Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 09-18-2009, 07:36   #1
Cysi.pl
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie Gracze hieny.

Czy zauważyliście że niektórzy z graczy zabierają Wam zaliczenia gościa którego trafiliście.
Parę razy zdarzyło się że gościu dostał hota pada martwy,ale parę metrów dalej leży ranny ktoś z naszych.
Wiadomo priorytet uleczyć.Po wszystkim chcemy potwierdzić trafienie lecz jest już za późno bo jakiś życzliwy je zgarnął.
Moim zdaniem nie twoje trafienie zostaw,chyba że gościu leży ranny i raportuje.

Ostatnio edytowany przez Cysi.pl : 09-18-2009 o 07:40
Cysi.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 09-18-2009, 09:32   #2
walas
Second Lieutenant

Domyślnie

Jezeli uleczyles kolege z druzyny, to zakladam ze on ma mniejsze szanse osłaniać Ciebie niz Ty jego, wiec lepiej zebys ty osłaniał a on niech zabezpiecza, pamietaj ze grasz w teamie kolego, tutaj nie ma "ja"
walas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-18-2009, 12:19   #3
Cysi.pl
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał walas Zobacz Wiadomość
Jezeli uleczyles kolege z druzyny, to zakladam ze on ma mniejsze szanse osłaniać Ciebie niz Ty jego, wiec lepiej zebys ty osłaniał a on niech zabezpiecza, pamietaj ze grasz w teamie kolego, tutaj nie ma "ja"
Nie chodzi mi o tego którego uleczyłem tylko o trzecią osobę,która zbiera zaliczenia kiedy "autor" trafienia jest zajęty stawianiem na nogi.
Z drugiej strony nie rozumiem dlaczego ranny nie może osłaniać
Nawet lepiej jak kryje kogoś kto jest zdrowy(zielony) - może szybciej biec i ewentualne kilka trafienie nie powinno mu zbytnio zaszkodzić,chyba że hot shot.

Ostatnio edytowany przez Cysi.pl : 09-18-2009 o 12:23
Stare 09-18-2009, 15:03   #4
bskk(pl)
First Lieutenant

Domyślnie

Niewazne kto,jak i kiedy zabezpieczy wroga.Najwazniejsze ze op4 zostal wyeliminowany i niema juz mozliwosci zaraportowac do swoich twojej pozycji na mapie! i jak napisał Walas "pamietaj ze grasz w teamie kolego, tutaj nie ma "ja" " nie wazne ilu ustrzelisz,zabezpieczysz czy zrobisz objektow,wazne jest aby twoj TEAM wygral
bskk(pl) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-18-2009, 15:20   #5
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Kazdy robi to, co do niego nalezy. Jak jeden leczy drugiego, to trzeci zabezpiecza teren wokol nich. W tej grze dziala sie zespolowo. Skoro tak ci to przeszkadza, to ciekawe jak ty postepujesz przy zabezpieczaniu? Jeszcze by sie okazalo, ze sam lazisz i zabezpieczasz nie swoje kille zeby dostac punkty. Chyba o to masz pretensje, ze ktos ci zabral 5 czy 10 pktow Duty.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-18-2009, 21:58   #6
Cysi.pl
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
Kazdy robi to, co do niego nalezy. Jak jeden leczy drugiego, to trzeci zabezpiecza teren wokol nich. W tej grze dziala sie zespolowo. Skoro tak ci to przeszkadza, to ciekawe jak ty postepujesz przy zabezpieczaniu? Jeszcze by sie okazalo, ze sam lazisz i zabezpieczasz nie swoje kille zeby dostac punkty. Chyba o to masz pretensje, ze ktos ci zabral 5 czy 10 pktow Duty.
Chyba mnie nie rozumiecie.Dla mnie też to jest oczywiste że gramy całą drużyną.Pisałem że jak kolo z przeciwnej strony leży konając,ale raportuje to nie ważne jest kto go zgarnia.Ale irytuje mnie to że biega taki za tobą gościu i zbiera twoje kile.
Chomiqu nie fair że tak piszesz,może spotkamy się na jakieś mapie to sam się przekonasz
Czytajcie ze zrozumieniem.
Stare 09-18-2009, 22:00   #7
[ANONIM]
Moderator
General

Miasto: Babin/Lublin
Wyślij wiadomość przez AIM do [ANONIM]
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cysi.pl Zobacz Wiadomość
Chyba mnie nie rozumiecie.Dla mnie też to jest oczywiste że gramy całą drużyną.Pisałem że jak kolo z przeciwnej strony leży konając,ale raportuje to nie ważne jest kto go zgarnia.Ale irytuje mnie to że biega taki za tobą gościu i zbiera twoje kile.
Chomiqu nie fair że tak piszesz,może spotkamy się na jakieś mapie to sam się przekonasz
Czytajcie ze zrozumieniem.
Piep*ysz wasc. Raportujac zabitego dostanie tylko punkty za "obowiazkowosc", a Ty masz na liczniku potwierdzonego killa(jezeli sie nie myle, to nie potwierdzone kille nie sa liczone bo juz nie pamietam - nie gram).
Stare 09-18-2009, 22:14   #8
Cysi.pl
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Ok więc tylko mi to przeszkadza,ale zawsze byłem inny
Tak na marginesie po co jest stat CONFIRM
Stare 09-19-2009, 09:43   #9
Krecik1218
Chief Warrant Officer

Wyślij wiadomość przez AIM do Krecik1218
Domyślnie

Jak zabijesz wroga a ktoś go potwierdzi to dostajesz pkt za zabicie a on za secure/confirm . Jeśli ty go potwierdzisz i zabijesz to dostaniesz tylko secure/confirm przynajmniej wcześniej tak bywało a ostatnio to nie zwracałem uwagi jak jest.
Krecik1218 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-19-2009, 12:52   #10
zylka5
Warrant Officer 1

Miasto: Legnica
Domyślnie

Cytat:
jezeli sie nie myle, to nie potwierdzone kille nie sa liczone bo juz nie pamietam - nie gram
Wszystkie fragi są zliczane na końcu rundy, niezależnie od tego, czy zostały potwierdzone, czy też nie.
zylka5 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-19-2009, 14:53   #11
malyxxl
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
Napisał zylka5 Zobacz Wiadomość
Wszystkie fragi są zliczane na końcu rundy, niezależnie od tego, czy zostały potwierdzone, czy też nie.
Ale do statów (LRDSHIP) liczone są tylko te potwierdzone.
malyxxl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-19-2009, 18:08   #12
zylka5
Warrant Officer 1

Miasto: Legnica
Domyślnie

Cytat:
Ale do statów (LRDSHIP) liczone są tylko te potwierdzone.
Jesteś pewien?
zylka5 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-19-2009, 18:53   #13
malyxxl
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Tak. Za killa niepotwierdzonego nie dostajesz żadnych punktów, jedynie są podliczane do podsumowania rundy. I niektóre żetony nie wymagają potwierdzania zabójstw.
malyxxl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-19-2009, 19:13   #14
bart80
Sergeant

Domyślnie

Obojętnie kto zaraportuje killa (nie secure) - czy kompan czy ty - dostajesz jakieś tam punkty za zabicie. A ten kto raportuje dostaje jeszcze punkty do Duty i czegoś tam.
Ale tak sobie myślę, że to chyba fajnie jak ktoś ci fraga potwierdzi. Przynajmniej sam się nie narażasz jakiemuś kamperowi, który czeka za rogiem
Ogólnie to ma być zavbawa a nie wojna. Pzdr
bart80 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-24-2009, 09:16   #15
Rubiq73
Sergeant

Miasto: Gostyń
Domyślnie

Wiecie ,niech on zaliczy twojego opfora ale najbardziej denerwuje jak chodzi i zalicza zabitych a nie potrafi dać ci medyka a jak już się na to zdecyduje jest za pózno-to denerwuje-jeżeli liczą się dla niektórych punkty to uleczenie ,,kosztuje,, więcej niż zaznaczenie killa , a i tak do ogólnej punktacji chyba to się nie zalicz ( chyba )
Rubiq73 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-12-2010, 20:20   #16
doktorek35
Staff Sergeant

Domyślnie

Cytat:
Napisał bart80 Zobacz Wiadomość
Obojętnie kto zaraportuje killa (nie secure) - czy kompan czy ty - dostajesz jakieś tam punkty za zabicie. A ten kto raportuje dostaje jeszcze punkty do Duty i czegoś tam.
Ale tak sobie myślę, że to chyba fajnie jak ktoś ci fraga potwierdzi. Przynajmniej sam się nie narażasz jakiemuś kamperowi, który czeka za rogiem
Ogólnie to ma być zavbawa a nie wojna. Pzdr
Jaka tam zabawa. Toć to wojna na całego. A jak sytuacja polityczna bedzie się rozwijać jak kiedyś to i w realu te umiejętności Ci się mogą przydać
doktorek35 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-13-2010, 12:51   #17
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

Cytat:
Napisał doktorek35 Zobacz Wiadomość
Jaka tam zabawa. Toć to wojna na całego. A jak sytuacja polityczna bedzie się rozwijać jak kiedyś to i w realu te umiejętności Ci się mogą przydać
...aleś wymyślił. Z całej bandy z którą gram w tą gre może z trzema bym chciał na wojne iść
Stare 09-13-2010, 13:04   #18
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

W realu nikt nie robi rusha w stylu rambo, a to niestety powszechna "taktyka" stosowana przez graczy w AA3 i nie tylko.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-14-2010, 13:09   #19
Ormir
Captain

Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
Kazdy robi to, co do niego nalezy. Jak jeden leczy drugiego, to trzeci zabezpiecza teren wokol nich.
Dobrze by było zazwyczaj leczysz kolesia a ten trzeci podbiega i zasłaniając ci pole widzenia próbuje pomóc na cham. Co zazwyczaj kończy się celną serią i wszyscy trzej idą do piachu .
Ormir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-24-2010, 21:49   #20
nCaine
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Jak jesteś wystarczająco blisko (linked to team mate) dostaniesz punkty team work.

Czy się mylę
nCaine jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-26-2010, 06:57   #21
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

tak.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania