Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 05-13-2003, 16:40   #1
[NIKON]
General

Domyślnie Duzy honor = wstyd ?

Ostatnio grając w army na officjalach zauwazylem pewna rzecz. Ludzie o duzym honorze - ponad 40 zamiast grac to siedzia i sie kitraja, po uwczesniejszym zaznaczeniu broni lidera. Mmmmm kamperzy sie zdarzaja i to czesto, ale niedawno grajac w def na moscie spotkalem klanowego Polaka, nie podam nika bo on bedzie wiedzial o kogo chodzi.
Wszyscy biegaja i sie strzelaja, ja wracam z frontu z dwiema glowami, przynioslem Ak i jak widzialem tak widze stoi miedzy schodami a kolumna, tak aby mu sie nic nie stalo. Patrze nicka kolesia - lider, jest liderem jush 3 raz, ja do niego rzeby nie robil wstydu Polakom i aby walczyl jak kazdy, a on mi probuje udowodnic ze nie kampuje i nie gra dla pt. Klikam F1 patrze jush ma ponad 200 za leadera, jedna osoba chce bron leadera. To ja go sie pytam: Skoro nie grasz dla pt to czego kampujesz i zaznaczyles bron lidera? a on do mnie ze on od 3 rund prubuje dostac m203 mmmmm dziwne, zakazdym razem jest liderem jakby nie zaznaczyl to by dostal pierwsza wolna bron
Pobiegl na front, zgina i wyszedl z serva.
Normalnie wstyd. System honorowy odebral cala zabawe
Kazdy kto uwaza, ze granie dla samych pt a nie dla rozrywki jest wstydem niech dopisze "wstyd" w postreply.
/ pozdrawiam i aby honor(liczbowy) nigdy wam do glowy nie strzelil i nie przeslonil tego prawdziwego.
[NIKON] jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-13-2003, 17:00   #2
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie Re: Duzy honor = wstyd ?

Cytat:
Napisał [MDW
-=[NIKON]=-] System honorowy odebral cala zabawe
Kazdy kto uwaza, ze granie dla samych pt a nie dla rozrywki jest wstydem niech dopisze "wstyd" w postreply.
przeslonil tego prawdziwego.
Takie pisannie samych słów typu "wstyd". To jest statsiarstwo forumowe. To jest tak samo złe jak gra tylko o honor

UPDATE

Dla takich rzeczy zakłada się sondy.
Pixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-13-2003, 17:16   #3
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

wstyd to byc kamperem i statsiarzem, a nie posiadac wysoki honor.
Stare 05-13-2003, 17:29   #4
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Nie widzę nic złego w posiadaniu Honoru, co więcej - jestem dumny z moich 41 punktów, zarobionych w ciężki i uczciwy sposób.
Jak dla mnie, grającego obecnie niemal wyłącznie na oficjalnych, Honor JEST wyznacznikiem umiejętności gracza. Ludzie z niskim honorem grajacy dobrze i z wysokim grajacy zle zdarzaja sie oczywiscie, ale na dluzsza mete sa wyjatkiem od reguly.
Co wiecej, nie widze nic zlego w tym, ze ludzie nie rushuja, graja powoli itd... To nie quake i nie liczy sie liczba killi.
Zresztą, mam już serdecznie dość wątków o tym, że Honor jest be albo cacy, a najlepsi gracze są jedynie na nieoficjalnych albo oficjalnych. Jak tak dalej pójdzie, wszystkie takie posty będę wrzucał do jednego wątku...
Inkub
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-13-2003, 17:35   #5
KaT
General

Domyślnie

Ale przyznasz Inkub, ze od czasu wprowadzenia honoru sposob gry zmienil sie diametralnie i to niestety in minus. Ludzie martwia sie tylko o wlasny tylek, boja sie ryzykowac i od teamplayu wola przezyc runde nie wychylajac sie.

Mapy terenowe to wogole oddzielna kwestia, gdyz tam styl grania jest raczej taki sam bez wzgledu na honor itp. Po prostu tam jest to calkowicie uzasadnione, a w CQB jest to kampienie.

Jak juz napisalem wysoki honor to nic zlego, wrecz przeciwnie. Wazne, by nie przedkladac tego nad sama gre, gdyz tym sposobem przestaje ona sprawiac przyjemnosc.
Stare 05-13-2003, 19:15   #6
m_arko
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez ICQ do m_arko Wyślij wiadomość przez MSN do m_arko
Domyślnie

a ja dosc duzo kampuje i rzadko kiedy sie pcham do przodu.. jako SSG gram tylko jak wiem ze nie dostane swojej ulubionej broni ...choc ostatnio nie mam z tym problemow i gram z tym co lubie ( a to za sprawa honoru ktory zdobywalem przez dlugi dlugi czas) lub jak na swoich ulubiontch mapkach
kiedys duzo biegalem ale teraz moje lacze sie pogorszylo wiec to nie ma sensu dla mnie ....ale co tam kazdy gra tak jak lubi a jak sie nie podoba to idz na inny serwer
now: [Majestic]
m_arko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-13-2003, 20:32   #7
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
Ale przyznasz Inkub, ze od czasu wprowadzenia honoru sposob gry zmienil sie diametralnie i to niestety in minus. Ludzie martwia sie tylko o wlasny tylek, boja sie ryzykowac i od teamplayu wola przezyc runde nie wychylajac sie.

Mapy terenowe to wogole oddzielna kwestia, gdyz tam styl grania jest raczej taki sam bez wzgledu na honor itp. Po prostu tam jest to calkowicie uzasadnione, a w CQB jest to kampienie.

Jak juz napisalem wysoki honor to nic zlego, wrecz przeciwnie. Wazne, by nie przedkladac tego nad sama gre, gdyz tym sposobem przestaje ona sprawiac przyjemnosc.
Zgodze sie sa ludzie ktorzy czekaja az rusherzy/203 wybija co sie da i potem powolutku wkraczaja do akcji, i koczy 5 rund z 500 pkt na koncie, choler mi raptem ze 2-5 razy udalo sie miec ponad 500 pkt.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-13-2003, 21:06   #8
Hool.de.Nord
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Ja tam kampiłem, kampię i będę kampić gdzie się tylko da, bo z moim SDI, jak się ruszam, to mam slide-show. :wink: Uwielbiam grać na MOUT McKenna i kosić ziutków z honorami 30-60, którzy mają to do siebie, że patrzą tylko w tą stronę, gdzie może być przeciwnik, a tam gdzie ja się przyczaiłem, to nie patrzą (Hool.de.Nord - Grandmaster in Camping level 50 :wink: ). A potem albo mnie bluzgają, że ich tak koszę z ukrycia, albo próbują kickować.

A tak w ogóle to pojęcie "camp" jest nadużywane, nie powinno się nazywać "camperami" kolesi którzy dobrze grają i koszą przeciwników. Zamiast go przezywać ugryź się w jęzor i powiedz se tak "O cholera, zostawiłem nie sprawdzony kąt, a w nim siedział przeciwnik, wracam do Rainbow Six!". :wink:

Ale jak jest koleś co nic kompletnie nie robi, to nabicie ROE usprawiedliwione. :wink:
Stare 05-13-2003, 21:35   #9
MazioPL
General

Wyślij wiadomość przez Yahoo do MazioPL
Domyślnie

Panowie W co Wy gracie!

padaja zdania, ze wstyd jest miec wysoki honor i Ci z wysokim czesto sa kamperami, ze wstydem jest kampienie, ze zamiast "biegac i strzelac" chowaja sie po krzakach itp.itd..

ta gra nie powstala z mysla o 16 latkach z pryszczami na twarzy, joystikiem w reku i obledem w oczach przy kolejnym fragu w Q3, RTCW czy CS - armia wydaje miliony $ w imie pewnego eksperymentu - chca zbadac przydatnosc takiej zabawy w szkoleniu zolnierzy, rozwijaniu roznych cech potrzebnych pozniej na polu walki, w tym wspolpracy w zespole, umiejetnosci oceny sytuacji, rozwijaniu zmyslu taktycznego juz na poziomie szeregowego zolnierza. Ma rowniez ulatwic wizualne i przyjemne poznawanie taktyk piechoty i sil specjalnych na poziomie podstawowej komorki kazdej armii czyli druzyny lub kilku oraz ich wspolpracy.

Zaden dowodca nie pochwali "biegania i strzelania" jesli akurat nie wydal takiego rozkazu, zaden nie cieszy sie ze strat wsrod swoich podwladnych, zadnego nie awansuja za niewykonanie celow misji nawet jesli przy okazji jego ludzie "nastrzelaja" troche przeciwnikow...

... ja natomiast najczesciej widze baranow, ktorzy zaraz po spawnie biegna jak lemingi na urwisko z wywieszonym ozorem, atakuja wszystko i wszystkich, strzelaja do kazdego, a najbardziej sa dumni gdy uda im sie w stylu Rambo wyeliminowac wszystkich wrogow w pojedynke. Do tego co jakis czas rzucaja bedac w obronie - nie kamp, tylko graj bo akurat ktos postanowi jednak dopilnowac aby wrog nie wykonal swoich celow i calkiem rozsadnie, logicznie i slusznie wybiera jak najlepsza pozycje w ich poblizu, aby jak najlepiej wykorzystac atuty obrony..

W ataku rowniez sukcesem jest czesciej spokojnie poczekac, rozpoznac sytuacje i wspierajac sie ogniem, zdobywanie terenu i przewagi taktycznej zamieniac na zwyciestwo (jakze rzadko widuje supportfire z sawa podczas gry - malo kto wie do czego ten karabin maszynowy sluzy )

Szczytem debilizmu jest poganianie i gadanie na snajperow, ze kampia oraz pretensje do nich za slabe wsparcie ogniowe dla swojego teamu lub szybkie wypadniecie z gry gdy przeciwnik z metra od tylu odstrzeli ci tyl glowy (te glupie LOLe, ROTFLe czy LMAO od wlasnych kolegow z druzyny) jesli ta wlasnie zajeb.... druzyna nie rozumie, ze nalezy wspierac i oslaniac swoich snajperow czy grenadierow, aby mogli najefektywniej wspomoc ja w walce...

Tak wiec powiem - wole rozsadnych kamperow, spokojnych flegmusow w AAO, niz rozsadzanych przez sperme komandosow-idiotow, wojowniko-sprinterow czy rzeznikow-kamikadze...

Howgh

MazioPL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-13-2003, 21:45   #10
MazioPL
General

Domyślnie

POST SCRIPTUM.

odkad pojawil sie honor,

-AAO stalo sie pierwszym FPP z namiastka RPG - rozwijanie cech postaci w celu osiagniecia korzysci w dalszej walce (honor, a wplyw na wybor broni itp)

- gracze podzielili sie na tych co "biegaja i strzelaja" i tych co mysla pomijam ekstremalne wypadki statsiarzy oraz lebiegow co siedza w smietniku bo sie boja wyjsc

tak wiec poraz pierwszy w historii gier FPP udalo sie komus WYMUSIC na graczach konkretne zachowania, o ktore tworcom gry chodzilo (przynajmniej na czesci)

zdaje sobie sprawe, ze idealizuje troche efekty i przesadzam w ocenie zbytnio pokazujac to w kolorystyce bialo-czarnej bez uwzgledniania kolorow posrednich ale mimo wszystko patrzac na fakt, ze to pierwsze tego typu zabiegi w grach sieciowych FPP, uznaje ze i tak sa duzym sukcesem i innowacja, a pamietam ze przecieranie szlakow to ciezki kawalek chleba...

Stare 05-13-2003, 21:49   #11
Shooter
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Shooter
Domyślnie

Mazio - nie cytuję, bo za długie, ale zgadzam się w 100%. Najgorzej mają snajperzy - przykład ? Assault, bridge. Praktycznie cała drużyna prócz mnie (snajpera) ruszyła do przodu. W niecałe 2 minuty zostałem sam, przeciwko 9 rywalom. Położyłem się na schodach ass tower, żeby przed próbą samopbójczą urwać chociaż 2-3 op4. Ale na 7 minut przed końcem rundy jakiś pyskaty typek z honorem 12 zainicjował votekicka. Chcąc nie chcąc musiałem się ruszyć, bo głosowało prawie całe def i znaczna część mojego teamu. I chyba to wqrza najbardziej - niecierpliwość idiotów, którzy giną na początku, a potem mają pretensję do całej reszty o to, żę nie szturmują w stylu wojny secesyjnej. A gdzie tu realizm
Ardent caresses laid to rest...
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-13-2003, 22:05   #12
KaT
General

Domyślnie

idealizujesz to fakt
W skrocie potwierdziles moje slowa, kazdy sie martwi o wlasny tylek i gra zamiast sprawiac przyjemnosc stala sie wyscigiem o punkty.

Honor - tak, statsiarstwo - nie. Wazne by honor nie stal sie wazniejszy niz AAO.
Stare 05-13-2003, 22:11   #13
[NIKON]
General

Domyślnie

Do slow KaTa moge powiedziec tylko amen, z innymi sie zgodzic i dopisac pare rzeczy- moze tytul topica nie brzmi najlepiej, ale napisaliscie : "dowodca nie pochwala jak team rusza w stylu rambo" no coz ale pochwala sie dowocy jak chowa tylek i ruszy sie dopiero jak zorientuje sie ze sam zostal/ albo idze na niego votekick bo wyglada jak idle i o tym wlasnie mowie. Jak to ujeliscie "statsiarze" i macie full racji i jestem pełen uznania dla osob, ktore dorobily sie honoru na grze a nie tylko na "schowaniu sie tam gdzie nie ma opcji, aby cie cos trafilo" i to jest najbardziej wkurzajace zwlaszcza ze obecnosc Dowodcy na froncie bardzo dodatnio wplywa na CEM o czym nie musze wam mowic.
/Pozdrawiam
A propo: Shooter jezeli jestes sniperem w assoult na bridge, zagraj 2-3 rundy zobacz czy nady nie leca na l cw i rob jak ja na samym poczatku rush w tamta strone i czyscisz l cw i l window i sie wracasz, czesto dziala a i jak pomaga twojej ekipie .
Stare 05-13-2003, 22:47   #14
m_arko
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [MDW
-=[NIKON]=-] "schowaniu sie tam gdzie nie ma opcji, aby cie cos trafilo"
ja lubie takie miejsca i mam ich sporo tylko ze w przeciwienstwie do przeciwnika moge go skutecznie usmiercac z tych pozycji

PS
abyscie sie nie czepiali to te miejsca nie sa na skrajach mapy ale w polu walki... choc te drugie tez mam i sa bardzo przydatne jak zostaje sie samemu przeciwko kilku osobom przeciwnik posuwa sie bardzo ostroznie a czas mu ucieka...w ostatnich sekundach musi pelnym biegiem zmierzac do celu a ja juz czekam w pelnej gotowosci
Stare 05-13-2003, 23:10   #15
MazioPL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
idealizujesz to fakt
W skrocie potwierdziles moje slowa, kazdy sie martwi o wlasny tylek i gra zamiast sprawiac przyjemnosc stala sie wyscigiem o punkty.

Honor - tak, statsiarstwo - nie. Wazne by honor nie stal sie wazniejszy niz AAO.
Kacie - jesli ktorakolwiek z moich dwoch wypowiedzi choc troche potwierdzila Twoje slowa to bardzo Cie przepraszam za wprowadzanie Cie w blad..

powiem wyraznie - uwazam, ze Honor byl swietnym posunieciem dla AAO

co do martwienia sie o wlasny tylek - pozwolic sie zabic w pierwszych dwoch minutach gry rowniez jest egoizmem i martwieniem sie o wlasny tylek, bo napewno nie gra zespolowa..

co do statsiarstwa - znany zarzut wszystkich lam w grach sieciowych FPP wobec innych, nazwijmy to moze dbaniem o wlasny prestige, bo nie wierze zeby ktokolwiek nie lubil jak postrzegaja go inni w dobrym swietle...

nadal lepiej byc statsiarzem i kamperem niz sklonowana owca w butach +3 speed - moim zdaniem

Pixel - to nie czytaj - nikt Cie o to nie prosi... albo czytaj tam "gdzie rzadziej pisane"..

nie wszystko da sie powiedziec w dwoch slowach

Stare 05-13-2003, 23:21   #16
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mazio®PL
Kacie - jesli ktorakolwiek z moich dwoch wypowiedzi choc troche potwierdzila Twoje slowa to bardzo Cie przepraszam za wprowadzanie Cie w blad..
Ale ja sie nie gniewam, przeciez w to mi graj

Cytat:
Napisał Mazio®PL
powiem wyraznie - uwazam, ze Honor byl swietnym posunieciem dla AAO
Pomysl moze i dobry, tylko co z tego, skoro wiekszosc ludzi traktuje honor jako priorytet i gra na tym traci. Ja sie martwie tylko o gre, a nie o swoj niski poziom honoru.

Cytat:
Napisał Mazio®PL
co do martwienia sie o wlasny tylek - pozwolic sie zabic w pierwszych dwoch minutach gry rowniez jest egoizmem i martwieniem sie o wlasny tylek, bo napewno nie gra zespolowa..
Mazio, nie popadajmy w skrajnosci. Ja znam inne style gry niz RAMBO i KAMPER i radze sobie wysmienicie
Gra zespolowa nie polega niestety na zespolowym kampieniu, a tak niestety wyglada czesto gra na oficjalach.

Cytat:
Napisał Mazio®PL
co do statsiarstwa - znany zarzut wszystkich lam w grach sieciowych FPP wobec innych, nazwijmy to moze dbaniem o wlasny prestige, bo nie wierze zeby ktokolwiek nie lubil jak postrzegaja go inni w dobrym swietle...
No coz, o statsiarstwie trabie glosno tylko ja, a do bycia lama bynajmniej sie nie poczuwam
Naprawde nie chodzi mi o zal, zazdrosc etc, tylko o fakt, iz statsiarstwo to zalosna praktyka godna dzieci zbierajacych pokemony, tudziez inne trofea i co najgorsza odbierajaca radosc z gry.
Zbyt duzo osob stawia honor na pierwszym planie.

Cytat:
Napisał Mazio®PL
nadal lepiej byc statsiarzem i kamperem niz sklonowana owca w butach +3 speed - moim zdaniem
Nie bardzo rozumiem z ta owca, ale nie zgodze sie
Jakby mial grac dla honoru to mam naprawde wiele ciekawszych zajec.

Cytat:
Napisał Mazio®PL
nie wszystko da sie powiedziec w dwoch slowach
madrej glowie dosc dwie slowie
Stare 05-13-2003, 23:48   #17
Shooter
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Shooter
Domyślnie

Cytat:
Napisał [MDW
-=[NIKON]=-]A propo: Shooter jezeli jestes sniperem w assoult na bridge, zagraj 2-3 rundy zobacz czy nady nie leca na l cw i rob jak ja na samym poczatku rush w tamta strone i czyscisz l cw i l window i sie wracasz, czesto dziala a i jak pomaga twojej ekipie .
Ależ ja zdaję sobie z tego sprawę. Ale zraziłem się do tej taltyki, gdy kilka razy zabil mnie tam nie nad, ale op4 skradajacy sie lewa stroną, bo nikomu z moich nie chciało się osłaniać snajpera. Gra zespołowa praktycznie nie istnieje na officjalach....

P.S. Sorka za OT
Ardent caresses laid to rest...
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-14-2003, 00:31   #18
MazioPL
General

Domyślnie

Kacie:

no comments...

Stare 05-14-2003, 04:27   #19
max
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Po pierwsze Mazio to gra nie zostala wydana aby szkolic podstaw taktyli rekrutow tylko aby zachecic do wstapienia do USArmy. I przy wprowadzeniu honoru nie chodzilo Armii o to zeby wyeliminowac RAMBO TACTIC w grze. Jezeli myslisz ze jak ktos idzie na pale w grze to jest nieprzydatny dla Armii to nie odrozniasz gierki od rzeczywistosci. Wlasnie lamy najczesciej biora gre na powaznie i wola kampic do konca rundy niz zginac podejmujac probe wykonania zadania.

Po drugie to co opisales jest moze kamperstwem, bo tak przyjelo sie nazywac ale za to sei nie kickuje. Jak sam powiedziales takie osoby zazwyczaj chca kiknac lamy ktorych na HL jest pelno. Kampowanie to siedzenie w jednym miejscu i nie wykonywanie celow misji. Np. na RT w ass mozna przykampic ze snipa ale trzeba wziasc pod uwage czy zdazy sie jeszcze wykonac wszystkie objectivy.

Najgorsza odmiana kamperstwa jest wg mnie taktyka polegajaca na eliminacji jak najwiekszej ilosci op4 nie ruszajc sie z miejsca i nie wyk. obj. Tego nie mozna usprawiedliwic lamerstwem gracza bo jest to zaplanowane dzialanie. Jako przyklad dam kolesia co gral w ass na pipeline. Kladl sie w spawnie lub za barakami z 203 i sie nie ruszal. Koles dobrze strzelal wiec jak def wyszlo na zewn to zaraz gineli. W pierwszej rundzie gdy zostalo do konca 1 min i jeden obronca zniecierpliwiony wylazl na dwor myslac ze tam jest czysto, dostal strzala, potem nastepny i jeszcze jeden. Runde oczywiscie wygralismy bo mielismy przewage i nawet nikt sie nie wkurw... na kolesia bo raz mogl sobie tak przykampic jak sam zostal. OK ale przez kolejne rundy koles mial najwiecej killsow ciagle tam kampiac i nie wykonujac zad. Po 5 takich rundach zaczeli wygrywac gdyz on eliminowal cala obrone ktora przezyla poczatkowy atak. Polegalo to na tym ze obroncy majac przewage chodzili szukac op4 a wiedzac ze tam on bedzie probowali go zdjac. Nastapila zamiana rol, teraz def musiala atakowac bo koles mial w dupie objectiv. Oczywiscie powiecie pewnie ze def powinni spokojnie siedziec przy kompie ale komu sie chce czekac 7 min wiedzac ze zostal 1 koles i ciagle w tym samym miejscu. Skonczylo sie to wszystko tym ze wszyscy po kolei wyszki z serwera a koles zostal sam i byl dymny ze swoich killsow. Dlamnie ten ktos jest skonczony, jeszcze raz powiem ze nastapila zamiana rol wszyscy wiedzieli ze ten debil nie ustapi a zaznaczam jeszcze ze def wychodzilo na zewn. jak zostawalo 1min.-30 sek do konca wiec byli pewni ze koles nie zdola dojsc do kompa a o zaworach juz niewspominajac.

Pozatym tak od siebie dodam ze np. ass na Pipeline bardzo skuteczna jest agresywna szybka taktyka, trzeba tylko znalezc slaby punkt ktory mozna sforsowac. Oczywiscie na takiej mapie osoby z duzym pingiem maja strasznie trudne zadanie.
max jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-14-2003, 10:34   #20
malY
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do malY Wyślij wiadomość przez Yahoo do malY
Domyślnie

Cytat:
Napisał max
---ciecie---
Jako przyklad dam kolesia co gral w ass na pipeline. Kladl sie w spawnie lub za barakami z 203 i sie nie ruszal. Koles dobrze strzelal wiec jak def wyszlo na zewn to zaraz gineli. W pierwszej rundzie gdy zostalo do konca 1 min i jeden obronca zniecierpliwiony wylazl na dwor myslac ze tam jest czysto, dostal strzala, potem nastepny i jeszcze jeden. Runde oczywiscie wygralismy bo mielismy przewage i nawet nikt sie nie wkurw... na kolesia bo raz mogl sobie tak przykampic jak sam zostal. OK ale przez kolejne rundy koles mial najwiecej killsow ciagle tam kampiac i nie wykonujac zad. Po 5 takich rundach zaczeli wygrywac gdyz on eliminowal cala obrone ktora przezyla poczatkowy atak. Polegalo to na tym ze obroncy majac przewage chodzili szukac op4 a wiedzac ze tam on bedzie probowali go zdjac. Nastapila zamiana rol, teraz def musiala atakowac bo koles mial w dupie objectiv. Oczywiscie powiecie pewnie ze def powinni spokojnie siedziec przy kompie ale komu sie chce czekac 7 min wiedzac ze zostal 1 koles i ciagle w tym samym miejscu. Skonczylo sie to wszystko tym ze wszyscy po kolei wyszki z serwera a koles zostal sam i byl dymny ze swoich killsow. Dlamnie ten ktos jest skonczony, jeszcze raz powiem ze nastapila zamiana rol wszyscy wiedzieli ze ten debil nie ustapi a zaznaczam jeszcze ze def wychodzilo na zewn. jak zostawalo 1min.-30 sek do konca wiec byli pewni ze koles nie zdola dojsc do kompa a o zaworach juz niewspominajac.
a od czego mamy glowy : do noszenia helmu : i tu jest argument ktory mowi ze lepiej jest w tym momencie kampic z 2 powodow
1) koles nie idzie jako atakujacy i nie wykonuje zadan przegrywa
2) nie nabijamy mu FR

a honor na koniec mamy wiekszy choc musimy poczekac te 3 min wiecej

Tak na marginesie kazdy nazeka na officiale ale dlaczego nie chcecie przyjsc zeby pokazac jak sie gra : nauczac pokazywac droge
Tam sie spotykaja ludzie przypadkowi ktorzy nie wiedza jak inni graja lub maja swoie upodobania wiec na poczatek trudno sie zgrac, wiele razy juz gralem z osobami po kilka razy i udlao sie nam na tyle zgrac ze gra wygladala tak my (3) wykonujemy C (bo malo osob, a wtedy bez problema ) reszta uraaaaaaaa i ... gine w 2 min. my powolutku ja zawodowy kamper leze se i obserwuje moj saw z supportem czeka na biegajacych szczesliwych opfor'kow ktorzy wybili reszte druzyny pozostali dwaj ida do pozostalych celow ja strzelajc (czasami zabijajac) zwracam na siebie uwage i sciagam przeciwnikow do mnie a ci 2 wygrywaja walke przez dotarcie do B i A (oczywiscie sa tez inne metoty na zwyciestwo )
Wiec kampowanie nawet w ataku nie jest zle jesli potrafimy to wykorzystac :!:

pozdrawiam
malY
Stare 05-14-2003, 10:35   #21
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mazio®PL
Kacie:

no comments...
Mazio, licylem na jakas bardziej konstruktywna riposte

Ty grasz tylko na m_pass, insurgent i RT, wiec w o wiele mniejszym stopniu dotyka cie zjawisko kampienia, w celu przezycia rundy za wszelka cene.
Pogralbys troche cqb na oficjalach, a przyznalbys mi racje

Tu nie chodzi tak naprawde o honor, ale o to, iz granie na oficjalach nie jest tak przyjemne jak bylo kiedys, przed wprowadzeniem honoru.
Stare 05-14-2003, 14:42   #22
MazioPL
General

Domyślnie

nie ma sensu konstruktywnie ripostowac bo niektorzy dostaja bolu glowy juz po 3 linijce przeczytanego tekstu i potem ich banka napie...... caly dzien, a ja lubie jak wszyscy sa w dobrych humorach.

gram czasami na innych mapach
- a w ciagu mojej niedlugo juz rocznej kariery w AAO gralem praktycznie wszystkie i znam ich specyfike, jesli twierdzisz, ze INS.Camp to nie CQ to znaczy, ze dawno tam nie grales... W Radio Tower tez nie unikam CQB tyle, ze wole to robic w tunelach niz na powierzchni tu z kolei mnie banka .. oops sorry.. mam migreny od slonca no chyba ze mam w lapie m24, ktore wyraznie przyprawia mnie o drzenie jajek - wtedy moge sie poopalac)

max - masz racje - gra powstala z mysla o zacheceniu do wstapienia do armii - mimo to rozwija sie i sama armia stosuje ja do celow, ktore wspomnialem.

--->Co do brania gier na powaznie i lam

- wyroslem z wieku, gdy nie odroznia sie gry od rzeczywistosci, a doroslem do takiego, ze szukam w grach od niej odskoczni
- nie bede juz nigdy zolnierzem Armii USA i pewno juz zadnej innej
- jesli wiec gram to dlatego, ze przekonal mnie klimat tej gry, ktory od pierwszego kontaktu z 1.0 zauroczyl mnie swoja rzeczywistoscia i wrazeniem uczestnictwa w czyms waznym lub chociaz innym..

Dla AAO rzucilem swoja pierwsza sieciowa milosc - RTCW..

Nie twierdze tez, ze chodzilo o Armii o eliminowanie Rambo taktik w grze -mimo to z pewnoscia nie o to jej chodzilo. Co do lam to pozwol ze zacytuje Ci znanego filozofa z pn. przedmiesc Syrakuz pod Lomiankami (sorry za slowo w cytacie ale to nie moj patent):

"Co ty kurw@ wiesz o lamieniu?!?!?"

"Kampowanie to siedzenie w jednym..." - skad to masz? Z encyklopedii o grach gry.wp.pl czy z siedziales 25 lat na slupie w Bizancjum z notebookiem na kolanach?

--->Jesli chodzi o opisana przez Ciebie sytuacje - to moze ja rozrysuj ale uwzglednij prosze kierunki geograficzne, kierunek wiatru i wilgotnosc powietrza oraz stan skupienia podloza jak tez uwzglednij tenze wsrod swoich czytelnikow.

--->Co do ilosci lam na HL - nie liczylem ich nigdy i faktycznie czasem wychodze z serwera mocno opluty ale nigdy nie podejrzewalem, ze to ich robota. Wole jednak chyba duzo lam niz wielu zadufanych w swoje umiejetnosci, zarozumialych i nadetych bufonow, ktorzy sprawiaja, ze 1h gry w AAO zmusza mnie do 2h gry w Gothica 2, zeby odreagowac..

[Nie mam ochoty wdawac sie z Toba w dyskusje o czyms co jest znane tylko peruwianskim pasterzom w Andach...

---> Co do kickowania - szkoda, ze wprowadzili kicka - jak slysze, ze ktos kogos wykickowal z gry bo wszyscy niezyja, a on jako ostatni bronil objectives to mam ochote spotkac sie w realu z kickujacymi i dokickowac im do dupy...

Na szczescie na oficjalach Homelana gdzie gram nie spotkalem sie jeszcze z takim zachowaniem, a jesli nawet ktos zainicjuje taki kick to z pewnoscia najpredzej sam wyleci, a nie jego ofiara...

Przykro mi, ze grywacie w takich warunkach..

Juz kiedys pisalem, ze uznaje kicka w sytuacjach ekstremalnych - przeszkadzanie w grze innym (zlosliwe, powtarzajac sie TK, oraz nieuprzedzone i dlugie Idle - za cheatowanie moze kickowac tylko Admin bo skad gracze moga wiedziec na 100%, ze ktos jest cheaterem?)

Ciesze sie Max, ze udzielasz mi lekcji pokory z cala pewnoscia wykorzystam to doswiadczenie w przyszlosci.

Rowniez Twoje celne rady i opisy wplyna na moja przyszlosc w grach komputerowych odciskajac swoja wage zlotym ciezarem na lekko juz startym biezniku moich opon..

.. w strykerze..

Hooah

Stare 05-14-2003, 15:14   #23
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

Nie miałem okazji zaglądnąc na forum od około 2-3 tygodni. Po tym czasie wchodze i co widze? Dyskusję na ten sam temat co miesiąc wcześniej , i taką samą zresztą , jaka miała miejsce 2 miesiące wcześniej.
Coraz mniej konstruktywnych i interesujących wątków się pojawią , a tylko same takie , których już się czytać nie da.
Stare 05-14-2003, 16:04   #24
[NIKON]
General

Domyślnie

Nie wiem czy mi się dobrze wydaje, ale wedlug mnie FLS jest fabryką LAM ! . Powinni przynajmniej włanczac autobalace bo nieraz jak wejde to widac stosunek 18 w ass na 2 w def i tylko w ass sie zabijaja o bron lider i czasami nawet nie wyskocza z samolotu, aby skoro jush otrzymali bron leadera to zeby sie im nic nie stalo a jak jush skocza to kryja sie gdzies w lesie - kryja na zasadzie tego ze leza gdzies za drzewem i od czasu do czesu przesunie sie odrobine.
Stare 05-14-2003, 16:37   #25
max
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Mazio mozesz sobie kampowac do woli chodzlilo mi TYLKO o to zeby miec jednoczesnie na uwadze to ze masz zadanie do wykonania czy to w obronie czy ataku. Pozatym masz radykalne podejscie do kickowania bo np na SCI gdzie nie ma adminow i widze jak koles na stojaco z sawa wali ze 100% celnosci a na dodatek jesgo smugowe pociski ukladaja sie w idealna linie prosta to zaraz inicjuje, bo jestm PEWIEN wtedy ze to zwykly cziter.

malY napisal
Cytat:
a od czego mamy glowy do noszenia helmu i tu jest argument ktory mowi ze lepiej jest w tym momencie kampic z 2 powodow
2) nie nabijamy mu FR

Nie wim jak ty ale ja gram dla przyjemnosci a nie po to zeby miec wielki fragrate lub honor, a juz na pewno nie chowam sie po mapie zeby przypadkiem komus FG nie podniesc. To przeciez chore.

qhash napisal:
Cytat:
Nie miałem okazji zaglądnąc na forum od około 2-3 tygodni. Po tym czasie wchodze i co widze? Dyskusję na ten sam temat co miesiąc wcześniej , i taką samą zresztą , jaka miała miejsce 2 miesiące wcześniej.
Coraz mniej konstruktywnych i interesujących wątków się pojawią , a tylko same takie , których już się czytać nie da.
zgadzam sie w 100%, wg mnie to forum powoli umiera, nic nowego sie nie dzieje, powtarza sie stare utarte juz tematy-przejrzyjcie sobie pierwsze strony forum ogolnego. Wtedy ciagle bylo cos nowego, ciekawego a teraz pustki.... a przeciez ilosc forumowiczow wzrosla jakies 10 razy.

[MDW]-=[NIKON]=- napisal:
Cytat:
Nie wiem czy mi się dobrze wydaje, ale wedlug mnie FLS jest fabryką LAM ! . Powinni przynajmniej włanczac autobalace bo nieraz jak wejde to widac stosunek 18 w ass na 2 w def i tylko w ass sie zabijaja o bron lider i czasami nawet nie wyskocza z samolotu, aby skoro jush otrzymali bron leadera to zeby sie im nic nie stalo a jak jush skocza to kryja sie gdzies w lesie - kryja na zasadzie tego ze leza gdzies za drzewem i od czasu do czesu przesunie sie odrobine.
a ja uwazam ze tak jest dobrze. Na FLS zbiera sie cala "smietanka" kamperstwa lamerstwa i statsiarstwa - dzieki temu na innych mapach jest spokoj. Na FLS wszystko jest dozwolone. Ja sam czasem lubie wlaczyc efelesik i w tym czasie czytac forum :wink:
max jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-14-2003, 16:58   #26
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mazio®PL
, jesli twierdzisz, ze INS.Camp to nie CQ to znaczy, ze dawno tam nie grales... W Radio Tower tez nie unikam CQB tyle, ze wole to robic w tunelach niz na powierzchni tu z kolei mnie banka .. oops sorry.. mam migreny od slonca no chyba ze mam w lapie m24, ktore wyraznie przyprawia mnie o drzenie jajek - wtedy moge sie poopalac)
Akurat insurgent to jedna z moich ulubionych map
A teraz powiedz mi gdzie napisalem ze ins to nie cqb
Akurat ins to mapa idealnie(50-50) dzielaca proporcje miedzy walka w terenie i cqb.

Cytat:
Napisał Mazio®PL
- wyroslem z wieku, gdy nie odroznia sie gry od rzeczywistosci, a doroslem do takiego, ze szukam w grach od niej odskoczni
hehe, ja nigdy nie bylem w wieku traktowanie gier powaznie, ale nie lubie jak mi lamy psuja moja odskocznie i czynia z niej przedszkole.

Cytat:
Napisał Mazio®PL
- jesli wiec gram to dlatego, ze przekonal mnie klimat tej gry, ktory od pierwszego kontaktu z 1.0 zauroczyl mnie swoja rzeczywistoscia i wrazeniem uczestnictwa w czyms waznym lub chociaz innym..
Czuje dokladnie to samo, lecz w momencie wprowadzenia honoru gra na oficjalach przestala mnie calkowicie bawic, ze wzgledu na wspomniane juz niedogodnosci.

Cytat:
Napisał Mazio®PL
Dla AAO rzucilem swoja pierwsza sieciowa milosc - RTCW..
Ja tez, z tym ze JK2

Cytat:
Napisał Mazio®PL
"Kampowanie to siedzenie w jednym..." - skad to masz? Z encyklopedii o grach gry.wp.pl czy z siedziales 25 lat na slupie w Bizancjum z notebookiem na kolanach?
Mazio, definicja kampera i kampienia istnieje, choc rozni sie znacznie w roznych grach. W AAO oznacza osobe, ktora za wszelka cene chce przezyc runde, szuka schronienia dajecego jej oslone z 3 stron i nie podejmuje praktycznie zadnego ryzyka a cele misji jej wogole nie interesuja - liczy sie score za przezycie rundy i fragi.

Cytat:
Napisał Mazio®PL
--->Co do ilosci lam na HL - nie liczylem ich nigdy i faktycznie czasem wychodze z serwera mocno opluty ale nigdy nie podejrzewalem, ze to ich robota. Wole jednak chyba duzo lam niz wielu zadufanych w swoje umiejetnosci, zarozumialych i nadetych bufonow, ktorzy sprawiaja, ze 1h gry w AAO zmusza mnie do 2h gry w Gothica 2, zeby odreagowac..
Mowisz o mnie?

Mazio, po prostu nie rozumiem jak mozna chciec grac z lamami, ktore oskarzaja innych o cheatowanie bo sami grac nie umieja, dodatkowo w warunkach gdzie ping przekracza 250. Dla honoru To jest wlasnie zbyt powazne traktowanie gry komputerowej
Rozumiem, ze wiele osob gra na HL ze wzgledu na preferencje mapowe itp, ale nie rozumiem co poniektorych polakow z ekstremalnie wysokim honorem, ktorzy 20-30% czasu spedzonego na oficjalach maja rozegrane na FLS! Od grania na tej mapie wolalbym nawet ogladanie zlotopolskich

Cytat:
Napisał Mazio®PL
Na szczescie na oficjalach Homelana gdzie gram nie spotkalem sie jeszcze z takim zachowaniem, a jesli nawet ktos zainicjuje taki kick to z pewnoscia najpredzej sam wyleci, a nie jego ofiara...

Przykro mi, ze grywacie w takich warunkach..
Widocznie tam gdzie grywasz skupia sie ta bardzoej normalna czesc grajacych. W moim przypadku 9 na 10 wejsc na oficjala to porazka. Albo dostaje kicka ze niby cheater, albo co runde mnie zabijaja swoi.
Stare 05-14-2003, 19:47   #27
[-=H=-]RunAhead[PL]
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez Yahoo do [-=H=-]RunAhead[PL]
Domyślnie

Wg. mnie zarowno styl "Rambo" i kampowanie sa rownie dobrymi stylami gry. NIe mozna powiedziec ze ruszanie runem tuz po spawnie jest czyms zlym, bo gdyby oba teamy graly defensywnie - kampujac to gra bylaby bardzo nudna i opieralaby sie glownie na strzelaniu do znanych pozycji. Dzieki Rambosom, mamy bardzo urozmaicona gre - potrafia czasem pomoc uderzajac na op4 z flanki. Doskonalym przykladem przydatnosci stylu "rambo" jest MOUT McKenna. Bieganie do kolejnych objectivow jest tam glownym elementem gry. Tak zatem konczac, ostrzegam wszystkich zolnierzy AA przed przedwczesna krytyka innych.
Stare 05-14-2003, 20:28   #28
[NIKON]
General

Domyślnie

Nie chce sie czepiac żadnych kamperow czy rambo bo uwazam ze odrobina tego nie zaszkodzi, chce tylko przestrzec was przed graniem na pt martwiac sie tylko o to aby pt nie strzacic bo wiem jak takie zachowanie moze byc wq....
Stare 05-15-2003, 08:46   #29
malY
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do malY Wyślij wiadomość przez Yahoo do malY
Domyślnie

Cytat:
Napisał max
---ciecie---
malY napisal
a od czego mamy glowy do noszenia helmu i tu jest argument ktory mowi ze lepiej jest w tym momencie kampic z 2 powodow
2) nie nabijamy mu FR

Nie wim jak ty ale ja gram dla przyjemnosci a nie po to zeby miec wielki fragrate lub honor, a juz na pewno nie chowam sie po mapie zeby przypadkiem komus FG nie podniesc. To przeciez chore.
---ciecie---
Witaj,
co jest chore : to ze gosc przegrywa a ja zyje i bronie celow : chyba na tym gra polega jesli gosc siedzi i niema zamiaru sie ruszyc a jest w ataku to go wykopac po co sie denerwowac :
Ja gram przedewszystkim dla siebie i zabawy sprawdzenia sie oderwania sie od rzeczywistosci a nastepnie dla honoru i dla FR <-ALE wole tez nikogo nie zabic jesli to spowoduje wygrana lub tez dam sie zabic sciagajac na siebie ogien przeciwnika by druzyna wygrala.

TO nie jest CS ani Quake lub inna zrecznosciowka ta gra wymaga myslenia i zgrania sie.

pozdrawiam
malY
Stare 05-15-2003, 11:31   #30
MazioPL
General

Domyślnie

Kacie - nie myslalem o Tobie... Ty mi pasujesz akurat najmniej do tego co napisalem - wogole nie myslalem o nikim konkretnym bo jestem typowym ekstrawertykiem - jak mnie cos wkurzy to szybko wybucham i szybko zapominam, nie notuje sobie takich sytuacji i nie zasmiecam sobie glowy pamietaniem o nich...

...jedynym "misiem", ktory przez rok tak mnie wkurzyl, ze na scianie obok kompa mam jego nick byl niejaki "FECAL_DONUT", nasz rodak niestety, udalo mu sie podniesc moje cisnienie do 200 w ciagu 3 sek. - rekordzista swiata ale spotkalem go tylko raz i mam nadzieje, ze mu przepiecie spalilo plyte glowna z HD, w kineskop monitora stuknela mlodsza siostra zelazniakiem z Matchboxu, procesor osiagnal 100 stopni celsjusza, karta graficzna strzelila wiatraczkiem w obudowe robiac w niej pol metrowa wyrwe, myszka zrobila mu kulka w biurku dziurke i spadla lamiac stope, a kawa wylala sie na klawiature powodujac zwarcie i uszkadzajac mu rozrusznik serca .... ale tak poza tym niczego zlego mu nie zycze, wedlug chrzescijanskiej zasady nadstawiania drugiego policzka (zreszta moze po prostu trafil na moj zly dzien, co sie czasem zdarza?)

Stare 05-15-2003, 11:32   #31
Marcin A.
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Marcin A.
Domyślnie Zaden wstyd

Ja gram praktycznie tylko na Pipline i juz czasami rece mi opadaja jak zabici Assaluci wypisuja ze Defenderzy to Camperzy (ale rym ). Tak jakby nie wiedzieli jakie sa warunki zwyciestwa lub przegranej na tej mapie. Waiadomo, ze jak grasz na defie to musisz bronic MCP i Prima, a nie biegac po mapie i zabijac jak najwiecej kolesi. Nie zaprzeczam kampuje na tej mapie, zdobywam po 500 i 600 punktow, ale koncze tez z 8 zabitymi opforami na koncie. Oczywiscie to zalezy tez od innych, bo jesli ma sie bronic prima i mcp w pojedynke to zazwyczaj sie przegrywa, a niestety czesto towarzysze broni tego nie rozmumieja. W koncu zadaniem assalutow jest atak, nie broniacych. Zauwazylem, ze czesto kilku atakujacych campuje przy oilu i czekaja na to jak sie wszyscy wystrzelaja, ale to ich sprawa. Pozdrawiam wszystkich i nie sprzeczjamy sie o glupoty, TEAM PLAY jest najwazniejszy.
Marcin A. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-15-2003, 14:54   #32
m_arko
Lieutenant General

Domyślnie

max
..ja na moscie kampie ii kampie w ass ale wiem ile czasu mi potrzeba aby przebic sie na strone wroga...a jak im sie niecierpliwi to niech atakuja mnie rzadko kiedy ludzie sa cierpliwi i czekaja az zaczne cos robic (oni gian w 2-3 min i pozniej chca kickowac...wczoraj ktos mnie wyzwal i o dziwo znalazlo sie 2 ludzi co mnie poparlo...def zrobilo rusha i sam zostalem wiec zczailem sie z tylu wybijajac 6 od nich dopiero snajper mnie sciagnal nawet nie wiem skad )..jak def rushuje to lepiej bo mam pozniej mniej do wybicia....a jak oni ''kampia'' czyli wykonuja swoja misje to tez dobrze bo nie musze sie martwic ze ktos mi zaraz wyskoczy i moge spokojnie lokalizowac wroga...a przeczekac az sie sytuacja uspokoi to najwazniejsze...pozniej mozna latwo analizowac sytuacje na polu walki...sam przeciez wiesz jak w PNK gramy na moscie..a wyniki w grze w ataku 5-1 w 4v4 i 4-2 w 6v6 mowia same za siebie....a dzis kolejny raz most
Stare 05-15-2003, 17:57   #33
RedFalcon17
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez Yahoo do RedFalcon17
Domyślnie

Mój honor jest za kills - i z tego jestem dumny. Biorę leader jeżeli drużynie potrzebny jest dowódca.
Stare 05-22-2003, 13:29   #34
TaS-Q
Major General

Miasto: Aleksandrów Kujawski
Wyślij wiadomość przez AIM do TaS-Q wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

WSTYD! ale kiedy ja gram to też patrzę na punkciki i honor, ale jak jest okazja iść naprzód to idę i chcę wykonać zadanie.

Nie pomyślcie że jestem statciarzem tylko cieszy mnie jak mi się honor podnosi. Pozatym jestem graczem o nastawieniu ofensywnym.

Dobra kończę bo się rozpisałem

Pozdrawiam hooah!

TaS-Q jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-22-2003, 17:42   #35
Guest

Domyślnie

ktoś kto ma wysoki honor (50-60) nie może być lamą , uzbierał ten honor i musi mieć pewne doświadczenie , może i nawet bardzo dobre :wink:

Ja mam wysoki honor ale nie łamię się jak zabije mnie czasem 10 honorowiec , nie rozumiem troche za bardzo tego tematu
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-22-2003, 17:57   #36
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

"musi"?
juz pare razy spotkalem ludzi co mieli honor powyzej 50 i np. nie wiedzieli na pipie czy na WC gdie isc i ktoredy...
mozna sobie takich sprawdzic w trackerze tym ogolnym ( nie europe) i sie co okazuje? ze np. tylko FLS albo inna mapa - ale jedna... i siedzi taki np. na moscie ciagle z m203 a jak mu dac co innego to nie wie taki np. jak fix jam zrobic...
teraz jak FLS nie ma to takich latwiej bedzie spotkac...
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-22-2003, 18:04   #37
Guest

Domyślnie

wiesz ja w WC SE też nie za bardzo kapuję gdzie co i jak z tym C :wink:
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-22-2003, 18:10   #38
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

WC SE jest wyjatkiem - ja tez sie gubie.
ale chodzi mi o mapy ktore sa w grze od poczatku. ja sie do WC SE nie przekonalem jak weszla - podobnie jak do mostu SE... i nie gram.
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-22-2003, 18:11   #39
KaT
General

Domyślnie

a szkoda bo WC SE jest o wiele lepszy od WC. Mozliwosci ataku sa ogromne a sama gra zyskuje na atrakcyjnosci.
Stare 05-22-2003, 18:36   #40
.error.[Bizon]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[Bizon] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bizon]
Domyślnie

A mnie na mysl przychodzi teraz Kicek i Snorlax. Chlopaki duzy honor ale za to tez umieja grac i to bardzo dobrze Jednym slowem sa dobrym przykladem duzy honor duze umiejetnosci (kicek i snorlax nie sa jedyni ). Ja powiem ze chcialbym miec wyzszy honor ale powiedzmy ze nie gram na flsach itp Czyli Polak jednak potrafi
TO ZAGŁĘBIA PRZYSZEDŁ CZAS
.error.[Bizon] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-22-2003, 19:24   #41
Drwal
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Drwal Wyślij wiadomość przez Yahoo do Drwal
Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
a szkoda bo WC SE jest o wiele lepszy od WC. Mozliwosci ataku sa ogromne a sama gra zyskuje na atrakcyjnosci.
i srednia liczba fps jest mniejsza o ok. 10
Stare 05-22-2003, 19:34   #42
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

Cytat:
Napisał Drwal
Cytat:
Napisał KaT
i srednia liczba fps jest mniejsza o ok. 10
Do Kata - WC SE ok ale jak na serwie jest 10-12 osob to zdecydowanie wole stare WC.

Do Drwala - Powaznie Musze to sprawdzic. Mowisz o ogolnej sredniej czy "nowej" czesci?
WUKASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-22-2003, 19:34   #43
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał [1st.PB
Bizon]A mnie na mysl przychodzi teraz Kicek i Snorlax. Chlopaki duzy honor ale za to tez umieja grac i to bardzo dobrze Jednym slowem sa dobrym przykladem duzy honor duze umiejetnosci (kicek i snorlax nie sa jedyni ). Ja powiem ze chcialbym miec wyzszy honor ale powiedzmy ze nie gram na flsach itp Czyli Polak jednak potrafi
polaków z honorem powyżej 55 roi się jak .......
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-22-2003, 19:41   #44
Drwal
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Drwal Wyślij wiadomość przez Yahoo do Drwal
Domyślnie

Cytat:
Napisał WUKASZ
Do Drwala - Powaznie Musze to sprawdzic. Mowisz o ogolnej sredniej czy "nowej" czesci?
W zasadzie od miesiaca (czy nawet wiecej) nie gralem na tej mapie, wiec nie pamietam na jakim obszarze spowalnialo.

Do "atutow" WC SE doliczylbym takze piekne puste textury... no chyba ze w 1.7.0 to zmienili.
Stare 05-22-2003, 20:56   #45
KaT
General

Domyślnie

Czepiasz sie bo juz nie mozna kampic tak bardzo jak w zwyklym

Fakt, ze WC SE rozwija skrzydla dopiero jak mamy powyzej 15 graczy na serwie.
Stare 05-22-2003, 21:13   #46
.error.[Bizon]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[Bizon] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bizon]
Domyślnie

Snorlax pewnie ze jest duzo gosci ale ja mam na mysli tylko tych ktorzy wiedza o co w grze chodzi a nie o tych co zbijaja honory
TO ZAGŁĘBIA PRZYSZEDŁ CZAS
.error.[Bizon] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-22-2003, 21:24   #47
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał [1st.PB
Bizon]Snorlax pewnie ze jest duzo gosci ale ja mam na mysli tylko tych ktorzy wiedza o co w grze chodzi a nie o tych co zbijaja honory
aha
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-23-2003, 10:55   #48
AveBobo2
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez Yahoo do AveBobo2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mazio?PL
(...)Tak wiec powiem - wole rozsadnych kamperow, spokojnych flegmusow w AAO, niz rozsadzanych przez sperme komandosow-idiotow, wojowniko-sprinterow czy rzeznikow-kamikadze...

Howgh

Całkowicie się zgadzam z Twoją wypowiedzią i popieram zupełnie przemyślaną taktykę - nawet tą indywidualną która sprawdza się aby być kąśliwym dla wroga i uchronić swój tyłek , nie gramy w kwaka i trzeba pamiętać o tym , ciekawe czy rambo-głupki w rzeczywistości też biegaliby jak oszalałe krowy po całym polu walki ? - myślę że napewno kilka sekund i byłaby z nich pieczeń gotowa . Bitwy i wojny wygrywają ci co zostają przy życiu , nie obchodzi mnie czy ktoś posądzi mnie o kampowanie , nie jestem " Boskim Wiatrem" staram się być upierdliwy dla wrogów i dbam o własny tyłek - przecież celem gry jest obrona lub zdobycie obiektu a nie ilość przebieganych kilometrów , wyeliminowanie przeciwnika - a nie utrata własnego życia . Więc napewno nie będę biegał jak porażony prądem , będę się krył , maskował i będę upierdliwy dla wroga .

.
http://www.radiosfera.pl
AveBobo2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-23-2003, 11:09   #49
[GROM]_GR@dek
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do [GROM]_GR@dek
Domyślnie

Duży honor = wstyd : Tak, jak patrzę np na pipeline, albo radio tower jak gość z honorem >50 mota się jak młody. Dla mnie jest to jednoznaczne, że klient 90% swojego honoru zrobił na FLS.
Jednak z taką sytuacją spotkałem sie jedynie u zagranicznych graczy, bo z tego co widzę u naszych graczy honor jest praktycznie odwzorowaniem zaawansowania w walce.
Pomijam tu fak, że gdybym na oficjalnych serwerach miał pinga <100 jo mój honor zapewne byłby owiele większy i nie tylko mój.
Z drugiej strony to też uważam, że wprowadzenie honoru troszkę zmniejszyło mniodność tej gry i np dlamnie jest potrzebny tylko po to aby dostać na mapie moje ulubione m203.
Posiadanie wysokiego honoru, według mnie, wiąże się z tym, że na serwerach trzeba trzymać fason i pokazywać się z jak najlepszej strony, bo inni patrzą, a po co narażac się na śmiechy.
Stare 05-23-2003, 11:10   #50
KaT
General

Domyślnie

Niestety kamperzy z reguly nie grzesza rozumem, ani umiejetnosciami i dlatego wywoluja irytacje pozaostalych graczy. Poza tym najlepsza obrona jest atak

Mowiac powaznie, to kampienie nudzi mnie smiertelnie. Zabilem kilka osob, jestem czerwony i wiem , ze pozostal juz tylko ostatni przeciwnik. Nie zawsze chce mi sie czekac na niego przez 3, lub wiecej minut. Wole juz szybko zginac, bo mam ochote na szybka gre

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania