Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Stare 06-10-2003, 07:51   #101
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie

Myśle że nie ma co tu regulować. Szanse są równe. Zarazem jedna i druga mogą podowiadać. Żadna z drużyn nie jest poszkodowana, mają równe szanse, nie widzę sensu wprowadzania takiego punktu tylko niepotrzebne utrudnienie.
Pixel jest offline  

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 06-10-2003, 08:30   #102
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

Ghosting mozna przeciez latwo ograniczyc ustawieniami serwa. Zmarly widzi tylko z oczu kolegi i nie moze "zostac na swoich zwlokach" wiecie o co mi chodzi. Jest tak ustawione na kilku serwach wiec sie da. Owszem gracz bedzie mial wiecej niz jedna pare oczu (co moze w sumie i przeszkadzac przy rozemocjonowanym koledze ) ale nie bedzie mial oczu dookola glowy. Dlatego mysle ze wszelki pomysly wizyt sedziow na ts nie maja racji bytu

Przeciętny Amerykanin zjada 3kg keczupu rocznie. Ja około 25 kg.
WUKASZ jest offline  
Stare 06-10-2003, 08:38   #103
Guest

Domyślnie do pixela

pixel nie chodzi mi o równe szanse chodzi mi o to że skoro jest to uznawane na oficjalach jako czitowanie (przynajmniej przez niektórych guru) moglibyśmy już na przyszłość ustalić pewne zasady odnośnie TSa

chcę być po prostu fair ... i wobec siebie i innych graczy ...

a skoro jest to uznawane za czitowanie to warto nauczyć się grać bez tego i mieć święty spokuj i czyste sumienie nie sądzisz

... bo być może niedługo admini będą banować za byle g...o

Stare 06-10-2003, 08:44   #104
Gniewosz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Gniewosz
Domyślnie

Zmienilem na wniosek Zeusa punkt 3 rozdz. I

Sprawa TS zostala poruszona w punkcie 7 rozdz. I.
Prosze o lekture i opinie.
Gniewosz jest offline  
Stare 06-10-2003, 09:42   #105
LordV
General

Wyślij wiadomość przez MSN do LordV
Domyślnie

rozumiem, że wykorzystywaniu bugów zabronione.
ale mam inną sytuacje hipotetyczna : klan A jest nie do pokonania ale większość z jego squadu to uczniowie gimnazjóf, LO czy technikóf ( chodzi o to, że od godziny 7:00 do 15:00 są w szkole, a i rodzice nie pozwolą Im siedzieć przed kompem w środku nocy. po drugiej stronie mamy klan B - studenci, ludzie pracujący, słabsi od klanu A, ALE wyznaczą dwa terminy meczu na poniedziałek 8:30 rano i środe 3:00 w nocy. wiem, że to gdybanie ale nikt nie ustal w jakich godzinach można wyzywać na pojedynek ( czy może coś preoczyłem ). Klan A nie może się stawić ze wzglądu na uciążliwe godziny meczu i przegrywa walkowerem. co wy na taką sytuacje?
tylko nie psizcie zaraz, że to przecież honorowe i koleżeńskie towarzystwo sceny aa w poslce zawsze postępuje fair i umawia się na wpólnie odpowiadające terminy. mnie nie musicie do tego przekonywać, ale co gdyby...
Stare 06-10-2003, 09:49   #106
WUKASZ
General

Domyślnie

Tez o tym myslalem.
Proponuje godziny rozpoczecia meczu
Pon-Czw - 16-23
Pi - 16-24
So -9 -24
Nie 9-23

Lub +/- 2 h jezeli CL sie dogadaja.

WUKASZ jest offline  
Stare 06-10-2003, 13:48   #107
Szymon456
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Szymon456 Wyślij wiadomość przez MSN do Szymon456
Domyślnie

Ja godizny rozpoczecia meczy proponuje w kazdym dniu takie same, od 18:00 do 22:00
Chyba najodpowiedniejsze godziny do grania, szczegolnie w lecie...
Stare 06-10-2003, 14:00   #108
WUKASZ
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon456
Ja godizny rozpoczecia meczy proponuje w kazdym dniu takie same, od 18:00 do 22:00
Chyba najodpowiedniejsze godziny do grania, szczegolnie w lecie...
Moze. Dla mnie sa to akurat najgorsze godziny. Szczegolnie w weekendy. I generalnie mam wtedy pingi do dupy bo dzieci po przyjsciu ze szkoly siedza na Kazie. Nie widze np. powodu zeby dwa "studenckie" klany nie mialy zaczac meczy np. o 24. Pozatym musimy zwrocic uwage ze nie wszyscy Polacy graja w klanach. Zas takie zawezenie dziennego czasu moze doprowadzic w tych godzinach do zajecia i Riznetu i Maja- najlepszych serwow w tuym kraju. Nie badzmy samolubni

WUKASZ jest offline  
Stare 06-10-2003, 14:30   #109
Szymon456
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Szymon456 Wyślij wiadomość przez MSN do Szymon456
Domyślnie

No tak, ale jak juz wspominales, sa roznice. A jesli bedziemy sie spotykac z chamstwem i samolobstwem, to ktos moze dac dwie idiotyczne godziny w sobote o 14:00, kiedy to znakomita wiekszosc ludzi jest poza domem, albo za niedlugo bedzie, i w niedziele o 11:00 j.w
Trzeba wybrac godziny optymalne. A takimi wydaja mi sie wlasnie te co podalem, popoludniowo-wieczorne.
uczniowie - po szkole, czas wolny
studenci - po wykladach, czas wolny
pracujacy - po pracy, czas wolny

Odsetek ludzi, ktorzy sa w sieci z dzieciakami, taki wielki nie jest, a odsetek ludzi, ktorzy maja codziennie czas zajety (chodziaz niekoniecznie zawsze) do tych godizn popoludniowych - ogrmny.

Jakos na TWL mniej wiecej sprawdzal sie ten przedzial godzin zazwyczaj..
Stare 06-10-2003, 15:48   #110
Gniewosz
General

Domyślnie

Z terminami meczy jest tak:

liga3. Mecze rozgrywane są w systemie tygodniowym. Dany mecz musi zostać rozegrany w tygodniu, w jakim został wyznaczony.
Admini Klanu ustalają między sobą dzień, godzinę oraz serwer na którym zostanie rozegrany mecz.
Jeżeli Admini Klanu nie ustalą do piątku danego tygodnia, w którym mecz ma się odbyć, dnia, godziny i serwera, na którym zostanie rozegrany mecz, Admini Ligi wyznaczają termin meczu na niedzielę tego tygodnia.

ladderW skład daty wchodzą: dzień miesiąca, oraz godzina rozgrywki (od 19:00 do 23:00)

playoffy4. Mecze rozgrywane są w systemie dwutygodniowym. Oznacza to, że klany mają 2 tygodnie na rozegranie meczu.
Admini Klanu ustalają między sobą dzień, godzinę oraz serwer na którym zostanie rozegrany mecz.
Jeżeli Admini Klanu nie ustalą do piątku ostatniego tygodnia, w którym mecz ma się odbyć, dnia, godziny i serwera, na którym zostanie rozegrany mecz, Admini Ligi wyznaczają termin meczu na niedzielę tego tygodnia.

Taka regulacja powinna wymuszac na klanach kompromis co do terminu i godziny, w innym wypadku decyzje bedzie podjeta w sposob autorytarny (co nie znczy, ze bez zwracania uwagi na mozliwosci klanow).
Gniewosz jest offline  
Stare 06-10-2003, 16:21   #111
LordV
General

Wyślij wiadomość przez MSN do LordV
Domyślnie

pięknie, więć załużmy teraz taką sytuacje
Klan A może zacząć gre każdego wieczoru o godzinie 23:00 ( załużmy, że wtedy maja spokuj na łączu, albo wtedy dopiero majądostęp do łącza ), a klan B musi skączyć mecz przed 24:00. co wtedy? nie dogadają się, a i sędziowie nie wiele pomogą?
nie monoże problemów, ta sytuacja przydażyłą się nam. chcieliśmy zagrać z pewnym klanem ale Oni mieli dostęp do łącza dopiero o 22:00, a dla nas start meczu w środku tygodnia był uciążliwy o tej porze, bo pewnie skończył by sie o 24:00-01:00. co innego w czasie trwania wakacji, zgadzam się, ale co zrobicie w takiej sytuacji?
nie wybierzecie godziny "po środku" żeby było uczciwie bo to nic nie da bo klan A nie bedzie jeszcze miał łącza. nie zmusicie klanu B żeby do 1:00 w nocy grał mecz. chyba że wam kończenie o 1:00 w nocy pasuje ale ja nie reprezentuje wtedy najwyższej formy
Stare 06-10-2003, 16:43   #112
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

Obecne rozwiązanie nie jest idealne , ale wydaje mi się , że najlepsze. Jak już podajecie hipotetyczną sytuację , to postarajcie się też wypocić jakieś rozwiązanie.

Przejżałem regulamin i wydaje mi się on , po wprowadzonych poprawkach , regulować wszelkie możliwe sytuacje. Jest generalnie dobry. Czy bardzo dobry to wyjdzie w praniu [ sztuka jest napisać regulamin tak , żeby był idealny ]. IMHO - Let's Rock
Stare 06-10-2003, 21:15   #113
Guest

Domyślnie

Popieram qhash

:!: LET THE RUMBLE BEGIN :!:

Stare 06-11-2003, 16:30   #114
Gniewosz
General

Domyślnie

Zamykam topic.

Dziekuje za owocna dyskusje i propozycje, ktore padly (w wiekszosci wprowadzone do regulaminu).

Mozna skladac propozycje do zatwierdzonego juz regulaminu w nowym topicu pt "Uwagi i wnioski nt. regulaminów rozgrywek".
Gniewosz jest offline  
Zamknięty Temat

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania