulfiego te kolejki... ?
Peel moze ale sie nie wtraca w ta lige . Tylko udostępnia skrypt

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 11-22-2011 o 11:54 Powód: Autołączenie postów
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 11:59   #710
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Naprawdę sami sobie robicie schody. Zamiast ułatwić sobie życie wszyscy nagle się uparli i nad wyraz przestrzegają rulsów. Owszem regulamin jest po to by go respektować ale bez przesady. Wystarczyłoby poinformować jednego czy drugiego admina, że mimo tego, że kolejka nie jest dodana termin meczu jest już ustalony przez oba teamy. Z takiego meczu wystarczyłyby screenshoty jednego bądź dwóch graczy plus na potwierdzenie zrzuty pb z serwera.
Dalej widzisz problemy ?
Stare 11-22-2011, 12:03   #711
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Naprawdę sami sobie robicie schody. Zamiast ułatwić sobie życie wszyscy nagle się uparli i nad wyraz przestrzegają rulsów. Owszem regulamin jest po to by go respektować ale bez przesady. Wystarczyłoby poinformować jednego czy drugiego admina, że mimo tego, że kolejka nie jest dodana termin meczu jest już ustalony przez oba teamy. Z takiego meczu wystarczyłyby screenshoty jednego bądź dwóch graczy plus na potwierdzenie zrzuty pb z serwera.
Dalej widzisz problemy ?
a potem ci admin zarzuci ze złamałeś regulamin i da punkty karne .... proszę Cie .... PISAŁEM JUŻ WCZEŚNIE4J DODANIE KOLEJKI TO MAKS 2 MINUTY !

PS. Kolejki dodane
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 12:09   #712
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał GNSTopik Zobacz Wiadomość
a potem ci admin zarzuci ze złamałeś regulamin i da punkty karne .... proszę Cie ....
Widać, że macie nieżyciowy regulamin. BTW jeśli admin dałby komuś za coś takiego pkt karne to wystawiłby się na pośmiewisko - najpierw nie dodając kolejki a następnie w efekcie własnego błędu wlepiając punkty karne.
Stare 11-22-2011, 12:18   #713
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Widać, że macie nieżyciowy regulamin. BTW jeśli admin dałby komuś za coś takiego pkt karne to wystawiłby się na pośmiewisko - najpierw nie dodając kolejki a następnie w efekcie własnego błędu wlepiając punkty karne.
no wszystko jest możliwe
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 12:36   #714
fiend
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Tak SeyBee masz rację. w TWLu też tak zacznę robić. Ugadam się z Topikiem na TS, zagramy meczyka i admina powiadomimy przez maila o wyniku meczu Przecież nie będę czekał aż się w tym głupim TWLu zwolni termin. Trzeba sobie życie ułatwiać

Pogarszasz tylko sprawę i tyle. Zaczęło się od przypomnienia o wstawieniu kolejek, żeby można było zgodnie z regulaminem sobie termin ustalić, a kończy się na sporze z osobą która nie gra w lidze ?
Po to tworzymy wspólnie ten regulamin żeby jakoś to wszystko się kręciło. Uczestnicząc w lidze nie powinienem, jak to uważasz, sam kombinować by rozegrać spotkanie. Stronka ma mi te zadanie ułatwić.
Stare 11-22-2011, 12:40   #715
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał fiend Zobacz Wiadomość
Tak SeyBee masz rację. w TWLu też tak zacznę robić. Ugadam się z Topikiem na TS, zagramy meczyka i admina powiadomimy przez maila o wyniku meczu Przecież nie będę czekał aż się w tym głupim TWLu zwolni termin. Trzeba sobie życie ułatwiać

Pogarszasz tylko sprawę i tyle. Zaczęło się od przypomnienia o wstawieniu kolejek, żeby można było zgodnie z regulaminem sobie termin ustalić, a kończy się na sporze z osobą która nie gra w lidze ?
Po to tworzymy wspólnie ten regulamin żeby jakoś to wszystko się kręciło. Uczestnicząc w lidze nie powinienem, jak to uważasz, sam kombinować by rozegrać spotkanie. Stronka ma mi te zadanie ułatwić.
fiend daj spokoj .. takie osoby jak seybee tylko czekaja na drame zeby ja podkrecac .... olej
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 13:19   #716
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
fiend daj spokoj .. takie osoby jak seybee tylko czekaja na drame zeby ja podkrecac .... olej
To żeś teraz Topik dowali hehe. Chłopie weź się ogarnij trochę bo coś Ci nie wyszło. Byłeś adminem i wszyscy po Tobie jechali. Teraz nim nie jesteś i dalej jadą. Przez 3 sezony ligi nie potrafiłeś sklecić sensownego regulaminu, który nawet teraz jest do bani. Poza tym swoim zachowaniem nie raz i nie dwa dałeś ładny przykład o sobie czego wszyscy tu byliśmy świadkami.

Fiend jak już przywołujesz TWLa to powiem tylko tyle, że tam jest ladder a nie liga. Poza tym tam nie ma takich problemów jak w ESCN. Atakujesz jakąś drużynę, wybierasz termin i podajesz adres serwera. Następnie kapitan drużyny broniącej wybiera termin i na samym końcu drużyna broniąca wybiera serwer meczowy. Zero filozofii.

A tu widzę szukanie dziury w całym. Jak admin nie doda kolejki to jest rugany a przy okazji jeden z drugim płacze, że mecz będzie można rozegrać dopiero w czwartek. Powiedzcie mi dla kogo jest ta liga ? Dla ESCN, dla adminów czy może dla Was ? Jasno i wyraźnie napisałem co należałoby zmienić, żeby uniknąć podobnych sytuacji ale powtórzę raz jeszcze żeby wszyscy zrozumieli.

Jeżeli admin nie doda kolejki i tym samym nie będzie możliwości ustalenia terminu meczu w komentarzach na ESCN to:
1. Obaj kapitanowie mają prawo poinformać adminów o chęci rozegrania meczu mailowo bądź przez PM na ESCN podając info kto i z kim gra,kiedy i gdzie.
2. SquadLeaderzy mają obowiązek zrobienia screenshotów z początku i końca meczu uwieczniając na nich zarówno graczy uczestniczących w meczu jak i wyniki poszczególnych rund.
3. Mecz rozegrany uważa się za ważny.

Dla mnie to najprostsze z możliwych rozwiązań. Naprawdę wystarczyłaby odrobina dobrej woli z Waszej strony żeby wspólnie rozwiązywać takie banalne sprawy ale oczywiście najfajniej jest pojechać adminowi, że nawalił.
Każdy potrafi krytykować bo to naszemu narodowi przychodzi najłatwiej. W ten sposób nigdy do niczego nie dojdziecie.
Próbuję podjąć z Wami dyskusję, proponuję jakieś rozwiązania ale jak widać cała dyskusja zamiast nasunąć Wam jakieś wnioski sprowadziła się do tego, że admini według Was są be a ja szukam dramy
Stare 11-22-2011, 13:24   #717
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Ot i humor po pracy mi sie poprawił a tak nudnawo tu się robiło jaja

P.S nie krzycie ze spamuję
Stare 11-22-2011, 13:35   #718
MUTU_PL
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Cytat:
Czytając niektóre komentarze odnoszę wrażenie jakby co niektóre osoby czyhały na potknięcia adminów. Nie wiem czy tym delikwentom wytykanie błędów sprawia taką wielką radość czy po prostu nie mają nic innego do pracy.
Krzyczycie, że admini nie wstawili kolejki w odpowiednim czasie tylko dlatego żeby wyżyć się na nich. Do tej pory ani jeden mecz na serwerze ligowym nie został rozegrany w poniedziałek więc nie wiem o co ten cały krzyk.

Swoją drogą chciałbym dowiedzieć się od kogoś z klanu AMFA dlaczego na serwerze ligowym rozgrywają sparingi z klanami nie biorącymi udziału w lidze ? Chodzi mi konkretnie o klan =NBT=
Widze że kolega ma jakiś uraz co do klanu AMFA

A tu masz odp:
Cytat:
Napisał Ulfding Zobacz Wiadomość
Witam, wszystkich.
Z przyjemnością ogłaszam, że od przysłej kolejki tj. 3 zaczynającej się w przyszły poniedziałek będzie dostępny serwer ligowy.

W tym miejscu chciałbym w imieniu ligi escn.pl serdecznie podziękować klanowi CSP a w szczególność Seybee - mu za udostępnienie i konfigurację serwera.

W międzyczasie zapraszam do jego testowania
Ip: 79.173.22.95:8777
pw mecz
JAK BY CO, TO TESTUJEMY
MUTU_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 13:41   #719
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Testy kolego były w połowie października więc nie wiem co chciałeś testować po miesiącu funkcjonowania serwera?
Zdaje się, że to Ty byłeś największym krzykaczem w kwestii skryptów na serwerze a teraz jak Wasz klan nie ma serwera to grasz sobie sparingi z innymi klanami na serwerze ligowym.

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 11-22-2011 o 13:45
Stare 11-22-2011, 13:51   #720
MUTU_PL
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Cytat:
Testy kolego były w połowie października więc nie wiem co chciałeś testować po miesiącu funkcjonowania serwera?
No właśnie sprawdzam go czy działa tak jak w połowie października a tak serio przeczytaj dokładnie posta Ulfdinga.
Trzymaj jeszcze raz :

Cytat:
Napisał Ulfding Zobacz Wiadomość
Witam, wszystkich.
Z przyjemnością ogłaszam, że od przysłej kolejki tj. 3 zaczynającej się w przyszły poniedziałek będzie dostępny serwer ligowy.

W tym miejscu chciałbym w imieniu ligi escn.pl serdecznie podziękować klanowi CSP a w szczególność Seybee - mu za udostępnienie i konfigurację serwera.

W międzyczasie zapraszam do jego testowania
Ip: 79.173.22.95:8777
pw mecz
tutaj nic nie ma o testach które są tylko i wyłącznie w połowie października
Stare 11-22-2011, 13:59   #721
kwiatek8914
Captain

Miasto: Łaskarzew
Wyślij wiadomość przez AIM do kwiatek8914
Domyślnie

Cytat:
Napisał MUTU_PL Zobacz Wiadomość
No właśnie sprawdzam go czy działa tak jak w połowie października a tak serio przeczytaj dokładnie posta Ulfdinga.
Trzymaj jeszcze raz :

tutaj nic nie ma o testach które są tylko i wyłącznie w połowie października
większe litery zrób, na pewno dzięki temu wspomożesz swoje wywody z cyklu tłumaczenie obcokrajowcowi mówiąc po polsku tylko trochę wolniej i głośniej
Stare 11-22-2011, 14:01   #722
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

omg jakie tu się dyskusje tworzą

Odnośnie aktualizacji tabeli,kolejek itp.
Ja sobie wszystko na bieżąco notuję w Notatniku który mam zawsze ze sobą w kieszeni (nawet jak śpię-doszyłem specjalnie do bokserek)

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 14:03   #723
MUTU_PL
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Cytat:
Zdaje się, że to Ty byłeś największym krzykaczem w kwestii skryptów na serwerze a teraz jak Wasz klan nie ma serwera to grasz sobie sparingi z innymi klanami na serwerze ligowym.
No właśnie pełno jest POR graczy myślących że są PRO i masa takich delikwentów leciała z naszego serwa, więc spotykamy się na neutralnym gruncie czyli serwerze ESCN by PORy nie płakały i było ok
Stare 11-22-2011, 14:09   #724
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

czyli tak, plan jest taki, zaczyna się teraz wytykanie kto jakie skrypty miał na serwerze, komu pomagały, komu nie a całą rozmowę zakończy wypominanie kto ile wycudował w ini a zaczęło się od niedopisania kolejki POLSKA PANIEE!
Stare 11-22-2011, 14:12   #725
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
To żeś teraz Topik dowali hehe. Chłopie weź się ogarnij trochę bo coś Ci nie wyszło. Byłeś adminem i wszyscy po Tobie jechali. Teraz nim nie jesteś i dalej jadą. Przez 3 sezony ligi nie potrafiłeś sklecić sensownego regulaminu, który nawet teraz jest do bani. Poza tym swoim zachowaniem nie raz i nie dwa dałeś ładny przykład o sobie czego wszyscy tu byliśmy świadkami.
Zal Ci że nie po Tobie ? jak chcesz mogę Ci pojeździć żebyś nie czuł się smutny

Kolejna sprawa jak byś śledził uważnie forum to byś trafił na post w którym Ulf pisał że ja nie mam nic wspólnego z regulaminem nie ja go ustalałem tylko on więc Twoja uwaga jest nie na miejscu

Cytat:
Fiend jak już przywołujesz TWLa to powiem tylko tyle, że tam jest ladder a nie liga. Poza tym tam nie ma takich problemów jak w ESCN. Atakujesz jakąś drużynę, wybierasz termin i podajesz adres serwera. Następnie kapitan drużyny broniącej wybiera termin i na samym końcu drużyna broniąca wybiera serwer meczowy.
Dziękujemy za instrukcję uczestnictwa w rozgrywkach TWL.

uprzedzę Twój kolejny post i od razu napisze: " tak pamiętam jak Chevi ......." , Ty wiesz o co chodzi

Mutu według mnie popełniłeś błąd grając na serverze ligowym spara z kimś obcym. Server jest "nasz" ale bez jaj tym bardziej że macie swój server, a sey udostępnił go uprzejmościowo dla ligi.

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 11-22-2011 o 14:15
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 14:21   #726
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

W kwestii rozwiązania "problemu" jakim jest dla Was brak dodanej kolejki nikt nie raczył zabrać głosu.
Co do serwera zadałem proste pytanie bez jakichkolwiek podtekstów czy pretensji a odpowiedź jaką otrzymałem była napisana przez siedmiolatka, który dodatek ma problem ze wzrokiem

Cytat:
Zal Ci że nie po Tobie ? jak chcesz mogę Ci pojeździć żebyś nie czół się smutny
Heh Twoja gramatyka Panie studencie jest powalająca.

Ehhh brak mi na Ciebie słów Topiku. Jak szukasz osoby żeby sobie ulżyć to źle trafiłeś.
A jak masz coś do Cheviego to załatw to na privie a nie na forum urządzasz wycieczki.

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 11-22-2011 o 14:26
Stare 11-22-2011, 14:23   #727
fiend
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Cytat:
Próbuję podjąć z Wami dyskusję, proponuję jakieś rozwiązania ale jak widać cała dyskusja zamiast nasunąć Wam jakieś wnioski sprowadziła się do tego, że admini według Was są be a ja szukam dramy
Też próbuje podjąć z Tobą dyskusję, ale Ty cały czas swoje
W temacie tym mamy poruszać kwestie regulaminu, zwracać uwagę na problemy by w następnych sezonach je eliminować. Ja problem wstawiania kolejek poruszam od I sezonu bo cały czas występuje. Twoje rozwiązanie zupełnie nic nie rozwiązuje. Bo jest to rozwiązanie umowne i na odczep się, właściwie rozwiązanie śmieszne bo nic nie wnosi do ulepszenia ligi ESCN.
Pokaż mi też zdanie w którym atakuje adminów. Tłumaczę Ci od początku, że wytknąłem im problem i zaproponowałem by dodali admina odpowiedzialnego za wstawianie kolejek skoro nic innego nie da się zrobić ze skryptem.
Cały czas poruszasz tą sprawę i chyba sam chcesz bym zaczął atakować adminów i może ich jeszcze obrażać Ale ja jestem wdzięczny im za prowadzenie tej ligi i jak mogę to pomagam. Może teraz do Ciebie coś dotrze
Problem z umawianiem meczów na stronie ESCN JEST, a Ty jeśli tego nie widzisz to tylko pogratulować. Kolega z klanu Hornets napisał jak to powinno wyglądać. Prosta sprawa, ale Ty dalej będziesz pisał o wielkim ataku na adminów
Stare 11-22-2011, 14:32   #728
PeeL
Major

Domyślnie

Cytat:
Panie studencie, mógłbyś gramatykę od ortografii odróżniać.
Stare 11-22-2011, 14:33   #729
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
W kwestii rozwiązania "problemu" jakim jest dla Was brak dodanej kolejki nikt nie raczył zabrać głosu.
Co do serwera zadałem proste pytanie bez jakichkolwiek podtekstów czy pretensji a odpowiedź jaką otrzymałem była napisana przez siedmiolatka, który dodatek ma problem ze wzrokiem

Ehhh brak mi na Ciebie słów Topiku. Jak szukasz osoby żeby sobie ulżyć to źle trafiłeś.
A jak masz coś do Cheviego to załatw to na privie a nie na forum urządzasz wycieczki.
Od 25 października nie jestem studentem małpeczko :*
A jak chcę sobie ulżyć to mam do kogo się zwrócić
Co ja niby mam do Cheviego oszalałeś chłopie
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 14:35   #730
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

A kto mówi, że nie widzę ? Jeżeli problem istnieje od 1szego sezonu i nadal nic w tej kwestii się nie zmieniło to znaczy, że albo czegoś nie można zrobić albo ktoś nie ma odpowiedniej wiedzy.
Widzisz ja podałem propozycje które mogą Wam pomóc a Ty już stwierdziłeś, że to niczego nie wnosi. Powiedz mi na jakiej podstawie to stwierdziłeś ? Jesteś jasnowidzem ?

Cytat:
Napisał GNSTopik
uprzedzę Twój kolejny post i od razu napisze: " tak pamiętam jak Chevi ......." , Ty wiesz o co chodzi
W takim razie mnie oświeć

Do Mutu_PL
Cytat:
Klan CSP chciałby wesprzeć ligę ESCN od strony technicznej.
W związku z tym iż posiadamy mocny serwer i spory zapas łącza chcielibyśmy zaoferować uruchomienie serwera tylko i wyłącznie na potrzeby rozgrywek w/w ligi za free.
Przeczytaj uważnie pogrubiony tekst, postaraj się go zrozumieć. Jeżeli w dalszym ciągu nie rozumiesz to przeczytaj raz jeszcze i tak do skutku. Tak więc Twoje rzekome testy serwera a tak naprawdę sparringi z klanami nie uczestniczącymi w ESCN nie są zgodne z przeznaczeniem serwera rozumiesz ?

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 11-22-2011 o 15:10
Stare 11-22-2011, 14:51   #731
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:

Przecież już raz na forum mi wypomniałeś i nie pamiętasz ?
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 16:01   #732
MUTU_PL
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Cytat:
A kto mówi, że nie widzę ? Jeżeli problem istnieje od 1szego sezonu i nadal nic w tej kwestii się nie zmieniło to znaczy, że albo czegoś nie można zrobić albo ktoś nie ma odpowiedniej wiedzy.
Widzisz ja podałem propozycje które mogą Wam pomóc a Ty już stwierdziłeś, że to niczego nie wnosi. Powiedz mi na jakiej podstawie to stwierdziłeś ? Jesteś jasnowidzem ?

Do Mutu_PL

Przeczytaj uważnie pogrubiony tekst, postaraj się go zrozumieć. Jeżeli w dalszym ciągu nie rozumiesz to przeczytaj raz jeszcze i tak do skutku. Tak więc Twoje rzekome testy serwera a tak naprawdę sparringi z klanami nie uczestniczącymi w ESCN nie są zgodne z przeznaczeniem serwera rozumiesz ?
Kolego jeśli masz problemy i pretensie to tylko do siebie je mniej,
takie info powinieneś zamieścić w dziale(temacie) Serwer ligowy a tego tam nie ma! ! !
i to jest pogrubienie koleś
Stare 11-22-2011, 16:19   #733
-misiu
General

Domyślnie

Ktos za duzo kawy wypil.

Steam - Muzyka - Poprzednio
-misiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 16:23   #734
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
takie info powinieneś zamieścić w dziale(temacie) Serwer ligowy a tego tam nie ma! ! !
KOLEGA DOBRZE SIE CZUJE CZY GŁOWKA DZISIAJ NIE ZA BARDZO?

btw: o co sie kłócicie bo nie chce mi sie tylu bzdur czytać

Ostatnio edytowany przez RudY+- : 11-22-2011 o 16:25
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2011, 16:36   #735
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
czyżby jakiś kompleks
Stare 11-22-2011, 16:37   #736
MUTU_PL
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Cytat:
Napisał RudY+- Zobacz Wiadomość
KOLEGA DOBRZE SIE CZUJE CZY GŁOWKA DZISIAJ NIE ZA BARDZO?

btw: o co sie kłócicie bo nie chce mi sie tylu bzdur czytać

o to że gramy na ESCN poza ligom
Stare 11-22-2011, 18:10   #737
bskk(pl)
First Lieutenant

Domyślnie

Wy tu sobie spamu,spamu A ja mam prośbę
Z przyczyn tylko i wyłącznie zależnych ode mnie, proszę CL drużyn z którymi mamy do rozegrania 3 ostanie mecze o kontakt na bezpośrednim czacie meczowym co do terminu meczu.Z uwagi iż nie mogę zmienić hasła! wszelakie nieporozumienia proszę zgłaszać do Revana ts(CSP 79.173.24.79:998
p.s Admini potwierdzajcie na podstawie komentów po meczowych
Pozdro i gratki za wygraną next round [NoIT] win
Stare 11-23-2011, 15:51   #738
Grzeskow
Corporal

Domyślnie

Ja mam pytanie odnośnie Regulaminu Części I pkt6 - który brzmi "Karą za niewłaściwe zachowania podczas meczu, lub już w czasie pisania komentarzy przedmeczowych grozi odsunieciem delikwenta od 1,2,lub 3 meczy."

1. Na jakiej podstawie przyznaje się wielkość kary - czy jest to rzut monetą, kostką itp.?

2. Czy odpowiednią karą jest BAN na 2 kolejki za nazwanie kogoś bałwanem w poście przedmeczowym (dodam, że to nie ja zacząłem "twardo" dyskutować, jedynie dostroiłem się do tego tonu). Szczegóły w linku poniżej.

http://escn.pl/Match-626.html

Mam nadzieję, że w końcu dostanę rzeczową odpowiedź od adminów.
Grzeskow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-23-2011, 15:58   #739
RudY+-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

1. Od humoru admina zależy. przy mandatach tez masz widełki, jak sie spodobasz drogówce to da ci najmniejszy... to jest normalna praktyka

2.
Cytat:
Wpier,olili to sie twoi starzy produkujac takiego bałw.na. Nie bedziesz decydowal na jakim serverze bedziemy grali.
jak to jest 'tylko' nazwanie kogoś bałwanem to pozdrawiam twoją interpretacje
Stare 11-23-2011, 16:18   #740
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
1. Od humoru admina zależy. przy mandatach tez masz widełki, jak sie spodobasz drogówce to da ci najmniejszy... to jest normalna praktyka...

8pkt, 300zł.............
Stare 11-23-2011, 16:23   #741
RudY+-
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał kwiatek8914 Zobacz Wiadomość
8pkt, 300zł.............
no widzisz minimum ci dał a ja ostatnio dostałem też 2x minimum :/
6pkt 200zł
6pkt 500zł

Stare 11-23-2011, 16:45   #742
Grzeskow
Corporal

Domyślnie

To musieli mieć dobry humor bo mogłem dostać na 3 kolejki. Udało mi się. Jednak chciałbym to usłyszeć z ust admina.

Co do mojej interpretacji zasugerowałem się wypowiedzią samego obrażanego - tu cytat:

"nazgul45 22.11.2011 - 11:22
Chevy, za co ten ban dla Grześkowa na 2 kolejki, jeśli 3 zostały do końca ligi? bo mi napisał ze jestem bałwan? może miał i racje - jego subiektywna ocena. obrażony jego stwierdzeniem się nie czuje, a kwestie sporne jakie mogły między nami wystąpić rozwiążemy przy spotkaniu, jeśli do takowego dojdzie. Co więcej, jeśli w ocenie admina, zachowanie Grześkowa było chamskie/nie na miejscu/obraźliwe, to również moje posty są chamskie/nie na miejscu/obraźliwe i analogicznie ban należy się również mnie za użycie wulgaryzmów w komentarzach do ligi.
Dajcie mu grać, albo sprawiedliwie dajcie klapsa każdej ze stron awantury."

Szczegóły w linku poniżej:

http://escn.pl/Match-623.html
Stare 11-23-2011, 17:46   #743
Dario^
Major General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Cytat:

Bo pewnie na ich serverye nikt nie chce grac ....... za te restrykcje ...
Może klan GNS nie tyle nie chce tam grać ale po prostu nie może? my lubimy grać na ich serwie i jestem za tym aby na serwerze AMFA restrykcje były jak największe .

http://steamcommunity.com/groups/cofb
www.companyofbrothers.dl.pl

Ostatnio edytowany przez Dario^ : 11-23-2011 o 17:48
Dario^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-23-2011, 17:47   #744
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzeskow Zobacz Wiadomość
To musieli mieć dobry humor bo mogłem dostać na 3 kolejki. Udało mi się. Jednak chciałbym to usłyszeć z ust admina.

Co do mojej interpretacji zasugerowałem się wypowiedzią samego obrażanego - tu cytat:

"nazgul45 22.11.2011 - 11:22
Chevy, za co ten ban dla Grześkowa na 2 kolejki, jeśli 3 zostały do końca ligi? bo mi napisał ze jestem bałwan? może miał i racje - jego subiektywna ocena. obrażony jego stwierdzeniem się nie czuje, a kwestie sporne jakie mogły między nami wystąpić rozwiążemy przy spotkaniu, jeśli do takowego dojdzie. Co więcej, jeśli w ocenie admina, zachowanie Grześkowa było chamskie/nie na miejscu/obraźliwe, to również moje posty są chamskie/nie na miejscu/obraźliwe i analogicznie ban należy się również mnie za użycie wulgaryzmów w komentarzach do ligi.
Dajcie mu grać, albo sprawiedliwie dajcie klapsa każdej ze stron awantury."

Szczegóły w linku poniżej:

http://escn.pl/Match-623.html
Co ty Grześkow taki napięty... za takie teksty należy się jak nic kara Dostałeś normalną (średnią ) karę, nie za małą nie za dużą. Admini może losują, robią rzut monetą, kostką, może patrzą na długość nicka co to ma do tego, mają do dyspozycji 3 kary i koniec.
Wydaje mi sie że było to tak:
"Wpier,olili to sie twoi starzy" - 1 mecz
"produkujac takiego bałw.na" - 1 mecz
Razem 2 mecze
Stare 11-23-2011, 17:48   #745
kwiatek8914
Captain

Domyślnie

Cytat:
no widzisz minimum ci dał a ja ostatnio dostałem też 2x minimum :/
6pkt 200zł
6pkt 500zł

tyle co ja im tam naściemniałem dlaczego to ja się śpieszyłem to po prostu poezja ale fakt faktem trafiłem na spoko typów, nawet nie panoszyli się co to nie oni
Stare 11-23-2011, 18:00   #746
Grzeskow
Corporal

Domyślnie

Wcale nie jestem napięty wręcz przeciwnie - rozbawiony.
Utyl a gdybym nie wykropkował to pewnie na 3 ? hehe
Stare 11-23-2011, 19:36   #747
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Ja pier... ale syf.

Over and out.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-23-2011, 20:07   #748
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
A druga sprawa to mam pytanie czemu Grzeskow z klanu WESTER[PL]ATTE dostał zakaz gry na 2 kolejki za obrażanie? Przypominam, że chyba już 3 osoby z różnych klanów złamały ten pkt. i dostały OSTRZEŻENIE. Dlaczego nagle w ciągu ligi nagle zmienia się ten pkt. i osoba dostaje zakaz?
Kara karą. Wiadomo za co. Ale... tak jak wcześniej napisałem dlaczego jedni dostają ostrzeżenia a drudzy zakaz gry?
Stare 11-24-2011, 03:38   #749
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzeskow Zobacz Wiadomość
Wcale nie jestem napięty wręcz przeciwnie - rozbawiony.
Utyl a gdybym nie wykropkował to pewnie na 3 ? hehe
Ojj to wtedy mogłoby zabraknąć skali w wymiarze kary

Cytat:
Kara karą. Wiadomo za co. Ale... tak jak wcześniej napisałem dlaczego jedni dostają ostrzeżenia a drudzy zakaz gry?
Teraz Admini zmienili zasady: najpierw jest kara, później ostrzeżenie
Stare 11-24-2011, 04:42   #750
PeeL
Major

Domyślnie

Może było tyle ostrzeżeń, a Wy nadal tak źle się zachowujecie, że trzeba wyciągnąć "mocniejsze działa".
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania