Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w kraju

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 02-28-2008, 16:32   #1
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie Dwusetką przez miasto... Zientarski walczy o życie...

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/ar...um_miasta.html
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/ar...bez_pasow.html
http://www.dziennik.pl/foto/article1...u_ferrari.html

Ciekaw jestem, czy Włodzimierz poprowadzi na antenie pierwsze w tym roku GP Australii, ktore ma sie odbyc juz za tydzien...
Maciek prawdopodobnie juz nigdy nie poprowadzi...
Ech ze tacy ludzie, niby najbardziej świadomi zagrozenia, jezdza tak bezmyslnie

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 02-28-2008, 17:16   #2
Piter8666
Sergeant

Miasto: Kraków
Wyślij wiadomość przez AIM do Piter8666
Domyślnie

czemu ma nie poprowadzić fakt rozwalił samochód ,zabił człowieka.... dostanie pewnie parę pkt. karnych może nawet straci prawko na rok lub dłużej.
Ale to nie przesadza o jego dalszej karierze. Poza tym fakt faktem 3ba być debilem żeby jechać 200 w centrum miasta. No ale z 2 strony czasu sie już nie cofnie. Mam nadzieje ,że pan Maciek szybko dojdzie do zdrowia....
Piter8666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-28-2008, 17:35   #3
#DaM!aN][^
Warrant Officer 1

Domyślnie

Piter nie wiadomo czy poprowadzi też ze względu na jego stan zdrowia, połamany kręgosłup, wstrząs mózgu, ogólnie jego stan ocenia się na krytyczny, więc wątpię, żeby poprowadził co kolwiek w najbliższym czasie.
#DaM!aN][^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-28-2008, 18:10   #4
^HiS^
General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

nie wiadomo jeszcze kto prowadził ;]

http://wiadomosci.onet.pl/1701446,11,item.html

może Zientarski dał poprowadzić Jarosławowi... jak mowia koledzy Zabiegi -tego dnia o tej porze miał oglądać mecz polaków...

Ostatnio edytowany przez ^HiS^ : 02-28-2008 o 18:14
^HiS^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-28-2008, 19:17   #5
Piter8666
Sergeant

Domyślnie

Cytat:
Napisał #DaM!aN][^ Zobacz Wiadomość
Piter nie wiadomo czy poprowadzi też ze względu na jego stan zdrowia, połamany kręgosłup, wstrząs mózgu, ogólnie jego stan ocenia się na krytyczny, więc wątpię, żeby poprowadził co kolwiek w najbliższym czasie.

no fakt jestem świeżo po relacji na tvn 24 i faktycznie nie zdawałem sobie sprawy w jakim stanie jest pan Maciek.... ale jak tak oglądam materiał na temat tego wypadku to chłopaki mieli cholernego pecha trafiając w ten filar.. w końcu odległości pomiędzy nimi nie są wcale takie małe
Piter8666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-28-2008, 19:35   #6
-pavel+
General

Wyślij wiadomość przez AIM do -pavel+
Domyślnie

200 km/h w strefie zabudowanej to tylko zabojcy jezdza... inna sprawa to garb na tej ulicy ktory byl zglaszany kilkakrotnie, ze ludzi wybija. szkoda chlopow

-pavel+ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-28-2008, 20:09   #7
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Już kilkakrotnie w tym miejscu dochodziło do wypadków. Dwa lata temu w ciągu kilku dni zginęły tu trzy osoby. Jeden z młodych chłopaków zginął wtedy, zapalając znicz na miejscu śmierci kolegi. Ich wspólni znajomi i bliscy zablokowali wówczas na kilkadziesiąt minut pas ruchu. Zarząd Dróg Miejskich obiecał wtedy, że zlikwiduje nierówność jezdni. Jak widać, słowa nie dotrzymał.

Gdyby zapieli pasy to obaj by sie spalili w tym wraku. Zientarski żyje bo wyleciał z samochodu.
Stare 02-28-2008, 21:35   #8
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Żyje... pytanie jak dlugo...
Stare 02-28-2008, 22:48   #9
^HiS^
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT Zobacz Wiadomość

Zientarski żyje bo wyleciał z samochodu.
zazwyczaj pasażerowie nie zapinają pasów ;] -jakoś tak zauważyłem .... może on faktycznie w tym momencie siedział obok dając koledze poprowadzić ferrrrrrarrri
Stare 02-29-2008, 06:45   #10
-Krecik^
Chief Warrant Officer

Domyślnie

dobrze im tak tak... w ogóle nie jest mi żal śmierci tego gościa i Zientarskiego... dobrze że kierowca zabił tylko kolegę a nie jeszcze kogos innego

zero współczucia !
Stare 02-29-2008, 07:02   #11
.error.[Bizon]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[Bizon] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bizon]
Domyślnie

Ty to jestes po"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIII P""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ony chyba czlowieku

Ja mam zero wspolczucia dla Ciebie

Ciekawe czy jakby Twoj syn sie roz"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"l na slupie tez bys poweidzial dobrze mu tak, powodzenia
TO ZAGŁĘBIA PRZYSZEDŁ CZAS
.error.[Bizon] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-29-2008, 07:10   #12
CAM-VID
General

Wyślij wiadomość przez AIM do CAM-VID
Domyślnie

Uderzenie w beton przy tej szybkości spowodowałoby, że zapięte pasy przecięłyby gościa na pół. Tak jest podczas katastrof lotniczych. Byłem wczoraj w tym miejscu.

http://www.tvn24.pl/28377,1540567,0,...wiadomosc.html

Dziwne, bo wszyscy przecież wiedzą o tym garbie na drodze. Zientarski musiał jeździć tam setki razy. Zapomniał? Moim zdaniem nie ma szans aby poprowadził w najbliższym czasie jakikolwiek program. Podejrzewam, że będzie kaleką. Inna sprawa, że po wyjściu ze szpitala zgłosi się do niego prokurator. Ciekawe jest to, że teraz zadawane jest pytanie kto prowadził. Przez pierwsze kilkanaście godzin po wypadku zeznania świadków sugerowały, że to Zientarski prowadził Ferrari. Wczoraj wieczorem pojawiły się wątpliwości.... Myślę, że drugiemu dziennikarzowi nic już to nie zaszkodzi i jest to celowe działanie aby zrzucić winę za wypadek na nieżyjącego.

To dokładnie taki sam przypadek jak miała Otylia
Stare 02-29-2008, 07:21   #13
-Krecik^
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Cytat:
Napisał .error.[Bizon] Zobacz Wiadomość
Ty to jestes po"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIII P""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ony chyba czlowieku

Ja mam zero wspolczucia dla Ciebie

Ciekawe czy jakby Twoj syn sie roz"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"l na slupie tez bys poweidzial dobrze mu tak, powodzenia
jak nazwiesz gościa ktory jeździ w mieście gdzie jest ograniczenie prędkości do 50km/h a on jedzie tamtędy 200km/h ? ja go nazwę mordercą, wariatem, człowiekiem bez wyobraźni...ludzie teraz bedą zwalać winę na tego "garba"na drodze ale przekroczenie prędkości o 150km/h nie jest istotne.. jak już sobie gdybasz to ciekawe jakbyś spiewał gdyby gość wjechał przy takiej np. w przystanek na ktorym stał twój syn lub uderzył w inne auto i zabił całą rodzinę ?

zapłacił za głupotę i ma nauczykę... cieszmy sie ze nie zabił nikogo więcej...

z innej strony jakby taki wypadek miał zwykły Kowalski to na onecie by pisało brawura/głupota nadmierna prędkość itp... a że wypadek miała osoba rozpoznawalna to już inaczej śpiewają... wina garba na której samochód stracił przyczepność.... równie dobrze mogą mówić, że jest to wina tego betonowego słupa który stał... przecież jakby go tam nie było to by w niego nie uderzył i by nie zginął...

stop piratom drogowym !
Stare 02-29-2008, 08:23   #14
xenofob
Lieutenant Colonel

Domyślnie

A w mediach zero pytań o alkohol...

http://lukaszwarzecha.salon24.pl/63428,index.html
xenofob jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-29-2008, 09:43   #15
^HiS^
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał -Krecik^ Zobacz Wiadomość
ja go nazwę mordercą,
wpierw sobie poczytaj definicje kto to jest morderca, wypadek a morderstwo to dwie różne sytuacje. nikogo nie bronie ale czy Ty tez jesteś taki nieomylny i nigdy nie działałeś pod wypływem impulsu bez przemyślenia ?
Stare 02-29-2008, 09:43   #16
Piter8666
Sergeant

Domyślnie

panowie rozważanie o głupocie jest trochę nie na miejscu... te teksty o zerowym współczuciu także
Sam miałem już parę wypadków i za kazdym razem ich przyczyna byla nadmierna predkosc jakims cudem nic mi sie nie stalo... argumenty typu przekroczyl predkosc o 150km/h nijak sie maja do polskiej zeczywistosci 60% kierowcow przekracza predkosc na autostardach i drogach szybkiego ruchu. i co jakos nikomu nic sie nie dzieje fakt mogl trafic w przystanek mogl tarfic w inny samochod ale trafil w ten "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ny słup.... rownie dobrze mogl w nic nie trafic a jakis pijany debil przejechac go na przejsciu dla pieszych...
Stare 02-29-2008, 11:18   #17
pac
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Tak prawde mowiac koles mial pecha i tyle. Kto z nas majac V8 pod maska, pod wplywem impulsu nie przydusi troche na prostej. Tymbardziej widzac ze nie ma ruchu na drodze, i droga wyglada calkiem przyzwoicie? Ja mowie za siebie ale zarowno mi takie cos sie zdarzalo jak i napewno wielu innym. Czlowiek dopiero pozniej sobie zdaje sprawe z konsekwencji takiego "przycisniecia pedalu gazu", czasami tragicznego.

Nie pochwalam ani nie usprawiedliwiam tego jak jechal. Ale sam jestem kierwoca i wiem jak to bywa ... Zycze sobie i wam dobrych drog, a wtedy napewno wypadkow bedzie mniej.

Szerokosci ...

Ostatnio edytowany przez pac : 02-29-2008 o 11:21
pac jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-29-2008, 12:57   #18
-pavel+
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ^HiS^ Zobacz Wiadomość
wpierw sobie poczytaj definicje kto to jest morderca, wypadek a morderstwo to dwie różne sytuacje. nikogo nie bronie ale czy Ty tez jesteś taki nieomylny i nigdy nie działałeś pod wypływem impulsu bez przemyślenia ?
osoba jadaca z wielokrotnie przekroczona predkoscia w terenie zabudowanym jest potencjalnym zabojca, kazdy instruktor jady ci to powie.

Cytat:
Napisał Piter8666 Zobacz Wiadomość
panowie rozważanie o głupocie jest trochę nie na miejscu... te teksty o zerowym współczuciu także
Sam miałem już parę wypadków i za kazdym razem ich przyczyna byla nadmierna predkosc jakims cudem nic mi sie nie stalo...
Cytat:
60% kierowcow przekracza predkosc na autostardach i drogach szybkiego ruchu. i co jakos nikomu nic sie nie dzieje
statystyki mowia co innego

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,4975300.html na filmiku widac ten wyboj, masakra przy 200 po tym jechac

Stare 02-29-2008, 14:02   #19
Tade
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Bardzo przykre zdarzenie dla rodziny zabitego i walczącego o życie , ale to cena brawury i braku wyobraźni . Wielokrotnie w TV przestrzegał przed nadmiernym przekraczaniem prędkości.
Tade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-29-2008, 14:44   #20
-Krecik^
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Cytat:
działałem wielokrotnie ale w jak sie ma auto o takiej mocy to już raczej trzeba pewne rzeczy przewidywać, myśleć podczas jazdy tym bardziej jeśli sie przekracza prędkość o 150km/h w mieście! mało tego... powinien tym bardziej uważać bo nie jechał sam

pijaków za kierownicą tez bedziesz tłumaczył, że działali bez przmyślenia gdy zabili kogoś na drodze ?
Stare 02-29-2008, 14:54   #21
Piter8666
Sergeant

Domyślnie

krecik jedno pytanie nigdy ale to przenigdy nie zlamales przepisów nie wymusiles pierwszenstwa ,nie zmieniles pasa ruchu bez migacza itp
co do pijaków to uwazam ze powinni im dozywotnio odbierac prawo jazdy... ale to tylko moje skromne zdanie...
pozatym piszesz ze "jak sie ma auto o takiej mocy to już raczej trzeba pewne rzeczy przewidywać" -jakie ma tu znaczenie moc czy klasa ferrari jak by sie rozwalil focusem albo astra clasic to by dopiero bylo ze kretyn
Stare 02-29-2008, 15:05   #22
-Krecik^
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Cytat:
krecik jedno pytanie nigdy ale to przenigdy nie zlamales przepisów nie wymusiles pierwszenstwa ,nie zmieniles pasa ruchu bez migacza itp
co do pijaków to uwazam ze powinni im dozywotnio odbierac prawo jazdy... ale to tylko moje skromne zdanie...
pozatym piszesz ze "jak sie ma auto o takiej mocy to już raczej trzeba pewne rzeczy przewidywać" -jakie ma tu znaczenie moc czy klasa ferrari jak by sie rozwalil focusem albo astra clasic to by dopiero bylo ze kretyn
każdy łamie przepisy... czasem świadomie a czesen nie... zmieniałem też pas ruchu bez migacza ale nigdy nie stwarzałem zagrożenia na drodze..

moc pojazdu nie koniecznie samochodu ma znaczenie jeśli sie nie posiada umiejętności i wyobraźni... zobacz ile wypadków spowodowali gówniarze tuż po egzaminie... wsiadają tacy w BMKe myśla ze sa mistrzami kierownicy i leża na drzewie... Zientarski możliwe że też przecenił swoje możliwości ale pewnie gdy wsiadł w tą furę tak sie podniecił pieknem tego samochodu że odebrało mu rozum ...

pozwolę sobie zacytować osobę której wypowiedź popieram

"Wypadek Macieja Zientarskiego to festiwal niebywałej hipokryzji. Zadawałem sobie dzisiaj pytanie, jak wyglądałyby komentarze i wiadomości w mediach, gdyby za kierownicą nie siedział właśnie Zientarski, ale jakiś anonimowy Jan Pipsztycki. Pewnie byłaby mowa o głupocie, brawurze, potencjalnym, a i faktycznym zabójcy.
Ale ponieważ uczestnikiem zdarzenia był znany dziennikarz, więc mamy tylko pełne troski opowieści o jego stanie zdrowia i apele w Antyradiu o krew.
Owszem, życzę Maciejowi Zientarskiemu powrotu do zdrowia. Po to, żeby mógł stanąć przed sądem i odpowiadać za nieumyślne spowodowanie śmierci oraz sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu drogowym. Mam nadzieję, że dostanie wyrok niezbyt wysoki, ale bez zawieszenia oraz straci na zawsze prawo jazdy.
Ja nie mam oporów. Zientarskiego nie znałem, solidarności zawodowej tu nie czuję żadnej. Może dlatego, że Puławską jeżdżę w tamtym miejscu niemal codziennie i dreszcz mnie przechodzi na myśl, co by było, gdybym się tam znalazł w chwili, gdy młody Zientarski miał omamy, że jest na torze wyścigowym. Mogę zatem napisać wprost: Maciej Zientarski zachował się jak idiota bez kontaktu z rzeczywistością. Za kierownicą sportowego samochodu był potencjalnym mordercą przypadkowych ludzi. Jest człowiekiem niebezpiecznym dla otoczenia. Dla publicznego dobra już nigdy nie powinien usiąść za kierownicą. Nigdy.
W wypadku zginął dziennikarz `Superaka". Miał straszną śmierć, wygląda na to, że się spalił. A ja zadaję sobie pytanie, czy był bez winy. Mowę mu odjęło? Zientarski, cisnąc gaz, sterroryzował go pistoletem? Czy coś zabroniło mu powiedzieć: `Maciek, zwolnij, nie szalej, tu są ludzie dookoła"?
Zientarski podobno lubił ostrą jazdę. Zastanawiam się, jak to możliwe, że dotąd nie stracił prawa jazdy (co być może uratowałoby mu zdrowie, a koledze życie). I mam natychmiastową odpowiedź: takich drogowych kretynów widzę wokół siebie setki. Są bezkarni, ponieważ polska policja skupia się niemal wyłącznie na mierzeniu prędkości (o czym już kiedyś pisałem). Znam w Warszawie kilkanaście miejsc, gdzie w godzinach szczytu bezmyślni kretyni łamią przepisy - nie przekraczając prędkości - po kilkanaście razy w ciągu minuty. Jedno z nich jest tuż obok miejsca, gdzie Zientarski wbił się w słup: niecierpliwi posiadacze dobrych aut notorycznie omijają zakorkowany jedyny pas skrętu z Rzymowskiego w prawo w Puławską w stronę Piaseczna, przejeżdżając przez powierzchnię wyłączoną z ruchu, wprost pod koła samochodów, jadących Puławską. Nigdy nie widziałem tam policji. Podobnie jak w innych niebezpiecznych miejscach.
Zientarski należał do grupy tych, którym się wydaje, że znana gęba upoważnia ich do nieliczenia się z nikim i niczym. Gwiazdorska elitka uwielbia chwalić się tym, ile kto jechał swoim dobrym autem i jak poradził sobie z zatrzymującą go policją. I faktycznie - polscy policjanci mają tendencję do ulegania czarowi znanej gęby. `A, pan Maciek. No, no, jechał pan 167 na godzinę. Niech pan trochę zwolni i szerokiej drogi". Taki mamy etos służby w drogówce. Gliniarz z małego hrabstwa w Stanach zachowałby się dokładnie odwrotnie: gdyby dopadł jakiegoś celebryta, wziąłby sobie za punkt honoru nie odpuszczać. Bo nikt mu nie będzie rozkazywał na jego terenie. Stąd potem na portalach plotkarskich wieści o złapanych na jeździe po pijaku albo łamaniu innych przepisów różnych Bradach Pittach i innych Jackach Nicholsonach.
Na Dzienniku.pl można przeczytać taką informację: współtwórca programu, który prowadził Zientarski, niejaki Maciej Pruszyński, beztrosko oznajmia, że `każdy mężczyzna mając okazję zasiąść za kierownicą ferrari, zechciałby sprawdzić, ile ono pojedzie". Dalej portal pisze, że Pruszyński `nie potępia kierowcy nawet za to, że dziennikarz sprawdzał ile pojedzie na ruchliwej i wyboistej ulicy Puławskiej".
Nie znam pana Pruszyńskiego. Szkoda, bo gdybym go znał, to bym go spytał, czy pamięta pewnego cwanego faceta, któremu kilka lat temu bardzo spieszyło się zimą do pracy. Tak bardzo, że zabił na przystanku autobusowym kilka osób. A może on też sprawdzał, ile pojedzie jego focus? A co by powiedział pan Pruszyński, gdyby ferrari Zientarskiego pociągnęło za sobą inne auto, którym jechałaby np. rodzina z małym dzieckiem? Też byłby taki wyrozumiały?
Nie oglądałem programów Zientarskiego. Podobno propagował bezpieczną jazdę. Okazuje się, że i to była hipokryzja. Z takimi jak on ludźmi jest jak z groźnymi przestępcami, którzy nie popełniają przestępstw, póki siedzą w więzieniu. Drogowy bandyta nie jest zagrożeniem, jeśli nie może wsiąść za kierownicę. Życzę młodemu Zientarskiemu, żeby wykurował się całkowicie. I żeby już nigdy, przenigdy nie usiadł za kółkiem. Dla dobra własnego i przypadkowych ludzi dookoła. "
Stare 02-29-2008, 15:07   #23
-pavel+
General

Domyślnie

Krecikowi moze chodzilo o to, ze trudniej zapanowac nad autem o takiej mocy

Stare 02-29-2008, 15:12   #24
Piter8666
Sergeant

Domyślnie

no ja jej nie popieram ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat

a co do umiejetnosci i wyobrazni sie zgodze!
tyle ze wydaje mi sie ze Zientarski przy 100 000 km robionych rocznie mial zajebiscie duże doswiadczenie, czy zabraklo mu wyobrazni może ... nie mnie to oceniac w kazdym razie trzymam za faceta kciuki zeby szybko wracal do zdrowia
Stare 02-29-2008, 15:23   #25
-pavel+
General

Domyślnie

Kulig tez mial doswiadczenie

Stare 02-29-2008, 16:03   #26
[ANONIM]
Moderator
General

Miasto: Babin/Lublin
Wyślij wiadomość przez AIM do [ANONIM]
Domyślnie

Nie wiem skad to Krecik wziales, ale zgadzam sie z tym.
Ile by nie zrobil km rocznie, to nie daje mu prawa na lamanie przepisow. Zycze mu powrotu do zdrowia, ale mam nadzieje ze juz nie siadzie za kolkiem.
Stare 02-29-2008, 16:10   #27
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Cytat:
Napisał [ANONIM] Zobacz Wiadomość
Nie wiem skad to Krecik wziales, ale zgadzam sie z tym.
Ile by nie zrobil km rocznie, to nie daje mu prawa na lamanie przepisow. Zycze mu powrotu do zdrowia, ale mam nadzieje ze juz nie siadzie za kolkiem.
Stad:
Cytat:
Napisał xenofob Zobacz Wiadomość
A w mediach zero pytań o alkohol...

http://lukaszwarzecha.salon24.pl/63428,index.html
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-29-2008, 17:49   #28
polsilver
Captain

Miasto: 100lyca
Wyślij wiadomość przez AIM do polsilver Wyślij wiadomość przez MSN do polsilver
Domyślnie

RAK WYOBRAŹNI ..... wyleczyłem się z tego jak zobaczyłem na drodze płuca wyrwane siła uderzenia.
Przy 200 km/h nie ma strefy zgniotu, działających pasów i kurtyn, nie ma reakcji w ciągu sekundy przejeżdzasz ponad 55 metrów ! Co możesz zrobić, jak zareagować i czy wogóle jest czas na reakcje ...
Stare 02-29-2008, 18:03   #29
Zwirek
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do Zwirek
Domyślnie

jezdzilem tamtedy wielokrotnie i 200kmh to tylko i wylacznie glupota, nie wspominajac o tym, ze ten samochod ma na max utwardzone zawieszenie i jest cholernie niski co jeszcze bardziej spisuje go na straty w tamtym miejscu... Nie mam zamiaru wspolczuc idiocie, nie bede tez mowil ze ma za swoje. Caly czas pamietam jak mowil po wypadku Kubicy ze w koncu cos sie dzialo, ze wyscig byl pelen emocji bo byla masa wypadkow, ze ludzie chca chleba i igrzysk a nie wyprzedzania w pit'ach! Ma teraz swoje igrzyska...
- [PSF]

Ostatnio edytowany przez Zwirek : 02-29-2008 o 20:45
Zwirek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-29-2008, 20:08   #30
xenofob
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Pamietam te jego denne teksty.
Zarysowałeś doskonały kontekst do ostatnich wydarzeń i jednocześnie puentę dla wyczynów tego 'mistrza kierownicy"...
xenofob jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-29-2008, 22:38   #31
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Cytat:
argumenty typu przekroczyl predkosc o 150km/h nijak sie maja do polskiej zeczywistosci 60% kierowcow przekracza predkosc na autostardach i drogach szybkiego ruchu.
Jedzmy gówno, miliony much nie moga sie mylic. Widzisz takze roznice miedzy droga szybkiego ruchu i centrum miasta ?

Dla mnie to totalny brak wyobrazni. Jeszcze rozumialbym jakiegos dresa. Szpan, kretynizm itp rzeczy. Ale tutaj jechał człowiek, ktory przestrzega przed tym w kazdym swoim programie tv. Sam jest sobie winien. Jeszcze powinien odsiedziec swoje jak wyjdzie ze szpitala.

Wspołczuje mu, ale jest to raczej wspołczujcie za to co teraz bedzie przechodził. Za sam wypadek bym mu jaja urwał.

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-01-2008, 07:30   #32
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Może zabrzmi to okrutnie ale tym wypadkiem zrobili więcej niż jakikolwiek program "bezpieczna jazda" itp. Może ludzie jak zobaczą co się stało troche pójdą po rozum do głowy...
pitraq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-01-2008, 07:48   #33
Zwirek
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do Zwirek
Domyślnie

Cytat:
Napisał pitraq Zobacz Wiadomość
Może zabrzmi to okrutnie ale tym wypadkiem zrobili więcej niż jakikolwiek program "bezpieczna jazda" itp. Może ludzie jak zobaczą co się stało troche pójdą po rozum do głowy...

wydaje Ci sie...
- [PSF]
Zwirek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-01-2008, 08:55   #34
CAM-VID
General

Wyślij wiadomość przez AIM do CAM-VID
Domyślnie

Zaraz znajdą się debile,którzy będą chcieli sprawdzić jakąś "tuningowaną" Vectrą z 1995 czy przy 130 też tak wyrzuca na tej muldzie
Stare 03-01-2008, 10:51   #35
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Swoją drogą- skoro było tyle wypadków to nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego muldy nie usunięto
pitraq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-01-2008, 10:55   #36
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
Swoją drogą- skoro było tyle wypadków to nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego muldy nie usunięto
tlumaczyli sie ze trzeba cala droge wyremontowac a w tym roku sie nie dalo bo byl jakis remont w poblizu
Stare 03-01-2008, 16:27   #37
Czullo
Guest

Domyślnie

Smierc frajerom juz w zeszlym roku pokazal jaki jest trendy jak mial wypadek na motocyklu, a tym wszystkim ktorzy wielbia króla maciusia zycze aby zamiast slupa w tym miejscu byla jego zona z dzieckiem w wozku. Paraliz bedzie dla nim najlepszym wymiarem kary, bedzie mogl prowadzic program ze stuningowanymi wozkami inwalidzkimi.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-01-2008, 19:15   #38
^HiS^
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czullo Zobacz Wiadomość
Paraliz bedzie dla nim najlepszym wymiarem kary,
ja już bym wolał umrzeć niż żyć sparaliżowany
Stare 03-01-2008, 20:28   #39
-Krecik^
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Cytat:
ja już bym wolał umrzeć niż żyć sparaliżowany
so do I
Stare 03-01-2008, 22:05   #40
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

Cytat:
a co do umiejetnosci i wyobrazni sie zgodze!
tyle ze wydaje mi sie ze Zientarski przy 100 000 km robionych rocznie mial zajebiscie duże doswiadczenie.
gdyby mial zajebiscie duze doswiadczenie nie lezal by w szpitalu i nie walczyl o zycie.

mam nadzieje, ze odpowie za swoje wybryki tak jak kazdy przecietny kierowca, ktory spowoduje tak powazny wypadek, jedyne czego mu zycze, to zeby szybko wrocil do zdrowia.

Cytat:
wystarczy, ze stoja znaki, ktore informuja o nierownosciach, jest ograniczenie do 50km/h.

w SE juz ponosc sie rozpisywali, ze to wszystko wina nierownej drogi...

...please.

Ostatnio edytowany przez klopsik_PL : 03-01-2008 o 22:08
klopsik_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-15-2008, 09:22   #41
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

Cytat:
Wiadomo już także, skąd Zientarski miał auto. Zostało zostawione mu na przechowanie przez znajomego, który kilka dni wcześniej kupił go za ponad 300 tys. zł. Samochód podobno nie był jeszcze nawet ubezpieczony. (PAP)
hahhaha
Stare 03-15-2008, 16:21   #42
Dragon^
General

Miasto: Gdynia
Domyślnie

300 tys zł? Jakaś okazja się trafiła
Stare 03-17-2008, 05:43   #43
gajethano
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do gajethano
Domyślnie

Cytat:
Napisał -Krecik^ Zobacz Wiadomość

pozwolę sobie zacytować osobę której wypowiedź popieram

"Wypadek Macieja Zientarskiego to festiwal niebywałej hipokryzji. Zadawałem sobie dzisiaj pytanie, jak wyglądałyby komentarze i wiadomości w mediach, gdyby za kierownicą nie siedział właśnie Zientarski, ale jakiś anonimowy Jan Pipsztycki. Pewnie byłaby mowa o głupocie, brawurze, potencjalnym, a i faktycznym zabójcy.
Ale ponieważ uczestnikiem zdarzenia był znany dziennikarz, więc mamy tylko pełne troski opowieści o jego stanie zdrowia i apele w Antyradiu o krew.
Owszem, życzę Maciejowi Zientarskiemu powrotu do zdrowia. Po to, żeby mógł stanąć przed sądem i odpowiadać za nieumyślne spowodowanie śmierci oraz sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu drogowym. Mam nadzieję, że dostanie wyrok niezbyt wysoki, ale bez zawieszenia oraz straci na zawsze prawo jazdy.
Ja nie mam oporów. Zientarskiego nie znałem, solidarności zawodowej tu nie czuję żadnej. Może dlatego, że Puławską jeżdżę w tamtym miejscu niemal codziennie i dreszcz mnie przechodzi na myśl, co by było, gdybym się tam znalazł w chwili, gdy młody Zientarski miał omamy, że jest na torze wyścigowym. Mogę zatem napisać wprost: Maciej Zientarski zachował się jak idiota bez kontaktu z rzeczywistością. Za kierownicą sportowego samochodu był potencjalnym mordercą przypadkowych ludzi. Jest człowiekiem niebezpiecznym dla otoczenia. Dla publicznego dobra już nigdy nie powinien usiąść za kierownicą. Nigdy.
W wypadku zginął dziennikarz `Superaka". Miał straszną śmierć, wygląda na to, że się spalił. A ja zadaję sobie pytanie, czy był bez winy. Mowę mu odjęło? Zientarski, cisnąc gaz, sterroryzował go pistoletem? Czy coś zabroniło mu powiedzieć: `Maciek, zwolnij, nie szalej, tu są ludzie dookoła"?
Zientarski podobno lubił ostrą jazdę. Zastanawiam się, jak to możliwe, że dotąd nie stracił prawa jazdy (co być może uratowałoby mu zdrowie, a koledze życie). I mam natychmiastową odpowiedź: takich drogowych kretynów widzę wokół siebie setki. Są bezkarni, ponieważ polska policja skupia się niemal wyłącznie na mierzeniu prędkości (o czym już kiedyś pisałem). Znam w Warszawie kilkanaście miejsc, gdzie w godzinach szczytu bezmyślni kretyni łamią przepisy - nie przekraczając prędkości - po kilkanaście razy w ciągu minuty. Jedno z nich jest tuż obok miejsca, gdzie Zientarski wbił się w słup: niecierpliwi posiadacze dobrych aut notorycznie omijają zakorkowany jedyny pas skrętu z Rzymowskiego w prawo w Puławską w stronę Piaseczna, przejeżdżając przez powierzchnię wyłączoną z ruchu, wprost pod koła samochodów, jadących Puławską. Nigdy nie widziałem tam policji. Podobnie jak w innych niebezpiecznych miejscach.
Zientarski należał do grupy tych, którym się wydaje, że znana gęba upoważnia ich do nieliczenia się z nikim i niczym. Gwiazdorska elitka uwielbia chwalić się tym, ile kto jechał swoim dobrym autem i jak poradził sobie z zatrzymującą go policją. I faktycznie - polscy policjanci mają tendencję do ulegania czarowi znanej gęby. `A, pan Maciek. No, no, jechał pan 167 na godzinę. Niech pan trochę zwolni i szerokiej drogi". Taki mamy etos służby w drogówce. Gliniarz z małego hrabstwa w Stanach zachowałby się dokładnie odwrotnie: gdyby dopadł jakiegoś celebryta, wziąłby sobie za punkt honoru nie odpuszczać. Bo nikt mu nie będzie rozkazywał na jego terenie. Stąd potem na portalach plotkarskich wieści o złapanych na jeździe po pijaku albo łamaniu innych przepisów różnych Bradach Pittach i innych Jackach Nicholsonach.
Na Dzienniku.pl można przeczytać taką informację: współtwórca programu, który prowadził Zientarski, niejaki Maciej Pruszyński, beztrosko oznajmia, że `każdy mężczyzna mając okazję zasiąść za kierownicą ferrari, zechciałby sprawdzić, ile ono pojedzie". Dalej portal pisze, że Pruszyński `nie potępia kierowcy nawet za to, że dziennikarz sprawdzał ile pojedzie na ruchliwej i wyboistej ulicy Puławskiej".
Nie znam pana Pruszyńskiego. Szkoda, bo gdybym go znał, to bym go spytał, czy pamięta pewnego cwanego faceta, któremu kilka lat temu bardzo spieszyło się zimą do pracy. Tak bardzo, że zabił na przystanku autobusowym kilka osób. A może on też sprawdzał, ile pojedzie jego focus? A co by powiedział pan Pruszyński, gdyby ferrari Zientarskiego pociągnęło za sobą inne auto, którym jechałaby np. rodzina z małym dzieckiem? Też byłby taki wyrozumiały?
Nie oglądałem programów Zientarskiego. Podobno propagował bezpieczną jazdę. Okazuje się, że i to była hipokryzja. Z takimi jak on ludźmi jest jak z groźnymi przestępcami, którzy nie popełniają przestępstw, póki siedzą w więzieniu. Drogowy bandyta nie jest zagrożeniem, jeśli nie może wsiąść za kierownicę. Życzę młodemu Zientarskiemu, żeby wykurował się całkowicie. I żeby już nigdy, przenigdy nie usiadł za kółkiem. Dla dobra własnego i przypadkowych ludzi dookoła. "

x1000000000000

nic dodac nic ujac.
NIE dla piratów drogowych i ludzi bez wyobrazni na drodze.
Stare 03-17-2008, 07:52   #44
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

koles porusza tez ciekawa kwestie ... mozesz jechac z dopuszczalna predkoscia a i tak jestes zagrozeniem ! bo kurna nie zawsze ilosc kmh powoduje zagrozenie dla innych.
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-17-2008, 15:50   #45
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał gajethano Zobacz Wiadomość
x1000000000000

nic dodac nic ujac.
NIE dla piratów drogowych i ludzi bez wyobrazni na drodze.
Polak mądry po szkodzie.
Stare 03-17-2008, 17:57   #46
Bzyku
First Lieutenant

Miasto: Tychy
Wyślij wiadomość przez AIM do Bzyku Wyślij wiadomość przez MSN do Bzyku
Domyślnie

Cytat:
Napisał -tM][H!pek Zobacz Wiadomość
Polak mądry po szkodzie.
Co prawda to prawda ja jestem tym dobrym przykładem

Bzyku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-18-2008, 05:27   #47
gajethano
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do gajethano
Domyślnie

Cytat:
Napisał -tM][H!pek Zobacz Wiadomość
Polak mądry po szkodzie.
a chocby nawet. To tez ma swoje pozytywy
Stare 03-31-2008, 15:57   #48
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

http://moto.wp.pl/kat,55194,wid,9807...1206978421.595

Piekna fote dobrali.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania