Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3 > Serwery

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 09-20-2010, 12:37   #1
SeyBee
First Lieutenant

Miasto: Poznań
Domyślnie H.F.o.J & KG Honor Server

Witam

Gorąco zapraszam wszystkich chętnych do gry na nowym honorowym serwerze Holy Fighters of Jerusalem & Kuźnia Graczy. Serwer jest 18 slotowy i zlokalizowany jest we Frankfurcie n/Menem. Żeby połączyć się z serwerem wystarczy wpisać w konsoli (~) open 91.198.152.152:8777
Serwer posiada VoIP, aktualne skrypty oraz streaming ACI oraz AON.

Zapewniamy niskie pingi, jak i miłą i przyjazną atmosferę.

Powyższy post nieaktualny. Stracił swoją ważność w momencie rozłamu klanu H.F.o.J. Nie biorę odpowiedzialności za to jakie kroki wobec graczy podejmują aktualni administratorzy serwera Kuźnia Graczy [H.F.o.J]

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 04-05-2011 o 21:22
SeyBee jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 09-20-2010, 14:50   #2
[DUNNO]^Ar0$
Sergeant

Domyślnie

Po serii testow na serwerze , przy maksymalnum obciazeniu na roznych mapach, max pingi nie przekraczajace 100 przy graczach rowniez spoza polski.
Zapraszamy.
[DUNNO]^Ar0$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-05-2011, 13:56   #3
-N-So^P^eL-N-
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Piszą o milej atmosferze tymczasem nie mogę się doczekać jakiejkolwiek odpowiedzi czy komentarza z ich strony za zbanowanie jednego z naszych klanowiczów z powodu " nie mocy dobicia go z 0,5 pozbywając się całego magazynku" poniżej wlepiam posty z forum H.F.O.J z działu Skargi. Osobiście odradzam serwer a Panowie to chyba stosują chwyty marketingowe bo miła atmosfera jest im obca. Kultura osobista również bo mogli cokolwiek odpisać tymczasem forum odwiedzają ich klanowicze łącznie z prezesurą tej organizacji i żadnej odpowiedzi. Nieładnie buractwo jakich mało.
Ja też poproszę bana bo to oznacza WOJNE NIE GRAJCIE NA SERWERZE KUŻNIA GRACZY WOGÓLE. CHAMSTWO TRZEBA TĘPIĆ. Są inne dobre polskie serwer jak CSP Polska i Chickens Farm CHROME
byle nie kuźnia niech mają serwer dla siebie.

Kod:

Szepol
Gość
PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 1:40 am    Temat postu: Banan
	Odpowiedz z cytatem
Moge wiedziec za co dostaje bana na waszym serwerze? :lol:
No chyba nie za to, że Angelard nie dobił mnie z odległości 1,5 metra? :grin:
Powrót do góry 	

Angelard
PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 11:00 pm    Temat postu:
	Odpowiedz z cytatem
Nie z 1,5 tylko z 0,5... przy okazji pozbywając się całego magazynka.
Powrót do góry 	
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szepol
Gość
PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 5:41 pm    Temat postu: Banan
	Odpowiedz z cytate
Cytat:
Angelard napisał: Nie z 1,5 tylko z 0,5... przy okazji pozbywając się całego magazynka.
Powiedz mi tylko, czy słyszałeś o czymś takim jak lagi i bugi? Widziałeś kiedyś jak trzeba gościowi strzelać w pięty bo inaczej go nie ubijesz? To już chyba mega cziter. Przy nazywaniu kogoś cziterem wypadałoby mieć chociaż minimalne pojęcie co może być czitem a co nie. 1 minuta z google i zobacz http://www.youtube.com/watch?v=UVL-Uplvw2s , daj pauze w ok 8 sekundzie to zobaczysz co ma "do wyboru" cziter. Zresztą patrząc na Twoje statystyki to Ty tu jesteś cziter. Powrót do góry So^P^EL Gość PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 11:21 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem Panowie nie róbcie jaj że banujecie za takie pierdoły. Proszę o od banowanie dwóch graczy z naszego klanu Grzeskow i Szepol na waszym serwerze w związku z brakiem jakichkolwiek podstaw. A argumenty o odległościach sa śmieszne. Recze za nich i wiem że nie czituja. Sami czasem mnie zadziwiają jak dostaje bańkę od nich a graja dużo krócej ode mnie ale nie wyzywam ich od cheaterow Smile . Po prostu potrafią grać . Każdemu czasem bańka wejdzie. A wiem co nieco o czitowaniu gdyż jestem członkiem ACI od 2006 roku i tam napatrzyłem się od wersji AA2 jakie to cuda ludzie mają ale u siebie na serwerze zawsze miałem zainstalowane skrypty z ACI które tez wam polecam ponieważ zmniejszają ryzyko obecności cheatera na serwerze. Polecam też streamowanie logow do ACI co również pomaga w wykryciu cheatera. Anie takie jakies dziecinne zagrywki. Niedługo zaczniecie banować wszystkich za bugi. Każdy wie że AA3 to najbardziej zbugowana gra pod słońcem i czasem różne cuda się zdarzają. Miałem kilka razy taki przypadek że po podniesieniu mnie z incapa miałem broń na ryju i nikt nie mógł mnie zastrzelić. Dlaczego?? ...nie mam pojęcia ... Czy używałem cheata,,,NIE!!! ale nikt nie mógł mnie zabić. I wtedy też bym dostał u was BANA. Liczę na wyrozumiałość, poważne podejście do tematu i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i szybką odpowiedź. Czy go zdejmiecie czy nie. A tu macie historie tych dwóch panów Szepol http://history.anticheatinc.com/aa3/index.php?searchtype=2&searchlimit=1&searchvalue=282816ab5754c7b1dba3e0b67eb459b8 Grzeskow http://history.anticheatinc.com/aa3/index.php?searchtype=2&searchlimit=1&searchvalue=8a7f3447d287335c07996ed89bcf7ba8 i wszędzie pisze CLEAN!!!!!!!! Pozdrawiam i życzę wam takich samych bugów i banów jakie wy dajecie Smile Żartuje... oczywiście każdy może się pomylić i właśnie się pomyliliście w tych dwóch przypadkach. Pozdrawiam So^P^EL Powrót do góry Jasper_101 Gość PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 11:43 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem Sopel szkoda gadać. Na serwerze hfoj będą grali tylko sami hfoje bo reszta bedzie miala bany. P.S. Kubuś pewnie zaraz usunie mojego posta. Powrót do góry kubusgoth Twórca Klanu Dołączył: 26 Lis 2009 Pochwał: 2 Posty: 198 Skąd: Poznań PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 4:04 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem Kubus nie usunie ale zedytuje reklamy tu nie prowadzimy ;/ So^P^eL Gość PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 6:54 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem aha czyli totalna olewka no spoko. Dzieki za odpowiedz. Powrót do góry kubxx Gość PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 7:20 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem tak sopel oni cie w dupie maja mnie tez zbanowali .Pewnie drago bo już wcześniej się mnie czepiał jak go jechałem jak chciałem . Powrót do góry So^P^eL Gość PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 10:59 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem Nie no mnie tylko zastanawia dlaczego nikt łaskawie nie może odpisać. Macie na forum dział skargi więc napisałem ładnie , kulturalnie bez ch.. i k... tylko z argumentami dlaczego uważam że powinniście odbanować moich znajomych czasem gram na KUŹNI ale nie mogę grać z kolegami z klanu bo ich zbanowaliście za to że ktoś nie potrafił dobić z o,5 metra albo za to że miał buga. No bo żeby mieć cheata na brak dobijania to jeszcze nie słyszałem. Obecnie w ACi jest 749 banów z AA3 i żaden... ani jeden nie jest z powodu "nie dało się gościa dobić ". Moze źle celował ??. A jak nie odpowiadacie na żadne skargi ani w lewo ani w prawo to proponuje zmienić nazwę tematu na Żale wtedy będzie bardziej pasować do mojego monologu. Chociaż czasem ktoś z innych klanów napisze żeby mi chyba głupio nie było że tak sam do siebie pisze . Panowie odpowiedzcie coś !!!!
Stare 04-05-2011, 14:17   #4
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Oni placa za serwer, oni ustalaja zasady. Nie podoba sie to masz inne polskie serwery, ew. zagraniczne.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-05-2011, 14:45   #5
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

we pay, we play, ile razy można to powtarzać - serwer sie nie podoba? idzcie na inny, to że nikt tam nie będzie grał to już problem administratora - widocznie ma stałych graczy i zapełniony serwer, że rzuca banami na lewo i prawo
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-05-2011, 17:35   #6
-N-So^P^eL-N-
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Czyli akceptujemy buractwo bo płacą no ok. Akceptujmy... pewnie , że pójdę na inny przestrzegam tylko innych żeby przypadkiem się nie zdziwili że bana za buga dostaną.

Ostatnio edytowany przez -N-So^P^eL-N- : 04-05-2011 o 17:37
-N-So^P^eL-N- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-05-2011, 17:55   #7
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

No a co mam zrobić, DDdosować im strone, czy zrobić wjazd na chate CLowi?
Najgorszą karą dla administratora serwera publicznego jest fakt, że nikt na nim nie gra, masz tyle serwerów to na cholere sie pchasz tam gdzie cie nie chcą/ci sie nie podoba?

Jak będą banowali zdupy to wkrótce serwer opustoszeje i tyle
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-05-2011, 19:18   #8
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Tam cały czas lecą bany z dupy osobiście odradzam kuźnie graczy każdym ludzią co mają stat powyżej 1.0 K/D bo czeka was to samo, poziom administracji po niżej zera, oni po prostu nie potrafią zagrać nawet na najniższym poziomie ludzie uczacy sie tej gry sa na wyszym poziomie od nich nie znajacy map itp z tond te bany, ale ich serwer i maja prawo robic co chcą.
sebkaaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-05-2011, 19:40   #9
SeyBee
First Lieutenant

Miasto: Poznań
Domyślnie

Ja się chłopaki w tej kwestii nie wypowiadam. Niestety tam jest kilku ludzi którzy dają bana za to, że ktoś kogoś zabije więcej niż 2 razy i już. Dostałeś bana na ich serwie to się z tym oswój. Osobiście do nikogo z H.F.o.J nic nie mam ale niestety poziom wiedzy nt administracji u tych ludzi jest bliska zeru.
Tak jak napisał Chomiq - płacą za serwer i honor - sami ustalają zasady. Jest mnóstwo innych serwerów na których można fajnie pograć.

BTW. Kiedyś byłem w H.F.o.J ale nasze drogi się rozminęły. Dlatego powstał klan CSP i teraz sami hostujemy serwer.

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 04-05-2011 o 19:44
SeyBee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-05-2011, 20:11   #10
criters
Sergeant

Domyślnie

Realia gry na serverze HFOJ:

K/D admina(zakładającego bana)-0.50
Kultura- brak

Założenie bana-bezcenna radość i satysfakcja
criters jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-06-2011, 06:07   #11
Ulfding
Major General

Domyślnie

Dobra rada na przyszłość. Dają Ci bana na serwerze za k/d itp to to olej i idź na inny naprawdę jest w czym wybierać. Serwer od dawna słynie z banowania graczy za różne rzeczy, proponował bym zmniejszyć liczbę ludzi z adminkami i dać je osobom, które mają jakieś pojęcie co występuje w tej grze "normalnie" a co jest dziwne.
Pozdrawiam
Stare 04-06-2011, 08:51   #12
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Gdy swojego czasu latalismy z chlopakami po pubach to bylo proste podejscie do takich akcji. Ktos sprzedal naszemu kopa/bana za nic to zwyczajnie cala ekipa opuszczala serwer i tyle. Raz chyba tylko sie zdarzylo, ze chcielismy wytlumaczenia sytuacji na forum (Ulf pamieta pewnie). Serwery sa, ludzie za nie placa, a niektore przez wiekszosc czasu swieca pustkami. Jezeli kopna cie z jednego to na bank znajdziesz inny zeby na nim pograc.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-06-2011, 14:30   #13
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
(Ulf pamieta pewnie).
Pamięta. Dużo adminek - dużo problemów ^^
Stare 04-07-2011, 01:28   #14
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

e tam ja na Juniorze teraz mam 2,5 k/d i mnie nikt nie banuje

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania