Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 07-03-2011, 18:57   #1
Wu-Ninja
Warrant Officer 1

Domyślnie Symulacja działań militarnych

Witam,

Dawno nie zaglądałem do AA (ostatni mój post na tym forum jest z 2003 roku!), ale mam krótkie pytanie do forumowiczów -- czy istnieje w tej chwili jakaś dojrzała wiekowo (sam mam ponad 30 lat) grupa wśród polskich entuzjastów America's Army, której celem jest nie granie "meczy na punkty", lecz ultrarealistyczne odtwarzanie sytuacji bojowych przy użyciu prawdziwej taktyki militarnej stosowanej przez US Army (a więc na podstawie dokumentów FM).

Czy ktoś w America's Army wogóle coś takiego robi, czy raczej powinienem skierować się w kierunku Arma 2/VBS2.

Dzięki z góry za konstruktywne, dojrzałe wypowiedzi na ten temat. Pamiętam AA z 2002 roku i mam do tego tytułu duży sentyment.

pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Wu-Ninja : 07-03-2011 o 19:01
Wu-Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 07-03-2011, 19:09   #2
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

witaj
juz kiedys dyskutowalismy na ten temat - http://forum.americasarmy.pl/showthr...=team+tactical
Stare 07-04-2011, 06:36   #3
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Kieruj sie w strone Army 2 z dodatkiem Operation Arrowhead + modami (ACE). Poszukaj na youtubie arma2coop, ACPL czy jak to szlo - znajdziesz filmiki polskich ekip grajacych wlasnie w takich klimatach. W AA raczej tego nie znajdziesz, a przynajmniej ja nie slyszalem zeby z PL ktos sie w cos takiego bawil.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-04-2011, 10:05   #4
Wu-Ninja
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
Kieruj sie w strone Army 2 z dodatkiem Operation Arrowhead + modami (ACE). Poszukaj na youtubie arma2coop, ACPL czy jak to szlo - znajdziesz filmiki polskich ekip grajacych wlasnie w takich klimatach. W AA raczej tego nie znajdziesz, a przynajmniej ja nie slyszalem zeby z PL ktos sie w cos takiego bawil.
No tak, mody ACE+ACRE to podstawa w Armie. A jak nie w Polsce, to wogóle ktokolwiek (np. ze squadów w USA) robi coś takiego? Szukałem info na oficjalnym forum AA, ale widzę głównie to klany bojowniczych siedemnastolatków ale może coś przeoczyłem. Pamiętam swego czasu, że sporo dojrzałych osób było skupionych wokół AA.

Pewnie kilka osób się ze mną nie zgodzi, ale AA3 uważam za całkiem udaną pozycję (odrzut broni zrobili dużo wierniej rzeczywistości niż w AA2 + całkiem przyjemna grafika, która bardzo nie odbiega od współczesnych możliwości kart graficznych).

Jeśli nic nie znajdę w AA, to pewnie skieruję się w stronę Army, ale generalnie wolę CQB i jednak mniejsze mapy. Arma 2 jakoś nie chodzi mi tak płynnie w Full HD (pewnie to kwestia karty graficznej), ale coś tam według mnie zepsuli z tzw. 'mouse smoothing'.
Stare 07-04-2011, 10:19   #5
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wu-Ninja Zobacz Wiadomość
No tak, mody ACE+ACRE to podstawa w Armie. A jak nie w Polsce, to wogóle ktokolwiek (np. ze squadów w USA) robi coś takiego? Szukałem info na oficjalnym forum AA, ale widzę głównie to klany bojowniczych siedemnastolatków ale może coś przeoczyłem. Pamiętam swego czasu, że sporo dojrzałych osób było skupionych wokół AA.

Pewnie kilka osób się ze mną nie zgodzi, ale AA3 uważam za całkiem udaną pozycję (odrzut broni zrobili dużo wierniej rzeczywistości niż w AA2 + całkiem przyjemna grafika, która bardzo nie odbiega od współczesnych możliwości kart graficznych).

Jeśli nic nie znajdę w AA, to pewnie skieruję się w stronę Army, ale generalnie wolę CQB i jednak mniejsze mapy. Arma 2 jakoś nie chodzi mi tak płynnie w Full HD (pewnie to kwestia karty graficznej), ale coś tam według mnie zepsuli z tzw. 'mouse smoothing'.
http://gaming.operationreality.org/groups/arma-2/
http://www.youtube.com/user/Operatio...18/R9GHSBf7ppg

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-04-2011, 10:56   #6
Wu-Ninja
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
Kieruj sie w strone Army 2 z dodatkiem Operation Arrowhead + modami (ACE). Poszukaj na youtubie arma2coop, ACPL
Dlaczego mam wrażenie, że wszyscy w PL grają taktycznie w Armę tylko w trybie COOP? Przecież AI w tej grze (jak i w każdej innej tak naprawdę) jest na tragicznym poziomie. Zdecydowanie jedyna sensowna rozgrywka to PvP jak dla mnie...
Stare 07-04-2011, 12:19   #7
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Chodzi glownie o skale map i liczebnosc zespolow. W 10 osob malo co zrobisz w trybie PvP, przy 20 tez raczej nie za duzo (taki np. warfare na 24 osoby bez botow nie da rady). Porzadne PvP to okolo 80 osob, ale wtedy i tak przewaznie jest jeden wielki chaos (takie cos to tylko na serwerach publicznych, gdzie moze wejsc kazdy). Podejrzewam, ze panowie z PL grajacy co-op nie zbieraja na "akcje" wiecej niz 30 masek.

Na upartego zawsze mozesz sprobowac zebrac tutaj na forum ochotnikow do gry w takim stylu w AA3 lub AA2. Serwery sa, wiec potrzeba tylko chetnych. Nie wiem jak sytuacja wyglada gdzie indziej.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-04-2011, 12:35   #8
Wu-Ninja
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
Chodzi glownie o skale map i liczebnosc zespolow. W 10 osob malo co zrobisz w trybie PvP, przy 20 tez raczej nie za duzo (taki np. warfare na 24 osoby bez botow nie da rady). Porzadne PvP to okolo 80 osob, ale wtedy i tak przewaznie jest jeden wielki chaos (takie cos to tylko na serwerach publicznych, gdzie moze wejsc kazdy). Podejrzewam, ze panowie z PL grajacy co-op nie zbieraja na "akcje" wiecej niz 30 masek.

Na upartego zawsze mozesz sprobowac zebrac tutaj na forum ochotnikow do gry w takim stylu w AA3 lub AA2. Serwery sa, wiec potrzeba tylko chetnych. Nie wiem jak sytuacja wyglada gdzie indziej.
Hmm sądzę, że nawet 8 osób zdeterminowanych na roleplay (po jednym fireteamie na stronie) by wystarczyło. Przecież nie trzeba rozgrywać symulacji na terenie wielu kilometrów -- można np. rozegrać nawet coś takiego jak Bridge w AA -- myślę, że jak na początek to byłoby nawet lepsze. Jakby byli chętni na coś takiego w AA to ja jestem jak najbardziej za...
Stare 07-10-2011, 19:55   #9
nazgul45
Command Sergeant Major (CSM)

Miasto: Poznań
Domyślnie

ja sie pisze... w arme nie gralem, ale wyglada zachecajaco. gracz ze mnie slaby, ale z wialką chęcią zagrałbym w taki właśnie sposób. pzdr
nazgul45 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania