Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 02-11-2010, 09:39   #101
Ihiazel
Corporal

Domyślnie

Teraz siedzę na kilku sprawdzonych serwach min. na qrczakach, the hill, XIII,
faktycznie są ludzie którzy ostro tam wymiatają, są przeciętniacy (ja ) każdy pilnuje "dziwnych zagrywek".

Lukas^ ma rację co do gry na słuch, a przyznam się ze czasem wykorzystam cienie.
Czitera można tez czasem usadzić ale najbardziej grę rozwalają deb... co wpadają na rundę lub dwie i swój team tłuką .
Ihiazel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 02-11-2010, 21:53   #102
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał JIMMI.PL Zobacz Wiadomość
Czytając wasze wypowiedzi trochę jestem zdziwiony waszą naiwnością co do tak wielkiego wpływu liczby fps na jakość gry, co rzekomo przekłada się na prawie 100% frekwencję HS (nawet, żeby nie przesadzać 50%). Nikt nie jest wstanie walić praktycznie bez przerwy heda w biegu, albo jednym strzałem powalić biegnącego sprintem gościa z dość sporej odległości i tylko dlatego bo ma 90 fps i ramu w kompie więcej niż wszyscy gracze w sumie.
Nie jestem jakiś pro, obecnie mam około 315h granych online w aa3 i trochę wniosków już mam. Nie miotę kolesi non-stop, żaden ze mnie gracz ale czasami jak drużyna zgrana to fajne akcje wychodzą. Ilość FPS i ping maja zasadnicze znaczenie w walce na odległość, w kontakcie w sumie też sporą. Nie wierzysz?Zaprszam na cfc w sobotę na ranczo gdzie jest full ludzi, mapa duża i pingi w okolicy 60-65.
Następnie zrób przerwę i wpadnij późno, gdzie ludzi jest mniej i zobacz jak się gra.
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-12-2010, 09:16   #103
Ihiazel
Corporal

Domyślnie

WHT ma sporo racji, ping i fps ma duże znaczenie. Wystarczy poczytać o tym w odpowiednich działach, pomimo że jestem informatycznym laikiem to wiem że ping to opóźnienie pakietów ty-serwer-ty. Czyli łopatologicznie wykładając to przeciwnik ma 15 pingu a ty masz 60 co jeszcze jest do zniesienia to on o te parę milisekund widzi cię wcześniej i dodaj do tego 90fps to jesteś jak kaczka przywiązana do kija i z kuprem pomalowanym na czerwono a typ ma kałach i wali do ciebie z 20 metrów.
No chyba że ktoś gra na czuja to wychodzi i na ślepo trafia ( a są tacy Kubusie )
Stare 02-12-2010, 17:52   #104
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ihiazel Zobacz Wiadomość
WHT ma sporo racji, ping i fps ma duże znaczenie. Wystarczy poczytać o tym w odpowiednich działach, pomimo że jestem informatycznym laikiem to wiem że ping to opóźnienie pakietów ty-serwer-ty. Czyli łopatologicznie wykładając to przeciwnik ma 15 pingu a ty masz 60 co jeszcze jest do zniesienia to on o te parę milisekund widzi cię wcześniej i dodaj do tego 90fps to jesteś jak kaczka przywiązana do kija i z kuprem pomalowanym na czerwono a typ ma kałach i wali do ciebie z 20 metrów.
No chyba że ktoś gra na czuja to wychodzi i na ślepo trafia ( a są tacy Kubusie )
Sprawdź sobie ile milisekund mieści się w sekundzie. Potem sprawdź jaki jest przeciętny czas reakcji człowieka. Potem wyciągnij wnioski.
Stare 02-12-2010, 23:05   #105
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Mnie po prostu irytuje gra z takimi lagami. W idealnej (wydaje się "nieosiągalnej") sytuacji wszystko powinno zależeć od tego ostatniego czynnika ludzkiego, a nie od puszczania biednego neta przez TP po sznurówkach. O!
Stare 02-15-2010, 00:34   #106
Ihiazel
Corporal

Domyślnie

QUOTE=BrYK;281192]Sprawdź sobie ile milisekund mieści się w sekundzie. Potem sprawdź jaki jest przeciętny czas reakcji człowieka. Potem wyciągnij wnioski.[/quote]

Reakcja standardowo to około 160 - 200 ms oznaczone jako dobre od 140-160ms głównie u sportowców, powyżej 210-250ms średnia powyżej 250ms opóźniona.

Hipotetycznie stoisz na przeciwko przeciwnika i w tym samym czasie wciskacie LPM tylko że on ma ping 20 a ty 55. kto szybciej wyśle te informacje na serwer i odbierze ?
O to w tym chodzi. Jeśli kod netu jrst skopany i nie niweluje takich różnic to z czasem jest kicha.
Można to zaobserwować jak na serwer wejdzie osoba z pingiem np 100 gdy większość ma od 25 do 40 wtedy gra siada zaczynają się lagi bo program stara się wyrównać czas odbioru i wysyłania pakietów do wszystkich.
Każdy miał sytuacje że biegnie i wali w typa nagle go cofa kilka metrów.
Stare 02-15-2010, 01:10   #107
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

To tylko kwestia dopracowania samej gry.

Przykład z mojego podwórka. Na serwerach il2 1946 grają gracze z Europy , Brazylii , USA , Japonii , Iranu , Australii etc. jednocześnie i coś takiego jak lag związany z pingiem nie występuje , a jeśli nawet to jest nie zauważalny.
Stare 07-10-2010, 19:18   #108
Ks.Proboszcz_PL
Corporal

Domyślnie

Dowiedziałem się ostatnio, że niejaki Sub.Zero został zbanowany (14 miejsce na Świecie w NME Neutralized), zagaił o tym mandingo01, (56 miejsce w NME), było to chyba dwa dni temu, grałem z nimi na Bridgu - wywiązała się dość ostra wymiana słów pomiędzy nim a *SZOAH* (7 miejsce w NME), który twierdził, że ban ten jest pomyłką. Chodzi mi o to, że ja, jako gracz świeży - za bardzo nie ogarniam jeszcze tego wszystkiego

*SZOAH* twierdzi, że jakaś osoba stworzyła sobie nick Sub.Zero.(243180 miejsce w NME), załadowała sobie cheaty i została złapana, ale zbanowano Sub.Zero - bez kropki na końcu.

Moje pytanie do Was, starych wyjadaczy AA - jak to możliwe? Czy to w ogóle możliwe *SZOAH* twierdzi, że to właśnie mandingo01 jest cheaterem - wymiana słów pomiędzy nimi była ostra :-) Sub.Zero wysyła e-maile, ale nie otrzymuje jakichkolwiek odpowiedzi. Nie potrafię zweryfikować, czy Sub.Zero jest zbanowany, ale głównie chodzi o to - czy istnieje techniczna możliwość takiej wpadki, że można być zbanowanym za nic, bo ktoś sobie postawił za cel wyeliminowanie z gry dobrego gracza i posługuje się tego typu chwytami

Pozdrawiam!
Ks.Proboszcz_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-10-2010, 19:38   #109
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Powiem tylko tyle tłumaczenie SZOAH'a jest "płytkie"
Jak by ktoś się zapoznał z historią konto gracza "Sub.Zero" i gracza "Sub.Zero." od razu by wywnioskował że SZOAH plecie bzdury

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-10-2010, 19:54   #110
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

W skrocie przedstawie ci o co biega i radze nie rozwijac za bardzo dyskusji.

Nie chodzilo o chwyty, sub.zero dostal zawieszenie w TWL za podlinkowane konto Sgt_Catena:
http://history.anticheatinc.com/aa3/...6e84e6d31d0a20
Wg tlumaczenia ojca sub.zero (Locati.es) to niby konto brata sub.zero ktory odpalil AA2, a potem AA3 i dostal bana za AA3.dll (magia jak dla mnie, szczegolnie jak wczesniej probowal sobie wylaczac mgle). W kazdym razie konto jest solidnie podlinkowane do sub.zero i twl uznal, ze lepiej kogos takiego powstrzymac od gry w lidze. Nie wplywa to w zaden sposob na jego gre na publikach - tam bana nie dostal wiec moze sobie normalnie grac.

Nie ma to jednak nic wspolnego z banem na koncie sub.zero. za ktore odpowiedzialny jest pan BaksikPL (ktory ma tez konto na forum aa.pl). Ten panek zalozyl konto z kropka na koncu, odpalil hacka zabil 4 osoby i przytulil bana. Tutaj masz jego konto podlinkowane do konta BaksikPL poprzez stale IP:
http://history.anticheatinc.com/aa3/...1e277df43c62a8

Tlumaczenie szoaha jest wiec mylne. Bany przydzielane sa do GUID (jako tako numeru identyfikujacego konto) i nie ma mowy o czyms takim jak glupia pomylka przez kropke na koncu. Swoja droga sub.zero razem z ekipa z infinity krecil filmy i gnebil tego kolesia mandingo01 od jakiegos czasu na serwerach publicznych, az w koncu rozpoczeli burze na forum TWL. Jednoczesnie calym tym dymem zwrocil on uwage na swoje konto i wykorzystal to sam mandingo, ktory zaspamowal TWL postami o podlinkowanym koncie Sgt_Catena, minal tydzien i zamiast mandingo01 suspenda dostal sub.zero.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-11-2010, 00:52   #111
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ks.Proboszcz_PL Zobacz Wiadomość
Dowiedziałem się ostatnio, że niejaki Sub.Zero został zbanowany (14 miejsce na Świecie w NME Neutralized), zagaił o tym mandingo01, (56 miejsce w NME), było to chyba dwa dni temu, grałem z nimi na Bridgu - wywiązała się dość ostra wymiana słów pomiędzy nim a *SZOAH* (7 miejsce w NME), który twierdził, że ban ten jest pomyłką. Chodzi mi o to, że ja, jako gracz świeży - za bardzo nie ogarniam jeszcze tego wszystkiego

*SZOAH* twierdzi, że jakaś osoba stworzyła sobie nick Sub.Zero.(243180 miejsce w NME), załadowała sobie cheaty i została złapana, ale zbanowano Sub.Zero - bez kropki na końcu.

Moje pytanie do Was, starych wyjadaczy AA - jak to możliwe? Czy to w ogóle możliwe *SZOAH* twierdzi, że to właśnie mandingo01 jest cheaterem - wymiana słów pomiędzy nimi była ostra :-) Sub.Zero wysyła e-maile, ale nie otrzymuje jakichkolwiek odpowiedzi. Nie potrafię zweryfikować, czy Sub.Zero jest zbanowany, ale głównie chodzi o to - czy istnieje techniczna możliwość takiej wpadki, że można być zbanowanym za nic, bo ktoś sobie postawił za cel wyeliminowanie z gry dobrego gracza i posługuje się tego typu chwytami

Pozdrawiam!
Proszę Księdza:
"Wysłuchaj SZOAH'a a zdegradują Cię na ministranta

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-11-2010, 03:28   #112
Ks.Proboszcz_PL
Corporal

Domyślnie

Chomiq - bardzo dziękuję za wyczerpująca odpowiedź! Louis Twoja opinia również rzuca pewne światło na tę sprawę.

Cytat:
Napisał Louis Zobacz Wiadomość
Proszę Księdza:
"Wysłuchaj SZOAH'a a zdegradują Cię na ministranta
Pamiętaj, zawsze możesz liczyć na rozgrzeszenie przed turniejem

Co do sympatycznego Hiszpana (locati.es), któremu czasem puszczają nerwy lub ego nie pozwala na trzymanie języka odpowiednio na wodzy - był również przy "rozmowie" pomiędzy SZOAH a mandingo - milczał jednak jak grób. SZOAH zwracał uwagę, że locati.es jest czysty, że był sprawdzany - z pewnością nie używa cheatów, itd. Wiadomo, że dobrzy gracze szczególnie narażeni są na bezpodstawne oskarżenia o nieczystą grę, jednak jeśli syn locatiego dopuszcza się takich chwytów, czy aby z pewnością można być pewnym "czystości ojca"?
Stare 07-11-2010, 09:38   #113
Nedrin
Sergeant First Class

Miasto: Katowice
Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
W skrocie przedstawie ci o co biega i radze nie rozwijac za bardzo dyskusji.

Nie chodzilo o chwyty, sub.zero dostal zawieszenie w TWL za podlinkowane konto Sgt_Catena:
http://history.anticheatinc.com/aa3/...6e84e6d31d0a20
Wg tlumaczenia ojca sub.zero (Locati.es) to niby konto brata sub.zero ktory odpalil AA2, a potem AA3 i dostal bana za AA3.dll (magia jak dla mnie, szczegolnie jak wczesniej probowal sobie wylaczac mgle). W kazdym razie konto jest solidnie podlinkowane do sub.zero i twl uznal, ze lepiej kogos takiego powstrzymac od gry w lidze. Nie wplywa to w zaden sposob na jego gre na publikach - tam bana nie dostal wiec moze sobie normalnie grac.

Nie ma to jednak nic wspolnego z banem na koncie sub.zero. za ktore odpowiedzialny jest pan BaksikPL (ktory ma tez konto na forum aa.pl). Ten panek zalozyl konto z kropka na koncu, odpalil hacka zabil 4 osoby i przytulil bana. Tutaj masz jego konto podlinkowane do konta BaksikPL poprzez stale IP:
http://history.anticheatinc.com/aa3/...1e277df43c62a8

Tlumaczenie szoaha jest wiec mylne. Bany przydzielane sa do GUID (jako tako numeru identyfikujacego konto) i nie ma mowy o czyms takim jak glupia pomylka przez kropke na koncu. Swoja droga sub.zero razem z ekipa z infinity krecil filmy i gnebil tego kolesia mandingo01 od jakiegos czasu na serwerach publicznych, az w koncu rozpoczeli burze na forum TWL. Jednoczesnie calym tym dymem zwrocil on uwage na swoje konto i wykorzystal to sam mandingo, ktory zaspamowal TWL postami o podlinkowanym koncie Sgt_Catena, minal tydzien i zamiast mandingo01 suspenda dostal sub.zero.
Całkiem niezły wstęp do telenoweli Chomiq. Prosimy więcej...
Swoją drogą w tej grze widziałem już takie cuda i ludzi, którzy wygadywali takie baśnie ... no "Moda na sukces" wymięka.

Nie znam sprawy, ale rzeczywiście dość zaskakującym byłby fakt, gdyby doszło do takiej pomyłki o jakiej pisać miał SZOAH.

A wracając do tematu. Swego czasu grałem w kilka gierek typu multi i zawsze na pewnym etapie gry, gdy liczba cheaterów zdawała się złudnie przewyższać liczbę normalnych graczy, zadawałem sobie pytanie "czemu właściwie oni to robią?" Przyznam, że do dziś nie znalazłem satysfakcjonującej mnie dostatecznie odpowiedzi. Zrozumiałbym jeszcze chwilową potrzebę bycia Super Hero, ale trwale?

Na pocieszenie mam jednak pewną myśl, która dla mnie stanowi dość istotne wsparcia: Otóż cheaty mają tę "wadę", że przyjmują na siebie doświadczenie i umiejętności - albo raczej ich brak -, pozbawiając danego gracza możliwości samodzielnego zdobywania doświadczenia w grze i rozwijania swoich umiejętności. Innymi słowy pozbawiają gracza możliwości stania się rzeczywiście dobrym graczem. Zauważyłem, że prędzej lub później, ale jednak jest to regułą i każdy cheater w pewnym momencie przechodzi etap znudzenia. Oczywiście na miejsce jednego Ultra Cheata pojawia się jeden (lub więcej) Noob Cheat, który jeszcze nie potrafi z tych pomocy korzystać i tak, czy siak dostaje lanie. Koniec końców jednak w grze zostają właśnie ci rzeczywiście doświadczeni gracze i to jest dla mnie pociechą.
Stare 07-11-2010, 09:59   #114
Chomiq
General

Domyślnie

Jak to mowia, zycie pisze najlepsze historie
Stare 07-12-2010, 07:54   #115
DEEDEE[PL]
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do DEEDEE[PL]
Domyślnie Sub.zero

Gracz Sub.zero ma bana na TWL po tym jak gracz mandingo01 w "rant" napisał watek odnośnie konta ACI Sub.zero . Na dzień dzisiejszy Sub.zero już ma zdjętego bana ze strony TWL. Prawdopodobnie dostał bana za sprawą BG, które zostało przeprowadzone dla innego gracza, a zostało zatytułowane "sub.zero" .

http://www.anticheatinc.net/forums/s...d.php?p=414037
Stare 07-12-2010, 08:05   #116
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Zaczynają się dramy
Stare 07-12-2010, 09:51   #117
Chomiq
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał DEEDEE[PL] Zobacz Wiadomość
Gracz Sub.zero ma bana na TWL po tym jak gracz mandingo01 w "rant" napisał watek odnośnie konta ACI Sub.zero . Na dzień dzisiejszy Sub.zero już ma zdjętego bana ze strony TWL. Prawdopodobnie dostał bana za sprawą BG, które zostało przeprowadzone dla innego gracza, a zostało zatytułowane "sub.zero" .

http://www.anticheatinc.net/forums/s...d.php?p=414037
http://www.teamwarfare.com/viewTeam....=!nfinity+Team

Chyba nie ma.

Btw.
Sub.zero = is not banned but linked to a banned account and thereby is considered dirty.
Stare 07-12-2010, 13:52   #118
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Biłgoraj
Domyślnie

No cóż, Sub.Zero ma bana na TWL za overlapa

SOLDIER NAME: Sub.Zero
GUID: b142b31e43086d5fb76e84e6d31d0a20
LAST IP: 87.222.182.154
LAST SEEN: 07-01-2010 10:50:27
CURRENT BANS: NONE

Confirmed overlaps to the following banned account:

SOLDIER NAME: Sgt_Catena
GUID: 0b39c7bd5c969d05442f90a71a87416f
LAST IP: 87.222.182.175
LAST SEEN: 02-11-2010 11:46:10
CURRENT BANS: ACI

Nawet dostałem od niego dłuuuuugi list tłumaczący ale na nic mu się zda. W TWL ktoś kto ma bana młodszego niż rok (albo 2 ? nie pamiętam) nie będzie grał na żadnym koncie które ma pewnego overlapa.
Także jest skończony na kilka miesięcy (mam nadzieję ^^)
Stare 07-12-2010, 23:11   #119
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Kiedyś pewien gracz tłumaczył się, że pożyczył kompa kumplowi, żeby ten mu go naprawił, a on cham jeden wgrał mu cheaty do folderu z AA (chociaż sam grał w CS)
Może to jego ojciec zrobił mu psikusa?
Stare 07-13-2010, 19:39   #120
Cappo[PL]
Sergeant Major of the Army (SMA)

Domyślnie

Swego czasu miałem serwer CoDa 2 podpięty pod punksbusted.com na forum wklejałem złapanych cziterów, do dziś pamiętam niektóre teksty jak się tłumaczyli, a to że to był skin do jakieś giwery, a to że brat grał a nie on, albo że ten .dll to mu sterownik zainstalował w folderze gry W końcu zablokowałem komentowanie i był spokój, bo czasem nie nadążałem kasować kolejnych bzdur.
Cappo[PL] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-13-2010, 21:08   #121
Ks.Proboszcz_PL
Corporal

Domyślnie

Locati.es wczoraj ponownie tłumaczył się i zapewniał, że gra czysto - jak również wszyscy jego trzej synowie. Przyznał, że jeden z synów (Sub.Zero) ma bana - ale zawsze grał fair... Ehhh... Anti.Pro wspierał locati'ego przedstawijąc do kicka jednego z moich znajomych, który opisał co widział. Grał w teamie z Locatim, biegł za nim, locati zeskoczył na cata i ... zniknął... na mapie w tym samym momencie pojawił się już na środkowej wieży...

Lubie tę grę i nie posądzam każdego kto zasadzi mi heada - o cheatowanie, jednak jak dobrze wiecie - cheaterów na serwach można spotkać wielu i wtedy rozgrywka nie jest już tak przyjemna. Jednak trzeba się z tym pogodzić, bo cheaterzy byli, są i zapewne będą. Reszta w ręku adminów i takich programów jak punkbuster...
Stare 07-16-2010, 14:56   #122
PeeL
Major

Domyślnie

jak to możliwe że na PBSS nie widać cheatów (zapoznani w temacie widzą o co chodzi, reklamować nie będę, )? bo jakoś nie mogę sobie tego przyswoić... widać to na ekranie, widać na ich filmikach, nie widać na screenie?
Stare 07-16-2010, 15:35   #123
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

są narzędzia do czyszczenia screenów
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-16-2010, 15:36   #124
Chomiq
General

Domyślnie

Wystarczy, ze ci wylapie moment gdy pb wysyla zadanie screena i wylaczy na ta sekunde wszystkie widoczne "dodatki". Taki oto myk.
Stare 08-28-2010, 11:58   #125
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
cheaterów na serwach można spotkać wielu i wtedy rozgrywka nie jest już tak przyjemna.
Zalecał bym po prostu staranniejszy wybór serwerów http://history.anticheatinc.com/aa3/...eaming-servers
Na zielono są serwery z aktywnym streamingiem. Większość z nich ma zaimplementowany MBL z aci a więc jest pewność że nie spotkamy na nim jakiegoś cheatera z listy 550 którym już udowodniono cheaty.
Ulfding jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-04-2010, 17:48   #126
admard303
Private E-2

Domyślnie

hey. nie nazwalem jeszcze nikogo cheaterem bo wiem ze na poczatku kazda gra jest trudna i w starciu z weteranem ma sie male szanse szczegolnie gdy chodzi o 1&1, zdarzalo sie ze trzech gosci lacznie ze mna(oni akurat z odznak -nie wiem czy z doswiadczenia weterani nie jak ja swiezy) padalismy po przejsciu jednego goscia i to pewnie dla starych wyjadaczy to tez nie problem ale dziwilo mnie ze na "bridge" zanim zdazylismy dobiegnac na schody do pierwszej bramy goscie juz tam byli, kiedy strzelalem z granatnka obojetnie z ktorego miejsca(z tylu) natychmiast w to miejsce spadal granat. nie wiem co jest nie wporzadku z tych rzeczy i napewno nie bede obwinial ludzi za to ze sa lepsi szczegolnie na poczatku mojej przygody z AA.. PS.moze wiecie kim jest gosciu "LEONIDA" nie wiem czy dokladnie napisalem nick/ na starcie strzelal nam w plecy potem znikal i 2 rundy pozniej znowu robil to samo mial jakiegos buga ze jestesmy wrogami czy swir?
admard303 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-05-2010, 14:20   #127
falu
Corporal

Wyślij wiadomość przez AIM do falu
Domyślnie

Zaczynali w wiezy bos nie gral na classicu tylko Activated Objective
Stare 09-12-2010, 14:56   #128
admard303
Private E-2

Domyślnie

Cytat:
Napisał falu Zobacz Wiadomość
Zaczynali w wiezy bos nie gral na classicu tylko Activated Objective
to ze siedze na aa 2 tyg nie znaczy ze nie znam trybu rozgrywki wiec nie rob ze mnie idioty! nie mam 15 lat jak napisalem a dla Ciebie bylo nie zrozumiale to nie odpisuj na post! goscie byli w wiezy po naszej stronie zanim tam dobieglismy i to nie bylo dla mnie normalne.
admard303 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-13-2010, 09:17   #129
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
to ze siedze na aa 2 tyg nie znaczy ze nie znam trybu rozgrywki
Chyba jednak nie znasz
Tak jak napisał Ci kolega grałeś ao. Tam spawny się zmieniają, jak grałeś na początku to mogło być mało graczy i zaczynali na środku albo po drugie stronie mostu, jak dobiło więcej osób pozostałe trzy spawny się uaktywniły i stąd twoje zdziwienie kiedy zastałeś ich w wieży po swojej stronie
Pozdrawiam
Ulfding jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-29-2010, 13:31   #130
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ulfding Zobacz Wiadomość
Chyba jednak nie znasz
Tak jak napisał Ci kolega grałeś ao. Tam spawny się zmieniają, jak grałeś na początku to mogło być mało graczy i zaczynali na środku albo po drugie stronie mostu, jak dobiło więcej osób pozostałe trzy spawny się uaktywniły i stąd twoje zdziwienie kiedy zastałeś ich w wieży po swojej stronie
Pozdrawiam
juz z dwa tygodnie hehe ja do tej pory nie znam wszystkich
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-04-2010, 14:14   #131
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

sorry za oftop, ale rozwalil mnie komentarz "juz gram 2 tygodnie ^^"
kiedys mielismy w klanie punkt, ze rekrutujemy osoby tylko z doswiadczeniem conajmniej 2 rocznym ;D
stare dobre imba czasy aao...

The HardCore ____v e t e r a n
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-12-2012, 08:10   #132
Czarek89
Sergeant

Domyślnie

Witam , chciałbym się z wami podzielić odkryciem gracza o nicku HammerTime który szpiegując z ukrycia nakręcił jak gra Cyryl0517 z klanu NoIT .... http://www.youtube.com/watch?v=jlHKA...ature=youtu.be

Ciekawe co Cyryl ma na swoje usprawiedliwienie , bug w grze a może z fingowany film czy też może ktoś się pod niego podszył hehe . Ciekawi mnie również stanowisko adminów ligi ESCN

Ostatnio edytowany przez Czarek89 : 03-12-2012 o 08:13
Czarek89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-12-2012, 08:19   #133
kwiatek8914
Captain

Miasto: Łaskarzew
Wyślij wiadomość przez AIM do kwiatek8914
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czarek89 Zobacz Wiadomość
Witam , chciałbym się z wami podzielić odkryciem gracza o nicku HammerTime który szpiegując z ukrycia nakręcił jak gra Cyryl0517 z klanu NoIT .... http://www.youtube.com/watch?v=jlHKA...ature=youtu.be

Ciekawe co Cyryl ma na swoje usprawiedliwienie , bug w grze a może z fingowany film czy też może ktoś się pod niego podszył hehe . Ciekawi mnie również stanowisko adminów ligi ESCN
u nas na forum też umieścił dwa filmiki... coś ty mu Cyryl zrobił że tak Cię Hammer szpiegował?
Stare 03-12-2012, 08:27   #134
Czarek89
Sergeant

Domyślnie

Cytat:
Napisał kwiatek8914 Zobacz Wiadomość
u nas na forum też umieścił dwa filmiki... coś ty mu Cyryl zrobił że tak Cię Hammer szpiegował?
Haha . Pamiętam jak rozmawiałem kiedyś z Hamerem na publiku Zarzekał się ze znajdzie jakiś dowód na brak recoil-a u Cyryla i widzę że dopiął swego
Stare 03-12-2012, 08:27   #135
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

dobre! niezła reklama dla Noitów...
nie ładnie
Stare 03-12-2012, 08:34   #136
fiend
Chief Warrant Officer

Miasto: Płock
Domyślnie

Od dawna o tym pisaliśmy i rozmawialiśmy Nagle Cyryl zaczął wymiatać, a PB potrafił jedynie black screeny robić. Wczoraj w ESCN screeny miał ładne i skill też słabszy...
Już wiemy czemu linka do pbscreenów nie chcieli nam dać po ostatnim meczu w TWL-u
Oczywiście to tylko moje osobiste przemyślenia, może się chłopak jeszcze bronić, a ja mogłem się cały czas mylić. W końcu rapika też podejrzewałem o czity przez Black screeny
fiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-12-2012, 08:42   #137
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Aj bo Ty bardzo podejrzliwy jesteś
Fajnie jak coś takiego wychodzi ^^ hehe
Stare 03-12-2012, 08:48   #138
Czarek89
Sergeant

Domyślnie

Cytat:
Napisał fo$fik Zobacz Wiadomość
Aj bo Ty bardzo podejrzliwy jesteś
Fajnie jak coś takiego wychodzi ^^ hehe
Fajne to dopiero są tłumaczenia hehe
Stare 03-12-2012, 09:00   #139
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Czekamy na tłumaczenia i adminów
Cierpliwość nie jest moją mocną stroną ... eheheheh...
Stare 03-12-2012, 09:09   #140
Chomiq
General

Domyślnie

Ale co wychodzi, bo ja tutaj nic nie widze.

Serwer streamowal do ACI, screeny pewnie tez sie da sprawdzic. Ilu NoITow bylo na serwie w obydwu druzynach?

Foszek, krecimy dzisiaj filmika. Ja siedze na spekcie, i patrze na ciebie. Zobaczymy czy spekt pokazuje recoila.
Stare 03-12-2012, 09:26   #141
Czarek89
Sergeant

Domyślnie

Cytat:
O Nie ! trol atakuje Jeszcze nie sprawdziłeś czy z spekta widać recoila a już jest gadka ze nic nie widać lol. Może Cyryl powinien zaczerpnąć radu u ciebie jak się z tego wybronić. Znasz doskonale system działania gry , słabe i mocne strony zabezpieczeń haha Na pewno na upartego znajdzie się rozwiązanie w którym to gra zawiniła a nie użytkownik
Stare 03-12-2012, 09:30   #142
SeyBee
First Lieutenant

Miasto: Poznań
Domyślnie

Najpierw wypowiem się jako osoba prywatna

Na filmie nie widzę niczego dziwnego. Chciałbym zwrócić uwagę, że wielokrotnie widziałem podobne "efekty" u innych ludzi grających w AA3 na naszym serwerze, którzy dopiero zaczynali przygodę z AA3 i nie mieli super skilla. Równie dobrze mogę wejść na jakikolwiek serwer i nagrać frapsem podobny filmik. Ostatnio mamy istny wysyp filmików z no recoilem. Podobno złapany został war_saw którego nakręcono w podobny sposób. Odnośnie serwera to ma on streama zarówno do ACI jak i AON.

Teraz wypowiem się jako Admin ESCN:

Póki nie ma twardego dowodu w postaci bana jakiejkolwiek organizacji antycziterskiej admini ligi nie zabronią Cyrylowi grać w lidze.
Stare 03-12-2012, 09:30   #143
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Sytuacja conajmiej dziwna i o ile zwykła M-4 czy M-16 moge sie zgodzic ze nie pokazuje recoila to z SAW-em nie ma opcji ta bronią rzuca mimo zblizenia i wcisniętej spacji
Stare 03-12-2012, 09:39   #144
Czarek89
Sergeant

Domyślnie

Cytat:
Napisał SeyBee Zobacz Wiadomość
Na filmie nie widzę niczego dziwnego. Chciałbym zwrócić uwagę, że wielokrotnie widziałem podobne "efekty" u innych ludzi grających w AA3 na naszym serwerze
Hmm.. dziwny ten wasz serwer
Stare 03-12-2012, 09:39   #145
fiend
Chief Warrant Officer

Miasto: Płock
Domyślnie

Dokładnie, z sawem to już zbyt podejrzane No ale dla mnie może grać w lidze, niech tylko screeny wychodzą dobre
fiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-12-2012, 09:45   #146
={GF}=kurkowa
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:

Serwer streamowal do ACI, screeny pewnie tez sie da sprawdzic. Ilu NoITow bylo na serwie w obydwu druzynach?

Foszek, krecimy dzisiaj filmika. Ja siedze na spekcie, i patrze na ciebie. Zobaczymy czy spekt pokazuje recoila.
Chomiq ma rację co do oglądania ze specta.
Oglądając kogoś kto gra na m249 wygląda jakby nie było odrzutu, nie raz to widziałem, tak samo z celowaniem. Widzimy, że gościu celuję obok a wali HS przeciwnikowi. Dręczy mnie tylko dlaczego prawie zawsze cyryl miał BS albo w ogóle PB nie mógł zrobić SS tak jakby jakiś program blokował PB.

Cziter z LSTS
http://www.youtube.com/watch?v=hsGasfLq8L0

Ostatnio edytowany przez ={GF}=kurkowa : 03-12-2012 o 09:50
={GF}=kurkowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-12-2012, 09:57   #147
Czarek89
Sergeant

Domyślnie

No przecież , znakiem firmowym Cyryla jest precyzyjne strzelanie z m249 na dalekie odległości , trzymając cel w celowniku oddając długie serie bez uszczerbku na celności . Ale co tam widocznie nikt tego nie zauważył. No to widzę ze sprawa jest już wyjaśniona , film to załamy dowód , ponadto podgląd z specta nie jest wierzytelny ehhh ta gra mnie po prostu rozpier*** Ciekawe czy Hamer będzie walczył o bana w ACI
Stare 03-12-2012, 10:23   #148
Chomiq
General

Domyślnie

Pokaz mi, gdzie ja probuje bronic Cyryla? Odnosze sie do waszych "dowodow", ktore sa zwyczajnie slabe. Takim jak wasz sposobem moge wyciac 5 akcji z trzech godzin gry i udowodnic cheaterstwo kazdemu z was.

Kazda organizacja w stylu ACI, AON, TWL, ESL czy cos tam jeszcze was wysmieje jak im wyskoczycie z takimi "dowodami". Pokazujecie jak koles na trzecim pietrze w hotelu feeluje oczywiste miejscowy, w dodatku po spotowaniu przez innych pewnie (watpie ze byla to gra 2vs10). Potem akcja z duza pralnia, gdzie mial dosc czasu zeby sie schowac i wyskoczyc po paru sekundach, a koles dalej jak baran stal w miejscu. Heady pierwsza seria w stylu akcji na schodach z deli wchodza, jak ktos gral kiedykolwiek AR to dobrze wie, ze takie akcje sie zdarzaja.

Nie pierwszy raz ktos juz probowal cos komus udowodnic krecac filmiki ze spekta. Nic czyms takim nie udowodnicie. Bana za to od nikogo nie dostanie.

Nie wiem czemu zaraz pluje sie Czarus, ze przytaczam argumenty obalajace jego. Jak wszyscy klaszcza to ok, ale jak ktos ma zastrzezenia to wielka obraza majestatu. Zrob sobie posta na stronie klanowej, to ci nikt nie bedzie polemizowal. Tu jest forum DYSKUSYJNE.

Na upartego jak dobrze ustawisz celownik to mozesz w AA3 trzaskac heady z czegokolwiek praktycznie z biegu. Foszek i paru wyjadaczy spokojnie to potwierdzi. O dziwo Foszek w tym przypadku akurat wskakuje na wagon i pocisk po "cziterze" jak gra orkiestra.

@Krzywy
A sprawdzales jak pokazuje recoila na SAWie, gdy robisz szybkie bursty, a nie walisz jedna dluga serie?

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 03-12-2012 o 10:31
Stare 03-12-2012, 10:44   #149
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Cicho chomiq! Fajnie jest Psujesz zabawe

---------

ps: z SAWem to jest dość "niezwykłe" i dobrze o tym wiesz chomiq, tylko tak hop siup sie nie da wszystkiego obadać. Trzeba odpalić frapsa we dwóch i sprawdzić.
Fakt ten z LSTS to ma fajny no recoil, tu już ewidentnie nie da się temu zaprzeczyć.

ps2: zapytania w google na norecoil aa3 wzrosły hehe

Ostatnio edytowany przez fo$fik : 03-12-2012 o 10:49
fo$fik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-12-2012, 10:46   #150
Chomiq
General

Domyślnie

Na SZOAHa tez krecili filmiki i g... mu zrobili.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania