Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 12-17-2007, 08:00   #51
RyB@
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do RyB@
Domyślnie

ja tez niemam najwiecej tych FP'sow ale spamy mi od czasu do czasu wychodza
RyB@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 06-22-2008, 00:38   #52
panKlopot
Sergeant First Class

Wyślij wiadomość przez MSN do panKlopot
Domyślnie

ta tylko jak masz te 20 to cie kopią bo myślą że shitczit
jasność na fula i jakos to leci
Stare 06-30-2008, 20:36   #53
Mikrus
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał -misiu Zobacz Wiadomość
Grałem kiedyś na 512 ram (do tego c2d 6300, gf7900gs) i mimo stałych 60fps prawie nie dało się wygodnie grać. 1GB to minimum
Ja gram na 512Mb ram i gra mi sie b.dobrze sprzet niezbyt dobry ale na maks grafie da sie grac bez problemow.
Niedowiarkow pozdrawiam.
Mikrus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-30-2008, 22:32   #54
Msciwy_Cinek ^^
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Sierpc
Wyślij wiadomość przez AIM do Msciwy_Cinek ^^ Wyślij wiadomość przez MSN do Msciwy_Cinek ^^
Domyślnie

wiem po sobie, ze majac 50-85fps gra mi sie zle. mam lagi sprzetowe (moze od dysku, ramu 1gb, podkreconego kompa od ladnego roku). U braciaka grajac przy 40 stalych lepiej gra chodzi, zero warpow itp wiem jak sie przesiadlem z 512mb na 1gb to bylo ogromna roznica, ciekawe jak teraz przy dokupieniu bym mial.
Stare 06-30-2008, 22:54   #55
Smokersn
Sergeant Major of the Army (SMA)

Domyślnie

Ja ostatnio dokupiłem 1 giga (teraz mam 2) i wydaje mi się że jest dużo lepiej, a gram na bridgu...
Stare 06-30-2008, 23:20   #56
^HiS^
General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mikrus Zobacz Wiadomość
Ja gram na 512Mb ram i gra mi sie b.dobrze sprzet niezbyt dobry ale na maks grafie da sie grac bez problemow.
Niedowiarkow pozdrawiam.
nie wiem jak można być niedowiarkiem jeśli sam kiedyś miałem 512 ramu i stawałem na głowie aby system zżerał jak najmniej a mimo to AA było praktycznie niegrywalne, dla mnie nie ma gry w momencie gdy wchodzę i pierwszą rundę[zazwyczaj było to kilka] poświęcam na to by wszystko zapisało się na HDD zamiast do RAMU bo brakowało...
^HiS^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-02-2008, 19:01   #57
Mikrus
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał ^HiS^ Zobacz Wiadomość
nie wiem jak można być niedowiarkiem jeśli sam kiedyś miałem 512 ramu i stawałem na głowie aby system zżerał jak najmniej a mimo to AA było praktycznie niegrywalne, dla mnie nie ma gry w momencie gdy wchodzę i pierwszą rundę[zazwyczaj było to kilka] poświęcam na to by wszystko zapisało się na HDD zamiast do RAMU bo brakowało...
Ze u Ciebie tak bylo nie znaczy ze u mnie tez. Pierwsza jak i kazda kolejna runda jest taka sama bez lagow zaciec itp. Na plynnosc AA nie moge narzekac mimo dosc starego kompa (2004 rocznik)
Mikrus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-07-2008, 02:17   #58
KommandoFoki
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

Cytat:
Napisał Midas Zobacz Wiadomość
"złej tańcownicy, przeszkadza nawet rąbek u spódnicy" .
a moze jednak baletnicy
KommandoFoki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-20-2008, 20:09   #59
sliver
Second Lieutenant

Miasto: Glasgow
Domyślnie

A powiedzcie mi czy na celność może mieć wpływ fakt używania myszy bezprzewodowej?
sliver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-20-2008, 20:32   #60
zium
Captain

Miasto: Bielsko Biała
Wyślij wiadomość przez AIM do zium
Domyślnie

Ja używałem myszy bezprzewodowej i na celność to wpływu nie ma. Może sygnał później dochodzi, ale nie jestem pewien.
zium jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-20-2008, 23:08   #61
seboo(pl)
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do seboo(pl) Wyślij wiadomość przez Yahoo do seboo(pl)
Domyślnie

Cytat:
Napisał sliver Zobacz Wiadomość
A powiedzcie mi czy na celność może mieć wpływ fakt używania myszy bezprzewodowej?
Odnosnie myszy to raczej moje doznania sa pozytywne po rzesiadca na MX 1000 frag podskoczyl nieco, ale to prawdopodobnie dla tego ze ta mysz mozna bardzo wygodnie konfigorowac do gier fpp.
Stare 07-24-2008, 09:42   #62
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Cytat:
Tak, bo czasem trzeba zmienic baterie.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-24-2008, 14:05   #63
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

Cytat:
postaw mysz blizej odbiornika ;]
Stare 09-07-2008, 16:53   #64
Sharub
Sergeant First Class

Domyślnie

^HiS^ : Sam jestem posiadaczem swietnej myszki a4tech x-750bf od dluzszego czasu i tak samo moge polecic ja doslownie kazdemu, jest poprostu swietna/genialna. Ja gram na 600 dpi i tez zastanawiam sie w czym ma pomaga 3xfire

Mam pytanie odnosnie fps, jak na max. grafice i przy rozdzielosci 1024xcos tam mam srednio 60 fps to dobrze? Bo nie wiem czy rzeczywiscie oplaca mi sie konfigurowac ini pod wyzsze fps'y, czy rzeczywiscie jest jakas roznica?

I pytanie odnosnie dzwieku, a dokladnie mowiac: krokow. Co zrobic zeby kroki byly bardziej slyszalne? Wiele osob gra na sluch, co daje im bardzo duzo, u mnie zas krokow nie slychac (tzn. slychac bardzo slabo)

I na koniec wrzuce linka do mojego kochanego gryzonia : )))
http://www.x7.cn/en/product.asp?id=14
mysz swietnie trzyma sie w rece, ma bardzo przyjemna fakture (ala skora weza), dluugi cienki przewodzik (bezprzewodowe sux), i jest troche ciezka jak na myszaka, ale dla mnie osobiscie jest to atut, a nie wada.

Pozdrawiam
Stare 09-07-2008, 18:04   #65
zium
Captain

Miasto: Bielsko Biała
Wyślij wiadomość przez AIM do zium
Domyślnie

Jeżeli chodzi o fpsy to ja mam podobnie. Gra jest płynna i chyba lepiej nie kombinować.
Jeżeli chodzi o dźwięk to lepszą kup kartę dźwiękową(zakładam, że masz integrę).
zium jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-07-2008, 18:38   #66
Sharub
Sergeant First Class

Domyślnie

tzn. mam karte creative !live soundblaster, ale mam tez nowa plyte glowna abit'a, na ktorej jest karta graficza spokojnie dorownujaca creativowi, i wlasnie karty z plyty glownej uzywam (Realtek to jest)
Stare 11-29-2008, 17:02   #67
sliver
Second Lieutenant

Domyślnie

Zadam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie czy na jakośc gry w tym np celnośc może miec wpływ granie na komputerze podłączonym siecią bezprzewodową za routerem? Czy lepiej w takim przypadku podłączyc komputer przez kabel do routera?
Stare 11-29-2008, 17:31   #68
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

kabel>bezprzewodowo
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-29-2008, 20:36   #69
^HiS^
General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

zdecydowanie kabel
^HiS^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-29-2008, 23:49   #70
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Router lub kabel bez znaczenia. Gram bez kabla i nie narzekam, wszystko w porządku.
Stare 11-30-2008, 09:03   #71
KnS
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do KnS
Domyślnie

Moim zdaniem powinna być mysz z jak największą ilością dpi wtedy sobie w grze ustawia jak najmniej i mnie odrzuca bron
KnS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-30-2008, 11:11   #72
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Ja mam SteelSeries IKARI Laser gram na 3000dpi w grze mam ustawnione minimum-czyli 0.25

Można jeszcze ustawić 3200 dpi ale póki co troszkę za szybko mi to lata
Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-30-2008, 14:06   #73
Murek
Captain

Wyślij wiadomość przez AIM do Murek Wyślij wiadomość przez MSN do Murek
Domyślnie

Cytat:
Napisał HaX^ Zobacz Wiadomość
Moim zdaniem powinna być mysz z jak największą ilością dpi wtedy sobie w grze ustawia jak najmniej i mnie odrzuca bron
Chyba za dużo słyszysz plotek...
Fakt, jak masz małą czułość ustawioną to lepiej się celownik prowadzi ale przy strzałach czasami nawet bardziej odrzuca broń. Wszystko kwestia utrzymania recoila.

@Louis
w user.ini da się jeszcze zmniejszyć czułość np. na 0.01 z tym, że w grze będzie pokazywało 0.25 ale będzie to 0.01
po testuj sobie.
Stare 11-30-2008, 14:47   #74
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

znalazłem komendę aby to zmienić w trakcie gry na serwie-ale myślałem że poniżej 0,25 mnie PB kicknie-więc tego nierobiłem

Dzięki wielkie za pomoc

Przetestuję
Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-06-2008, 22:49   #75
Andrej
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Ja gram na dość słabym sprzęcie
Athlon XP 3000+
1GB RAM
GF FX5200 64 bit (lol)
do tego wszystkiego łącze 256Kbps

Idzie mi średnio, choć czasem i ja potrafię kogoś ustrzelić. Miałem przez pewien czas GF 7300GT i muszę powiedzieć, że grało mi się sporo przyjemniej - płynność akcji była nieporównywalnie większa, ale mimo to FR wzrósł mi z 0.84 do zaledwie 0.93 . Kartę sprzedałem. Teraz znowu mam 0.84, ale przecież nie FR się liczy
Andrej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-07-2008, 22:14   #76
ReNe.
Sergeant

Miasto: Wielkopolska
Wyślij wiadomość przez AIM do ReNe.
Domyślnie

ma znaczenie ogromne im lepsze detale tym głowa op4a większa i fpsy tez im wieksze Fpsy tym lepszy aim...im lepszy aim tym wiekszy frag haha
Stare 12-05-2009, 11:56   #77
sliver
Second Lieutenant

Domyślnie

Wrócę do tematu. Minęło sporo czasu lecz praktycznie nic sie nie zmieniło. Dalej mam ogromne problemy z celnością. Mimo to gram sporo, taktycznie i technicznie nie mam nic sobie do zarzucenia. Gram już chyba z 6-7 lat, mam kilkadziesiąt pkt H. Uważam że wiem jak sie zachować na mapach, jak zmylić przeciwnika, jak sobie go wystawić tam gdzie mnie sie nie spodziewa i gdy tak już sie stanie wtedy najczęściej następuje katastrofa. Mam go na celu, wale raz burstem - on nic, drugi raz - on się odwraca i mnie lokalizuje, trzeci raz puszczam serie i wtedy zaczyna on strzelać i jestem dead. Oczywiście nie jest tak zawsze ale w większości. Wczoraj mam kolesia na parę metrów, jestem w pozycji kucącej. On jest tyłem, nie widzi, kropka na jego plecach, strzelam on się odwraca, strzelam, on zaczyna strzelać, dostaje raz, odrzutem tracę go z celownika i już jest za późno - dead. Takich i podobnych sytuacji mam mnóstwo czasami mnie to zniechęca i wyłączam kompa bo czasami już mi się wydaje że coś tu jest nie fair. Często bywa tak, że ma wrażenie ze inni nawet jeszcze nie zdąża do mnie przymierzyć a już mnie mają, jednym, dwoma strzałami. Doskonale wiem ile na to trzeba czasu bu kogoś złapac na cel, tym bardziej gdy jest w ruchu, a niektórzy go po prostu nie potrzebują. Lufa w moim kierunku i już mnie ustrzelił. Zawsze wierzyłem że to ich doświadczenie czy skill jak to mówią ale już mam wielkie wątpliwość. Rozumiem, że mogę nie być tak dobry jak niektórzy ale do cholery bez przesady. Powoli tracę już ochotę na zabawę w tą grę. Może czas odpocząć. Mówcie, że sprzęt nie, myszka nie, internet za routerem nie, no to co? Jak kiedyś zmienię sprzęt to spróbuje na AA3.
Stare 12-05-2009, 23:24   #78
seboo(pl)
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do seboo(pl) Wyślij wiadomość przez Yahoo do seboo(pl)
Domyślnie

Cytat:
Wrócę do tematu. Minęło sporo czasu lecz praktycznie nic sie nie zmieniło. Dalej mam ogromne problemy z celnością. Mimo to gram sporo, taktycznie i technicznie nie mam nic sobie do zarzucenia. Gram już chyba z 6-7 lat, mam kilkadziesiąt pkt H. Uważam że wiem jak sie zachować na mapach, jak zmylić przeciwnika, jak sobie go wystawić tam gdzie mnie sie nie spodziewa i gdy tak już sie stanie wtedy najczęściej następuje katastrofa. Mam go na celu, wale raz burstem - on nic, drugi raz - on się odwraca i mnie lokalizuje, trzeci raz puszczam serie i wtedy zaczyna on strzelać i jestem dead. Oczywiście nie jest tak zawsze ale w większości. Wczoraj mam kolesia na parę metrów, jestem w pozycji kucącej. On jest tyłem, nie widzi, kropka na jego plecach, strzelam on się odwraca, strzelam, on zaczyna strzelać, dostaje raz, odrzutem tracę go z celownika i już jest za późno - dead. Takich i podobnych sytuacji mam mnóstwo czasami mnie to zniechęca i wyłączam kompa bo czasami już mi się wydaje że coś tu jest nie fair. Często bywa tak, że ma wrażenie ze inni nawet jeszcze nie zdąża do mnie przymierzyć a już mnie mają, jednym, dwoma strzałami. Doskonale wiem ile na to trzeba czasu bu kogoś złapac na cel, tym bardziej gdy jest w ruchu, a niektórzy go po prostu nie potrzebują. Lufa w moim kierunku i już mnie ustrzelił. Zawsze wierzyłem że to ich doświadczenie czy skill jak to mówią ale już mam wielkie wątpliwość. Rozumiem, że mogę nie być tak dobry jak niektórzy ale do cholery bez przesady. Powoli tracę już ochotę na zabawę w tą grę. Może czas odpocząć. Mówcie, że sprzęt nie, myszka nie, internet za routerem nie, no to co? Jak kiedyś zmienię sprzęt to spróbuje na AA3.

Jednak prawda jest inna. Myszka jak najbardziej tak tu liczy sie precyzja, grafika niestety tez sie liczy bo gra ma kosmiczne wrecz wymagania.Jakosc polaczenia internetowego ma najwiekszy wplyw na Twoja gre bo w AA3 nie da sie zabic szybko i skutecznie kogos majac laga z powodu slabej jakosci lacza. w moim przypadku najwieksze znaczenie ma ping na serwie i jesli jest wiekszy niz 35 ms jest ciezko zabic kogos nawet z 2 m a chcialbym podkreslic ze gram tylko AR-ka wiec lag ma tu kluvczowe znaczenie.jesli ping jest ok np.20-25 ms to zjawisko laga nie wystepuje i 1vs 1 z zaskoczenia nikt nie ma szans z kims kto ma ta bron. Ostatnimi czasy wyposazylem sie w system 3D vision od n-vidia i powiem ze gdyby nie spory spadek plynnosci rozgrywki bardzo pomoglo by to w grze z powodu opcji wyboru celownika ze sterownikow do okularow. Gra wyglada naprawde fajnie i w pelni obsluguje ta technologie w AA2 oraz AA3. Jednak jak gram wazniejsze dla mnie jest ilosc kaltek a nie jakosc obrazu. Jednak polecam wszystkim ktorzy maja zamiar zmienic monitor w najblizszym czasie na cos nowego.Koszty nie sa przesadzono odnosnie tego co ta technologia wprowadza do rozgrywki w ponad 400 grach dostepych na rynku.Dla zainteresowanych link

http://www.nvidia.pl/object/GeForce_...n_Main_pl.html

Ostatnio edytowany przez seboo(pl) : 12-05-2009 o 23:26
seboo(pl) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-06-2009, 18:03   #79
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sharub Zobacz Wiadomość
^HiS^ : Sam jestem posiadaczem swietnej myszki a4tech x-750bf od dluzszego czasu i tak samo moge polecic ja doslownie kazdemu, jest poprostu swietna/genialna. Ja gram na 600 dpi i tez zastanawiam sie w czym ma pomaga 3xfire

Mam pytanie odnosnie fps, jak na max. grafice i przy rozdzielosci 1024xcos tam mam srednio 60 fps to dobrze? Bo nie wiem czy rzeczywiscie oplaca mi sie konfigurowac ini pod wyzsze fps'y, czy rzeczywiscie jest jakas roznica?

I pytanie odnosnie dzwieku, a dokladnie mowiac: krokow. Co zrobic zeby kroki byly bardziej slyszalne? Wiele osob gra na sluch, co daje im bardzo duzo, u mnie zas krokow nie slychac (tzn. slychac bardzo slabo)

I na koniec wrzuce linka do mojego kochanego gryzonia : )))
http://www.x7.cn/en/product.asp?id=14
mysz swietnie trzyma sie w rece, ma bardzo przyjemna fakture (ala skora weza), dluugi cienki przewodzik (bezprzewodowe sux), i jest troche ciezka jak na myszaka, ale dla mnie osobiscie jest to atut, a nie wada.

Pozdrawiam
Co do dzwieku to polecam kupno wzmacniacza i jakichs w miare dobrych sluchawek.
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania