Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 05-30-2005, 11:37   #51
[NIKON]
General

Domyślnie

Ja do postulatow dopisuje tylko fakty, wiec bez wyzwisk. G mnie obchodzi co robisz, na codzien, mozesz nawet wywalac radia z samochodow.
Fakt jest taki, ze ktos zaplacil Ci za prace, ktorej nie zrobiles. Ludzie chca konkretow a nie obietnic, bo przekladaniem sa juz zmeczeni.
Nie udzielam sie wiecej, bo i sie nie chce. Egipt mam w domu, przynajmniej temperatura na dworze identyczna
[NIKON] jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-30-2005, 11:38   #52
Kot
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Kot Wyślij wiadomość przez MSN do Kot
Domyślnie

Zodiac - robisz z mordy cholewe. Jak wiedziales ze tak bedzie to po co obiecywales ze zrobisz i w dodatku wziales za to kase (ze wyceniles swoja prace na tyle ile wyceniles to juz twoja sprawa, my zaplacilismy i wymagamy)
Kot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-30-2005, 11:47   #53
Zodiac
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Zodiac Wyślij wiadomość przez MSN do Zodiac
Domyślnie

I dostaniecie - przecież napisałem. Nie robie niczego z mordy, nie będę tolerował rozmawiania o moim zyciu prywatnym na tym forum, tym bardziej że wiem od kogo ta informacja wyszła.

Czekanie jest kwestią dwóch spraw:
- nie stać mnie na pisanie CBP za darmo, muszę zarobić na życie,
- CBP jeśli ma być dobre musi być dopracowane, a to wymaga czasu, którego nie mam.

Wydaje mi się, że to jasno opisałem wyżej. Jeśli chcecie shita, to jak mówie, możecie skorzystać z już istniejących form rozgrywek. Jeśli chcecie porządnego systemu, to musicie poczekać.

Za pieniądze o ktorych mowicie macie zrobioną grafikę, system już mieliście okazje poznać. Więc sorry ale tego nie przepiłem. To wydaje mi się też jest jasne.
Stare 05-30-2005, 11:52   #54
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

nvm EOT
IIPen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-30-2005, 12:19   #55
Kot
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Kot Wyślij wiadomość przez MSN do Kot
Domyślnie

Zodiac - wlasnie ze robisz. CBP mialo byc w pazdzierniku ub. roku. Zobowiazales sie zrobic cale CBP, a nie grafike i zalazek systemu (niewazne jak dobre by byly). Jak na razie gowno wyszlo z twoich zobowiazan. Jezeli ci nie pasuje i nie chcesz sie nad tym dalej meczyc to oddawaj kase.

A co do tolerowania rozmow o zyciu prywatnym - moderatorem tu nie jestes, nie mozesz nam rozkazywac o czym mozemy rozmawiac a o czym nie. Wiesz co to jest wolnosc slowa?
Kot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-30-2005, 12:22   #56
iFOR.storm
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał Zodiac
I dostaniecie - przecież napisałem. Nie robie niczego z mordy, nie będę tolerował rozmawiania o moim zyciu prywatnym na tym forum, tym bardziej że wiem od kogo ta informacja wyszła.

Czekanie jest kwestią dwóch spraw:
- nie stać mnie na pisanie CBP za darmo, muszę zarobić na życie,
- CBP jeśli ma być dobre musi być dopracowane, a to wymaga czasu, którego nie mam.

Wydaje mi się, że to jasno opisałem wyżej. Jeśli chcecie shita, to jak mówie, możecie skorzystać z już istniejących form rozgrywek. Jeśli chcecie porządnego systemu, to musicie poczekać.

Za pieniądze o ktorych mowicie macie zrobioną grafikę, system już mieliście okazje poznać. Więc sorry ale tego nie przepiłem. To wydaje mi się też jest jasne.
to co mamy jeszcze doplacic ?
robisz juz to ponad rok jesli sie niemyle troche za dlugo
iFOR.storm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-30-2005, 12:26   #57
Ashura
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ashura Wyślij wiadomość przez MSN do Ashura
Domyślnie

to be deleted
Stare 05-30-2005, 12:31   #58
Hunt.ER
General

Miasto: Toruń, Ciechanów
Wyślij wiadomość przez AIM do Hunt.ER
Domyślnie

Nie no rozwalasz mnie.... od początku marudzisz że robisz prace wartą pare tysięcy za grosze.... ale przecież sam zaproponowałes te warunki by zebrać 600 zł Skoro myślisz że to za mało to po co sie godziłeś robić ten projekt przecież nikt ci nie kazał przyjmować tych warunków... zobowiązałeś sie do zrobienia CBPL i powinieneś sie z umowy wywiązać... i to rok temu a nie "może" w tym roku Tak więc nie masz prawa marudzić że dostałeś za mało kasy i wolisz pracować nad lepiej płatnymi projektami... skoro wiedziałeś że tak będzie to trzeba było sie nie godzić to moze ktoś inny by CBPL zrobił i byśmy już od dawna mieli wreszcie polską lige w AA
Stare 05-30-2005, 12:37   #59
Ashura
Brigadier General

Domyślnie

Fakty mówią same za siebie:

1. Zodiac w przypływie wielkoduszności i dobrego samopoczucia zaofiarował się ludziom, że za 'śmieszną' sumę 600pln zrobi CBP takim, jakiego jeszcze nikt nie widział.

2. Wpłaty szły długo, można powiedzieć, że bardzo długo... tak długo, że po około pół roku ktoś jeszcze apelował, aby dopłacić resztę brakujących pieniążków (Zodiac od tej dopłaty uzależniał kontynuację swoich prac nad projektem).

3. Za projekt było kilka odpowiedzialnych osób:
- Zodiac, który wziął kasę, za którą miał stworzyć w pełni funkcjonalny serwis CBP (z grafiką we własnym zakresie), z ligą, ladderem i playoffem.
- Witek, który prowadząc razem ze mną CBP1 znał doskonale wymagania nowego systemu, miał milion pomysłów na minutę odnośnie funkcjonalności nowego CBPL, dzielił się nimi między innymi ze mną i z Zodiakiem. Spędził też kilka 'nocek' tłumacząc Zodiakowi jak wszystko ma wyglądać. Sam jednak nie wziął za ten projekt ani grosza, gdyż konto podane do przelewania pieniążków było kontem Zodiaka.
- Ashura/Gniewosz - mam nadzieję, że Gniewosz się nie obrazi za to 'wyróżnienie', ale jeszcze gdy idea CBPL wystartowała, deklarował się, że pomoże dokończyć i zmodyfikować regulaminy pod nowy system rozgrywek. Od siebie mogę powiedzieć, że regulamin główny wraz z regulaminem Ligi skończyliśmy/zmodyfikowaliśmy wspólnie z Witkiem przez około dwa krótkie wieczory. Oczywiście nie wspomnę, że pieniążków za ten 'nawał' pracy nie brałem ani ja, ani Gniewosz, ani Witek (nie taka była nasza intencja).
- kilkoro anonimowych, których nie ma sensu tutaj wymieniać, a którzy mieli być w przyszłości adminami stronki i pomagać w jej prowadzeniu w trakcie jej rozrastania. Od początku projektu do chwili obecnej nie mieli co robić i wychodzi na to, że już mieć nie będą.

4. Po ogłoszeniu ostatecznej daty wypuszczenia CBPL (1 październik) stało się dla nas (Witek / Ashura) oczywiste, że trzeba zacząć myśleć o domenie, hostingu i innych pierdołach. Pare dni po 1szym października 2004 wszystko było gotowe... prócz - bagatelka - dokończonego systemu. Z moich obserwacji wynika, że Witek był zwodzony przez Zodiaka informacjami o nowych terminach wydania skryptu. Być może było też tak, że Zodiak bez ogródek dawał mu do zrozumienia, że to jeszcze "troche potrwa", a Witek chcąc zachować twarz przed pozostałymi (bo to w końcu on był oficjalnym 'rzecznikiem' sprawy CBPL wśród społeczności AA), mówił, że jeszcze troche, że już niedługo i inne takie. Mnie niejednokrotnie zapewniał, że jest tak samo poirytowany tym wszystkim jak ja i inni, którzy czuli się nabici w butelkę.

5. Obecnie jakiekolwiek rozmowy z Zodiakiem na temat CBPL kończą się na kilku ogólnikowych stwierdzeniach. Zodiak zapewnia, że CBPL w jego zamiarach nie umarło, że nadal uważa je za bardzo ciekawy projekt, oraz że naprawdę i szczerze chce go dokończyć, nie wie tylko kiedy konkretnie. Tylko jak to wszystko wygląda w perspektywie PLAAO i ESL, wszyscy doskonale wiedzą.

---

Jeżeli mogę powiedzieć coś od siebie, to powiem tylko tyle, że nie miałem żadnego wpływu na proces powstawania CBPL. Pieniążki na dodatkowe koszty związane z utrzymaniem indexu CBPL i forum, wydane zostały z zapasów klanu Majestic, na co mam dowody (przelewy na konto firmy hostingującej na konto i domenę). Wiem też, że Zodiac nie zrobił wszystkich w balona z czystej chciwości, rzucił się poprostu z motyką na słońce nie do końca zdając sobie sprawę z tego, czego się podjął. Gdyby poczuwał się do odpowiedzialności, pewnie oddałby wszystkim pieniądze (tracąc na tym sporo, bo część pieniędzy poszła na opłacenie grafika robiącego szatę CBPL), jednakże chyba wierzy jeszcze, że coś z CBPL zrobi.

Na sam koniec życzę tym, którzy lubią rzucać pierwsi kamieniem przy każdej nadarzającej się okazji, aby przypomnieli sobie, ile czasu spędzili na starym CBP1, czy okres ten wydał im się pozytywny, czy nie, czy przypominają sobie przez jak długi okres czasu po sypnięciu się skryptu automatycznego zatwierdzania meczy wpisywałem własnoręcznie wyniki wszystkich meczy do bazy i poprawiałem statystyki klanów. Niech Ci wszyscy, którzy krzyczą tutaj najgłośniej, zastanowią się, czy tak łatwo i bez zastanowienia zaangażowaliby się w podobne przedsięwzięcie, jakim było bezpłatne i całkowicie dobrowolne CBP1, zrobione nie dla chwały jednostek, ale ku uciesze i zadowoleniu całej społeczności AA (bo grały tam chyba wszystkie największe ówczesnie klany AA). Zapytajcie Panów z PLAAO, którzy wykonują syzyfową pracę do tej pory, czy jest to lekki kawałek chleba. Wtedy dopiero rozliczcie Zodiaka z jego grzeszków i zsumujcie to, co od niego dostaliście z tym, co on od Was dostał. I żeby nie było, nie bronię Zodiaka, bo wiem że postąpił i nadal postępuje źle i nieprofesjonalnie, ale wiem też, że zakładałem z nim klan Majestic i że nie jest takim skurczybykiem, za jakiego wielu z Was go uważa.

To oświadczenie prawdopodobnie nie rozwiąże problemu powstania CBPL, oraz zmarnowanej na ten projekt kasy. Mam tylko nadzieję, że niektórzy zmienią nieco nastawienie w tym wątku i przestaną porównywać tą sytuację do socjalistycznego "nie ma i nie będzie, a fundusze przepił prezes klubu".

PS. Zodi... już dawno temu udowodniłeś, że dyplomatą to Ty nie jesteś i już raczej nigdy nie będziesz. Skromnością też raczej nie grzeszysz. Mam tylko jedną radę, traktuj ludzi, którym coś obiecałeś, jako ludzi poważnych, bo oni tak właśnie Ciebie potraktowali dając pieniądze, o które ich poprosiłeś (tym samym wywiązując się z umowy - jakkolwiek niekorzystna dla Ciebie by ona nie była). To nie ich wina, że przeceniłeś swoje zamiary. To nie ich wina, że na miejsce tego projektu, na który terminy dawałeś wielokrotnie, nie powstał żaden inny, równie ambitny. Postaw się w ich sytuacji i przestań strzelać cynizmem, bo nie wychodzi Ci to na zdrowie. Czasami, od upartego walenia głową w mur wystarczy okazać trochę pokory i przyznać się do błędu, jaki się niewątpliwie popełniło, a wtedy i ludzie okazują się życzliwsi. Szkoda tylko, że mnie potrafisz wytłumaczyć normalnie dlaczego stało się jak stało, a przed innymi pompujesz się jak paw i okazujesz im pogardę. Przyjaciół ani fanów tym nie zyskasz...
Stare 05-30-2005, 12:44   #60
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zodiac
(to tak apropo debili których interesuje co robie w prywatnym życiu - gówno Was to obchodzi, to moje życie, możecie sobie również jechać i robić co się Wam podoba)
Zodiac proponuje sie uspokoic - tak to jest jak nie rozmawia sie przez okres kilku miesiecy ze swoimi jakby na to nie patrzyc pracodawcami

Cytat:
Napisał [NIKON
]
Co do konsekwencji prawnej, byla spisana jakas umowa ? (ja jak mam wykonac stronke, dostaje )
Gargamel niech sie wypowie, w koncu on "Niedoszly Prawnik" ale cos tam wie
do konca studiow blizej niz dalej wiec spokojnie
zeby umowa byla wazna wcale nie musi miec zachowanej formy pisemnej - jest tez cos takiego jak przyrzeczenie publiczne i odpowiedzialnosc za nie

dziekuje Ashowi za wypowiedz - najbardziej rzucila mi sie jedna rzecz - a mianowicie fakt ze na koniec wakacji albo wrecz po nich moze okazac sie ze CBP nie jest nam wcale do szczescia potrzebne
Stare 05-30-2005, 14:42   #61
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

W koncu ktos napisal cos madrego.
Ashura - tak wlasnie wyobrazalem sobie obecna sytuacje i dzieki ci za kilka dobrych slow. Nie wieszam psow na Zodiacu, bo cel jaki mial - czyli uruchomienie CBPL po niskich kosztach - to rzecz bardzo dobra. Rozumiem, ze grafik wzial owa kase (jak sam powiedzial - dla niego to tez byly smieszne pieniadze). Zodiac mial zajac sie 'kodowaniem' za free...

Sprawa sie potoczyla inaczej. Po uplynietym czasie i zapewnieniach Zodiaka, ze skrypt nalezy jedynie przetestowac - zadaje sobie pytanie o stan faktyczny tego projektu. Rozumiem Zodiaka, ze musi zajac sie sprawami codziennymi, dzieki ktorym ma co wlozyc do garnka, ale nie potrafie zrozumiec tego milczenia badz zwodzenia.

Zodiac - na jakim etapie jet ten projekt? Tyle razy padalo takie pytanie - co jest jeszcze do zrobienia? Odpowiedz nam szczerze jesli mozesz.

Byc moze jest juz za pozno na te lige - ale moim zdaniem - te sprawe nalezy doprowadzic do konca. Chociazby dla samej zasady.
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-30-2005, 15:12   #62
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

Zgadzam sie z przedmowcami,

jedyne co bym chcial od siebie dodac, to tylko prosba, ze jesli Zodiac bylby zmuszony zawiesic prace nad CBP, to czy nie zastanowilby sie nad udostepnieniem grafik, komus kto chcialby postawic 'kijowa', ale 'dzialajaca' lige...
IIPen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-30-2005, 15:33   #63
[Kwasek]
General

Domyślnie

Juz kiedys bylo to poruszane...ten skrypt jest tak skomplikowany ze tylko Zodiac moze go skonczyc bylo to na forum CBPl(jak jeszcze dzialalo)
Stare 05-30-2005, 17:51   #64
jolaos
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do jolaos Wyślij wiadomość przez Yahoo do jolaos
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zodiac
to po co do ciężkiej cholery było się podejmować tego i zbierać pieniądze, skoro nie masz czasu za zrobienie?

Cytat:
Napisał Zodiac
300 zł
pffff... polej jajca wodą i pomnóż sumę przez dwa
Stare 05-30-2005, 18:01   #65
Pchela!
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Pchela! Wyślij wiadomość przez MSN do Pchela!
Domyślnie

:-) te koszta przelewu ...
a i co by nie bylo to BB tez sie skladalo ... :wink: Pozdro
Stare 05-30-2005, 19:18   #66
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Nie ma czasu.

Ale na WoWa miał i się tego nie wypierał. Ba, nawet stwierdził że po pracy musi trochę czasu przeznaczyć na odpoczynek przy WoWie. Czyli jednak czas miał.

Rozumiem, że każdemu należy się chwila odpoczynku. Doskonale go rozumiem że wolał sobie pograć niż siedzieć nad CBP.

Tylko Zodiacu proszę Cie nie pisz, że czasu nie masz, bo ciągle pracujesz i pracujesz i zarabiasz na życie. Czas masz, skoro grasz/grałeś w WoWa. No chyba, że poprzez granie też zarabiasz na życie to zwracam honor.
Stare 05-30-2005, 19:19   #67
usul
Sergeant First Class

Domyślnie

krótki przelot wzrokiem po temacie i pojawia sie wniosek:
zrobiono was w chu..
tak?
Stare 05-30-2005, 19:29   #68
Pchela!
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Pchela! Wyślij wiadomość przez MSN do Pchela!
Domyślnie

troche tak ... bo napoczatku mowil ze za taka kase to on ....
ale dla AA zrobi to za te kilka stówek ...
Stare 05-30-2005, 20:06   #69
usul
Sergeant First Class

Domyślnie

wszystko na swoje własne i nie przymuszone życzenie...
Stare 05-30-2005, 20:23   #70
B[?]B
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do B[?]B
Domyślnie

Nie siedze w tej sprawie tak gleboko jak niektorzy forumowicze, lecz z obserwacji tej dyskusii oraz ostatnich spraw CBP jak i kilku tematow z jeszcze jakis czas temu dzialajacego forum moge stwierdzic, ze po pierwsze, Zodiak, nie powinienes sie tak unosic duma, takie zachowanie w tym momencie tylko pogarsza Twoja sytuacje. Sadze, ze jesli przyznalbys sie do bledu i stwierdzil fakt, ze storzenie takiego projektu jakim mialo byc CBP po prostu przeroslo Twoje mozliwosci. Mysle, ze jesli w taki sposob doloczyl bys do dyskusi to ludzie podeszli by do sprawy troche inaczej nic "Walesa oddawaj mi moje 100 milionow"
Po drugie, nie sadze, ze chodzi tu o pieniadze, wydaje mi sie, ze chodzi tu tylko o zasady. Ludzie czuja sie oszukani ale maja do tego prawo, poniewaz podales ostateczny termin startu ligi i go nie dotrzymales, wiec jak w prawdziwym zyciu pojawiaja sie pretensje.
Podsumowojac, przydalo by sie, zeby ostatecznie zakonczyc sprawe CBP, lig AAO jest pod dostepem, wiec s nie ma co ciagnac tego w nieskonczonosc. Btw mysle, ze komentarze o rozwiazaniu na drodze prawnej etc. sa calkowicie zbedne, tylko dorzucacie w ten sposob do ogina
Tak wiec, z mojego pkt. widzenia, wystarczylo by, zeby Zodiak przyznal sie do bledu i przeprosil ludzi za robienie im zludnych nadzieji.
Stare 05-30-2005, 21:04   #71
lpz
General

Miasto: Wrocław
Domyślnie

@[1st.PB].B[?]B
Owszem ale caly czas brakowalo tej Polskiej elitarnej jak kiedys to mialo miejce za starych czasow CBP.
Tylko nalezy postawic pytanie czy nie za pozno? Entuzjazm dawno minal... no i ESL sie pojawil.
lpz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-31-2005, 05:53   #72
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do !!c0rs$!!
Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.lopez
@[1st.PB].B[?]B
Owszem ale caly czas brakowalo tej Polskiej elitarnej jak kiedys to mialo miejce za starych czasow CBP.
Tylko nalezy postawic pytanie czy nie za pozno? Entuzjazm dawno minal... no i ESL sie pojawil.
Ty chyba nie masz pojecia jak wygladala polska liga pod totalitarnymi rzadami pewnego klanu ktory teraz jest ledwo cieniem tego czym był. A był dzięki temu ze miał lige i kazdy całował go po rekach bo jak za głośno sie odezwałeś miałeś bana w rozgrywkach. Nie mowiac już o meczach, sedziach itp itd. Polityka "kolesi" była tak szeroko rozpowszechniona ze nie mialo sensu w ogole tam grać. Pamietam jak siedziałem z wydrukowanym regulaminem i przytaczałem sędziem - tak i tak pisze w regulaminie. Koles i tak robił swoje. Nie wspomniam o tym jak jako nowy klan szukalismy sedziego. Nie raz zajmowało to cały dzien... i nie przesadzam. Proszenie i blaganie o sedziego.... a bylo ich kilku w sumie. Tak malo ze na pewno nie wystarczalo bo rpzeciez oni tez grali mecze. Juz nie mowiac o tym kto był w kolegium sedziowskim oraz jak byli wybierani - tajemnica. Te same problemy dotyczyly serwerów do gry itp. Na szczescie ta sytuacja sie zmienila o 180 stopni od kiedy nie ma CBPL. Całe szczęście ze nowe klany, ludzi ktrzy nie graja dlugo nie przechodzą takeij gehenny jak my i kilka inych klanów.Dlaczego upadła ta liga?Pierwszy krok postawił GROM który pokazał im d*** i olał. W tym momencie juz nie bylo zdnej rywalizacji. Bo jak było nawet 20 klanow to i tak 2/3 nie grały. My poprostu nie porzebujemy CBPL bo obawiam sie ze znow stało by się tak jak było - bagno. Zaczynam popierać ESL - widze jasne zasady , postroni ludzi itp. Ma to rece i nogi. A jak widać jedyne co powstało w CBPL to stronka ( SIC! ) od roku albo i wiecej....

Nawet w wyobraźni nie widze frajdy rozgrywania meczy pomiedzy wiekszością polskich klanów.... Bo obawiam się że weicej by było z tego obrzucania się błotem niż porządnej gry i bezstronnego sędziowania.

Z ogromną uwagą obserwuje ESL. Mam nadzieje ze bedzie to coś zupełnie innego od CBPL. To co się tam rodzi ma szasne... Mam nadzieje ze klany ktre stoją wyosoko w TWL dadza rade tez grać w tej lidze ESL... jak będzie?Czas pokaże... Mam ogromną nadzieję, że ESL nie wygaśnie tak szybko jak szybko się narodził.
Stare 05-31-2005, 07:01   #73
B[?]B
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do B[?]B
Domyślnie

Dokladnie tak jak napisal Cors Z kim nie rozmawialem o ostatniej edycji CBP to slyszalem tylko, ze bylo wielkie bagno, wszyscy sie obrzucali obelgami etc. wiec moze i dobrze, ze projekt Zodiaka zakonczyl sie fiaskiem.
ESL kieruje sie twardymi zasadami, sparwdzonymi w 19 krajach i ponad 64 ligach w najrozniejszych grach, nie mowiac juz o niezliczonej ilosci championshipow
Stare 05-31-2005, 07:14   #74
Ashura
Brigadier General

Domyślnie

Tani kolego Corsie,

kiedy czytam takie teksty, trzaskam się kilka razy po pysku z myślą: "nie odpowiadaj, to oszołom, nie odpowiadaj!". Jednakże po tym wszystkim, czytam post danego jegomościa jeszcze raz i uchodzi ze mnie powietrze. Potem, już z lekką głową i samymi pozytywnymi myślami dochodzę do wniosku, że "co mi szkodzi, a odpowiem se"...

Zastanawiam się kolego Fiesta, skąd bierze się u Ciebie tyle wewnętrznej nienawiści i złości, mamusia nie uczyła Ciebie, że tylko spokój może nas uratować? I chciałbym też zapytać kolegę Scorpio, czy dużą frajdę sprawia mu pisanie ogólnikowych, beznadziejnie tendencyjnych i absolutnie niczym nie popartych bredni? Bo wie kolega co? To, co kolega Mustang wyżej spłodził, to stek bzdur wyssanych z palca, na które nie ma kolega żadnego przykładu i dowodu. Jest bowiem dla mnie oczywiste, że kolega Mondeo, razem z kolegą Danielosem, są od zarania dziejów czarnymi owcami swojego klanu, ludźmi, którzy zawsze najgłośniej krzyczeli na wszelkiego rodzaju forach (CBP w szczególności) i mieli najwięcej do powiedzenia, mając najmniejsze pojęcie o całej sprawie. Jak bowiem mam interpretować fakt, że kolega Focus pisze sobie, że klika "kolesi" była od tak sobie wybrana razem z kliką "kolesi sędziów" w 'tajemniczych okolicznościach', skoro wszystko dane było białe na czarnym. Istnieje do tej pory chyba jeszcze stare forum prezydium sędziowskiego CBP, na którym tylko i wyłącznie rozmowy pięciu członków "kliki prezydialnej" (w składzie Ashura, EvilBart-, ZeuS (Ramon), Gniewosz, Sundowner) odnośnie decyzji w sprawie sporów były tajne. Wszelkie decyzje miały swoje uzasadnienie i były odtajnione, tak samo jak zgłoszenia kandydatur na nowych sędziów oraz ankietych, w których głosowano za ich przyjęciem bądź odrzuceniem. Tak, jak widoczna była rozpiętość klanowa w Prezydium, tak samo widoczna była rozpiętość klanowa wśród składu sędziowskiego. Sędziować mógł KAŻDY, kto pozytywnie przeszedł weryfikację swej postaci wśród WSZYSTKICH sędziów, a nie tylko "kliki kolesi rządzących zza parawanu". A że sędziego kolega Taurus nie potrafił znaleźć, może miał na to wpływ fakt, jak bardzo lubianym wśród społeczności AA (którą reprezentowało 5 członków prezydium i blisko 25 sędziów), był kolega. Pragnę bowiem przypomnieć, że sędziowie mieli prawo nie chcieć sędziować danego meczu, bądź nie mieć na to najzupełniej czasu. Dlaczego? Dlatego, że a) były klany, których sędziowania meczów sędziowie podejmować się nie chcieli, gdyż... bali się o swoje dobre samopoczucie, b) CBP było dobrowolne i całkowicie darmowe, a że bez sponsorów i z jednym jedynie ladderem krajowym - było też mało prestiżowe i każdy mógł angażować się w swoją pracę na tyle, na ile miał chęci i czasu.

Co do pokazanej d*** GROM'u, to należałoby sprecyzować, że GROM pokazał d*** nie CBP, w którym radził sobie świetnie i żadnych problemów nie miał, tylko całej naszej śmietance krajowych wymiataczy, którzy grali wtedy jeszcze na bardzo niskim poziomie poza kilkoma nielicznymi klanami. Pamiętam dokładnie rozmowę z com.bat'em, który tłumaczył mi ich decyzję i pożegnaliśmy się grzecznie, bo nie było przecież o co się gniewać. CBP i tak zresztą już wtedy padało, przy problemach ze skryptem, wpisywaniem ręcznie wyników itp itd ect.

Sam więc kolega Escape widzi, że nagadał kolega w swoim poscie pierdół i banialuków, nie podpierając swojej wypowiedzi ani jednym przykładem i dowodem. Zapewne bał się kolega, że gdyby przytoczył jakąś sprawę sprzed parunastu miesięcy, ja lub ktoś inny mógłby spokojnie dać koledze linka do decyzji z danego konfliktu i z łatwością udowodnić pieniactwo i złą wolę.

Jeśli więc kolega ma coś konkretnego do przekazania innym, niech kolega śmiało to robi, tylko bez takiego ogólnikowego pierdzenia o niczym, bo zmieszać z błotem, to w ten sposób można każdego. Gołota to cienias, bo Cors zapewne wytrzymałby z Brewsterem na deskach dłużej, a gdyby był w składzie piłkarskiej reprezentacji, to Albania dostałaby jak Azerbejdżan.

Bez poważania,
Ashura
Stare 05-31-2005, 08:24   #75
lpz
General

Domyślnie

Wiem jak bylo i bylo calkiem fajnie oczywiscie do pewnego momentu, kiedy wszystko zaczelo sie walic.
Na mecze jakos zawsze potrafilismy sobie znalesc sedziego. (w 90% byl to Kwasek )
U nas nikt nie calowal tego klanu po tylkach, bo w tylkach mielismy to kto tam rzadzi, az do pewnego momentu.
Tym momentem byl mecz na McKennie z 6BDS gdzie sedziowal Pan Admin/Sedzia Ashura i bez skrupułow przyznal on stronniczosc do drugiej druzyny po wydaniu decyzji co do malego konfilktu ktory powstal na meczu.
Po tym wydarzeniu rowniez opuscilismy lige.

I czy dalej uwazasz ze musisz mi cos tlumaczyc?
Ja nie mowie ze bylo super fajnie, wypas kopas, itp. Że lepszej ligi nie ma i nie bedzie, bo to nie prawda. Rzecz w tym ze mecze byly, jak by nie patrzec, dosc, emocjonujace, bo nie gralo sie tylko z Majestic'iem jak by to mozna wywnioskowac z twojego postu. Wcale nie musialo sie nikogo "lizac" zeby dobrze sie bawic grajac z innymi.
To samo widze w przyszlosci ESL, dobra zabawa z wszystkimi klanami!
Stare 05-31-2005, 10:37   #76
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie

Chyba sobie przypominam ten meczyk Ale nie pamietam juz o co chodzilo, ale mniejsza o to. Ja mam jeszcze rachunek ze wplacalem kase jakby co
Stare 05-31-2005, 11:31   #77
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

na szczescie w ESL jest cala chierarchia obserwatorzy i admini, a nad nimi jeszcze inni ludzie
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-31-2005, 12:11   #78
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus
na szczescie w ESL jest cala chierarchia obserwatorzy i admini, a nad nimi jeszcze inni ludzie
No niewyobrazam sobie zeby niebylo nadzoru nad rozgrywkami,wiec nie ma w tym nic nowego
B@RTOLU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-31-2005, 12:16   #79
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

@ ashura

Nie wiem co twoj pseudo intelignetny teks mial pokaac....zakały itp. Co ty mozesz wiedziec? Panie kolega pisalalem to z perespektywy noobka ktoy chcial zaistniec na polskiej scenie AA. Dobrze wiedza to moi koledzy z klanu i dobrze wiem to ja. CBPL bylo dnem i bagnem co jak widac BB potwierdza. Nadepnalem Ci na odcisk i od razu sie napinas i stawiasz w jasnym swietle. Jak bylo wie kazdy ktory keidys kiedys probowal cos zrobic ale nie mial szans... Teraz nic Ci udowadniac nie musze. Ja swoje w AA zrobiłe ma Ty?...

Siedzeniem na forum nic nie osiagniesz tani kolego.

Acha i nie probuj sie mieszacw nasz klan. To ze keidys pokrzyczelismy skonczylo sie juz bardzo bardzo dawno temu. Od pewnego czasu jestesmy zobowiazani do zachowania pewnej kultury i znacznie sie wyciszilsmy....jak pewnie zauwazyles...

To co napisał tutaj ashura jest doskonałym przykładem dla tych ktorzy nie wierza jak było : osmieszenie, ponizenie . Dlaczego? Bo ktos skrytykował albo wyraził swoja opinie.Jeszcze dwa lata temu dostałbym bana w rozgrywkach CBP Imao...

Nie zycze sobie uzywania takich slow wobec mnie. Bo a) kolega twoim nie jestem i nie wiem dlaczego w ten sposob starasz sie mnie ponizyc. b) Prosze o nie mieszanie osob trzecich. c) pogodz sie ze te czasu juz nie wroca. A my nie potrzebujemy CBPL. Tak jak nie bedziemy potrzebowac komisji sedziowskich itp.

Dziwi mnie ze po poltora roku dalej tak zywe we mnia sa wspomnienia tamtej CBP. Moze dlatego ze wtedy przesiadlem sie ze zorganizowanego ( jako tako ) MOHAA w takim tworem jak bylo CBP. I byłem w szoku.
Stare 05-31-2005, 12:21   #80
cHAOs
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus
BYKOM - STOP! :wink:
Stare 05-31-2005, 12:25   #81
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Cytat:
Napisał ^3rd-RB
[c0rs$]To czego Ty nie doswiadczysz- mistrzostwo zobowiązuje.
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-31-2005, 12:25   #82
[1st.PB]Ramon
Captain

Wyślij wiadomość przez ICQ do [1st.PB]Ramon Wyślij wiadomość przez MSN do [1st.PB]Ramon Wyślij wiadomość przez Yahoo do [1st.PB]Ramon
Domyślnie

Jak będziecie się dobrze zachowywali to zrobimy CASTING na kolejnych obserwatorów
[1st.PB]Ramon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-31-2005, 12:32   #83
lpz
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ^3rd-RB
No teraz to Ty sie chyba za bardzo wozisz. Skromnoscia nie grzeszysz, a skoro jakis tam tytul zmienia wasze zachowanie to mentalnie dalej jestescie tacy sami.
Stare 05-31-2005, 12:45   #84
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

Cytat:
Napisał .error.[cola
]
Cytat:
Napisał ^3rd-RB
x2

The HardCore ____v e t e r a n
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-31-2005, 12:48   #85
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

zmienilem skoro zostało to zle zrozumiane - chodzi o to ze reprezentujac "Polskie" w TWL zarowno na forach zagranicznych jak i polskich nie ma przypadkow chamstwa czy innych objawow agresji od czlonkow naszego klanu...
Stare 05-31-2005, 13:44   #86
Ashura
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ^3rd-RB
Mistrzostwo laddera 6vs6, zdobyte po dogrywce w meczu, do którego sparowaliście z Majestic'em, w którym to sparze Majestic pokazał Wam, jak nie powinniście grać... Majestic w składzie rezerwowym, bo nawet ja wtedy grałem, lama okrutna na BSE.

Oczywiście, że sparing, a mecz, to dwie różne historie, ale jeżeli od jednego meczu z insajdazami wygranego rzutem na taśmę uzależniasz swoje mistrzostwo, to pozostaje mi pogratulować Tobie bujnej fantazji.

Bo widzisz, kolego... Majestic też bywał na pierwszych miejscach w TWL'u (i w innych ladderach). 4vs4, 6vs6 SF, 6vs6 CQB... a do pełni szczęścia potrzebuje tylko tego zwykłego 6vs6, chociaż niejednokrotnie był już na miejscu drugim. I co to oznacza? No właśnie... nic... ladder rządzi się swoimi prawami. Wygrajcie tyle meczy ile wygrał insidaz, rządźcie i dzielcie tak jak rządził i dzielił The Answer 42. Wtedy będą się Wami podniecali na forach TWL'a, albo (co bardziej prawdopodobne) znajdą "niezbite dowody" Waszego cziterstwa, exploiterstwa, buggerstwa, binderstwa i innego -erstwa, których to dowodów nigdy nie zobaczycie, ale Wasz skład tak się uszczupli od banów i suspendów, że nie będziecie mieli ochoty dalej się w to bawić. Bo narazie jesteście tylko dobrym klanem z świetnym potencjałem w ich oczach... a podziel się swoją deklaracją "mistrzostwa" na ich forum, to zostaniesz wyśmiany, tak jak wyśmiano Cię przed chwilą tutaj.

Reasumując... ochłoń. Wszystko, co zarzucasz mnie i staremu, nieprofesjonalnemu, nieprestiżowemu CBP, możesz zarzucić TWL'owi, poza ich wypaśnym websitem i systemem rozgrywek. Jest u nich tendencyjność, jest kumoterstwo, jest klika kolesi, ale tam jesteś 'mistrzem' i strzela Ci to do głowy jak woda sodowa...

A co do Waszego wyciszenia i zobowiązania do kultury, to mieliśmy tego przykład w soczystym "hitlerze" rzuconym przez jednego z Was w kierunku insajdazów... i suspendzik się za to znalazł, chociaż zapewnialiście szefostwo, że to tylko taki niewinny żarcik i przepraszaliście oficjalnie na ich forum. Jakoś nie przypominam sobie, żeby za drobne epitety zawieszano kogoś na CBP. Ktoś taki musiał sobie ostro nagrabić, żeby stosować wobec niego tak rygorystyczne kary. Ale przecież - CBP to bagno, jaki tam prestiż był... na TWL to co innego, kulturka musi być...

PS. a na TWL, to zobowiązuje nie mistrzostwo, tylko groźba perm banana za nazwanie kogoś żydem/cheaterem/hitlerem/debilem ect.
Stare 05-31-2005, 13:52   #87
Kaziu
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do Kaziu
Domyślnie

Ale może wrócimy do tematu ?

PS.
CBPL bylo jakie bylo (niektorzy beda ja wspominac dobrze niektorzy mniej) ale temat dotyczy NOWEGO CBP i prosze wypowiadajcie się na jego temat. - a dokładnie na jego brak i odpowiedzialności za nie.
Kaziu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-31-2005, 13:52   #88
Piter
General

Domyślnie

No to się zaczęło (a raczej odkurzyło na nowo). Już może nie róbcie żadnych lig...
Piter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-31-2005, 13:54   #89
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

Zle sie wyrazilem co jest mocno wykorzystywane. Brak argumentów - z Twojej storny. Pamietacie jak nazywaliscie nas aimboterami

Ale nie czas to i miejscie na wspominki naszych meczy. Szczegolnie ze teraz Nem jest z nami i mamy z niego wiele radosci

JEstesmy klanem jakim jestesmy, ale mam nadzieje ze jeszce sie mocniej rozwiniemy. T oze nas i Polbatow zaprosili - ja jestem z tego dumny.
I na pewno nie mialem sie unosic ponad. Wiem na co nas stac i staramy sie to wykorzystać.
I jeszcze raz powiem ze twoje dociniki i ten tekst tylko swiadczy o tobie i poziomie jaki prezentujesz zarowno tutaj na forum jak i w grze....

Co do naszych banow pozbadz sie zludzen. Pomimo tekstow na waszym forum o aimbotach z ktroych poprstu sie smialem do rozpuku nie bedzie banow. Bo gramy czysto.....

Co to bana dla naszego klanowicza.... Co to Cie tak interesuje? Nasze sesje tez ogladasz? ( oczywiscie zartuje )

Ashura ja napawrde nic do was nie mam! Nie wiem o jakim sparingu mowisz. Co mielismy was do pokazania na meczach zobaczyliscie. Szanuje Was jak kazdy inny zasluzony polski klan. Mam zal o ta stara CBP bo mam takie a ni inne wspomnienia i na pewno nie moim celem bylo uwlaczanie Twojej pracy i osoby. Dlatego zaskoczyla mnie Twoja reakcja , tak naprwde obraziles mnie czym niemile zaskoczyles bo nie raz czytalem Twoje wypowiedzi i....sam wiesz.Chyba zszedles troche z nisko. Nawet jak dla takiego krzykacza jak ja

Rada - moze powinenes sie powystrzelac po pysku zanim kogos obrazisz i zrobisz sobie nowego wroga... We mnie sobie nie zrobisz bo mam nadzieje ze napiszesz cos milego
Stare 05-31-2005, 13:54   #90
[Kwasek]
General

Domyślnie

Cors dodaj tez ze zdobyles 2 miejsce w CB Cup bo to tez zbowowiazuje do bycia jeszcze wiekszym posmiewiskiem niz jestes
Stare 05-31-2005, 14:07   #91
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [Kwasek
]Cors dodaj tez ze zdobyles 2 miejsce w CB Cup bo to tez zbowowiazuje do bycia jeszcze wiekszym posmiewiskiem niz jestes
Standartowy poziom lolka.

Mysalem ze juz ci przeszlo ale.... ech.
Stare 05-31-2005, 14:08   #92
Ashura
Brigadier General

Domyślnie

StandarD

Okej Cors... nie ma sensu prowadzić z Tobą tej ambitnej 'dyskusji', bo podczas gdy ja staram się odpowiedzieć na każdy Twój zarzut pod moim adresem, Ty wybierasz sobie z mojej wypowiedzi tylko te, które najbardziej Ci leżą, skrobiesz coś na ich temat, dodajesz patetyczne pouczenie o tym jak to 'sam o sobie świadcze' swoimi docinkami i ucinasz całkiem istotną resztę. Dlatego EOT z mojej strony... nie uświadczysz już żadnego 'docinka' ode mnie (chociaż ja nazwałbym to konstruktywną krytyką, ale spoko, niech Ci będzie).
Stare 05-31-2005, 14:12   #93
[Kwasek]
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ^3rd-RB
[c0rs$]
Cytat:
Napisał [Kwasek
]Cors dodaj tez ze zdobyles 2 miejsce w CB Cup bo to tez zbowowiazuje do bycia jeszcze wiekszym posmiewiskiem niz jestes
Standartowy poziom lolka.

Mysalem ze juz ci przeszlo ale.... ech.
Mi nigdy nie przejdzie i Lolek juz jest zajety wymysl cos nowego .....widzisz ja sobie tutaj robie odskocznie od codzeinnosci piszac glupoty a dla ciebie to jest codziennosc szczycisz sie ze jestes od kogos lepszy "w grze"...moze czas na lopate i uderzenie sie nia w glowe pomysl nad tym
Stare 05-31-2005, 15:06   #94
Shibby
General

Domyślnie

"gg of me again"
No offence, ale wygranie czegoś tam/osiągnięcie czegoś tam nie powoduje, że można pozbyć się skromności. Prawdziwy mistrz pychą nigdy się nie uniesie.
Stare 05-31-2005, 16:06   #95
Trooper_
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Trooper_ Wyślij wiadomość przez MSN do Trooper_
Domyślnie

Mamy nowego "miszcza meczu" ?
Stare 05-31-2005, 16:09   #96
Shibby
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Trooper_
Mamy nowego "miszcza meczu" ?
Nie no bez takich! "Miszcz meczu" był, jest i będzie tylko jeden! Trzeba to opatentować chyba. Dla kolejnych kandydatów warto by wymyślić nowe "tytuły"!
Stare 05-31-2005, 16:32   #97
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

ty a moze nie przeginajcie palki ? To ze cos zle sformulowalem nie znaczy zeby sobie lacha drzec. Daltego sie troche wyluzujcie ok?
Stare 05-31-2005, 16:39   #98
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał ^3rd-RB
[c0rs$]ty a moze nie przeginajcie palki ? To ze cos zle sformulowalem nie znaczy zeby sobie lacha drzec. Daltego sie troche wyluzujcie ok?

uuu gneiwamy sie
Stare 05-31-2005, 16:44   #99
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

lol.... nie ze sie gniewam ale no troche to naciagne.... zreszta zaczal sie temat ze napsialem ze CBP to bagno. C o robicie dalej sami widzicie Poparliscie doskonale moja teze... EOT.
Stare 05-31-2005, 16:48   #100
usul
Sergeant First Class

Domyślnie

Cytat:
Napisał [Kwasek
to jedna z większych hipokryzji jakich sie dopusciłeś "nie zasadowy" chłopcze

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania