Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Stare 01-09-2011, 17:42   #1
GNSTopik
Guest

Domyślnie Chrome i ich zachowanie !

W dniu 3. Stycznia [CHROME]*SZOAH* i [CHROME].^PzoS.kodipar włamali się na serwer klanu GOREŃ Squad. Następnie za pomocą PunkBuster’a wyrzucali z gry klanowiczów ^GNS^ oraz innych graczy. Ich zachowanie jest dla nas oburzające, dlatego postanowiliśmy o nim poinformować całą polską scenę America’s Army. Za taki czyn karę przewiduje Kodeks Karny: Art. 267.: § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego. § 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1--3 ujawnia innej osobie. § 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1--4 następuje na wniosek pokrzywdzonego. Jednak lider klanu CHROME nie wyciągnął wobec nich żadnych konsekwencji, widocznie popiera takie wybryki, a być może sam do nich namawia. Ich zachowanie jest tym bardziej obrzydliwe, przypominając fakt, że niszczyli coś, za co my klanowicze GOREŃ Squad zapłaciliśmy i na co wcześniej zapracowaliśmy. Osoby [CHROME]*SZOAH*, [CHROME].^PzoS.kodipar i [CHROME]-krzywy można podsumować najgorszymi słowami.

Jako klan uznalismy że cała scena AA powinna się dowiedzieć o tym czynie.

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 01-09-2011, 17:54   #2
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Biłgoraj
Domyślnie

Nic czego nie można by się spodziewać po tych osobach
Stare 01-09-2011, 18:12   #3
bskk(pl)
First Lieutenant

Domyślnie

no to już lekko przerosło wszytko
Stare 01-09-2011, 18:19   #4
GacekBielany
Command Sergeant Major (CSM)

Domyślnie

a są jakieś dowody, że to akurat zli chłopcy z chrome?
GacekBielany jest offline  
Stare 01-09-2011, 18:27   #5
H4ziroshi
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Skopiuj ich e-mail/numer gg, wklej w facebooka, naszą-klasę czy inny portal, żeby ich znaleźć i zdobyć ich dane.
Co zrobisz dalej, to Twój interes i tego jakie chcesz wyciągnąć tego konsekwencje.
Ich włamanie będzie pewnie zapisane w logach serwera, numer IP również. Usługodawca w przypadku popełnienia przestępstwa jest zmuszony udostępnić materiały policji, więc to będzie proste.
Ingerencja policji zależy również, od szkód których się dopuścili.

Nie lubię CHROME SZOAH, byłem świadkiem jego kicka/bana PunkBuster.
H4ziroshi jest offline  
Stare 01-09-2011, 18:29   #6
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Sa screeny + logi z servra. To chyba wystarczy. Gdyby nie było nikt by bez podstawinie ich nie oczerniał.

Cytat:
Napisał H4ziroshi Zobacz Wiadomość
Skopiuj ich e-mail/numer gg, wklej w facebooka, naszą-klasę czy inny portal, żeby ich znaleźć i zdobyć ich dane.
Co zrobisz dalej, to Twój interes i tego jakie chcesz wyciągnąć tego konsekwencje.
Ich włamanie będzie pewnie zapisane w logach serwera, numer IP również. Usługodawca w przypadku popełnienia przestępstwa jest zmuszony udostępnić materiały policji, więc to będzie proste.
Ingerencja policji zależy również, od szkód których się dopuścili.

Nie lubię CHROME SZOAH, byłem świadkiem jego kicka/bana PunkBuster.
Nie chodzi o zgłaszanie tego na policje niech po porostu scena dowie sie o ich zachowaniu. To będzie najlepsze wyjście.

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 01-09-2011 o 18:29 Powód: Autołączenie postów

Stare 01-09-2011, 18:31   #7
H4ziroshi
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Wrzuć na imageshack i pokaż.
H4ziroshi jest offline  
Stare 01-09-2011, 18:34   #8
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał H4ziroshi Zobacz Wiadomość
Wrzuć na imageshack i pokaż.
oficjalny screen fosfika z CFC http://i53.tinypic.com/35irtzp.png 3 linijka od dolu to ci powinno wystarczyć. Kodipar kopał akurat ludzi z GNS i Fosia

Stare 01-09-2011, 18:40   #9
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Chyba chłopaczki myśleli, że jak rządzą w TWLu i mają po milion pięćset hawkeye'ów to są panami sceny. Zachowanie idiotyczne, i takim mianem ich określam.
WHT jest offline  
Stare 01-09-2011, 18:44   #10
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

1) Co to znaczy włamali się. zdalnie przejeli serwer? czy poprostu zgadli hasło na admine? jeżeli to drugie to jest tylko i wyłącznie wasza wina, jeżeli to pierwsze no to możemy o czymś rozmawiać
2)Na policje z tym nawet nie idzcie bo tylko was obśmieją
3)Mi sie też w sumie chce śmiać, master adminki nie ma w 3.0? trzeba było wejść, dać bana na mac + ip + steamid(albo guid, nie wiem co jest w 3.0) i po kłopocie. Podpowiedź, napewno da sie to zrobić w plikach konfiguracyjnych
RudY+- jest offline  
Stare 01-09-2011, 18:50   #11
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał RudY+- Zobacz Wiadomość
1) Co to znaczy włamali się. zdalnie przejeli serwer? czy poprostu zgadli hasło na admine? jeżeli to drugie to jest tylko i wyłącznie wasza wina, jeżeli to pierwsze no to możemy o czymś rozmawiać
3)Mi sie też w sumie chce śmiać, master adminki nie ma w 3.0? trzeba było wejść, dać bana na mac + ip + steamid(albo guid, nie wiem co jest w 3.0) i po kłopocie. Podpowiedź, napewno da sie to zrobić w plikach konfiguracyjnych
Nikt na policje z tym nie pojdzie. Nie wiem jak to zrobili że się dostali twierdzą że to był bład hostersów że udało im się dostać na server. Co nie zmienia faktu że nie powinni tak się zachowywać jak sie już dostali to powinni ( w dobrym guscie to jest) powiadomić nas o tym.

Stare 01-09-2011, 18:57   #12
RudY+-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

jeżeli przejęli serwer wykorzystując bug serwisu na którym on stoi, to spokojnie możecie to zgłosić do tego serwisu i czekać co bedzie dalej
RudY+- jest offline  
Stare 01-09-2011, 19:00   #13
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
jeżeli przejęli serwer wykorzystując bug serwisu na którym on stoi, to spokojnie możecie to zgłosić do tego serwisu i czekać co bedzie dalej
Nie zgłośmy tego nigdzie, bo nie ma sensu. Chcieliśmy tylko aby scena dowiedziała się (o ile nie wiedzieli) kim/czym są CHROMY

Stare 01-09-2011, 19:06   #14
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Drama numer 2.

Nieźle.
Stare 01-09-2011, 22:51   #15
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

weekend , alkohol , młodzi ludzie - i jest drama tidididi ... ale cały czas sobie zadaję pytanie:

WTF ?

..i w żaden rozsądny sposób nie potrafię sobie wytłumaczyć - po co takie akcje ? ... za stary już jestem ...
Stare 01-10-2011, 07:20   #16
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Wydaje mi się ze jak ktoś nie ma jaj to musi to jakoś nadrobić

A tak wogóle to chyba napiszemy do ACI o poczynaniach kolegi SZ to odbiorą mu Serwer Owner'a

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 01-10-2011 o 09:57

Stare 01-10-2011, 13:11   #17
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Cytat:
Napisał GNSTopik Zobacz Wiadomość
W dniu 3. Stycznia [CHROME]*SZOAH* i [CHROME].^PzoS.kodipar włamali się na serwer klanu GOREŃ Squad. Następnie za pomocą PunkBuster’a wyrzucali z gry klanowiczów ^GNS^ oraz innych graczy. Ich zachowanie jest dla nas oburzające, dlatego postanowiliśmy o nim poinformować całą polską scenę America’s Army. Za taki czyn karę przewiduje Kodeks Karny: Art. 267.: § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego. § 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1--3 ujawnia innej osobie. § 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1--4 następuje na wniosek pokrzywdzonego. Jednak lider klanu CHROME nie wyciągnął wobec nich żadnych konsekwencji, widocznie popiera takie wybryki, a być może sam do nich namawia. Ich zachowanie jest tym bardziej obrzydliwe, przypominając fakt, że niszczyli coś, za co my klanowicze GOREŃ Squad zapłaciliśmy i na co wcześniej zapracowaliśmy. Osoby [CHROME]*SZOAH*, [CHROME].^PzoS.kodipar i [CHROME]-krzywy można podsumować najgorszymi słowami.

Jako klan uznalismy że cała scena AA powinna się dowiedzieć o tym czynie.
Jak zwykle Topik przedstawia fakty w żałosny sposób i przeinacza całą historie. po reinstalacji PB na serwerze hasło dostępu na webtoola automatycznie zamienia sie w standardowe czyli admin123 i ja tak zrobiłem i kiedy SZOAH chciał sie zalogować na webtoolu na nasze hasło którego oczywiście nie podam, nie mogł gdyż hasło zmieniło sie na standardowe wiec on użył standardowego hasła i wyskoczył bug przekierowało go na pb serweru GNS. Sprawa natychmiast została zgłoszona do Administratora HOSTERSÓW został założony Ticked ponieważ nie mogliśmy się zalogować na nasze pb. tym wszystkim co nie wierzą nie użyją Maila i napiszą do admina i poznają jaka jest prawda. Sam admin hostersów przyznał ze musimy przy logowaniu zmieniać port aby połączyć sie z naszym pb. Jako ze chłopaki postanowili sobie pożartować wywalili kilka osób z GNS i inne osoby. Było to szczeniackie zachowanie za które osobiście przeprosiłem klan GNS po czym przeprosił kodi chciał również przeprosić SZOAH ale ma bana na ich stronie. Wiec to nie było zadne włamanie Hakowanie po prosto przez czysty przypadek zalogowało nas na ich pb. Jest też w tym troche waszej winy bo trzeba zmieniać standardowe hasło które przydzielają hostersi.
--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
Cytat:
Napisał WHT Zobacz Wiadomość
Chyba chłopaczki myśleli, że jak rządzą w TWLu i mają po milion pięćset hawkeye'ów to są panami sceny. Zachowanie idiotyczne, i takim mianem ich określam.
my nigdzie nie rzadzimy, nas mozesz okreslać jak chcesz najlepiej jednak bedzie dowiedziec sie za jakiego idiote ciebie mają i nie jest to moja opinia ani opinia klanu CHROME.
Cytat:
brawo za merytoryczne podejscie do tematu.
Cytat:
Nie zgłośmy tego nigdzie, bo nie ma sensu. Chcieliśmy tylko aby scena dowiedziała się (o ile nie wiedzieli) kim/czym są CHROMY
poprostu twoja nienawiść do naszego klanu przemawia przez ciebie, ale spokojnie siedzą u nas ludzie z twojego klanu na ts i grają z nami nie ważne kto ważne że potrafia być normalni i wejśc pogadać pośmiac sie bo to tylko gra.
Cytat:
Wydaje mi się ze jak ktoś nie ma jaj to musi to jakoś nadrobić

A tak wogóle to chyba napiszemy do ACI o poczynaniach kolegi SZ to odbiorą mu Serwer Owner'a
pisz nawet do Obamy nikt ci nie broni.
Cytat:
Napisał fo$fik Zobacz Wiadomość
Nic czego nie można by się spodziewać po tych osobach
a po tobie czego sie mozna spodziewać.

Ostatnio edytowany przez sebkaaa : 01-10-2011 o 13:11 Powód: Autołączenie postów
sebkaaa jest offline  
Stare 01-10-2011, 13:48   #18
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Biłgoraj
Domyślnie

Cytat:
Jako ze chłopaki postanowili sobie pożartować wywalili kilka osób z GNS i inne osoby.
No to i ja sobie pożartowałem dzisiaj

Ostatnio edytowany przez fo$fik : 01-10-2011 o 13:54
fo$fik jest offline  
Stare 01-10-2011, 13:48   #19
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Drama!1111111one

Chomiq jest offline  
Stare 01-10-2011, 13:59   #20
GacekBielany
Command Sergeant Major (CSM)

Domyślnie

Podajcie sobie chłopaki noże... ekhm... to znaczy ręce na zgodę i żyjmy dalej w miłości i przyjazni
Stare 01-10-2011, 14:02   #21
Remek
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Remek
Domyślnie

najlepiej pobanujcie się wszyscy
Remek jest offline  
Stare 01-10-2011, 14:17   #22
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Krzywy jakoś ja Twoich przeprosin nie usłyszałem do tej pory wiec skończ pieprzyc głupoty. Jedyna osoba która to zrobiła to Metal. Tak wchodzi duch do was jak chcecie to niech do was przejdzie ja nie widzę żadnego problemu. Jesteś załosny i nic więcej nie mam do powiedzenia.

Stare 01-10-2011, 14:19   #23
-misiu
General

Domyślnie

Bidna ta drama.

Na przyszlosc postarajcie sie bardziej chlopaki, moze bedzie zabawniej

Steam - Muzyka - Poprzednio
-misiu jest offline  
Stare 01-10-2011, 14:20   #24
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał sebkaaa Zobacz Wiadomość
Jak zwykle Topik przedstawia fakty w żałosny sposób i przeinacza całą historie. po reinstalacji PB na serwerze hasło dostępu na webtoola automatycznie zamienia sie w standardowe czyli admin123 i ja tak zrobiłem i kiedy SZOAH chciał sie zalogować na webtoolu na nasze hasło którego oczywiście nie podam, nie mogł gdyż hasło zmieniło sie na standardowe wiec on użył standardowego hasła i wyskoczył bug przekierowało go na pb serweru GNS.
Ciekawe ze akurat na nasz..... Skończ synuś gadać bzdury ...

Normalnie chomik chodził po klawiaturze..... paranoja
bez urazy Chomiq

Stare 01-10-2011, 14:28   #25
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Cytat:
Ciekawe ze akurat na nasz..... Skończ synuś gadać bzdury ...

Normalnie chomik chodził po klawiaturze..... paranoja
bez urazy Chomiq
No i widzisz nawet nie napisałeś do Hostersów a oni by potwierdzili naszą racje, zresztą ci co chcą zagłebic się w temat moga sami napisac z ciekawości do admina Hostersów że taki bug wystepuje, a ci co korzystają z serwera Hostersów niech poprostu zmienią hasło.Teraz potwierdziły się moje słowa przemawia przez ciebie nienawisc do naszego klanu i taka jest prawda, nawet słowa przepraszam nie potrafisz przyjać, w sumie czego mozna oczekiwać po ludziach z gorenskiej wsi. Mało tego znajac życie nawet standardowego hałsa nie zmieniłeś.
sebkaaa jest offline  
Stare 01-10-2011, 14:30   #26
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
No i widzisz nawet nie napisałeś do Hostersów a oni by potwierdzili naszą racje, zresztą ci co chcą zagłebic się w temat moga sami napisac z ciekawości do admina Hostersów że taki bug wystepuje, a ci co korzystają z serwera Hostersów niech poprostu zmienią hasło.Teraz potwierdziły się moje słowa przemawia przez ciebie nienawisc do naszego klanu i taka jest prawda, nawet słowa przepraszam nie potrafisz przyjać, w sumie czego mozna oczekiwać po ludziach z gorenskiej wsi.
moze i był bug ale akurat na nasz server przekierowany został az dziwne i do tego inni od was wbijali przestań juz

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 01-10-2011 o 14:32

Stare 01-10-2011, 14:34   #27
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Nie przestane bo taka jest prawda, zle zrobiliśmy to fakt przeprosiliśmy, ale sprawa została natychmiast poruszona u administratora hostersów i oni wiedzą że tak jest wystarczy spytać.
sebkaaa jest offline  
Stare 01-10-2011, 14:39   #28
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Nie przestane bo taka jest prawda, zle zrobiliśmy to fakt przeprosiliśmy, ale sprawa została natychmiast poruszona u administratora hostersów i oni wiedzą że tak jest wystarczy spytać.
Jedyna osobą od której usłyszałem przepraszam to Metal

Stare 01-10-2011, 14:43   #29
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Ja przeprosiłem na waszym shoutboxie to skasowaliście to co napisałem, kodi przeprosił na waszym shoutboxie czego ty nie widzisz a jest i wszyscy moga to zobaczyć, no i SZOAH chciał tez przeprosic na shoutboxie niestety nie mógł z powodu bana.
sebkaaa jest offline  
Stare 01-10-2011, 14:46   #30
RudY+-
General

Domyślnie

kwiaty mu wyślij
RudY+- jest offline  
Stare 01-10-2011, 14:51   #31
tidididi
General

Domyślnie

Kwiaty to mało.

ini, sound settings i kolory powinny wszystko załatwić
Stare 01-10-2011, 16:57   #32
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Ja przeprosiłem na waszym shoutboxie to skasowaliście to co napisałem, kodi przeprosił na waszym shoutboxie czego ty nie widzisz a jest i wszyscy moga to zobaczyć, no i SZOAH chciał tez przeprosic na shoutboxie niestety nie mógł z powodu bana.
w sumie niczego innego nie można się było po tobie spodziewać brak odwagi na zrobienie tego osobiscie jak widzę było. Ja jakoś tego nie widziałem od kodiego owszem ale takie przeprosiny to sobie możecie wsadzić nie powiem gdzie pozdrawiam. Ja tam na SB widzzę tylko to kodi: Przepraszam
Xwa: Przepraszam nie wiedziałem ze nick zmieniłeś koleś
Cytat:
kwiaty mu wyślij
Nie no kwiaty od faceta Przesada no chyba ze on lubi dawać kwiaty facetom

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 01-10-2011 o 17:00 Powód: Autołączenie postów

Stare 01-10-2011, 17:06   #33
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
ale takie przeprosiny to sobie możecie wsadzić nie powiem gdzie
Na przykład w dupę?
Stare 01-10-2011, 17:06   #34
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał tidididi Zobacz Wiadomość
Na przykład w dupę?
chodziło mi raczej o buty

Stare 01-10-2011, 17:20   #35
RudY+-
General

Domyślnie

Cytat:
Na przykład w dupę?
zejdzmy z tych tematów bo jeszcze ktoś nas pozwie
RudY+- jest offline  
Stare 01-10-2011, 18:58   #36
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
my nigdzie nie rzadzimy, nas mozesz okreslać jak chcesz najlepiej jednak bedzie dowiedziec sie za jakiego idiote ciebie mają i nie jest to moja opinia ani opinia klanu CHROME.
Więc czyja?Prosze powiedz mi bo nie bede mogl spac przez opinie jakichs typow z jakiejs internetowej gierki.
Może dlatego ze nie spuszczam sie na czacie po kazdej rundzie ilu zabilem i kogo i i jaka to byla swietna akcja?
Luv haters. Tyle ci napisze.

To, ze haslo bylo wam znane (od poczatku wiedzialem, ze to nie "wlamanie") to mogliscie sobie oszczedzic kopania kogokolwiek, a juz na pewno ludzi, ktorzy zaplacili za ten serwer. Tak zachowuje sie idiota.
WHT jest offline  
Stare 01-10-2011, 19:15   #37
Ulfding
Major General

Domyślnie

Myślę, że dalszego spamu można sobie oszczędzić. Admini wiedzą o co chodzi, że tak się po prostu nie robi. Swego czasu miałem dostęp do ftp innych serwerów ale nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby sobie choćby głupiego player admina dodać. A tu wystarczyło że chromaki wyczaiły, że poszedł reset haseł na pb toolu i już taką akcję zorganizowali. Powiedz mi Sebka kto tu kogo bardziej nie lubi. Zamiast poinformować kolegów o def haśle to wykopaliście z serwera gospodarzy + Fo$fika za jak się domyślam bana dla SZOAHA miał facet satysfakcje klikając Fo$fik kick? Gratuluje klanu rodem z piaskownicy.
Proszę nie opowiadaj bajek że was zupełnym "przypadkiem" przekierowało na ip GNS-ów.
Ulfding jest offline  
Stare 01-10-2011, 19:24   #38
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Ulfding kto jak kto ale ty o szczeniackim zachowaniu lepiej mi nie mow bo jak my weszlismy na wasz serwer to bez powodu bana dostaliśmy i to jest dorosłe zachowanie, jeżeli satysfakcjonuje cie gra tylko i wyłoncznie z ludzmi których zabijasz to powodzenia zycze tobie w dalszej grze jest nawet jedno okreslenie jak tacy gracze się nazywają ale na to otpowiedz sobie sam.
sebkaaa jest offline  
Stare 01-10-2011, 19:31   #39
Ulfding
Major General

Domyślnie

Sebka zapraszałem Cie na klanowe forum i tam mógłbym Ci wyjaśnić dlaczego dostaliście bana jak się nie mylę TY SHOAh i Piter, niestety nie pofatygowałeś się więc nie pierd.... mi tu teraz. Napiszę Ci to jeszcze raz Dostaliście wtedy bana decyzją wiekszości w klanie ja tylko wykonałem wyrok... nie ukrywam, że bez żalu. I jeszcze jedno to był nasz serwer na którym mogliśmy banować kogo i za co tylko chcieliśmy takie skromne prawo ownera I nie płacz tak bo po dwóch czy trzexh tygodniach bany były ściągnięte wiec nie maż się już.
Ulfding jest offline  
Stare 01-10-2011, 19:35   #40
DEEDEE[PL]
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do DEEDEE[PL]
Domyślnie SZOAH

Topik trollu internetowy, zieje od ciebie jadem na kilometr .

Jesteś na tyle nieogarnięty w sprawach zarządzania własnego serwera, że po dziś dzień masz ustawione to samo hasło i każdy jeden może sobie wejść na twój webtool i nadal banować, przy czym nawet się nie skumasz kto....i tak, to co mówi Sir Krzywy odnośnie przekierowania z panelu hostersów na waszego webtool'a jest prawdą. Tak czy siak, nigdy w to nie uwierzysz, jak to bywa w polskim zwyczaju...."Prawda i racja jest jak dupa każdy ma swoją "

Druga sprawa, ja nie dałem ani jednego kick'a, jedyne co zrobiłem to przypisałem pb_power dla Kodiego i siebie, przy czym ani razu nikogo nie wykopałem.

Danie mi bana na shoutbox'ie GNS za to, że wysłałem Ci pozdrowienia i screeny z TWL ? Stary daj spokój....

Z Twoich wypowiedzi wynika jedna rzecz, jakkolwiek, ktokolwiek by Ciebie przepraszał, to i tak masz już od dawien dawna wypracowaną o nas wizytówkę!

Fajnie jest oczerniać nas na forum co nie ? Może lepiej zajmij się swoimi kolegami z klanu, sposób w jaki "potyrali" Pitera tylko pokazuje "...kim/czym..." jesteście!

Hosting serwera 88 euro, 1 kilowatogodzina za prąd zmienny 0.34 PLN, szydera z Kodim na TS, bezcenna.....ah.....

P.S. Jesteście takimi sztywniakami, że można by z was promy kosmiczne budować, sztywnością stal wam to w ogóle nie dorównuje...

Ostatnio edytowany przez DEEDEE[PL] : 01-10-2011 o 19:36 Powód: Autołączenie postów
DEEDEE[PL] jest offline  
Stare 01-10-2011, 19:35   #41
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ulfding Zobacz Wiadomość
Sebka zapraszałem Cie na klanowe forum i tam mógłbym Ci wyjaśnić dlaczego dostaliście bana jak się nie mylę TY SHOAh i Piter, niestety nie pofatygowałeś się więc nie pierd.... mi tu teraz. Napiszę Ci to jeszcze raz Dostaliście wtedy bana decyzją wiekszości w klanie ja tylko wykonałem wyrok... nie ukrywam, że bez żalu. I jeszcze jedno to był nasz serwer na którym mogliśmy banować kogo i za co tylko chcieliśmy takie skromne prawo ownera I nie płacz tak bo po dwóch czy trzexh tygodniach bany były ściągnięte wiec nie maż się już.
no i własnie pokazałeś na jakim poziomie jesteś ty i twój klan powodzonka grania z 10 honorowcami my przynajmiej nie zbanowaliśmy ludzi za to ze weszli i nas na naszym serwerze zjechali. trzeba umiec wygrywac i przegrywać.

Ostatnio edytowany przez sebkaaa : 01-10-2011 o 19:49
sebkaaa jest offline  
Stare 01-10-2011, 19:36   #42
DEEDEE[PL]
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do DEEDEE[PL]
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ulfding Zobacz Wiadomość
Typowe...

3 dni temu kolega z Twojego klanu, Sokól85 wszedł na nasz serwer, pod wpływem, wyzywał wszystkich od cheaterów i chu*** oraz teamkillował, co Ty byś zrobił w takiej sytuacji ?
Stare 01-10-2011, 19:39   #43
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

P.S

nie wierzysz z webtoolem wpisz nasze ip z portem 9777 wpisz standardowe haslo i zobaczysz jakie to ja bajki pisze.
sebkaaa jest offline  
Stare 01-10-2011, 19:46   #44
Ulfding
Major General

Domyślnie

Spróbuje.
Cytat:
3 dni temu kolega z Twojego klanu, Sokól85 wszedł na nasz serwer, pod wpływem, wyzywał wszystkich od cheaterów i chu*** oraz teamkillował, co Ty byś zrobił w takiej sytuacji ?
Ja nie jestem już w klanie PGS sokoła znam słabo.
Co bym zrobił ? Zbanował.
Ulfding jest offline  
Stare 01-10-2011, 19:48   #45
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał DEEDEE[PL] Zobacz Wiadomość

Z Twoich wypowiedzi wynika jedna rzecz, jakkolwiek, ktokolwiek by Ciebie przepraszał, to i tak masz już od dawien dawna wypracowaną o nas wizytówkę!
Zdanie mam wyrobione o tobie kolego sympatyczny nie o całym waszym klanie więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj studenciku jak możesz.

Stare 01-10-2011, 19:54   #46
tidididi
General

Domyślnie

Kabaret

Afera Serwerowa. Podsłuchy, płatna protekcja i te sprawy. Ujawnijcie stenogramy.
Stare 01-10-2011, 19:57   #47
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Kabaret

Afera Serwerowa. Podsłuchy, płatna protekcja i te sprawy. Ujawnijcie stenogramy.
Nie kabaret bo nikt z tego dramatu nie robi tylko porostu wyszło chamstwo jakie reprezentuje sobą pewien osobnik.

Stare 01-10-2011, 21:01   #48
PeeL
Major

Domyślnie

Cytat:
Druga sprawa, ja nie dałem ani jednego kick'a, jedyne co zrobiłem to przypisałem pb_power dla Kodiego i siebie, przy czym ani razu nikogo nie wykopałem.
Jaki z cIEBIE szlachetny człowiek, nic tylko dziękować za to, że nikogo nie wywaliłeś. Pytanie: po co to zrobiłeś (pb_power)?
Cytat:
Czytając ten temat można stwierdzić, że nie tylko Topik. Widocznie sobie zapracowaliście na taką opinię i nie robicie nic żeby ją zmienić, a wręcz przeciwnie.
Cytat:
Fajnie jest oczerniać nas na forum co nie ? Może lepiej zajmij się swoimi kolegami z klanu, sposób w jaki "potyrali" Pitera tylko pokazuje "...kim/czym..." jesteście!
w większości jesteśmy ludźmi, którzy po pracy lub nauce chcą odpocząć przy AA3 i bajerze na TSie
Cytat:
Hosting serwera 88 euro, 1 kilowatogodzina za prąd zmienny 0.34 PLN, szydera z Kodim na TS, bezcenna.....ah.....
nie chodzi o to że te kilkaset złotych to dla nas majątek, tylko o kwestię smaku, obojętnie ile to kosztuje to są to NASZE pieniądze i masz 'c'h'u'j'a' do wtrącania się do tego
Cytat:
P.S. Jesteście takimi sztywniakami, że można by z was promy kosmiczne budować, sztywnością stal wam to w ogóle nie dorównuje...
a wAS (szoah, kodipar, krzywy) można by sprzedawać jako preparat "wymiocinopędny" bo na samą myśl o wAS i o wASZYM skurwysyńskim zachowaniu mam mdłości
PeeL jest offline  
Stare 01-10-2011, 21:10   #49
tidididi
General

Domyślnie

Wyładowałeś się wystarczająco pisząc celowo zwroty Was, Waszym z małej litery akcentując to pisząc kolejne litery słowa wielkimi literami?
Stare 01-10-2011, 21:17   #50
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Hmm no i to swiatczy o pozimie niektórych ludzi na tym forum, apeluje do admina aby usunoł ten szczeniacki post bo komus najwidoczniej nadal włoski na wydmuszkach rosną.
sebkaaa jest offline  
Zamknięty Temat

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania