Wróć   America's Army PL > America's Army: Proving Grounds > Ogólne AA: PG

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 11-07-2013, 09:02   #1
noctivus
Corporal

Domyślnie Treningi? M16?

Hej

Daaawno mnie tu nie było Jestem z czasów AA 2.3 i widze że dużo sie zmieniło. Nie poznaje już tej gry. No ale do rzeczy.

Jest coś takiego w AA: PG jak przymusowe treningi bez których nie można grać, mieć snajperki itp? Treningu na medyka chyba na próżno szukać bo widze że leczyć można sie samemu. Grałem na razie w te nową wersje może z 1h ale nie wpadły mi w oko takie dawne ficzury jak treningi.

Drugie pytanie to czy jest jeszcze taka poczciwa broń jak M16 - i tylko ta? Bez szotganów i innych dziwnych broni, które kiedyś dostępne były tylko na mapach Special Forces.

Na razie chyba tyle pytań choć pewnością jeszcze pare sie znajdzie po dłuższym graniu.

Dzięki
Pozdrawiam
noctivus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 11-07-2013, 09:41   #2
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Do momentu jak zaczeliście pisać nawet nie wiedziałem że w tej grze jest jakiś trening. A mam ponad 60 godzin przegrane...
Także nic się nie odblokowuje

Nie ma m16, wszystkie bronie masz dostępne od razu, całe 4 + pistolet + 4 rodzaje granatów
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-07-2013, 09:51   #3
noctivus
Corporal

Domyślnie

Ja nadal nie wiem czy w tej grze jest jakiś trening choć filmiki na YouTube'ie sugerują że coś jednak jest.

To szkoda, że nie ma czystej m16... :/ Cały dawny klimat gry prysnął. No ale może jestem staromodny

Aha. I przypomniało mi sie jeszcze jedno pytanie: czy jest coś takiego jak punkty ROE (Rules of Engagement)? Znaczy czy jak zabije kogoś z drużyny to odejmują mi sie jakieś punkty?

EDIT: Ofc chodzi mi o treningi, które coś wnoszą nowego do rozgrywek. Nowa broń, bycie medykiem (w starszych wersjach AA), nowe mapy (typu Special Forces z AA 2.x) itp.

Ostatnio edytowany przez noctivus : 11-07-2013 o 11:29
Stare 11-07-2013, 13:19   #4
RudY+-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Nie ma ROE, za walenie w swoich ty też zdychasz
Stare 11-07-2013, 20:55   #5
noctivus
Corporal

Domyślnie

Po chwili grania pojawiło sie kolejne pytanie. Gdzie do .... jest dawny "raport"? Taki magiczni ficzur który pokazywał na czacie (jeżeli tak to sie nazywa) miejsce w którym sie aktualnie znajduje lub w którym znajduje sie mój kolega z teamu. Coś ala "<nick> znajduje sie przy moście z lewej strony".

Jest coś takiego jeszcze? Bo to akurat był przydany gadżet.
Stare 11-07-2013, 21:47   #6
Micchaleq
Major

Wyślij wiadomość przez AIM do Micchaleq
Domyślnie

Cytat:
Napisał noctivus Zobacz Wiadomość
Po chwili grania pojawiło sie kolejne pytanie. Gdzie do .... jest dawny "raport"? Taki magiczni ficzur który pokazywał na czacie (jeżeli tak to sie nazywa) miejsce w którym sie aktualnie znajduje lub w którym znajduje sie mój kolega z teamu. Coś ala "<nick> znajduje sie przy moście z lewej strony".

Jest coś takiego jeszcze? Bo to akurat był przydany gadżet.
Z tego co się dobrze orientuje to teraz raport wskakuje automatycznie jak do kogoś strzelasz a był chyba pod klawiszem Z. Jak ktoś jest raportowany to widzisz go jak na WH oraz na midmapie przez kilka sek.

Trening jest taki ogólny czyli poruszanie się strzelanie, rzucanie granatami, można go wybrać jak odpalisz grę z lewej strony pisze jak byk
Micchaleq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-08-2013, 08:06   #7
noctivus
Corporal

Domyślnie

Co do treningów to nie wiem jak u Was ta gra wygląda ale ja mam cuś takiego:
* http://imageshack.us/photo/my-images/819/c4ma.jpg/
Właściwie to gra mi sie odpala jak już chce zagrać na danej mapie. Może dlatego, że mam starego XP z SP3 (a ten chyba nie jest zalecany). Na codzień nie korzystam z windowsów a tego zainstalowałem tylko żeby przetestować AA

Jest coś takiego jak klawisz "Z" ale jakoś nie pasuje mi on na raportowanie. Wg
* http://www.americasarmy.pl/artykul/K...-AA%3A-PG/2333
to "Z" jest jako "Ukrycie się" i właściwie to by mi pasowało do tego opisu. Mi chodzi o raportowanie mojej pozycji, nie wroga. Chciałbym aby mój team wiedział gdzie dokładnie jestem.

Chyba z tego z czytam na:
* http://forum.americasarmy.com/viewto...t=9928&start=0
to na razie nie ma takiej funkcji jak była kiedyś. W takim razie jak aktualnie dowiedzieć sie gdzie rozmieszczeni są nasi koledzy z teamu? Mapa? Widać tam wszystkich? Pytam sie bo tego akurat nie przetestowałem.

Ostatnio edytowany przez noctivus : 11-08-2013 o 09:03
Stare 11-08-2013, 12:14   #8
RudY+-
General

Domyślnie

Nie ma raportowania, mało jest potrzebne, przecież widzisz ikonki swoich w świecie gry. Na HC nie widać chyba, ale mało grałem na tym trybie bo w sumie niewiele się różni oprócz braku huda
Stare 11-08-2013, 12:45   #9
noctivus
Corporal

Domyślnie

Również będąc po kompletnie innej stronie mapy? Kolega w punkcie A a ja w punkcie B, które oddalone są całą długość mapy (np. patrząc na Bridge'a)? Sorki, że pytam o takie pierdoły ale na razie tak biegam po mapach i zastanawiam sie gdzie aktualnie są moi. Sprawdziłbym sobie jak to jest ale przez następne kilka dni nie będe miał dostępu do kompa z AA.
Stare 11-09-2013, 22:13   #10
Ludo
First Sergeant (1SG)

Wyślij wiadomość przez AIM do Ludo Wyślij wiadomość przez Yahoo do Ludo wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Na minimapie widzisz swoich w najbliższej okolicy, a jak kto jest dalej i na niego nacelujesz to wyświetla sie jego nick nad głową, no i wszyscy biegaja z niebieskim znacznikiem nad łepom W hardkorze widać naszych tylko na minimapie.
Ludo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-14-2014, 12:14   #11
quwert

Miasto: Sopot
Domyślnie

Jaki trening?
quwert jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-14-2014, 13:14   #12
noctivus
Corporal

Domyślnie

Kiedyś (np. w AA 2.x) były treningi, które trzeba było przejść żeby zagrać w gre.

Ja już poznałem odpowiedzi na moje pytania. Szczególnie, że po ostatnim update'cie wprowadzili raportowanie
Stare 02-12-2017, 13:15   #13
Vasken
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez ICQ do Vasken Wyślij wiadomość przez AIM do Vasken Wyślij wiadomość przez MSN do Vasken wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Dawno mnie tu nie było 🙂, a w Americas Army z przerwami gram od początku. Stare mapy jak bridge, warehouse, mountain pass czy river aż łezka w oku się kręci. Żeby można było grać medykiem którego funkcję uwielbiałem trzeba było przejść kurs i test pierwszej pomocy. I najciekawsze szkolenie z misja zaliczającą Special Force. Do Proving Grounds pomimo oporu żony i dzieci 🙂 (jeden komp) niedawno powróciłem. Jest Ok w związku że miałem sporą przerwę i troszkę odwykłem. I nawet dobrze że trzeba zaczynać karierę od początku. Teraz jest więcej dynamiki kiedyś każdy miał jakaś funkcję w teamie. Dla mnie jest Ok. Póki co nie zauważyłem bug'ow. Największym kiedyś w 1.5 czy 1.7 bodajże był brak amunicji jak zbierało się broń. Kto to pamięta? 🙂
Stare 09-26-2017, 07:20   #14
JBrown95

Domyślnie

Hej, czy ktoś tutaj jeszcze zagląda?
JBrown95 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-31-2017, 12:47   #15
miX3r
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Niektórzy zaglądają z sentymentu bardziej bo za bardzo nie ma z kim pisać. Strona jak i forum trochę martwe

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania