Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Stare 01-02-2004, 22:23   #51
ojest!
General

Miasto: Katowice-Brynów
Wyślij wiadomość przez AIM do ojest! Wyślij wiadomość przez MSN do ojest!
Domyślnie

Cytat:
Napisał [1st.PB
Lukasz]
Cytat:
Napisał Inkub
Chodzilo mi o to, że w sumie niewielka dla realizmu zmiana na drzwi otwierające się w jedną stronę wymaga wprowadzenia dość dużych zmian związanych z wykrywaniem kolizji modeli graczy i tychże drzwi. Nie pamiętam już dokładnie, ale tak to jakoś tłumaczył główny programista... Jak mi się uda, to może znajdę dokładnie co mówił...
Inkub
Ciekawe czy w wersji 2.1 bedzie coś takiego mi pomysł otwierania sie drzwi w dwie strony się podoba
A nie otwieraja sie drzwi w obie strony :

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 01-03-2004, 09:38   #52
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

eeeeehhhhhhhhhh otwierają sie ale wiem ze na szpitalu sa takie jedne drzwi ktore sie w jedna strone otwierają
klopsik_PL jest offline  
Stare 01-03-2004, 14:14   #53
[WNC]-Dadi_PL
Major General

Wyślij wiadomość przez MSN do [WNC]-Dadi_PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał klopsik_PL
eeeeehhhhhhhhhh otwierają sie ale wiem ze na szpitalu sa takie jedne drzwi ktore sie w jedna strone otwierają
O wlasnie. A sa tez takie ktorych w ogole nie da sie ptworzyc-poprawia to?
Stare 01-03-2004, 17:01   #54
Czullo
Guest

Domyślnie

Cytat:
O wlasnie. A sa tez takie ktorych w ogole nie da sie ptworzyc-poprawia to?
no wlasnie wiec po co wogle daja drzwi skoro nie da sie ich otworzyc, lepiej zrobic sciagne

Stare 01-03-2004, 17:21   #55
Marxter
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do Marxter
Domyślnie

Czy jest to temat o tym, w ktora strone i jak maja sie drzwi otwierac ? :wink:

Osobiscie to bardziej mnie interesuje temat min, bo jak def na bridge'u taka zabawke dostanie w swoje lapki to bedzie pozamiatane (jezeli beda potrafili z nich korzystac).

Dla mnie najwazniejsze jest zeby w 2.1 zoptymalizowali kod gry i oczywiscie kod sieciowy, bo nawet jezeli zrobia serwery w Europie, to mam kilka ulubionych serwerow, ktore ciezko mi bedzie porzucac.
Marxter jest offline  
Stare 01-06-2004, 10:08   #56
Kwiatek_PL
Corporal

Wyślij wiadomość przez MSN do Kwiatek_PL
Domyślnie

Gdy pojawi sie Karma ciała nadal będą tak leżeć na kwawędziach
Czy spadną na dół
Stare 01-06-2004, 10:38   #57
Czajus
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Czajus Wyślij wiadomość przez MSN do Czajus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kwiatek_PL
Czy spadną na dół
Poczekamy... zobaczymy...
Teoretycznie powinny spaść, praktycznie to wszystko jest możliwe :wink:
Stare 01-06-2004, 14:02   #58
[WNC]-Dadi_PL
Major General

Wyślij wiadomość przez MSN do [WNC]-Dadi_PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kwiatek_PL
Czy spadną na dół
Oby tylko w gore nie lecialy bo Newton sie w grobie przewroci
Stare 01-06-2004, 15:11   #59
[NIKON]
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [WNC
-Dadi_PL]
Oby tylko w gore nie lecialy bo Newton sie w grobie przewroci
Jak lataja w gore, zreszta nie tylko, to juz moglismy podziwiac we wczesniejszych wersjach, chyba bylo modne w 1.7
[NIKON] jest offline  
Stare 01-06-2004, 19:05   #60
S0ulKiller
General

Miasto: Warszawa
Wyślij wiadomość przez AIM do S0ulKiller
Domyślnie

Cytat:
Napisał Crazy

Może wróci "Jezus bug"

jezus buga to juz kilka razy mialem nawet w 2.0a, takze przysłowiowy "jezusek" jest i bedzie.
Stare 01-06-2004, 19:43   #61
Elbios
First Lieutenant

Domyślnie

tak. to będzie 2.1 :
odpalasz gre, nagle wciąga cie do góry, unosisz sie......i :

ERROR : END OF MAP

a tak powaznie to ostro napalilem sie na te karme.....nie wiem czy juz to pisalem ale wolalbym karme ( tylko taką porządną - dobra fizyka, interakcja z otoczeniem itd.) od nowych map i upgrade'u kodu sieciowego :wink: te wiszące na krawędziach trupy naprawde rażą
Stare 01-06-2004, 21:29   #62
Atari
Staff Sergeant

Domyślnie

co to jest ten jezeus bug ?
co chcialbym zeby sie zmienilo :
m203 za duzy zasieg, na poczatku w bridge myslalem ze op4y maja rpg
bug z chowajaca sie bronia (robi sie tylko jak dajesz zmiane prom-wep na scrolu - przynajmniej mi)
i wogole stare rzeczy powinni dopracowac a potem brac sie za nowe
a tak ogolnie to dobrze, jest swietna gra
Atari jest offline  
Stare 01-06-2004, 21:46   #63
Marxter
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do Marxter
Domyślnie

'Jezus bug' to trupy, ktore zamiast spokojnie sobie lezec (chociazby na krawedzi :wink: ) stoja w takiej pozycji jakby je ukrzyzowano. Jakis czas juz nie widzialem tego buga, wiec mialem nadzieje, ze usuneli go na dobre . No, ale jezeli go dalej widujecie to nie trace nadzieji .
Marxter jest offline  
Stare 01-07-2004, 15:14   #64
Misiek
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do Misiek
Domyślnie

Bugi to taki sentymentalny zapis przeszlosci gry, jak sobie przypomnialem "jezusa" to mi sie lezka zakrecila w oku. Nawet brak ammo w 1.7 jest juz stary (cyk! cyk! cyk!), a kiedys to bylo tak normalne. Jest tu jakies archiwum bugow ? :wink:
Stare 01-19-2004, 07:57   #65
wacik-madafaka
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do wacik-madafaka
Domyślnie

no i qde dali by jakas mozliwos odwracania uwagi, np. rzut kamieniem, mozliwos zaslaniania sie trupami, normalne drzwi (jedna strona), wiecej, ale latwiejszych treningoe SF (chodzimi o e&e)itp itd.........
Stare 01-19-2004, 09:53   #66
CleaneR[SBS]
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez ICQ do CleaneR[SBS] Wyślij wiadomość przez MSN do CleaneR[SBS]
Domyślnie

i co niby dawaly by te nowe treningi SF ? jak ukonczysz x-owy trening to dostaniesz mozliwosc uzywania czerwonego dymu a y-kowy to zoltego? Niech poprawia kod gry i kod sieciowy a reszte niech sobie zostawia na pozniej. IMHO tak zabugowanej gry i niedopracowanej jeszcze w zyciu nie widzialem, jestem pewien ze jesli tylko by chcieli ja sprzedawac to moze mieliby z 5% dzisiejszego zainteresowania ta gra. Gralem juz przynajmniej w kilkanascie gier sieciowych o roznym stopniu zaawansowania i rodzaju rozgrywki a tegiego wielkiego buga nie widzialem. Osobiscie nie mam pojecia czemu w nia gram, prawdopodobnie dlatego ze naprawde pomysl jest swietny i strasznie mi sie podoba rodzaj rogrywki modele, treningi, zdobywanie honoru,wlaka etc, natomiast wykonanie tego wszystkiego (kod sieciowy i kod gry) wola o pomste do nieba. Ostatnio wprost proporcjonalnie do nowych wersji pojawiaja sie bugi. Nie ma dnia zeby co chwile jakies serwery sie nie wieszaly lub dziwnie wywalaly, albo gra nie wazne czy linux czy windows Critical Error!!, Connection failed, Conniection timeout, Password for user incorrect etc nie wspomne juz o bugach z bronia, bieganiem, przeladowaniem... wymieniac mozna bez konca. Nie dalej jak 3 dni temu gralem moze ze 10 sesji po max 20 min i wiecie ile razy wpisalem quit w konsoli raz! pozostale sesje to albo wylatywaly serwery albo byl critical error pod winda. Teraz jest promocja w Media-Markt i sprzedaja Raven Shield + Splinter cell za 79 zl! Chyba sobie zakupie. Takze ja mam nadzieje tylko na poprawienie dwoch wyzej wymienionych rzeczy. Bo gra jest super i bardzo mi sie podoba i chcialbym dalej walczyc i raportowac Poland Lead The Way!
Stare 01-21-2004, 16:57   #67
Tomushi
Chief Warrant Officer

Miasto: Olesnica
Wyślij wiadomość przez AIM do Tomushi Wyślij wiadomość przez Yahoo do Tomushi wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Czepacie się tych bugów i tyle. Po prostu macie za słaby sprzęt
Fakt faktem, mogli by troszkę poprawić ... przyciski w menu ... są tak rażąco okropne

P.S. Ot taki statsiarski post. Dawno nic nie pisałem, więc proszę wybaczyć
Stare 01-21-2004, 17:13   #68
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Ostatnio bardzo intensywnie pogrywam w Star Wars Galaxies. Wiem, że to gra innego typu, ale wierzcie mi - AA:O w porównaniu do SWG jest bardzo, bardzo, bardzo dopracowana i nie ma ŻADNYCH błędów uniemożliwiających grę. Jest wycyzelowana na błysk.
Oczywiście, w porównaniu
Inkub
Inkub jest offline  
Stare 01-22-2004, 13:01   #69
-tM][zuko
General

Wyślij wiadomość przez MSN do -tM][zuko Wyślij wiadomość przez Yahoo do -tM][zuko
Domyślnie

Mnie ciekawi ten Stryker. Tylko czy on bedzie dzialal czy bedzie tylko spawn pointem :wink:
Stare 01-22-2004, 13:44   #70
LordV
General

Wyślij wiadomość przez MSN do LordV
Domyślnie

Cytat:
Napisał Inkub
Ostatnio bardzo intensywnie pogrywam w Star Wars Galaxies. Wiem, że to gra innego typu, ale wierzcie mi - AA:O w porównaniu do SWG jest bardzo, bardzo, bardzo dopracowana i nie ma ŻADNYCH błędów uniemożliwiających grę. Jest wycyzelowana na błysk.
Oczywiście, w porównaniu
Inkub
taa, ale ile rzeczy można spieprzyc w galaxies a ile w aa. galaxies jest OGROMNE a AA to mała mapa i 20 typa, łatwiejsza sprawa ( wiem, że nie łatwa ). nie widziałem jeszcze gry massive bez błędów, a te które widziałem były jednym wielkim błendem z mozliwością uczestniczenia w nim
Stare 01-22-2004, 14:21   #71
Drwal
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Drwal Wyślij wiadomość przez Yahoo do Drwal
Domyślnie

Cytat:
Napisał Inkub
Ostatnio bardzo intensywnie pogrywam w Star Wars Galaxies.
Widac ze musza ci niezle placic za te tlumaczenia skoro stac cie na Galaxies
Stare 01-22-2004, 19:25   #72
Guest

Domyślnie

Co to jest ten stryker? o szo w nim choszi?

Stare 01-22-2004, 20:42   #73
RHK111
General

Wyślij wiadomość przez MSN do RHK111
Domyślnie

Stryker to taka budka z piwem; jak bedziesz juz czerwony, to podskakujesz do Strykerka po wiecej piwka (Live) i stajesz sie zielony, pozniej fioletowy i do "dolka". "Dolek" to nowa mapa, ktora ukaze sie niebawem podobna do wiezienia ale troszke sie rozni - nie bedzie z niej wyjscia i potrzebne bedzie Uninstall i ponowne zainstalowanie gry i zalozenie nowego konta

Hooah !
RHK111 jest offline  
Stare 01-23-2004, 00:45   #74
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

No popatrzcie jaki dowcipniś

Tu masz coś o Strykerze : http://www.americasarmy.pl/index.php...&art=172&kat=7

Polecam także inne dostępne na stronie artykuły.
[PL]_Przemooo jest offline  
Stare 01-23-2004, 07:59   #75
Uto
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Uto Wyślij wiadomość przez Yahoo do Uto
Domyślnie

Czy ktoś kompetentny może mi powiedzieć czego z dużym prawdopodobieństwem można się spodziewać i kiedy po wersji 2.1?
Shotgun? Aktywny Stryker? AT4? Jakieś stanowiska CKM? Lepszy kamuflaż? Rozbudowany Personal Jacket? X-wing?
Stare 01-23-2004, 08:38   #76
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

2.1 nie przyniesie najprawdopodobniej zadnych nowosci ! Poprawki, optymalizacja... to wszystko. Przynajmniej tak wyczytalem

Przeciętny Amerykanin zjada 3kg keczupu rocznie. Ja około 25 kg.
WUKASZ jest offline  
Stare 01-23-2004, 09:17   #77
[KsH]Edward.Teach
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do [KsH]Edward.Teach
Domyślnie

inkub mowi o galaxy i ilosci bledow..
ale tak usiadzcie i pomyslcie, ile gier z ktorymi mieliscie doczynienia, od zaczatkow na jakims atari czy zx spectrum powodowalo tylko zalow i dyskusji o bugach?
w ilu grach w ktore graliscie, tworzyliscie tak dluga liste prosb i zalow?

gdybym mial kupic za 150 czy wiecej zlotych gre na obecnym poziomie, z 5 fps-ami (no przesadzam 9-10 ) to bym nie kupil

[KsH]Edward.Teach jest offline  
Stare 01-23-2004, 09:25   #78
WUKASZ
General

Domyślnie

Juz ci mowie. Pierwsze Hidden & Dangerous. Jeden wielki bug a gra wypas i wciagala.

WUKASZ jest offline  
Stare 01-23-2004, 09:41   #79
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

a widzisz, ja ze wszystkich tytulow pamietam tylko 2.
pozwol ze ich nie wymienie. i uwazam ze jak na dzisiatki gier w ktore grywalem 2 zapamietane tytuly to malo.
i oczywiscie AA jest trzecim tytulem.

i niestety musze ze smutkiem stwierdzic ze wersja 2.1 nie rozwiaze wielu bugow.

widze ze byla poruszana sprawa drzwi.
wczesniej nie mialem problemow z ich otwieraniem, pojawily sie na mapie SF hospital.
powodem moze byc niski fps, oraz to ze drzwi sa chyba waskie :/
mianowicie, otwieram drzwi i jak za wczesnie rusze to drzwi nie otwieraja sie do konca.
naprawde wystarczy ze sa troszeczke nie do konca otworzone i juz nie moge przejsc przez framuge nigdy wczesniej z takim problemem sie nie zetknalem.
albo drzwi sa wezsze przez co nie odtworzenie calkowicie uniemozliwia przejscie, albo otwieraja sie wolniej, tak ze ruszam zanim do konca sie otworza.

i jeszcze napisze jedna prosbe do wszechmocnych devow :-( bardzo brakuje mi identyfikacji trupow.
czesto jest tak ze mijam jakies ciala. a przed chwila mialem szereg niebieskich napisow i bardzo chcialbym wiedziec czy sa to ciala przed chwila zabitych czy zabitych 5 minut temu.
zakladajac ze na niektorych mapach nie ma informacji o kilach, to chcialbym wiedziec czy te zwloki to tego ktory przed chwila raportowal pozycje, czy tego ktory "zniknal" na poczatku rundy.

teraz wybaczcie moja niewiedze. nie odbywalem sluzby w wojsku wiec nie wiem jakie sa mozliwosci identyfikacji czlowieka na dystans, ale jak kiedys "bawilem" sie w miare jednolitych mundurkach to nie mialem problemu z rozpoznaniem w odleglosci 100 metrow kto stoi w grupce kilku osob.
zakladamy ze teoretycznie oddzial uczestniczacy w rundzie, to zolneirzy ktorzy sluza ze soba kilka miesiecy, a nie jak to jest na serwerze ze zbieranina przypadkowyh osob i ze po kilku miesiacach tarzania sie w tym samym G. kazdy z was potrafilby na odleglosc wieksza niz 5 metrow poprawnie zidentyfikowac osobe.

aha.. chcialbym zeby misja zaczynala sie inaczej.
ktos wspomnial ze drazni go sprawa zakladania tlumikow.
mnie drazni sprawa zmiany trybu ognia.
zaczynasz runde i odbiezpieczasz bron, ale czemu na ogien pojedynczy a nie ciagly?
wiec mysle ze fajnie by bylo aby tak jak na treningu EandE byl moment dotarcia do spawnu. moment w ktorym jest czas na wyjecie broni, przeladowanie, nalozenie tlumika, zmiany trubu ognia, "wlaczenie" granatnika, wyjecie granatu.
i po tych paru sekundach wysypujemy sie ze streykera, hammera, ciezarowki, helikoptera, gotowi do prowadzenia dzialan, a nie ze depesz narzeka na tlumikowca ze zaklada tlumik i blokuje mu droge do punktu z ktorego ten moze pierdyknac granat.

Stare 01-23-2004, 09:52   #80
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

mnie tam wpienia critical error czy moze ktos powiedziec o co w tym chodzi i z moich obserwacji (trafnych i niepodwazalnych ) wynika ze te criticale wyskakują gdy pod koniec rundy bedziemy sporo razy naciskac F1 w celu sprawdzenia punktacji.
klopsik_PL jest offline  
Stare 01-23-2004, 10:46   #81
WUKASZ
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał aron
i jeszcze napisze jedna prosbe do wszechmocnych devow :-( bardzo brakuje mi identyfikacji trupow.
czesto jest tak ze mijam jakies ciala. a przed chwila mialem szereg niebieskich napisow i bardzo chcialbym wiedziec czy sa to ciala przed chwila zabitych czy zabitych 5 minut temu.
zakladajac ze na niektorych mapach nie ma informacji o kilach, to chcialbym wiedziec czy te zwloki to tego ktory przed chwila raportowal pozycje, czy tego ktory "zniknal" na poczatku rundy.

teraz wybaczcie moja niewiedze. nie odbywalem sluzby w wojsku wiec nie wiem jakie sa mozliwosci identyfikacji czlowieka na dystans, ale jak kiedys "bawilem" sie w miare jednolitych mundurkach to nie mialem problemu z rozpoznaniem w odleglosci 100 metrow kto stoi w grupce kilku osob.
zakladamy ze teoretycznie oddzial uczestniczacy w rundzie, to zolneirzy ktorzy sluza ze soba kilka miesiecy, a nie jak to jest na serwerze ze zbieranina przypadkowyh osob i ze po kilku miesiacach tarzania sie w tym samym G. kazdy z was potrafilby na odleglosc wieksza niz 5 metrow poprawnie zidentyfikowac osobe.

aha.. chcialbym zeby misja zaczynala sie inaczej.
ktos wspomnial ze drazni go sprawa zakladania tlumikow.
mnie drazni sprawa zmiany trybu ognia.
zaczynasz runde i odbiezpieczasz bron, ale czemu na ogien pojedynczy a nie ciagly?
wiec mysle ze fajnie by bylo aby tak jak na treningu EandE byl moment dotarcia do spawnu. moment w ktorym jest czas na wyjecie broni, przeladowanie, nalozenie tlumika, zmiany trubu ognia, "wlaczenie" granatnika, wyjecie granatu.
i po tych paru sekundach wysypujemy sie ze streykera, hammera, ciezarowki, helikoptera, gotowi do prowadzenia dzialan, a nie ze depesz narzeka na tlumikowca ze zaklada tlumik i blokuje mu droge do punktu z ktorego ten moze pierdyknac granat.
1. Musialbys dotknac trupa czy jeszcze cieply . A na powaznie to ciala stygna dlugo. Taki postulat jest nierealistyczny.
2. Zgadzam sie z toba. Wroga od swojego odroznisz w realu z wiekszej odleglosci niz w grze. Ale to chyba ograniczenie enginu/mozliwosci kompa/mgly.
3. Moze nie rozbiegowka. Wystarczylaby mozliwosc konfiguracji ustawien startowych w Personal Jacket. Na mapach SF ustawiamy, ze startujemy z tlumikiem. Co do opcji ustawienia full auto/burst sie nie zgodze. Kolejnosc przelacznika jest safe/single/auto (burst) wiec logiczn,e ze najpierw mamy single.

WUKASZ jest offline  
Stare 01-23-2004, 11:36   #82
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WUKASZ
3. Moze nie rozbiegowka. Wystarczylaby mozliwosc konfiguracji ustawien startowych w Personal Jacket. Na mapach SF ustawiamy, ze startujemy z tlumikiem. Co do opcji ustawienia full auto/burst sie nie zgodze. Kolejnosc przelacznika jest safe/single/auto (burst) wiec logiczn,e ze najpierw mamy single.
ja sie z toba nie zgadzam.
wybieram ak74. i na starcie widze ze przelacznik z pozycji gornej, przelaczam na pozycje dolna, i jak zmieniam na burst przelaczam z powrotem na pozycje gorna.
zreszta co za problem przelaczyc od razu na burst przeskakujac pozycje single.
no chyba ze sa jakies odgorne dyrektywy odnosnie tego ze bron ma byc na single.
to ciagle przelaczanie doprowadza do tego ze nawet jak dostaje rpk to zmieniam tryb ognia (czasami), bardzo mnie to irytuje.

i jeszcze naiwaze do rozpoznawania trupow: ja rozumiem ze niektorzy wala takie hedszoty ze twarz moze byc zmasakrowana :p ale kolege z druzyny rozpoznaje sie nie tylko po twarzy.
po kolorze skory, po kolorze wlosow, po wysokosci, po ilosci nagromadzonego tluszczu, po rozmiarze buta , po psim numerku wiszacym na szyi, po naszywce nad prawa kieszenia... i wielu innych pierdulach.
ale jesli rozpoznawanie na odleglosc uznamy za marzenie scietej glowy (po sylwetce) to jednak do pewnego dystansu najechanie celownikiem na zolnierza powinno go identyfikowac.

Stare 01-23-2004, 13:47   #83
-tM][zuko
General

Wyślij wiadomość przez MSN do -tM][zuko Wyślij wiadomość przez Yahoo do -tM][zuko
Domyślnie

A czy ktos wie jakie funkcje mialby spelniac Stryker w grze
Stare 01-23-2004, 13:50   #84
WUKASZ
General

Domyślnie

Na poczatku bedzie stal i mial karabin maszynowy. Potem moze sie bedzie turlal. Poszukaj ... bylo o tym troche.

WUKASZ jest offline  
Stare 01-23-2004, 16:18   #85
Guest

Domyślnie

Mogliby dodac nowe mapy np. z 101 dywizja desantowo-szturmowa gdzie bys sie desantowal z helikoptera, albo z piechota morska(Marines). No i oczywiscie poprawili bugi.

Stare 01-23-2004, 18:43   #86
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał bombardieroz
Mogliby dodac nowe mapy np. z 101 dywizja desantowo-szturmowa gdzie bys sie desantowal z helikoptera, albo z piechota morska(Marines). No i oczywiscie poprawili bugi.
mysle ze jestesmy juz blisko czegos takiego.
wystarczy sie popatrzec na trening EandE.
mogloby wygladac to tak ze nagle runda zaczyna sie na linach, ladujemy i widzimy odlatujace smiglowce.
fpsy na poziomie -10 (minus )

Stare 01-23-2004, 20:32   #87
=NaZcA=
General

Wyślij wiadomość przez MSN do =NaZcA=
Domyślnie

Apropo desantu ze smiglowcow i statkow, dzisiaj przeczytalem zapowiedz Battlefield 1942 dodatku, ktorego akcja bedzie sie dziala w Wietnamie i wlasnie tego zazdroszcze tej grze, jedyna gra w swoim rodzaju, pamietam ze gralem w demo BF jak wyszlo zaraz to oderwac sie nie moglem, szczegolnie lubilem desant z niszczycieli w 15 osob wszyscy zasuwaja lodziami desantowymi......ech
A wracajac do tego nowego dodatku to wlasnie maja zostac wprowadzone Huey'e i kazdy bedzie mogl sobie nimi latac, wyobrazcie sobie jak druzyna zaczyna.....leca 3 Huey'e pelne ludzi, potem desancik...przesiadka do dzial motorow czolgow itd....nie liczac juz bombowcow i mysliwcow....jedyna gra ktora chyba sobie kupie jako oryginal od baaardzo dawno...ciekawe czy czegos podobnego doczekamy sie w AA. Sam czesto powracam do BF bo ma cos w sobie ale trzymam kciuki za DEVow ze beda dalej dostawac kaske na AA i doczekamy sie czegos chociaz w czesci przypominajacego BF.
=NaZcA= jest offline  
Stare 01-23-2004, 21:04   #88
-tM][fred
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do -tM][fred
Domyślnie

No ale bylo by te -10fpsow
Stare 01-25-2004, 18:06   #89
wacik-madafaka
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał =ViSioN=
Apropo desantu ze smiglowcow i statkow, dzisiaj przeczytalem zapowiedz Battlefield 1942 dodatku, ktorego akcja bedzie sie dziala w Wietnamie i wlasnie tego zazdroszcze tej grze, jedyna gra w swoim rodzaju, pamietam ze gralem w demo BF jak wyszlo zaraz to oderwac sie nie moglem, szczegolnie lubilem desant z niszczycieli w 15 osob wszyscy zasuwaja lodziami desantowymi......ech
A wracajac do tego nowego dodatku to wlasnie maja zostac wprowadzone Huey'e i kazdy bedzie mogl sobie nimi latac, wyobrazcie sobie jak druzyna zaczyna.....leca 3 Huey'e pelne ludzi, potem desancik...przesiadka do dzial motorow czolgow itd....nie liczac juz bombowcow i mysliwcow....jedyna gra ktora chyba sobie kupie jako oryginal od baaardzo dawno...ciekawe czy czegos podobnego doczekamy sie w AA. Sam czesto powracam do BF bo ma cos w sobie ale trzymam kciuki za DEVow ze beda dalej dostawac kaske na AA i doczekamy sie czegos chociaz w czesci przypominajacego BF.
nie dodatek tylko osobna gierca... Battlefield Vietnam
Stare 01-25-2004, 18:52   #90
=NaZcA=
General

Wyślij wiadomość przez MSN do =NaZcA=
Domyślnie

Dodatek czy nie ale i tak Battlefield :wink:
Wlasnie mam od dzisiaj Delta Force BHD Team Sabre i nie chce mi dzialac, mam jakis blad przy wchodzeniu do map, i tu tak samo mozna sobie latac smiglowcami (nie tak jak bylo wczesniej ze komputer sterowal) ale sobie widze nie pogram
PS Ciekawe czy przez chorobe Abraxasa sie opozni wyjscie 2.1 bo na razie ciszaaa....
=NaZcA= jest offline  
Stare 01-26-2004, 09:01   #91
OverLord_PL
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do OverLord_PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
Recon]Celem Devow bylo tworzenie gry wraz z jej uzytkownikami, dlatego co miesac dwa wychodza nowe patche. Ta gra sie tworzy na naszych oczach wiec nie dziwmy sie ze jest tyle bledow, miejmu nadzieje ze znow nie wzrosna wymagania
Ja juz i tak wymieniłem wszystko w kompie na niezłe graty ale jak dojdą inne wymagania to wymiekam. Najwazniejszy jest kod gry.Wtedy wymagania sprzetowe beda mniejsze.Znam ludzi ktorzy graja na laczach do 128 kb. Ja mam 512 a i tak mam spore pingi i lagi.
Stare 01-26-2004, 15:24   #92
wacik-madafaka
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał =ViSioN=
Dodatek czy nie ale i tak Battlefield
a no moze itak, ale przynajmniej z tego co wyczytalem sikan bedzie mozna sobie wybrac, nie gram dlugo w aa ale brakuje mi juz teraz tej funkcji... bylo by tak fajnie... mamy kilka mundurkow: moro normalne, pustynne, sniezne itp itd.. no i qde jeszcze doklejamy do tego jakies naszywki, mozliwosc zmieniena twarzy (garfield z m16) itp itd...

eh....
Stare 01-26-2004, 15:59   #93
Drwal
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Drwal Wyślij wiadomość przez Yahoo do Drwal
Domyślnie

Cytat:
Napisał Overlord_PL
Znam ludzi ktorzy graja na laczach do 128 kb. Ja mam 512 a i tak mam spore pingi i lagi.
Pingi w praktycznie zadnym stopniu zaleza od przpustowosci lacza. Sa ludzie ktorzy moga naprawde bez problemu grac na dialupowym 56. Pingi zaleza od czasu jaki potrzebuja pakiety na dotarcie do konkretnego miejsca, a nie od ilosci pakietow wyslanych w ciagu sekundy.

A od 2.1 (zeby mnie Marko znowu nie wykasowal ) nie oczekuje praktycznie niczego nowego. Nic mnie w obecnej wersji nie denerwuje. Tylko poprawki kodu sieciowego (ktory i tak juz chodzi calkiem niezle) i ilosci fpsow. Ale wiem ze to ostatnie najlatwiej osiagnac kupujac nowy komputer ^^

P.S. Aron - fajny pomysl z identyfikacja trupow i ich czasu zgonu Ale jesli by to wprowadzili to pewno tylko medyk by to mial
Stare 01-27-2004, 10:06   #94
thenat[PL]
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do thenat[PL]
Domyślnie

dlaczego tylko medyk? wszyscy żołnierze mają nieśmiertelniki, a raczej każdy wojak czytać umie...
Life... and Death...
thenat[PL] jest offline  
Stare 01-27-2004, 12:53   #95
WUKASZ
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał thenat[PL
]dlaczego tylko medyk? wszyscy żołnierze mają nieśmiertelniki, a raczej każdy wojak czytać umie...
Musialby miec rentgen w oczach by sie przez bluze na niesmiertelnik popatrzec.

WUKASZ jest offline  
Stare 01-27-2004, 13:20   #96
-tM][zuko
General

Domyślnie

Wedlug mnie przydalo by sie w grze ulepszyc padanie na glebe. Tzn tak zeby leciec dalej, bo to co jest obecnie jest troszke.... slabe
Stare 01-27-2004, 13:28   #97
Skraps
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do Skraps Wyślij wiadomość przez Yahoo do Skraps
Domyślnie

Cytat:
Napisał [OSZ
ZuKo[PL]]Wedlug mnie przydalo by sie w grze ulepszyc padanie na glebe. Tzn tak zeby leciec dalej, bo to co jest obecnie jest troszke.... slabe
A jak by było tak jak w maxie paynie 2 to by sie tylko rzucało granaty żeby oglądac fikołkujące trupy
Stare 01-27-2004, 13:34   #98
S0ulKiller
General

Miasto: Warszawa
Wyślij wiadomość przez AIM do S0ulKiller
Domyślnie

Sądząc po ilości serwerów oficjalnych dzisiaj, to chyba ten patch jest tuż już.
Stare 01-27-2004, 15:08   #99
m.a.c
Warrant Officer 1

Wyślij wiadomość przez MSN do m.a.c
Domyślnie

Osobiście za najbardziej pożądane uważam optymalizację kodu, zarówno sieciowego jak i enginu. To wstyd żeby ta gra miała takie wymagania sprzętowe, AAO w najnizszych detalach i tak mi rwie na niektórych mapach, nie mówiąc już o tym jak wygląda, podczas gdy np, Max Payne2 śmiga aż miło, nawet w czasie największych zadym. A gdzie tam systemowi fizyki z AAO do Maxa, co najwyżej szybę można zbić.
Stare 01-27-2004, 16:10   #100
Trooper_
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Trooper_ Wyślij wiadomość przez MSN do Trooper_
Domyślnie

W USArmy nie istnieje cos takiego jak 101 dyw desantowo szturmowa.Jest natomiast 101Airborne Division (air assault)- czyli 101 dywizja napadu powietrznego bod powietrzno-desantowa.

Co do patcha...ciekawi mnie jak rozwiaza at4 i ilosc amunicji.RPG ma 3 pociski AT4 jest jednostrzalowe.Czy to znaczy ze RPG bedzie mialo 1 pocisk,czy beda np 3 gosci bedzie mialo AT4 w teamie?

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania