Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w kraju

Zobacz wyniki ankiety: Czy wierzysz, że Lech Wałęsa był TW Bolkiem ?
TAK 9 23.08%
NIE 19 48.72%
Nie można tego teraz jednoznacznie stwierdzić 11 28.21%
Głosujących: 39. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 06-17-2008, 11:38   #1
wyclef+brzoza
General

Domyślnie TW Bolek

http://www.rp.pl/artykul/149667.html

A może trochę historii...?
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 06-17-2008, 11:51   #2
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

jak bylo to teraz ciezko jest ustalic
Stare 06-17-2008, 12:04   #3
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

ciekawe tezy ale kurna co to zmieni? nawet jesli byl Bolkiem to i tak wiele zrobil by odpracowac tamte wyczyny. Nazwalbym go Robak z pewnej ksiazki moze ktos wie o jakiego robala mi chodzi
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-17-2008, 12:30   #4
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

A gdyby się okazało, że Kazimierz Wielki miał 6 żon a nie 4, to też by nikogo nie obchodziło?
Stare 06-17-2008, 12:32   #5
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus Zobacz Wiadomość
...nawet jesli byl Bolkiem to i tak wiele zrobil by odpracowac tamte wyczyny. Nazwalbym go Robak z pewnej ksiazki moze ktos wie o jakiego robala mi chodzi
A ja nie. Bo możliwe że do samego końca był tylko narzędziem i przebieg wydarzeń został wyreżyserowany. Możliwe i trzymające się kupy, choć pewnie trudne do udowodnienia. (ale wiara czyni cuda )
Stare 06-17-2008, 12:43   #6
kaktus
General

Domyślnie

Nawet jesli byl narzedziem komuchy sie nachapaly po roku '89 ale kurna nie zapominaj o tym ze wlasnie dzisiaj mozesz takie rzeczy pisac i miec to w nosie w tamtych latach bys tego nie zrobil.
Kurna kraj wyszedl z komuny i dla mnie to jest najwazniejsze, a to czy kablowal i byl marionetka ZSRR czy USA gigla mnie maksymalnie.
Brzoza nie miej zludzen my juz dawno jestesmy lalkamiw teatrzyku wielkiego brata.
Corporacje rzadza swiatem a nie politycy
Stare 06-17-2008, 15:25   #7
Camaxtli
General

Domyślnie

http://www.radiozet.pl/Programy/Prog...038&PageIndex=

Na początek pasowało by określić kim był Bolek? I czy Bolek działał sam, czy pomagał mu może Lolek i Tola
Stare 06-17-2008, 19:30   #8
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Nawet jesli byl narzedziem komuchy sie nachapaly po roku '89 ale kurna nie zapominaj o tym ze wlasnie dzisiaj mozesz takie rzeczy pisac i miec to w nosie w tamtych latach bys tego nie zrobil.
Kurna kraj wyszedl z komuny i dla mnie to jest najwazniejsze, a to czy kablowal i byl marionetka ZSRR czy USA gigla mnie maksymalnie.
Brzoza nie miej zludzen my juz dawno jestesmy lalkamiw teatrzyku wielkiego brata.
Corporacje rzadza swiatem a nie politycy
Nooo za bardzo się staram nie stresować tym co się dzieje na górze. Bo to i tak tylko czubek góry lodowej, kupa rzeczy dzieje się poza kamerami i nie wiadomo kto jest kto. Ale jak tam sobie jacyć historycy pracują, to nie widzę powodu, żeby ich z teog powodu szykanować.
Stare 06-17-2008, 20:20   #9
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Wałęsa czy był Bolkiem czy nie był KOMUNĘ W POLSCE OBALIŁ... więc mógł nawet być Bolkiem...
pitraq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-17-2008, 21:18   #10
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Bolkiem, srolkiem... o czym kur... oni pier.... Niech sie wezma za cos konstruktywnego, np. jakby tu przyspieszyc budowe autostrad, stadionow itp.
A oni wciaz kuzwa grzebia w gownie zwanym przeszlosc. I co to zmieni Co zmieni, ze byl Bolkiem, Lolkiem, a moze Tolą Jakie to bedzie mialo przelozenie na gospodarke, przyszlosc nasza i naszych dzieci
Stare 06-17-2008, 22:18   #11
Camaxtli
General

Domyślnie

Hipek x2
Od tego jest właśnie Instytut Pamięci Nawiedzonych. Obecnie jest to tylko i wyłącznie "broń polityczna", wykorzystywana w sposób zupełnie odwrotny niż być powinna. Zamiast po zebraniu dowodów stawiać pod sąd (kiedyś, bo teraz to już wielkiego sensu nie ma - ze względu na podważalną autentyczność i wieloletnie "spustoszenie" w archiwach), robi się propagandę i katuje nią ludzi poprzez media. Idea była dobra, tylko minęła się z celem. Można jeszcze kilka ładnych lat taplać się w tym gnoju, z którego i tak nic nie wynika. Zamiast zastanawiać się kto był Bolkiem, kto nim nie był - zainwestować w 2 tony trotylu i raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości.
Stare 06-17-2008, 22:20   #12
Murek
Captain

Wyślij wiadomość przez AIM do Murek Wyślij wiadomość przez MSN do Murek
Domyślnie

to że każdy na kogoś będzie miał haka i będą sobie dogryzać. w tym kraju nigdy nie będzie normalnie ...
jeszcze się nie przyzwyczailiście ?
ta sytuacja robi się komiczna.
Stare 06-18-2008, 07:23   #13
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

http://www.onet.pl/06b-48589d43

dodam ankiete zobaczymy co o tym sadzicie
Stare 06-18-2008, 07:26   #14
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie Bolek

ankieta
Stare 06-18-2008, 07:29   #15
kaktus
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Camaxtli Zobacz Wiadomość
Hipek x2
Od tego jest właśnie Instytut Pamięci Nawiedzonych. Obecnie jest to tylko i wyłącznie "broń polityczna", wykorzystywana w sposób zupełnie odwrotny niż być powinna. Zamiast po zebraniu dowodów stawiać pod sąd (kiedyś, bo teraz to już wielkiego sensu nie ma - ze względu na podważalną autentyczność i wieloletnie "spustoszenie" w archiwach), robi się propagandę i katuje nią ludzi poprzez media. Idea była dobra, tylko minęła się z celem. Można jeszcze kilka ładnych lat taplać się w tym gnoju, z którego i tak nic nie wynika. Zamiast zastanawiać się kto był Bolkiem, kto nim nie był - zainwestować w 2 tony trotylu i raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości.
Niestety tak jest.
Polecam film Polski TECZKI z 2007 wlasnie wczoraj ogladalem ... niby to komedia choc nei ma sie z czego smiac ale przeslanie jest jedno i tylko jedno. Mysle ze film doskonale oddaje sytuacje jaka mamy w tej chwili.

Co do idei IPN to zalozyciele chcieli dobrze a wyszlo jak zawsze.
Stare 06-18-2008, 07:47   #16
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

juz dawno mowilem zeby zrobic jedno wielkie grillowanie przy tych wszystkich teczkach i zaczac zyc normalnie, myslec o tym co nas spotyka na codzien a nie pierdziec w kolo o historii

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-18-2008, 08:10   #17
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Jeśli chodzi o subiektywne o ceny, to na moje oko Wałęsiak coś kręci. Za dużo jest poszlak, chociażby fakt, że coś tam kombinował jak został prezydentem. Teraz znowu przyznał, że UOP dostarczał mu papiery Bolka. Więc według mnie jest dość prawdopodobne, że był rzeczywiście sterowany przez służby.

Co do uwag typu "to broń polityczna", "zajmijmy się budowaniem autostrad", to chciałem zauważyć, że rząd się zmienił. Co z tych uwag wynika? Że mamy zamknąć usta historykom? Po co się tak ekscytować? Niech każdy robi swoje. Rząd rzędzi (może w końcu zacznie), piekarze pieką, a historycy grzebią w papierach. Taką mają pracę.

Nie bardzo wiem o co niektórym z Was chodzi właściwie.
Stare 06-18-2008, 08:13   #18
kaktus
General

Domyślnie

Pamietasz Brzoza co sie zaczelo dziac po smierci Kuronia
Widzialem wtedy wywiad z jego synem Maciejem (jest jaki jest, ale co nie co wie co stary robil).
Powiedzial wtedy ze ma w dupie wszystkich ktorzy chca szkalowac imie jego ojca pytal tylko dlaczego nie mieli odwagi robic tego za jego zycia.

Tak niestety zachowuja sie hieny cmentarne ... dopiero jak kogos juz nie ma lub jak nie ma wladzy potrafia go atakowac.
Niestety rozliczanie przeszlosci co widac golym okiem nie jest robione po to by rozliczyc przeszlosc ale by zbijac kapital $$ lub kapital polityczny dlatego tak to wkurza normalnie myslacych ludzi
Stare 06-18-2008, 11:51   #19
=Yacca=
First Sergeant (1SG)

Miasto: Nysa
Wyślij wiadomość przez MSN do =Yacca=
Domyślnie

no właśnie ktoś ma w tym interes i tyle
Stare 06-18-2008, 17:15   #20
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

IPN to nic innego jak wydawnictwo komercyjne.
Stare 06-18-2008, 20:44   #21
pitraq
General

Domyślnie

To nie jest zły pomysł ruszyć na siedzibę IPN i sfajczyć wszystko piekąc na ogniu kiełbany...
Stare 06-18-2008, 20:52   #22
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

chetnie wzialbym nawet urlop i kartofle
Stare 06-18-2008, 21:01   #23
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

niektorzy pseudo politycy stracili by caly sens dalszego istnienia, taki macierewicz i spolka pewnie by przeszli zalamanie nerwowe

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-18-2008, 21:05   #24
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Nawet jak podpisal to co z tego? Nawet Papiez byl w Wehrmachtcie a mu jakos nikt tego nie wypomina.
Zreszta jakby mnie przymkneli w 70' czy 80' i postawili ultimatum "podpisz albo w ryja" to bym podpisal nie zastanawiajac sie za dlugo. Zwlaszcza, ze po owczesnym "w ryja" nie kazdy zywy do domu wracal.
W ogole to Kaczysci i inne Gosiewskie nie maja moralnego prawa oceniac akurat tego okresu dzialalnosci Walesy, bo u nich w partii takich co w tym okresie walczyli z komuna inaczej niz "glebokim sprzeciwem moralnym u mamy przy herbatce" mozna na palcach policzyc. Za to znajdzie sie kilku zasluzony PZPRowcow.

Ostatnio edytowany przez Janek : 06-18-2008 o 21:13
Janek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-19-2008, 05:51   #25
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Najlepsze wczoraj bylo jak w tym filmie o TW Bolek wypowiadal sie wielki autorytet... agent SB. No przecie, komu tutaj wierzyc jak nie gosciowi ktory zwalczal opozycje, on sie zna najlepiej na prawdzie.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-19-2008, 06:31   #26
kaktus
General

Domyślnie

Chomiq mozesz strescic albo jakiegos linka zapodac.

Najlepiej z takimi sprawami uporali sie neimcy i chyba czesi.
Otwarli szeroko drzwi i po zawodach. Jedna pozadna rozpierducha i cisza jedziem dalej.
Zycie jest za krotkie by po 20 latach wypominac komus bledy mlodosci lub tez jedyne wyjscie z sytuacji by uniknac wiekszego wpierdzielu lub kratek
Stare 06-19-2008, 07:10   #27
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

ja tez ogladalem - caly dokument mial dziwna forme troche nieprzystajaca tak powaznemu tematowi, dodatkowo ogladajac tych historyków mialem mieszane uczucia raz sie smiali raz byli powazni (nie wspomniano nic o ich sympatiach pisowskich) - w dokumencie wystepowal ubek ktory nasmiewal sie z Walesy i opisywal jak zostal zlamany na przesluchaniu (przysiegal na krzyzyk ze bedzie wspolpracowal) - byl oczywiscie fragment filmu Kurskiego Nocna zmiana wiec mozna bylo sie poczuc jakby ogladalo sie TV Trwam - autorzy ksiazki odrzucili mozliwosc sfalszowania akt podawali dowody ze sa one autentyczne - pokazywane akta byly niekmpletne odpowiedzialnosc za te braki obarczono Walese ktory wypozyczal akta w czasie swojej prezydentury - wiec tak wlasciwie glowny zarzut z filmu to nie tylko ze wspolpracowal ale ze zniszczyl dowody swojej wspolpracy - trzeba tez jasno powiedziec ze w tym dokumencie 1 dobrego slowa o nim nie powiedziano

Ostatnio edytowany przez Dj. Gargamel : 06-19-2008 o 07:14
Dj. Gargamel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-19-2008, 08:11   #28
kaktus
General

Domyślnie

hmm, jednym slowem kolejna propaganda ... kurna kto ma w tym jakis interes by nadal nekac tego czlowieka? Przeciez on teraz nic nie robi i jest o nim glosno jedynie przy okazji jego imprez i jak ktos go atakuje
Stare 06-19-2008, 09:05   #29
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Z racji tego, jak w Polsce wygląda "rozliczenie" się z komuną, jest tylko jedno wyjście.

Trzeba niestety poczekać jeszcze te kilkadziesiąt lat, aż pokolenie komuny odejdzie na dobre. Pewnie wśród tych, którzy komunę będą znać tylko z opowiadań, trafią się jacyś "nawiedzeni", ale mam nadzieję, że będą to marginalne przypadki niezauważalne na większą skalę. :/
Stare 06-19-2008, 09:48   #30
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

No wg. panow "niezaleznych historykow ipn" wspieranych przez pana z "niezaleznej rzeczpospolitej" popieranych dodatkowo przez senatora z nie powiemy jakiej partii to komuna zostala obalana przez sb i jej agentow i mialo to na celu dostanie sie agentow do wladzy.

Walese oskarzyli o niszczenie dokumentacji w teczkach, ktore zostaly mu wypozyczone na zasadzie "tu jest teczka, prosze" bez zadnego wyciagu dokumentow zawartych w nich. Pokazywali numery stron ktore rownie dobrze mogly byc nadpisane przed wreczeniem ich Walesie. Wspominali ciagle o TW Bolek, ale nie wspomnieli o meldunkach Bolka na Walese o ktorych mowil wlasnie b. prezydent.

O krzyzyku to dokladniej sb'ek wspominal jak to inny sb'ek mu mowil w 70 roku, ze maja Walese, ze na krzyzyk przyrzekal. Jakby nie patrzec wiarygodne zrodlo informacji. Rownie dobrze mogl powiedziec, ze inny mu wspominal jak to Popieluszko tez przyrzekal na krzyzyk zanim go zabili i wtedy panowie historycy tez by cieszyli sie, ze maja takie wspaniale zrodlo. Swoja droga Walesa byl wtedy zwyklym robotnikiem, a tego samego dnia w jednej komendzie rzekomo zwerbowano wtedy 20 roznych agentow (co niekoniecznie wiazalo sie z podpisaniem lojalki, mogl to byc dowolny dokument).

Rozwalilo mnie tez podejscie goscia z rz, ktory uwazal ze wie wiecej niz czlowiek ktory dzialal wtedy w stoczni.

Odnosnie p. Szylera, o ktorym chyba nikt do tej pory nie slyszal - pokazano fragment meldunku pisanego tonem sb'ka, zawierajacy informacje ktore kazdy mogl posiadac: "Szyler wystepuje na tajnych spotkaniach oraz na publicznych manifestacjach" czy cos w tym stylu, podpisany oczywiscie TW Bolek. Potem Szyler powiedzial, ze tylko Walesie mowil o utworzeniu organizacji, co pojawilo sie nastepnie w aktach SB.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-19-2008, 10:04   #31
Mad_Medic
General

Domyślnie

A MNIE TO WISI
Dla mnie, Wałęsa może być nawet Jolą, lub Lolkiem. Tak naprawdę, ta cała awantura ma na celu tylko i wyłącznie reklamę książki, która bez tego rozeszłaby się w mikrym nakładzie.
Kto chce wierzyć - kupi, przeczyta i uwierzy.
Kto się nie zgadza - Kupi, przeczyta i będzie oburzony.
Autorów obchodzi tylko pierwszy etap.

Cała sprawa wygląda tak:
"Napisałem książkę o Wałęsie. Napisałem że jest/lub nie jest Bolkiem,. Co wy na to? Kupcie, to przeczytacie..."

Jeśli Wałęsa nie był "Bolkie" - to o co ten krzyk?
Jeśli był "Bolkiem" to znaczy, że dopuścił sie sabotażu swojej pracy. Z kodeksu Pracy, można go za to zwolnić karnie z zajmowanego stanowiska.
Kogo to zatem obchodzi?

Ja bym wolał wiedzieć, czemu Akcyza na paliwo nie maleje. Czemu nie ma jeszcze podatku liniowego. Czemu stoi Euro 2012, Czemu mimo istnienia funduszy, budowa dróg i autostrad zbliża się do (nie)chlubnego rekordu poprzedniej ekipy.
Czemu dotąd nie ma pieniędzy dla nauczycieli i policjantów. Dlaczego rośnie liczba protestó społecznych przeciw polityce rządu itd...
To czy jakiś Palant, 30-ci lat temu podpisał jakąś karteczkę, żeby go nie spałowali na komendzie, to mnie wisi, powiewa i ulatuje z wiatrem.
Stare 06-19-2008, 19:58   #32
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Taki mi tu w Waszych wypowiedziach lekko pobrzmiewa tendencjonizm

Agent SB jest mało wiarygodny, gdy mówi, że Wałęsa współpracował. Pewnie ma jakiś interes, żeby go oczerniać (ciekawe jaki). Za jakiś czas znajdzie się inny sbek, który powie, że wszystko na Wałęsę zostało sfałszowane i Wybiórcza zacytuje to ma pierwszej stronie. Trochę dystansu

Według mnie trzyma się kupy teoria, że Wałęsa był taki odważny (nie piłe herbatki u mamy jak podobno Kaczyńscy i Macierewicz - skądinąd bardzo zasłużony), bo stały za nim służby. Nie mówię, że tak było, nie mówię, że są dowody. Według mnie jest dużo poszlak (kto uczciwy "wypożycza" papiery na swój temat) plus wypowiedzi samego Wałęsy, który zachowuje się jak przyłapany na gorącym uczynku uczeń, co chwilę zmieniający zeznania.

PS. I nie wmawiajcie mi, że jest to dla mnie sprawa ważniejsza niż akcyza na paliwo. Właśnie mam zamiar kupić samochód

Ostatnio edytowany przez wyclef+brzoza : 06-19-2008 o 20:01
Stare 06-19-2008, 20:46   #33
pitraq
General

Domyślnie

Powiem wam szczerze- Jeśli był BOLKIEM- TO CO Z TEGO?
Są ważniejsze problemy w tym kraju...
Stare 06-19-2008, 20:56   #34
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Cytat:
Napisał pitraq Zobacz Wiadomość
Powiem wam szczerze- Jeśli był BOLKIEM- TO CO Z TEGO?
Są ważniejsze problemy w tym kraju...
Prawda. Przeszłość była, jej już nie ma. Jest ogrom problemów które są wokół nas, my zajmujemy się jakimiś głupotami.

Był nim czy nie był, był Tinky-Winkym, Pikachu, Tsupasą- wiele zrobił dla Polski. U mnie ma szacunek.

Ostatnio edytowany przez tidididi : 06-19-2008 o 21:00
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-20-2008, 06:19   #35
kaktus
General

Domyślnie

Co do SB i sluzb podobnych w bloku wschodnim to jest taka teoria ze po zakonczeniu zimnej wojny kolesie kapneli sie ze komuna za dlugo juz nie potrwa i trzeba sobie poscielic nowe wyrko bo jak se poscielisz tak sie wyspisz. Przez to wiele dziwnych rzeczy sie dzialo a w PL w okresie przejscia wielu z nich dorobilo sie niezlych fortunek i teraz zyja jak krezusi i potrafia sie nie wychylac. Popatrzcie co sie dzialo na swiecie w latach 85-95 ile zmian i jakie zachodzily. Wiele dziwnych sytuacji ... to taka mala teoria spiskowa ala Macierewicz, ale z drugiej strony dlaczego nie ma byc w tym ziarna prawdy.

Brzoza kup sobie skuter ... duzo taniej wychozi mnie dojazdy do pracy kosztuja 200zl miesiecznie
Stare 06-20-2008, 07:47   #36
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

http://trubro.salon24.pl/80167,index.html
Stare 06-20-2008, 21:40   #37
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Co do SB i sluzb podobnych w bloku wschodnim to jest taka teoria ze po zakonczeniu zimnej wojny kolesie kapneli sie ze komuna za dlugo juz nie potrwa i trzeba sobie poscielic nowe wyrko bo jak se poscielisz tak sie wyspisz. Przez to wiele dziwnych rzeczy sie dzialo a w PL w okresie przejscia wielu z nich dorobilo sie niezlych fortunek i teraz zyja jak krezusi i potrafia sie nie wychylac. Popatrzcie co sie dzialo na swiecie w latach 85-95 ile zmian i jakie zachodzily. Wiele dziwnych sytuacji ... to taka mala teoria spiskowa ala Macierewicz, ale z drugiej strony dlaczego nie ma byc w tym ziarna prawdy.

Brzoza kup sobie skuter ... duzo taniej wychozi mnie dojazdy do pracy kosztuja 200zl miesiecznie
Za późno. Złapałem bakcyla na Corlkę VIII G6R, ponoć 10 litrów w mieście. Ale do pracy nie mam zamiaru jej fatygować, więc na paliwko nie będę żałował.

@Kacie

Nie oglądałem, nie interesują mnie te przepychanki. Może to niedobrze, a może pozwala mi to zachować dystans. Tak czy inaczej, mówię tylko co według mnie trzyma się kupy. To o czym napisał kaktus trzyma się jak najbardziej i jak ktoś to odrzuca, to ma jakieś dziwne intencje, albo zaćmienie umysłu. Takie moje skromne zdanie

A mówienie "Są ważniejsze problemy w tym kraju..." już według mnie totalnie bez sensu. To jakby ci kolo na stacji mówiłe, że nie zatankuje ci paliwa, bo przecież lekarze strajkują i to jest o wiele ważniejsze. Jak uważasz jeden z drugim, że są ważniejsze sprawy, to nie udzielaj się w tej dyskusji, bo "są ważniejsze sprawy" to jest truzim i szkoda na to języka/
Stare 06-20-2008, 21:43   #38
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Jak ktoś uważa, że prawda sama w sobie nie przedstawia żadnej wartości, to niech sobie np. wierzy, że w 1410 Ufoludki pobiły Marsjanoludków i żyje błogiej nieświadomości.
Stare 06-21-2008, 12:49   #39
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

im człowiek mniej swiadomy, tym szczesliwszy.
Stare 06-21-2008, 16:58   #40
pitraq
General

Domyślnie

A może "im mniej wiesz tym krócej Cię przesłu"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ą"
EDIT
Loool to już przesłuchiwanie to bluzg
Stare 06-23-2008, 22:53   #41
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Wyszła ta książka. Ponoć 700 stron i dość ciekawa. W pdfie chyba dostępna.
Stare 06-23-2008, 23:04   #42
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

ja ja zignoruje.
Stare 06-24-2008, 06:31   #43
kaktus
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Symonides Zobacz Wiadomość
ja ja zignoruje.
like me bojkot.... btw PRowcy sie teraz ciesza ze kolesie ktorzy pracowali nad nia za nasze podatki teraz dostana zajebiste tantiemy ... jestem ciekaw czy ktos nam zwroci ich pensje :/ wrrr
Stare 06-24-2008, 14:46   #44
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

no... i cała para idzie w IPN i TW Bolka zamiast w młoty pneumatyczne na stadionie X-Lecia... kur.....ica mnie wezmie
Stare 06-24-2008, 19:20   #45
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Ja ją też zingoruje, bo nie interesują mnie te historie aż tak dokładnie i nie chce mi się jej czytać. Wy jak przypuszczam dlatego, że to taka Wasza manifestacja, albo po prostu wszystko wiecie najlepiej i nie uważacie historyka za pożyteczny zawód

@Symonides

Ja, podobnie jak Ty, jestem zdania że trzeba zlikwidować wszystkich tych darmozjadów typu filozofowie, historycy i księża, których działania nie przyczyniają się do budowy stadionu narodowego i autostrad

Ostatnio edytowany przez wyclef+brzoza : 06-24-2008 o 19:22
Stare 06-24-2008, 19:23   #46
pitraq
General

Domyślnie

Uważam historyka za pożyteczny zawód jeśli się nie bawi w politykę...
Stare 06-25-2008, 06:48   #47
kaktus
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał pitraq Zobacz Wiadomość
Uważam historyka za pożyteczny zawód jeśli się nie bawi w politykę...
x2

Dajcie cesarzowi co cesarskie i bogu co boskie .... niech kurna kazdy robi swoje, a w PL

ksiadz = duet ksiadz polityk
histeryk = histeryk piszacy pod dana opcje polityczna << jestem za tym by przy nazwisku podawali odrazu opcje polityczna
policjant = stroz prawa i pirat
polityk = kurna tu juz nie wiem co wpisac mysle ze schizofrenia moze byc pomocna w rozwiklaniu zagadki

... moze ktos dopisze jakies inne ciekawe opcje
Stare 06-28-2008, 16:12   #48
sturm-man
Chief Warrant Officer

Wyślij wiadomość przez AIM do sturm-man
Domyślnie

Ponieważ to czy Wałęsa był bolkiem czy nie był, kompletnie nie ma żadnego wpływu na moją przyszłość to mam to gdzieś. Jak dla mnie to on mógł być nawet papą smerfem.

Filmik obowiązkowy dla każdego kierowcy !
sturm-man jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-29-2008, 08:56   #49
Camaxtli
General

Domyślnie

btw. wiadomo już czy Wałęsa był Bolkiem czy nie?
Stare 07-03-2008, 20:27   #50
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Śmieszą mnie te wypowiedzi. Historyk grzebiący w teczkach może z kolei o Was powiedzieć, że bawicie się w politykę oceniając jego pracę (przez jej pryzmat).
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania