Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 10-10-2005, 14:24   #151
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

domena miala sluzyc wszystkim - doskonale wiem ze wydaje sie to co poniektorym malo interesujace bo w koncu to nie Wy placiliscie

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 10-10-2005, 14:27   #152
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

Sam bym chetnie uslyszal wypowiedziane z ich ust, lub za pomoca ich klawiatury, zrobilismy was w jajo...
IIPen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-10-2005, 14:31   #153
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do !!c0rs$!!
Domyślnie

Nie rozumiem po co znow rozdrapywac temat. Znow rozpisywac sie o tym zalosnym czlowieku? Naprawde to juz jest nie potrzebne. Taki kraj. "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ne zlodziejstwo. Brak odpowiedzialnosci i lizanie sobie dup nawzajem wsrod " kolesi" JA mam dla nich tylko jeden maly emotikon :

Stare 10-10-2005, 14:43   #154
Crazy Sam
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Crazy Sam Wyślij wiadomość przez Yahoo do Crazy Sam
Domyślnie

Cytat:
Napisał !!c0rs$!!
Nie rozumiem po co znow rozdrapywac temat. Znow rozpisywac sie o tym zalosnym czlowieku? Naprawde to juz jest nie potrzebne. Taki kraj. "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ne zlodziejstwo. Brak odpowiedzialnosci i lizanie sobie dup nawzajem wsrod " kolesi" JA mam dla nich tylko jeden maly emotikon :

Normalnie coraz częściej zaczynam popierać Corsa Może jakaś choroba
Stare 10-10-2005, 14:44   #155
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

Dac Ci moj numer komorki?
Stare 10-10-2005, 14:49   #156
Crazy Sam
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Crazy Sam Wyślij wiadomość przez Yahoo do Crazy Sam
Domyślnie

I co będziemy robić? Rozmawiać późnymi wieczorami? Na TSie też się da a może jakieś zbreźne SMSy? GG ma lepsze zastosowanie
Stare 10-10-2005, 15:16   #157
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

pomimo ogromu spolecznej pracy wlozonej przez Witka mysle ze nalezy nam sie jednak jasne postawienie sprawy
Stare 10-10-2005, 15:21   #158
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

ta wystarczylo by napisac nie CBP upadlo i koniec, albo jak doplacicie 500pln to Zodiak sie przelamie przeczyta faq phpBB i zaloguje na tym forum zeby powiedziec na co wydal tamta kase

no a tak powaznie to faktycznie mozna by sie wkoncu zdecydowac bo niektore klany nadal pisza ze w przyszlosci planuja uczestnictwo w CBP

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-10-2005, 15:30   #159
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

Nie mam czasu biegac za osobami ktore budowaly cbpl. Ja bylem zawsze chetny do pomocy calkowicie charytatywnej w strone polskiego spoleczenstwa aa.
Jezeli chcesz Gargamel wiedziec co dalej z cbp zapytaj Zodiaca. Jezeli on znajdzie czas na dokonczenie tego, ja tez go postaram sie wygospodarowac.

Tyle ode mnie. Nie bede sie wdawal w zadne dyskusje na ten temat bo to i tak nic nie da.
Ziggy- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-10-2005, 15:46   #160
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

tez racja! nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem...

"...Trudno, co robic! ..."
Stare 10-11-2005, 12:17   #161
[KsH]Edward.Teach
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do [KsH]Edward.Teach
Domyślnie

zamiast pisac jakis autorski skrypt trzeba bylo po prostu przerobic wzorem tych co zrobili plaao jakis darmowa drabinke, z czasem dorobic lige.
ale o tym juz pisalem kiedys, albo wydaje mi sie ze pisalem
i tak macie to co macie.

nauczka z tego jest taka ze lepiej placic za gotowy produkt, a nie organizowac jakies przedplaty

[KsH]Edward.Teach jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-18-2005, 20:12   #162
NaOdwyku
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Niewiele brakowało by mój klan rok temu sam się doplacił do projektu... Całe szczeście, że do tego nie doszło...

Panowie z CBP okazali sie szmaciarzami - tym którzy dali na to dziadostwo kase, radzę by nie odpuścili (aż po drogę sądową)

To co się wyprawia tutaj to istna komedia - są prawa konsumenta to należy z nich skorzystać :/

"Miało być, a nie ma" , reasumując: "wyj... was" (na pieniążki) - puścić to płazem?
NaOdwyku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-19-2005, 05:34   #163
Uto
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Uto Wyślij wiadomość przez Yahoo do Uto
Domyślnie

Nie sztuką jest kogoś zniesławić i podać do sądu. Ja od czasu do czasu będę się przypominał z tym tematem, właśnie żeby nie zapomniana została cała sytuacja i żeby cały czas głupio było tym osobom. Należę do klanu, który solidnie sponsorował przedsięwzięcie i nie mówię o jakimś liście z przeprosinami, który każdy porządny człowiek wysłałby, ale o głupich przeprosinach na forum. Jasno i konkretnie powiedzieć - Przepraszam zawiedliśmy. Do tego nie potrzeba nic prócz chęci. Szkoda, naprawdę żałuję, że nie stać organizatorów na taki prosty gest. Zamiast tego czytamy co jakiś czas jakieś nędzne zapewnienia i próby zlania tematu...
Uto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-19-2005, 08:22   #164
Ashura
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ashura Wyślij wiadomość przez MSN do Ashura
Domyślnie

Wszystko pięknie, tylko dlaczego niektóre osoby ciągle piszą:

"organizatorZY"
"szmaciarzE"
"odpowiedzialnI za CBP"

To nie powinno być czasem napisane w liczbie pojedynczej? Bo wydaje mi się, że te osoby, które mają najwięcej do powiedzenia nie rozumieją tego, że nikt z tych szmaciarzy (włącznie ze mną), nie położył ręki na kasie, którą ludzie wpłacali. A tych 'szmaciarzy' było całkiem sporo, bo do wpłacania pieniędzy na konto Zodiaca namawiał (w najlepszej intencji) na forach Shooter, Gniewosz układał Witkiem i z moją skromną pomocą na nowo Regulaminy, Witek dawał Zodiacowi wiele ciekawych pomysłów odnośnie funkcjonalności CBP.

Co zatem ja szmaciarz mam Wam powiedzieć? Że przepraszam ze to, że mój znajomy nie wywiązał się ze swoich zobowiązań? Mam upaść na kolana i kajać się za to, że nie wyszło coś, co nie było ode mnie zależne?

Zrozumcie wszyscy raz na zawsze. PIENIĄDZE WPŁYWAŁY TYLKO I WYŁĄCZNIE NA KONTO ZODIACA I TO DO NIEGO KIERUJCIE SWOJE ŻALE. Mnie nie interesuje komu on te pieniądze potem przekazywał (bo podobno sporą część pochłonął grafik), znam tylko fakty i proszę o ich przetrawienie następne osoby, które mają zamiar jeszcze cokolwiek w tym wątku pisać, bo osobiście, jako dobrowolny współtwórca pomysłu i samego niedokończonego CBP, czuję się urażony tymi docinkami, na które z pewnością nie zasługuję.
Stare 10-19-2005, 09:29   #165
NaOdwyku
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Jak ONI mają kierować swe żale do Zodiaka, skoro ON nawet nie raczy się z Nimi(nami) skontaktować? To jest wasz kolega - chcąc niechcąc za niego odpowiadacie

Cytat:
Napisał Uto
Nie sztuką jest kogoś zniesławić i podać do sądu.
"W biznesie nie ma sentymentów" ?
Stare 10-19-2005, 09:58   #166
Ashura
Brigadier General

Domyślnie

My odpowiadamy za niego I co jeszcze Odszedł z klanu, w którym jak sam potem stwierdził, czuł się od dłuższego czasu źle. Nie dokończył projektu, który kiedyś gdy jeszcze był z nami dodawał mu skrzydeł i działał mobilizująco, i ja mam za to odpowiadać Chyba sam nie wiesz co piszesz... pomyliły Ci się pojęcia 'rodziny' z 'grupą kolegów'.

Nie sztuką jest kogoś zniesławić, a Tobie wychodzi to prawie idealnie.

I masz rację, w biznesie nie ma sentymentów... przez blisko rok czuwałem nad pierwszą odsłoną CBP, a gdy uszkodzony skrypt dogorywał poświęcałem mnóstwo wolnego czasu żeby ręcznie uzupełniać bazę danych o nowe wyniki meczów rozegranych w ramach rozgrywek. Wszystko po to, aby wszyscy Ci, którzy teraz krzyczą, byli zadowoleni. Wystarczy, że kolega nie dotrzymał obietnicy i zachował się nieprofesjonalnie, od razu wrzucasz nas wszystkich do jednego wora. Typowe podejście Polaka, jak Małysz skakał, to miSZCZ. Jak przestał, to "idź Małysz paść barany, bo Cie tu nie chcemy".
Stare 10-19-2005, 10:32   #167
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lukop
Jak ONI mają kierować swe żale do Zodiaka, skoro ON nawet nie raczy się z Nimi(nami) skontaktować? To jest wasz kolega - chcąc niechcąc za niego odpowiadacie

Cytat:
Napisał Uto
Nie sztuką jest kogoś zniesławić i podać do sądu.
"W biznesie nie ma sentymentów" ?
Rozumiem, ze w przypadku, gdy twoj kolega z klanu zostanie np zlapany na cheatowaniu sam siebie zbanujesz, bo ci sumienie nie bedzie dawac spokoju
Stare 10-19-2005, 11:16   #168
Uto
General

Domyślnie

Panowie spokojnie, nie chodzi o to, żeby rzucać w siebie gnojem.

Ashura, jeżeli bierzecie odpowiedzialność za projekt to do końca. Jakby projekt był super wypasiony (jak zakładano) to z pewnością wszyscy chętnie przyjmowalibyście gratulacje - co zresztą miało przez pewien czas miejsce po założeniu forum CBPL. Problem w tym, że nie wszystko poszło jak należy.

Cytat:
Napisał Ashura
To nie powinno być czasem napisane w liczbie pojedynczej?
Cytat:
Napisał Ashura
Mnie nie interesuje komu on te pieniądze potem przekazywał (bo podobno sporą część pochłonął grafik)

Jeszcze raz podkreślę, że moją intencją nie jest atakowanie niesłuszne osób, które charytatywnie pracowały przy projekcie jak chociażby Ashura czy Witek (przynajmniej z deklaracji tych osób), a jedynie domagam się zakończenia w normalny sposób całego tego show.

Cytat:
Napisał Ashura
Nie sztuką jest kogoś zniesławić, a Tobie wychodzi to prawie idealnie.
A to nie wiem czy do mnie było, ale zgadzam się, że czasem potrafię, aczkolwiek tu chyba byłem powściągliwy.

Cytat:
Napisał Ashura
Co zatem ja szmaciarz mam Wam powiedzieć? Że przepraszam ze to, że mój znajomy nie wywiązał się ze swoich zobowiązań? Mam upaść na kolana i kajać się za to, że nie wyszło coś, co nie było ode mnie zależne?
To może lekka przesada, ale rzeczywiście chodzi o zwykłe Przepraszam, że jako zespół ds. CBPL zawiedliśmy. Im więcej osób się pod tym podpisze tym lepiej - oczywiście bez przesady :wink:
Stare 10-19-2005, 12:38   #169
Ashura
Brigadier General

Domyślnie

Jeżeli zatem tak stawiasz sprawę, to wiedz, że ode mnie przeprosin ani Ty, ani nikt inny nie uświadczy. Nie czuję się bowiem winny zaniedbania ani nabijania ludzi w butelkę. Pracując przy CBP nie byłem pracownikiem firmy, czy członkiem ugrupowania, sygnującego obietnicę sukcesu przedsięwzięcia krwią swych przedstawicieli. Tak samo jak Wasz udział w CBP był zależny od tego czy każdy z nas wywiązałby się ze swojego zadania, tak samo każdy z twórców zależny był od końcowego etapu, jakim było dokończenie strony technicznej systemu, a tym nie mógł się zająć nikt inny jak tylko Zodiac.

Nigdy Zodiaca w tym temacie nie broniłem ani nie wstawiałem się za nim. Uważam, że przedkładając sprawy prywatne nad zawodowe zachował się bardzo nieodpowiedzialnie i sam chciałbym kiedyś usłyszeć od niego ostatnie słowo w tej sprawie, bo do tej pory się go nie doczekałem (mimo iż kontakt z nim nadal mam). Ja wraz ze swoim klanem straciliśmy wskutek jego niefrasobliwości sporo pieniędzy na domenę i miejsce na serwerze, i mógłbym się czuć tak samo oszukany jak reszta z Was. Ale żeby przepraszać za niego? Sorry Uto, ale cała Twoja wypowiedź brzmi w moim mniemaniu jak niesmaczny żart.

I na koniec... NIGDY nie brałem na siebie odpowiedzialności za powstanie CBP bez względu na koszty. Chyba nie rozumiesz pojęcia 'praca społeczna' i mylisz ją z 'zobowiązaniem'. Robiłem to co robiłem (nie mówię, że było tego aż tak wiele) dobrowolnie i bez niczyjego przymusu, ale nie sądziłem, że ktokolwiek kiedykolwiek zechce mnie z tego rozliczać i oczekiwać przeprosin... możnaby takie zachowanie nazwać zwykłą bezczelnością.
Stare 10-19-2005, 12:51   #170
Uto
General

Domyślnie

Rozumiem Twoje zażenowanie, ale spróbuj także zrozumieć moje (i osób w mojej sytuacji) podejście.
Nie pozostaje nic innego jak czekać, aż ktoś wreszcie zakończy ten temat w jedyny słuszny sposób (bo o odpaleniu CBPL to już nawet nie marzę).
Skoro nie czujesz się odpowiedzialny to po co podejmujesz dyskusję?-w dodatku zarzucając mi bezczelność i niesmaczne żarty?
P.S. Czekam także na ewentualne ustosunkowanie się do pierwszego fragmentu mojej poprzedniej wypowiedzi.
Stare 10-19-2005, 12:56   #171
NaOdwyku
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Wrzucam(y) was do jednego wora? Nie, to po prostu obiektywizm. Zodiac zawiódł? To miejcie na tyle przyzwoitości, żeby z NIM tą sprawę wyjaśnić (jako, że to, powtórze: WASZ znajomy i to WY z nim pracowaliście, a nie ja). A tu ciągle żadnych konkretów.
Stare 10-19-2005, 13:37   #172
KaT
General

Domyślnie

Ponawiam pytanie, bedziesz przepraszal jak twoj kolega kogos oszuka?
Przeciez to TWOJ kolega...
Stare 10-19-2005, 13:49   #173
-gp.qu4t!on.pX^
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Nie rozumiem kompletnie niektorych ludzi.
Skoro to nie do nich wplywaly pieniadze , to nie oni zobowiazywali ukonczenia CBPL to na co wy najezdzacie? posluchajcie co piszecie.

"Nie zobowiazywalismy sie do tego , pomoglsimy tlyko np. napsiac regulamin"

a wasza odpowiedz

"Ale to wasz kolega sie zobowiazal i wzial za to kase"

To co ?maja moze za niego przepraszac i czuc sie winni?
Twoj kolega zbil szybe w szkole , i sie nei przyznaje.Oberwiesz TY bo to TWOJ kolega?
-gp.qu4t!on.pX^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-19-2005, 14:16   #174
Zodiac
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Zodiac Wyślij wiadomość przez MSN do Zodiac
Domyślnie

Wszelkie wpłaty, o której widze się wyżej kłócicie, zostaly spożytkowane na budowę strony.

Za grosze udało mi sie namówic do współpracy grafika, który zbudował szatę CBP za pare set PLN, zamiast tysięcy. Za grosze ja siedziałem nad tym bardzo długo czasu.

Ale jak już pisałem - projekt ten pochlania czasu za dużo i nie jestem w stanie za kwotę ok 100 PLN (bo tyle ja osobiście z tego miałem, mniej więcej) budowac przez pare miesiecy wielkiego projektu.

Gdy żyłem sobie spokojnie na koszt rodziców, napisałem pierwszą wersję CBP i ludzie grali (lub nie) w niej za free. Teraz nie mogę zasponsorowac Wam kolejnej wersji, bo jak większośc normalnych ludzi - muszę na siebie zarabiac.

Jeśli ktos chce - pieniadze które dostałem ja chętnie zwrócę. Grafikę CBP przekażę publice i będzie można z tego zrobic (lub nie) jakis użytek. Ale niestety CBP nie zostanie (na pewno szybko) ukonczone - bo nie ma na to środków.

Miałem nawet ofertę finansowania projektu - niestety, mam tyle pracy aktualnie (studia też przy okazji), że robiene CBP nie wchodzi w grę. To zabawa dla teamu ludzi najlepiej. Ja musialbym robic tylko CBP przez 2-3 miesiace. A na to mnie po prostu nie stac.

Sądziłem że coś z tego będzie, nie chciałem dokładac z własnej kieszeni na grafiki i serwery - stąd byla zviórka. Ale po paru miesiącach pracy okazało się, że albo spędze nad tym pół życia, albo zrezygnuje. I zrezygnowałem.

Nie pisałem i nie zaglodam na to forum z prozaicznego powodu - bo nie mam czasu. Jeśli ktoś się chce ze mną skontaktowac - zapraszam na maila (zodiac@gry-online.pl).

Przykro mi że projekt nie wypalił, ale realia są w tym wypadku nie do przeskoczenia. Ktoś wspomniał o gotowym systemie - raczej się nie przyjmie. Ja mam spora częśc systemu gotową, ale nie oddam mojego frameworka za 100 PLN - dlatego wolę zwrócic Wam pieniadze.

Tutaj problemem nie jest zrobienie CBP - tylko sytuacjam, kiedy zostanie uruchomienie. Tropienie bledow, tesotwanie, poprawianie, dodawanie... to jest dobre jak ktos pracuje nad tym etatowo, nie dla zabawy. No chyab że ktos dla zabawy lubi pracowac po 8-10h na dobre. Ja znam osobiscie inne, nie dochodowe zajecia, ktore moge w tym czasie wykonywac (np spanie).

Tyle ode mnie w temacie CBP dla mlodych, gniewnych oraz znudzonych czekaniem. Szkoda że nie wypaliło, Polska ma tysiące informatyków, moze znajdzie się ktoś z dużą ilością czau, umiejętności i chęci do pracy za darmo. Ja niestety - pasuje.

Pozdrawiam
Zodiac
Stare 10-19-2005, 14:29   #175
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Wazna rzecz, której nie dodałem, a uważam że powinienem.

Wielu z Was myli jedną wazna, podstawowa sprawę. Kazdy mówi - MY daliśmy. Na CBP, dla Zodiaca, wersje są różne.

Ja chce tylko dodac, że ja TEZ dalem: mase swojego czasu, tj. pracy nad CBP. Nie dałem pieniedzy, bo mnie na to nie stac, ale dałem swój czas.

Dlatego ciągle to ciągnę i mam nadzieje, że kiedys wypali. Bo mi tego czasu szkoda. Masa miesięcy pracy po nocach nad skryptami.
Stare 10-19-2005, 15:10   #176
Shooter
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Shooter
Domyślnie

Ech, wszystko pięknie. Ale IDENTYCZNIE wyglądały posty przed zbiórką. Zbiórka była właśnie po to, żeby te problemy ominąć (o ile to mozliwe). Mimo, że z projektem CBP nie miałem absolutnie nic wspólnego, odczuwam teraz olbrzymi dyskomfort psychiczny z powodu pomocy, jakiej wtedy udzielałem. Skacząc od klanu do klanu, od człowieka do człowieka, potwierdzając po 100 razy otrzymane od Ciebie informacje. I najgłośniej wyśmiewając ludzi, którzy pluli wówczas na ciebie i cały projekt. Za mało ? Hm...Takie wytłumaczenie wydaje mi się teraz wręcz dziecinne. Na samym początku spytałem Cię, ile byłoby potrzeba, aby projekt wogóle ruszył. I odpowiedź, jaką otrzymałem, uważałem za odpowiedź człowieka, który orientuje się w cenach i kosztach. Przecież gdyby wtedy było jasne, że kwotą, którą zbierzemy będzie kilkakrotnie za niska, nikt by się za to nie brał. Co więcej, wtedy jakoś cicho było w sprawie oddania większości tej kwoty grafikowi. Muszę przyznać, że conieco mnie to speszyło, gdyż akurat grafików jest na polskiej scenie wielu, i szatę graficzną wpsólnymi siłami na pewno udałoby się zmajstrować. Nawet jesli nie byłaby jakaś oszałamiająca, to jednak nie o to chyba chodziło, prawda ? A już świadomość, że cały projekt wziął w łeb, bo "grafik wziął tyle kasy" zakrawa na cięzką kpinę.
Zresztą jakoś do tej pory nie przypominam sobie od Ciebie oficjalnej informacji o tym, że projekt jednak upadł z braku czasu/funduszy. A ile czasu upłynęło - nie ma nawet sensu wspominać. Nikt nie neguje twojego wysiłku i pracy, któą włożyłeś w pierwszy projekt. Ale z chwilą wzięcia pieniędzy pewne zobowiązania jednak podjąłeś. I jesli nawe nie dało się skończyć CBP zgodnie z obietnicami, było 10 innych dróg wyjścia z tej sytuacji z twarzą. Nie wykorzystałeś żadnej z nich. Zniknąłeś z pola widzenia (nie rozśmieszaj mnie proszę tekstami w stylu "nie miałem czasu" bo po pierwsze wejście na forum nie zabiera godzin tylko minuty, a po drugie po wzięciu na siebie pewnych zobowiązań takie zachowanie nie było twoją łaską a wręcz obowiązkiem.) i udałes, że nic się nie stało.

Mimo, iż nie poznałem Cię tak dobrze, jak chłopaki z Majestic, to jednak podczas ustaleń związanych ze zbiórką miałem wrażenie (zdawało mi się, że uzasadnione), że mam do czynienia z poważnym człowiekiem, do którego można mieć zaufanie. Tym bardziej jestem zdumiony Twoim późniejszym zachowaniem.

Ogólnie zniesmaczony

Shooter
Ardent caresses laid to rest...
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-19-2005, 15:59   #177
Zwirek
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do Zwirek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zodiac
Za grosze udało mi sie namówic do współpracy grafika, który zbudował szatę CBP za pare set PLN...
Cytat:
Jeśli ktos chce - pieniadze które dostałem ja chętnie zwrócę
czyli pelna kwote, bo nikt nie placil grafikowi, tylko Tobie

Cytat:
...Grafikę CBP przekażę publice i będzie można z tego zrobic (lub nie) jakis użytek. Ale niestety CBP nie zostanie (na pewno szybko) ukonczone - bo nie ma na to środków...

...Ja mam spora częśc systemu gotową, ale nie oddam mojego frameworka za 100 PLN - dlatego wolę zwrócic Wam pieniadze...
to wez sobie i grafike i oddaj calosc pieniedzy. grafike tak jak shooter napisal, moglby zrobic niejeden czlowiek z tego forum...

Cytat:
...Polska ma tysiące informatyków...
a my mielismy nieszczescie trafic na Ciebie
- [PSF]
Zwirek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-19-2005, 19:50   #178
NaOdwyku
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Cytat:
Napisał $pike
Skoro to nie do nich wplywaly pieniadze , to nie oni zobowiazywali ukonczenia CBPL to na co wy najezdzacie? posluchajcie co piszecie.

a wasza odpowiedz

Twoj kolega zbil szybe w szkole , i sie nei przyznaje.Oberwiesz TY bo to TWOJ kolega?
Jeśli TWOJ kolega okrada sklep, a ty przy nim jesteś, widzisz, i nie reagujesz, dostaniesz za współudział, ponieważ tam Stoisz, w tym miejscu gdzie odbywa się przestępstwo

Cytat:
Napisał Zodiac
Wszelkie wpłaty, o której widze się wyżej kłócicie, zostaly spożytkowane na budowę strony.

Za grosze udało mi sie namówic do współpracy grafika, który zbudował szatę CBP za pare set PLN, zamiast tysięcy. Za grosze ja siedziałem nad tym bardzo długo czasu.

Ale jak już pisałem - projekt ten pochlania czasu za dużo i nie jestem w stanie za kwotę ok 100 PLN (bo tyle ja osobiście z tego miałem, mniej więcej) budowac przez pare miesiecy wielkiego projektu.

Gdy żyłem sobie spokojnie na koszt rodziców, napisałem pierwszą wersję CBP i ludzie grali (lub nie) w niej za free. Teraz nie mogę zasponsorowac Wam kolejnej wersji, bo jak większośc normalnych ludzi - muszę na siebie zarabiac.

Jeśli ktos chce - pieniadze które dostałem ja chętnie zwrócę. Grafikę CBP przekażę publice i będzie można z tego zrobic (lub nie) jakis użytek. Ale niestety CBP nie zostanie (na pewno szybko) ukonczone - bo nie ma na to środków.

Miałem nawet ofertę finansowania projektu - niestety, mam tyle pracy aktualnie (studia też przy okazji), że robiene CBP nie wchodzi w grę. To zabawa dla teamu ludzi najlepiej. Ja musialbym robic tylko CBP przez 2-3 miesiace. A na to mnie po prostu nie stac.

Sądziłem że coś z tego będzie, nie chciałem dokładac z własnej kieszeni na grafiki i serwery - stąd byla zviórka. Ale po paru miesiącach pracy okazało się, że albo spędze nad tym pół życia, albo zrezygnuje. I zrezygnowałem.

Nie pisałem i nie zaglodam na to forum z prozaicznego powodu - bo nie mam czasu. Jeśli ktoś się chce ze mną skontaktowac - zapraszam na maila (zodiac@gry-online.pl).

Przykro mi że projekt nie wypalił, ale realia są w tym wypadku nie do przeskoczenia. Ktoś wspomniał o gotowym systemie - raczej się nie przyjmie. Ja mam spora częśc systemu gotową, ale nie oddam mojego frameworka za 100 PLN - dlatego wolę zwrócic Wam pieniadze.

Tutaj problemem nie jest zrobienie CBP - tylko sytuacjam, kiedy zostanie uruchomienie. Tropienie bledow, tesotwanie, poprawianie, dodawanie... to jest dobre jak ktos pracuje nad tym etatowo, nie dla zabawy. No chyab że ktos dla zabawy lubi pracowac po 8-10h na dobre. Ja znam osobiscie inne, nie dochodowe zajecia, ktore moge w tym czasie wykonywac (np spanie).

Tyle ode mnie w temacie CBP dla mlodych, gniewnych oraz znudzonych czekaniem. Szkoda że nie wypaliło, Polska ma tysiące informatyków, moze znajdzie się ktoś z dużą ilością czau, umiejętności i chęci do pracy za darmo. Ja niestety - pasuje.

Pozdrawiam
Zodiac
Dziekujemy za roczny spektakl.
Stare 10-19-2005, 20:59   #179
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lukop
Jeśli TWOJ kolega okrada sklep, a ty przy nim jesteś, widzisz, i nie reagujesz, dostaniesz za współudział, ponieważ tam Stoisz, w tym miejscu gdzie odbywa się przestępstwo
wez sie czlowieku nie osmieszaj

poprosze o artykul KK, w ktorym to znalazles.
Stare 10-19-2005, 21:02   #180
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lukop
Cytat:
Napisał $pike

a wasza odpowiedz

A czy Ashura i reszta stali obok Zodiaca i dobrze wiedzieli, ze Zodiac nie dokonczy CBP? Oni stali i nie reagowali, a w tym czasie Zodiac zgarnal 600 zl, tak?

Jezeli nie, to znaczy ze oni nie sa tu nic winni i nie maja za co przepraszac. Bo to by bylo chore, jak by jeszcze od nich wymagac przeprosin.

Oni dzialali calkowicie bezinteresownie, nie mieli z tego zadnych zyskow (ba, niektorzy nawet sie do tego dorzucali, jak chocby klan Majestic). Swoja czesc wykonywali bardzo dobrze. Zawiodl Zodiac i to nie ich wina. Przeciez oni chcieli, zeby Zodiac to dokonczyl. To Zodiac nie chcial, bo jak mu kase ludzie wplacali to myslal ze bedzie mial czas. Ale jak juz kasa wplynela to czasu zaczelo brakowac...
Stare 10-19-2005, 21:25   #181
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

dobra, a teraz prosze sie pochwalic, ktory z najglosniejszych krzykaczy wplacil cokolwiek - j/k :wink:
Stare 10-19-2005, 22:38   #182
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Sprostowanie: jeśli ktoś myśli, że cała "grupa" czy chocby moja skromna osoba robila cos dla 500 (zaraz pewnie bedzie 6000) PLN, to albo jest niespełna rozumu, albo... albo nie ma pojecia o czym mowi.

Koszta jakie były brane pod uwagę na budowę CBP nie wpadły do mojej kieszeni (nie w całości, wyjaśnienie powyżej). Zostały za to zakupione środki do budowy CBP - między innymi grafiki. Świetnie że ludzie na forum by je zrobili czy zrobią, ale nikt nie zrobił i zostały kupione za 10% wartości u PROFESJONALISTY.

Natomiast mój wkład w CBP, czyli praca nad nim, nie podlega zwrotowi i to mnie martwi najbardziej, bo straciłem pare miesięcy na budowę projektu który jeśli bym go skończył - pochłonoł by życia więcej. Nie mówie że CBP nigdy nie powstanie, ale są na to nikłe szanse.

Troszkę nie rozumiem podejscia niektórych, ale pewnie dlatego że są nowi (Shootera rozumiem, jak innych, bo dlugo czekali i przykro mi że ich zawiodłem, jednak nie miałem wyboru: albo CBP, albo życie i studia, jak pisałem, wybór choc bolesny, był prosty). Ale to pewnie dlatego, że nie pamiętają kto za darmo przygotował w ogóle projekt CBP (i ile nad tym spędziliśmy godzin z Zeusem oraz całą ekipą świetnych ludzi). Niestety, zbudowanie tak ogromnej platformy wymaga zbyt wielu środków, że ja nie jestem w stanie sponsorowac dłużej tego projektu, oferujac za darmo swoj czas.

Nie wiem jak mam napisac to prosciej, by krzykacze czy inni ludzie zrozumieli. Wpakowałem w CBP masę czasu, Wy jakąś kwotę, grafik też dał coś od siebie - tanszy layout, masa ludzi od regulaminow oraz innych struktur. Ale reszta jest już na moich barkach - i niestety nie jestem w stanie wziąc tego na siebie. Jak bardzo bym chciał i starał się, to jest niewykonalne. Próbowałem i robiłem co mogłem, niestety, nie udało się.

Jeśli kiedyś wygram w totka lub znajdę osobę która zasponosruje mi życie - mogę CBP skończyc. A na razie musze wrócic do pracy i zarabiania pieniążków na utrzymanie - tak to już jest w życiu, że w końcu trzeba.
Stare 10-19-2005, 23:38   #183
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie

Widze ze Zodiac nie potrafisz wziasc odpowiedzialnosci za swoje czyny. Wyobrazmy sobie sytuacje. Mamy firme budujaca motory. Zamawiasz u nich motor. Oni mowia ze zrobia dla Ciebie motor za powiedzmy 500zl . Mowie tez ze to bardzo tanio ale ze to wykonaja. Mowia ze musisz wplacic cala sume aby prace mogly ruszyc. Tak wiec Ty wplacasz 500zl i czekasz na motor. Firma zabiera sie za budowe motora. Firma z tych 500zl wydaje 100zl na kupienie silnika do motora. No i dostaja ten silnik. Buduja, buduja, ale nagle dostaja duzo lepsze zlecenie i zaprzestaja budowy motora dla nas. Ty jako ze znasz sie troche na motorach proponujesz ze wezmiesz od nich to co juz zlozyli i ze sobie sam dokonczysz. Jednak oni nie zgadzaja sie na to tlumaczac sie ze nie zdradzaja nikomu swoich projektow. Proponuja ze dadza Ci silnik, ktorzy sami nie zlozyli i kosztowal ich 100zl. Ty mowisz ze chcesz silnik i to co juz zlozyli albo cala kase, ktora wplaciles. Oni sie na to nie zgadzaja, bo ta kasa poszla na czas, ktory spedzili przy budowie tego motoru. Czyli tak naprawde wlozyles zaplaciles za motor, a otrzymujesz fige z makiem + mnostwo nerwow. Proste jak budowa cepa. Wnioski nasuwaja sie same. Nie zaslaniaj sie Zodiac wielkimi slowami. Za przeproszeniem dales dupy na calej lini. Jako jedyny nie wywiazales sie ze swoich obowiazkow, gdzie wszyscy do okolo wlozyli mnostwo sily w ten projekt. Gdybys mial jeszcze jakis honor to uzbieralbys te 500zl i oddalbys tym ktorzy wplacili ta kase, albo chociaz udostepnilbys to co juz zrobiles. Nie wiem czemu nie chcesz tego udostepnic, moze boisz sie ze ludzie zobacza ze tak naprawde za przeproszeniem gowno zrobiles. Dlugo wierzylem ze ten projekt jednak dojdzie do skutku, jednak swoimi postami potwierdzasz ze nic sie nie zmieniles od czasu kiedy zaczales zwodzic wszsytkich i nadal jestes nie odpowiedzialnym dzieciakiem. Takie jest moje zdanie i tyle ode mnie w tej dyskusji. Nie Pozdrawiam.

P.S. Do wszystkich innych uzytkownikow -> przepraszam za 2 wulgaryzmy, ale nie potrafie znalezc innych slow, ktore by tam pasowaly.
Stare 10-20-2005, 00:05   #184
NaOdwyku
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
Cytat:
Napisał Lukop
Mogliście tą cała zabawe zakończyć znaaacznie wcześniej - taki mój wniosek - wiec czym sie tu ośmieszam?.... Zodiac, wasz kumpel, wystarczyło z nim szczerze pogadać? (skoro to na niego głównie czekaliście) Wyjaśnić to wszystko.

Gratuluje hipokryzji i jednak braku tej pewnej odpowiedzialności ...
Stare 10-20-2005, 11:10   #185
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lukop
Cytat:
Napisał KaT
Cytat:
Napisał Lukop
Mogliście tą cała zabawe zakończyć znaaacznie wcześniej - taki mój wniosek - wiec czym sie tu ośmieszam?.... Zodiac, wasz kumpel, wystarczyło z nim szczerze pogadać? (skoro to na niego głównie czekaliście) Wyjaśnić to wszystko.

Mowilem ci zebys sie nie osmieszal. Jak nie znasz prawa to nie wypisuj farmazonow o odsiadce za wspoludzial, jesli sie nie powstrzyma przestepcy.
Na tej zasadzie emerytki by wsadzali, dlatego ze byly swiadkami napadu i nie zatrzymaly bandytow.

Widze, ze jeszcze mnie dokooptowales do odpowiedzialnych, mimo ze nie zrobilem nic jesli chodzi o CBP(taki ze mnie len).
Moi starzy rozumiem tez sa winni, bo wiedzieli z kim sie koleguje
Kto mogl zakonczyc i co? Konkretnie o co kogo oskarzasz?

Ja ciebie zaraz oskarze, ze mi twoj kumpel ukradl rower a ty przeciez mogles te zabawe zakonczyc wczesniej - bo to przeciez twoj kumpel a ty nie dosc, ze doskonale wiedziales, ze jest zlodziejem to jeszcze nic nie zrobiles - pojdiesz siedziec za wspoludzial!

zrob prosze liste tych, ktorzy sa wg ciebie odpowiedzialni
Stare 10-20-2005, 11:13   #186
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Podpisuję się pod słowami Shootera i Pixela. Jedyna osoba ktora zawiodla to jest Zodiac. Osoba, ktora byla odpowiedzialna za koordynacje tegoz projektu.

Niczego nie oczekuje, po prostu przygladam sie wtopie jaka zaliczyl Zodiac. Gdyby nie bylo kasy - bylaby to wtopa jakich wiele. Jest kasa (a raczej byla), ktora wział PROFESJONALNY grafik i koniec.
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-20-2005, 11:32   #187
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

ja tez na to wszystko patrze troche z boku bo nie dalem na to ani grosza a wiec nie mam prawa domagac sie czegokolwiek jednak zastanawia mnie jedna sprawa,
od poczatku ten grafik byl jakims cudem swiata profesjonalny itd. a ja nie zauwazylem zeby tutaj czy gdziekolwiek zapytano czy ktos by nie zrobil grafiki za free bo jak chyba znaczna czesc jestem pewien ze by sie znalazlo kilka utalentowanych osob ktore by zrobily ja rownie dobrze i roznica byla by tylko taka ze ten ich layout nie dalo by sie nazwac profesjonalnym a 'amatorkim' (co tez o poziomie nie swiadczy)
nie chce tutaj radzic ani nic takiego co zrobic ale osobiscie bym oddal cala te kase chociaz by to wymagalo wielu poswiecen i mialbym wkoncu swiety spokoj od tego wszystkiego

Zodiak wez tylko nie pisz ze kiedys moze skonczysz CBP bo ludzie dalej beda czekac i temat bedzie cyklicznie powracac

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-20-2005, 12:48   #188
Uto
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Zodiac
Cytat:
Napisał Zodiac
Sprostowanie: jeśli ktoś myśli, że cała "grupa" czy chocby moja skromna osoba robila cos dla 500 (zaraz pewnie bedzie 6000) PLN, to albo jest niespełna rozumu, albo... albo nie ma pojecia o czym mowi.
Sam się już gubisz człowieku.

Cytat:
Napisał Zodiac
Jeśli ktos chce - pieniadze które dostałem ja chętnie zwrócę.
Owszem, ja chcę.

Cytat:
Napisał Zodiac
Grafikę CBP przekażę publice i będzie można z tego zrobic (lub nie) jakis użytek.
No to by było pysznie, czekamy z niecierpliwością.

Cytat:
Napisał Zodiac
W porządku, wreszcie mamy jasność.
Stare 10-20-2005, 13:13   #189
NaOdwyku
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
Cytat:
Napisał Lukop
Cytat:
Napisał KaT
Cytat:
Napisał Lukop

Mowilem ci zebys sie nie osmieszal. Jak nie znasz prawa to nie wypisuj farmazonow o odsiadce za wspoludzial, jesli sie nie powstrzyma przestepcy.
Na tej zasadzie emerytki by wsadzali, dlatego ze byly swiadkami napadu i nie zatrzymaly bandytow.

Widze, ze jeszcze mnie dokooptowales do odpowiedzialnych, mimo ze nie zrobilem nic jesli chodzi o CBP(taki ze mnie len).
Moi starzy rozumiem tez sa winni, bo wiedzieli z kim sie koleguje
Kto mogl zakonczyc i co? Konkretnie o co kogo oskarzasz?

Ja ciebie zaraz oskarze, ze mi twoj kumpel ukradl rower a ty przeciez mogles te zabawe zakonczyc wczesniej - bo to przeciez twoj kumpel a ty nie dosc, ze doskonale wiedziales, ze jest zlodziejem to jeszcze nic nie zrobiles - pojdiesz siedziec za wspoludzial!

zrob prosze liste tych, ktorzy sa wg ciebie odpowiedzialni
Pisałem to do $pike'a, to był przykład, który przykładem pozostaje. Interpretujesz to zbyt dosłownie, a nawiasem mówiąc: "a ty przy nim jesteś", zamiast PRZY mialo być Z - wychodzisz Znim na dwór, jesteś PRZY nim (w jego towarzystwie - to mialem na myśli), jeśli wtedy twój przyjaciel kogoś zamorduje a ty pozostaniesz obojętnym, będziesz się przyglądał, nie zgłosisz tego na policje to co? Jestes niewinny?

Rotfl - wiem, że przy CBP przede wszystkim zajmował się Zodiac... i Witek - od Witka (Ziggy) odczułem ignorancje (w ostatnim poscie?), to mnie boli , to umywanie rączek...
Stare 10-20-2005, 13:26   #190
Shibby
General

Domyślnie

Lukop, naprawde sobie daruj, bo sie tylko osmieszasz.

Szukasz winnych wsrod osob, ktore duzo w to serca wlozyly, a w zamian nic nie otrzymali... Winny jest tylko jeden.

A to z tym kumplem, ze dostanie za wspoludzial to bylo mistrzostwo!
Stare 10-20-2005, 13:35   #191
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

Zachecam wszystkich do wieszania psów na Zodiacu innych ktorzy za"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"li kase ...
Mnie tam to w ogole to CBP nie interesuje. Keidys owszem ale po takim czasie odzew nie jest fair.
Stare 10-20-2005, 13:50   #192
NaOdwyku
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby

Szukasz winnych wsrod osob, ktore duzo w to serca wlozyly, a w zamian nic nie otrzymali... Winny jest tylko jeden.

Mistrzostwem jest twoj tekst (przeczytałeś to co nabazgroliłem wyżej chociaż?)

Oczekiwałem przyzwoitości od reszty, od tych "pracowników społecznych", że Zodiaca trzepną w łeb, w końcu sie kumplują nie? Takie to trudne? Dla niektórych to jest "ośmieszanie się", dla niektórych objaw jakiegoś kodeksu moralnego ... Nie wiem czy go trzepneli, ale Zodiac sie pojawił i sprawa się oficjalnie wyprostowała co mnie cieszy - co teraz sie wydarzy zależy od tych co Płacili. EOT for me
Stare 10-20-2005, 14:27   #193
Shibby
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lukop
Cytat:
Napisał Shibby

Mistrzostwem jest twoj tekst (przeczytałeś to co nabazgroliłem wyżej chociaż?)
Jak mój Cie smieszy to poczytaj swoje poprzednie farmazony to sie z smiechu nie pozbierasz w podlogi, jezeli nie bedziesz zwracal uwagi na to, ze to ty je pisales.
Cytat:
Napisał Lukop
Oczekiwałem przyzwoitości od reszty, od tych "pracowników społecznych", że Zodiaca trzepną w łeb, w końcu sie kumplują nie? Takie to trudne? Dla niektórych to jest "ośmieszanie się", dla niektórych objaw jakiegoś kodeksu moralnego ... Nie wiem czy go trzepneli, ale Zodiac sie pojawił i sprawa się oficjalnie wyprostowała co mnie cieszy - co teraz sie wydarzy zależy od tych co Płacili. EOT for me
Kumplują się? Może kiedyś, ale jak Zodiac zaczął odstawiać kichę to raczej go gardzą, a nie bornią. Bo prawdziwi kumple raczej by się nawzajem uniewiniali.

A poza tym ponoszenie odpowiedzialności za kumpli to coś nowego? Pierwsze słysze, aby odpowiadać za błędy kumpli. Rozumiem, odpowiadać za czyny swojego dziecka, jeżeli te nie ukończyło 18 lat, ale za kumpli? Ty się człowieku zastanów, jakie ty farmazony piszesz.

Czy jeżeli Twój kolega wziąłby od kogoś kasę za jakąś rzecz i tej rzeczy nie dostarczył to ty byś chodzi i przepraszał tego kogoś oraz błagał o wybaczenie tylko dlatego, że to twój kolega (wykluczam, że pałasz taką miłością do tego kolegi, że oddałbyś za niego życie, bo na pewno Zodiac i reszta do siebie taką miłością nie pałają, a ich stosunki koleżeńskie mocno się nadwyręzyły po jego zachowaniu w sprawie CBP, co widac po wypowiedziach danych osób na tym forum).
Stare 10-20-2005, 14:37   #194
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lukop
jeśli wtedy twój przyjaciel kogoś zamorduje a ty pozostaniesz obojętnym, będziesz się przyglądał, nie zgłosisz tego na policje to co? Jestes niewinny?
Tylko badz tak laskawy zauwazyc(staralem sie dac Ci wskazowki), ze o tym, kto i jaka sume sobie "przywlaszczyl" wiedza wszyscy, wiec to nie jest jak sugerujesz nie powiadomienie o popelnieniu przestepstwa. Ty sugerujesz, ze ja powinien scigac przestepce jesli jest on moim znajomym - wiekszej glupoty dawno nie slyszalem.
Zanim zaczniesz znowu cos pisac o prawie to naucz sie rozrozniac te dwa tematy, bo chyba zdajesz sobie sprawe, ze nikt nie ma obowiazku scigania przestepcow poza policja, czy tego typu sluzbami.

Stare 10-20-2005, 15:25   #195
NaOdwyku
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

KaT - To był przykład, prowokujący/kontrowersyjny, ale przykład - kapisz ? Sugestia z tego wypływa tylko jedna, o niej już wspomnialem - i nie traktuj jej tak poważnie.

Shibby, czytaj ze zrozumieniem. Nie czaje co ma piernik do wiatraka. Pisałem, że chciałem przyzwoitości, żeby go trzepneli w główke, żeby odezwał się - moralne zachowanie w stosunku do nas wszystkich czekających na CBP, oto ta cała STRASZNA odpowiedzialność (nie mająca nic wspólnego z formalnością) która wg. mnie istnieje, nikt nie musi się z tym zgadzać(każdy ma inny system wartości), najważniejsze jednak iz po "moich bluzgach" Zodiac przybył :wink:

Jestem genialny
Stare 10-20-2005, 16:35   #196
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lukop
KaT - To był przykład, prowokujący/kontrowersyjny, ale przykład - kapisz ? Sugestia z tego wypływa tylko jedna, o niej już wspomnialem ("mój wniosek")
No ok, to trzeba bylo to zaznaczyc, bo ja to odebralem jako bezposrednie uznanie mnie za wspolwinnego
Wnioski wnioskami, ale twoj byl za daleko idacy.
Stare 10-20-2005, 17:54   #197
Nostromo!
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez MSN do Nostromo!
Domyślnie

Cytat:
a ja nie zauwazylem zeby tutaj czy gdziekolwiek zapytano czy ktos by nie zrobil grafiki za free bo jak chyba znaczna czesc jestem pewien ze by sie znalazlo kilka utalentowanych osob ktore by zrobily ja rownie dobrze i roznica byla by tylko taka ze ten ich layout nie dalo by sie nazwac profesjonalnym a 'amatorkim' (co tez o poziomie nie swiadczy)
Mylisz się Maleństwo.Pytanie takie było ,lecz nikt chyba tego się nie podjął skoro musiał to robic ,,inny grafik''.Pamiętam to jak dziś.........
={GF}= - Veteran
Nostromo! jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-20-2005, 18:00   #198
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Uto
Cytat:
Napisał Zodiac
Jeśli ktos chce - pieniadze które dostałem ja chętnie zwrócę.
Owszem, ja chcę.
ja tez sie nie obraze...
Stare 10-20-2005, 20:17   #199
Shibby
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lukop
Shibby, czytaj ze zrozumieniem. Nie czaje co ma piernik do wiatraka. Pisałem, że chciałem przyzwoitości, żeby go trzepneli w główke, żeby odezwał się - moralne zachowanie w stosunku do nas wszystkich czekających na CBP, oto ta cała STRASZNA odpowiedzialność (nie mająca nic wspólnego z formalnością) która wg. mnie istnieje, nikt nie musi się z tym zgadzać(każdy ma inny system wartości), najważniejsze jednak iz po "moich bluzgach" Zodiac przybył :wink:
Znaczy się chciałeś tylko, żeby opieprzyli Zodiaca i żeby ten przyszedł się tłumaczyć? Jeszcze nie dawno twierdziłeś inaczej:
Cytat:
Napisał Lukop
Panowie z CBP okazali sie szmaciarzami - tym którzy dali na to dziadostwo kase, radzę by nie odpuścili (aż po drogę sądową)
Teraz twierdzisz, że chciałeś "żeby go trzepneli w główke, żeby odezwał się", a wcześniej nazywałeś ich szmaciarzami.

Chcesz czy nie, to i tak winny jest tylko Zodiac. Reszta co obiecywała to robiła, tylko Zodiac nie zrobił do końca tego, co obiecał.
Stare 10-20-2005, 21:01   #200
NaOdwyku
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Tylko Shibby, czemu obracasz kota ogonem?

Nazwałem ich szmaciarzami, dostałem odpowiedzi (Ashura itd.), uspokoiłem sie, rozwinąłem myśl... wiec o co ci lotto?

Zacytuje sam siebie:

Cytat:
Napisał Lukop
KaT - To był przykład, prowokujący/kontrowersyjny, ale przykład - kapisz ? Sugestia z tego wypływa tylko jedna, o niej już wspomnialem - i nie traktuj jej tak poważnie.

Jestem genialny
To jest moje zdanie i jego nie zmienie. Koniec (widać że lubisz mieć ostatnie słowo, ale to nic nie da, mam Swoją opinie na ten temat, czy tego chcesz czy nie)
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania