Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3 > Serwery

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 04-04-2011, 17:16   #1
kapek83
Warrant Officer 1

Domyślnie Zapraszamy na ^CSP^Polska AA3

Chcielismy zaprosic wszystkich na nasz Honorowy serwer AA3 ^CSP^Polska, serwer stoi w poznaniu, na dobrym laczu i sprzecie. Gwarancja niskich pingow i brak lagow. Najwyzej notowany polski serwer przez Gametrackera

http://www.gametracker.com/search/aa...chpge=2#search

Zapraszamy serdecznie

www.czuczuken.pl
kapek83 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 04-04-2011, 18:54   #2
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

link poprawny to http://www.gametracker.com/server_in...73.24.79:8777/
Stare 04-04-2011, 19:08   #3
bskk(pl)
First Lieutenant

Domyślnie

A macie już nowe mapy?
Stare 04-04-2011, 19:25   #4
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Brak lagów? Wolne żarty.
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-05-2011, 05:00   #5
GNSTopik
Guest

Domyślnie

kapek nasz server był przez prawie miesiąc w pierwszej 10 i nagle wypadł .... tak więc te notowania sa jakies dziwne ....
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-05-2011, 05:17   #6
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

27 miejsce, 0 graczy. Jest powod do dumy

Sorry, ale takim czyms nie ma co sie chwalic.

Topik, trzeba patrzec na to:

CSP
Highest (past month): 27th Lowest (past month): 55th

GNZ PZAA
Highest (past month): 8th Lowest (past month): 29th

HFoJ
Highest (past month): 17th Lowest (past month): 38th

CFC
Highest (past month): 18th Lowest (past month): 35th

Jakby nie patrzec, CSP ma tutaj ostatnia pozycje. Nawet biorac pod uwage lokalizacje, czyli same z PL to i tak nie jest to najwyzej notowany.

Nie, ze sie czepiam, ale zwyczajnie wprowadzacie w blad ludzi.

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 04-05-2011 o 05:25
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-05-2011, 09:41   #7
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Mt tam nie namawiamy nikogo do gry u nas chcą to przychodzą nie chcą nie musza. Tyle ze u nas ping max 130 jak nie to kick i ludzi to doceniają
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-05-2011, 18:22   #8
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Jezeli chodzi o serwer CSP jest jednym z lepszych na jakich gram, może dlatego ze z polski i nawet przy skoku pingu mam w miare dobry ping.W sumie to nie patrzcie na statystyki sami ocencie grajac 20-30 min i wyróbcie sobie opinie.
sebkaaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-05-2011, 18:55   #9
SeyBee
First Lieutenant

Miasto: Poznań
Domyślnie

W ostatnim czasie zanotowaliśmy znaczny awans i to jakby nie było jest dla nas powód do dumy Chomiqu. I owszem Chomiqu czepiasz się - jak już przytaczasz ranking serwerów to bądź z łaski swojej rzetelny. Patrzysz na statystyki z zeszłego miesiąca a nie aktualne. Nie wiem czy wszyscy w tych Policach są tacy szturchnięci czy tylko Ty jesteś ewenementem na skalę światową? Jak Cię znam to cały czas krzywo na nas patrzysz i to pewnie stąd wziął się taki a nie inny post. A jak juz tak bardzo pijesz w naszą stronę to może pochwal się które miejsce ma serwer który kiedyś skupiał wokół siebie prawie całą scenę polskiego AA3, na którym kiedyś byłeś adminem a już nie jesteś z Tobie i kilku innym osobom wiadomych przyczyn co ? Ułatwię Ci zadanie Wtorek 5 kwiecień godz 23.30 poz. 34. Chickens Farm 0/24. Powód do dumy

Tak więc ja bym dodał "... Aktualnie najwyżej notowany serwer znajdujący się w PL..." ale przecież nie o to tu chodzi Panowie żeby się licytować czy przechwalać, który serwer jest lepszy. Generalnie chyba każdemu z nas zależy żeby na naszych serwerach - (Chickens, GNS&PZAA, Chrome czy CSP) grało się dobrze i w miarę komfortowo.

Ranking GameTrackera jest do bani i tyle.

Co do lagów to pewnie się zdarzają i nie da się tego uniknąć. Po prostu silnik gry a raczej obsługa sieci w przypadku AA3 leży na maksa.

Cytat:
Napisał GNSTopik Zobacz Wiadomość
Tyle ze u nas ping max 130 jak nie to kick i ludzi to doceniają
U nas akurat wywalamy przy 150 ale czasami przymykamy oko jak ktoś ma 160-170 (przy małej liczbie graczy)

Cytat:
Napisał WHT Zobacz Wiadomość
Brak lagów? Wolne żarty.
Pokaż mi serwer bez lagów a będziesz w moich oczach wielki.

Cytat:
Napisał bskk(pl) Zobacz Wiadomość
A macie już nowe mapy?
Mapy będą jak załatwisz patcha Rurko

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 04-05-2011 o 20:25
SeyBee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-06-2011, 06:10   #10
bskk(pl)
First Lieutenant

Domyślnie

"Mapy będą jak załatwisz patcha Rurko "

Patcha nie mam ale Pucza mogę pożyczyć
Stare 04-06-2011, 07:33   #11
Chomiq
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał SeyBee Zobacz Wiadomość
W ostatnim czasie zanotowaliśmy znaczny awans i to jakby nie było jest dla nas powód do dumy Chomiqu. I owszem Chomiqu czepiasz się - jak już przytaczasz ranking serwerów to bądź z łaski swojej rzetelny. Patrzysz na statystyki z zeszłego miesiąca a nie aktualne.
Przepraszam, ale powiedz mi co jest bardziej rzetelne, staty z 5 dni, czy staty z calego poprzedniego miesiaca? Cos o statystyce wiadomo? Blad procentowy, moze chociaz srednia arytmetyczna?

Cytat:
Nie wiem czy wszyscy w tych Policach są tacy szturchnięci czy tylko Ty jesteś ewenementem na skalę światową? Jak Cię znam to cały czas krzywo na nas patrzysz i to pewnie stąd wziął się taki a nie inny post. A jak juz tak bardzo pijesz w naszą stronę to może pochwal się które miejsce ma serwer który kiedyś skupiał wokół siebie prawie całą scenę polskiego AA3, na którym kiedyś byłeś adminem a już nie jesteś z Tobie i kilku innym osobom wiadomych przyczyn co ? Ułatwię Ci zadanie Wtorek 5 kwiecień godz 23.30 poz. 34. Chickens Farm 0/24. Powód do dumy
Co serwer Kurczaka ma wspolnego z moim postem? Pokaz mi prosze kiedy ostatnio na nim gralem. Nie trzeba, 7 stycznia 2011. Jakies prywatne wycieczki to mozesz szykowac do swoich kolesi w Poznaniu, u mnie nic nimi nie osiagniesz. Ja nikogo osobiscie w swoim poscie nie obrazalem, jak widac ty potrzebujesz czegos takiego zeby sie dowartosciowac. Jezeli podajacie cos to nie wyciagajcie danych z palca, najpierw przytaczacie info z gametrackera a potem:

Cytat:
Ranking GameTrackera jest do bani i tyle.
... To po co opieracie na nim swoj post, skoro jest do bani? To jest zwyczajne wprowadzanie ludzi w blad i wlasnie na to zwrocilem uwage.

Cytat:
Tak więc ja bym dodał "... Aktualnie najwyżej notowany serwer znajdujący się w PL..." ale przecież nie o to tu chodzi Panowie żeby się licytować czy przechwalać, który serwer jest lepszy. Generalnie chyba każdemu z nas zależy żeby na naszych serwerach - (Chickens, GNS&PZAA, Chrome czy CSP) grało się dobrze i w miarę komfortowo.
To po co takie stwierdzenia jak nie po to, zeby sie przechwalac? Tak to kazdego dnia ktos moglby robic posta o tym, ze jego serwer jest najwyzej notowany. Kazdego dnia inny serwer moglby sie chwalic "najwyzej notowanym w PL". Jaki to by mialo sens?

Cytat:
Cytat:
Napisał kapek83
Gwarancja niskich pingow i brak lagow.
EOT.

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 04-06-2011 o 07:43
Stare 04-06-2011, 07:34   #12
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Nie istnieje taki serwer, więc po co piszecie, że na waszym nie ma lagów.
Patrząc na ilość graczy, którzy w miare regularnie podchodzą do tej gry chwalenie się jakikolwiek statystykami to śmiech.
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-06-2011, 09:02   #13
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

WHT jak już to odnieś się do konkretnej osoby czyli do Kapka83 a nie pisz w liczbie mnogiej "możecie". Ja napisałem co myślę na ten temat.

Chomiq Ty pierwszy zrobiłeś wycieczkę w naszą stronę więc napisałem Ci co o tym sądzę. Nie obchodzi mnie kiedy grałeś na Chickenie i czy w ogóle grywasz w AA3. Podałeś statsy z zeszłego miesiąca a ja Ci podałem aktualne. Równie dobrze mogłeś napisać, że kiedyś Chicken był w pierwszej 5 serwerów na świecie - ale był i już nie jest A dla mnie liczy się to co jest tu i teraz a nie co było kiedyś. Tak więc jeśli my zanotowaliśmy awans to jest to dowód na to, że mamy teraz więcej wejść niż w zeszłym miesiącu. Biorąc pod uwagę fakt, że co niektórzy postawili na AA3 krzyżyk i uważają, że ta gra umiera to tym bardziej należy się z tego cieszyć. I są to rzetelne dane czy chcesz czy nie.
Ranking GT jest do bani bo wystarczy, że serwer np z miejsca 30 będzie przez 8h pełen a ten z 20 cały dzień pusty i oba diametralnie zmienią swoje pozycje. Jeden poleci w dół a drugi znacznie awansuje.
Tak naprawdę w nosie mam które miejsce ma nasz serwer. Są to tylko cyferki i liczby za które nikt nic nie daje a jak widać na naszym przykładzie jest to powód do wszczynania niepotrzebnych dyskusji. Dla mnie ważnym jest żeby każdy sam wyrobił sobie opinię poprzez grę na nim.

Najciekawsze jest to, że jak zwykle najwięcej do powiedzenia w tym temacie mają osoby które od kilku miesięcy nie grają w AA3.

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 04-06-2011 o 09:10
Stare 04-06-2011, 09:09   #14
Chomiq
General

Domyślnie

Cytat:
WHT jak już to odnieś się do konkretnej osoby czyli do Kapka83 a nie pisz w liczbie mnogiej "możecie". Ja napisałem co myślę na ten temat.

Chomiq Ty pierwszy zrobiłeś wycieczkę w naszą stronę więc napisałem Ci co o tym sądzę. Nie obchodzi mnie kiedy grałeś na Chickenie i czy w ogóle grywasz w AA3. Podałeś statsy z zeszłego miesiąca a ja Ci podałem aktualne. Równie dobrze mogłeś napisać, że kiedyś Chicken był w pierwszej 5 serwerów na świecie - ale był i już nie jest A dla mnie liczy się to co jest tu i teraz a nie co było kiedyś. Tak więc jeśli my zanotowaliśmy awans to jest to dowód na to, że mamy teraz więcej wejść niż w zeszłym miesiącu. Biorąc pod uwagę fakt, że co niektórzy postawili na AA3 krzyżyk i uważają, że ta gra umiera to tym bardziej należy się z tego cieszyć. I są to rzetelne dane czy chcesz czy nie.

Najciekawsze jest to, że jak zwykle najwięcej do powiedzenia w tym temacie mają osoby które od kilku miesięcy nie grają w AA3.
Wow. Dalej nie rozumiesz. I dalej cisniesz o Chickenie, nie wiem jaki to ma zwiazek z moim postem.

To ze nie gram na pubie, nie znaczy ze nie gram w AA3.

W swoim poscie odnioslem sie do reklamy serwera waszego klanu. Nie wjezdalem na nikogo osobiscie, ty za to wyskoczyles, ze jestem "szturchniety". Widac roznice w poziomie kultury osobistej. Jak cie nikt nie obraza, to nie wyskakuj z piana w jego strone.

Cytat:
I są to rzetelne dane czy chcesz czy nie.
Ranking GT jest do bani bo wystarczy, że serwer np z miejsca 30 będzie przez 8h pełen a ten z 20 cały dzień pusty i oba diametralnie zmienią swoje pozycje. Jeden poleci w dół a drugi znacznie awansuje.
Raz sa rzetelne, a raz sa do bani. Zdecyduj sie.

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 04-06-2011 o 09:30
Stare 04-06-2011, 12:00   #15
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Pisząc o rzetelnych danych mialem na myśli aktualną pozycję naszego serwera i odniosłem się do Twojego wcześniejszego posta w którym napisałeś, że i tak jesteśmy najniżej notowani z polskich serwerów a jak widać wcale tak nie jest i to Ty wprowadzasz ludzi w błąd. Ja co najwyzej chcę żeby sprawa była obiektywnie przedstawiona.
Ranking jest do bani bo nikt nie wie na jakich zasadach funkcjonuje
Stare 04-06-2011, 14:58   #16
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Ale się zrobiło nerwowo

Czy to dlatego że jest kilka informacji odnośnie przyszłego patcha

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-06-2011, 18:15   #17
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Louis a masz jakieś świeższe info niż to co jest na forum americasarmy.com ? Znasz może jakąś datę albo coś ?
Stare 04-06-2011, 18:26   #18
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Ja mam info 100% pewne - nowa wersja przyniesie, nowe niespotykane wcześniej nigdzie bugi
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-06-2011, 18:55   #19
-misiu
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał RudY+- Zobacz Wiadomość
Ja mam info 100% pewne - nowa wersja przyniesie, nowe niespotykane wcześniej nigdzie bugi
Nie mow tak Rudy, bylo tyle roznych patchy ktore tylko ulepszaly gre. Ba! nie dodawaly niepotrzenych rzeczy, tylko i wylacznie usuwaly bugi! Nie wiem skad bierzesz takie smutne informacje. Przeciez doswiadczenie podpowiada, ze kazdy nowy patch jest tylko i wylacznie ulepszeniem produktu pod nazwa AAx!
Herezje prawisz wacpan, ot co!

Steam - Muzyka - Poprzednio
-misiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-06-2011, 19:00   #20
Louis
General

Domyślnie

Cytat:
Louis a masz jakieś świeższe info niż to co jest na forum americasarmy.com ? Znasz może jakąś datę albo coś ?
Znam tylko datę końca świata

Stare 04-07-2011, 05:09   #21
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał Louis Zobacz Wiadomość
Znam tylko datę końca świata
No tak ale to dopiero w grudniu 2012 więc może do tego czasu wyjdzie jakiś patch do AA3
Stare 04-07-2011, 11:01   #22
Louis
General

Domyślnie

Cytat:
No tak ale to dopiero w grudniu 2012 więc może do tego czasu wyjdzie jakiś patch do AA3
Ja mam 14 grudnia urodziny
A może i nie wyjdzie
Choć może Dev'owie zrobią mi prezent na geburstag

Stare 04-07-2011, 12:54   #23
PeeL
Major

Domyślnie

A ja Wam mówię, że patch będzie jutro.
PeeL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-11-2011, 07:18   #24
GNSTopik
Guest

Domyślnie

i co Pil nie zgadłes lamo
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-11-2011, 14:06   #25
PeeL
Major

Domyślnie

Dobrze, że się ze mną o picolo tym razem nie założyłeś.
PeeL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania