Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum klanów

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Stare 12-13-2002, 19:49   #1
Guest

Domyślnie Oszczerstwo pod adresem mojej osoby

W związku iz doszło do tego że jedna z wydawać by się mogło poważnych osób oskarżyła mnie o oszukiwanie oświadczam.
Jestem osoba pełnoletnią mam 28lat i nie przystoi mi oszukiwać w czasie gry.
a) Granie nie przynosi mi dochodu wręcz przeciwnie.
b) Gra daje mi relaks.
c) Robienie "kariery w gzre " jest z mego punktu widzenia chore .
Absolutnie nie mam żadnego interesu by posówać się do oszustw w czasie gry .

Odnośnei cheatów i exploitów.
a) Sam znalazłem jeden exploit w wersji 1.3.0 (już nie istnieje w 1.4.0) mianowicie okno pipeline
b) Czytałem na stronei inkuba o pełzaniu z szybkościa biegania. Czyli wiem że istnieje ale nei mam pojęcia jak to się robi
c) czytałem o osobach co zabijają 1 sztrałem na Mpass w 3s po starcie mapy.
O innych rzeczach nei mam pojecia i pewnie większość z was też nie .
Więc do kurwy nędzy nie pomawiajcie panowie się nawzajem i w tym mnie gdy komuś idzie gorzej a komus lepiej.

Przepis na sukces
a) dobre łącze ping 20-50ms
b) czysta myszka
c) troche inteligencji i taktyki
d) troche sprytu
e) umiejętność sprawdzenia w konsoli warunków gry (statnet i ping to co innego od pingu w menu i jeszce co innego od rzeczywistego icmp ping)

Uwagi
Ta gra ma najbardziej skopany kod sieciowy z gier jakie miałem okazje poznac do tej pory i nei opeiram tego na abzie tweirdzenia inncyh lecz testówa są takie

Kod:
Report for 156.17.62.81 [dod.awf.wroc.pl]

Analysis: IP packets are stopping in network  "POLIP WROCPOLIP"  between hops 8 and 9 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| Hop | %Loss | IP Address     | Node Name                        | Location        | Tzone  | ms | Graph      | Network                              |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| 0   |       | 172.17.6.25    | arturxp-toilet                   | ...             |        |    |            | (private use)                        |
| 1   |       | 172.17.0.1     | -                                | ...             |        | 6  | x          | (private use)                        |
| 2   |       | 213.192.81.85  | chopin-wejh-rtr.ewz.gda.pl       | ?Gdansk, Poland | +01:00 | 8  | x-         | MAN Network in Gdansk region, Poland |
| 3   |       | 153.19.102.41  | -                                | ?(Poland)       | +01:00 | 11 |  x-------- | POLIP PL-GDANSK                      |
| 4   |       | 153.19.252.10  | ci2-task-gw.task.gda.pl          | ?(Poland)       | +01:00 | 9  | x-         | POLIP PL-GDANSK                      |
| 5   |       | 153.19.102.93  | wroclaw-rtr.task.gda.pl          | Wroclaw, Poland | +01:00 | 15 |  x-        | POLIP PL-GDANSK                      |
| 6   |       | 156.17.255.130 | g12centrum-witawask.wask.wroc.pl | ?(Poland)       | +01:00 | 16 |  x-        | POLIP WROCPOLIP                      |
| 7   |       | 156.17.254.219 | wschod-a254.wask.wroc.pl         | ?(Poland)       | +01:00 | 19 |  x-        | POLIP WROCPOLIP                      |
| 8   |       | 156.17.63.253  | sw-stad.awf.wroc.pl              | ?(Poland)       | +01:00 | 19 |  x-        | POLIP WROCPOLIP                      |
| 9   |       | 156.17.62.81   | dod.awf.wroc.pl                  |                 |        |    |            | POLIP WROCPOLIP                      |
Roundtrip time to 156.17.63.253, average = 19ms, min = 19ms, max = 23ms -- 2002-12-13 21:36:38
Cytat:
Widać wyrażnie ICMP PING 20ms do serwera majestic
%Loss = 0 to abrdzo ważne
Po wejściu do gry w menu widnieje PING 80ms
a co gorsza gdy właczam stat net
widze
PING 180ms

Cytat:
Wnioski

Ping w menu to jakaś skopana z lekka wersja ICMP PING
Ping pod stat net to czas reakcji oprogramowania na serwerze, niejako reakcji engine
Czli wniosek jest taki mniej wiecej
Engine ma tak słabo napisany kod że dokłada się do lagu i zabiera cenny czas. Ma wręcz opuzniony czas reakcji i nie pomaga nawet Athlon1600XP na serwerze i Athlon 2100Xp u mnie w domu.
Pozatym ktoś kto ma Packet Loss 10-30 pakietów/s niech od razu wyłączy gre bo jego zmagania nie mają sensu (gra wysyła około 30p/s-50p/s z tego co pamiętam wogóle)
Pozatym w gzre sa bugi.
2 razy zdażyło mi się że wybuchł granat 1m odemnie i nic mi nie było.
Nie będe tu pisał kto i kiedy (nei chce wprowadzać chorej atmosfery i nei miłej pomiedzy 4 klany polskie) ale oświadczam że każdy kto mie o to posądzi nie będzie mógł liczyc na cokolwiek z mojej strony i wogóle nie będe z nim rozmawiał.

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 12-13-2002, 20:29   #2
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

A kto twierdzi, ze Szwagier cheatuje? To chyba jakas lama, zeby nie powiedziec dosadniej

Recze wlasnym honorem za jego uczciwosc
Stare 12-14-2002, 00:52   #3
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

Heh najgorsze co może się przydarzyć to nieuzasadione podejrzenie o cheaterstwo . Jak ktoś taki może udowodnić swoją niewinność ? - Nie mam pojęcia

To , że ktos jest lepszy od drugiego nie oznacza , że oszukuje :wink:
Pozostaje jeszcze zaufanie , a ja osobiscie nie wierzę aby Szwagier oszukiwał .
[PL]_Przemooo jest offline  
Stare 12-14-2002, 02:16   #4
wcisek
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do wcisek
Domyślnie

O OSZUKIWANIE OSKARZYŁEM SZWAGRA JA WCISEK.MOWIE TO ABY NIE WYJŚĆ NA KOGOŚ KTO RZUCA OSKARZENIA ,A POTEM SIE CHOWA . NIE ZALEŻY MI TEŻ NA JAKIEJŚ GŁUPIEJ PYSKÓWCE.SZWAGIER TO C0 POWIEDZIAŁEM DO CIEBIE (I UWAŻAM ŻE TYLKO DO CIEBIE)POWIEDZIALEM PO DŁUŻSZYCH OBSERWACJACH, NIE BYŁO TO NIEPRZEMYŚLANE RZUCENIE HASŁA. WIEM ŻE TRUDNO CIE PROSIĆ O TO ABYŚ UDOWADNIAŁ SWOJĄ NIEWINNOŚĆ , ALE MOŻE UDOWODNIJ TO GRAJĄC W TYM STYLU NA JAKIMŚ OFICJALNYM SERWERZE.SZCZERZE MÓWIĄC BYLOBY MI BARDZO GŁUPIO ( I MIŁO ZARAZEM -MIAŁBYM DO KOGO RÓWNAĆ ) JEŻELI MOJA HIPOTEZA OKAZAŁA BY SIE BŁEDNA. AHA I JESZCZE JEDNO MOŻE JEDNAK BYŁO WARTO ZAPYTAĆ DLACZEGO TAK UWAŻAM , PING NIE TŁUMACZY WSZYSTKIEGO ,A OSZUKIWAC MOZNA NIE TYLKO ZA POMOCĄ CHEATÓW. WCISEK
Stare 12-14-2002, 02:29   #5
m_arko
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez ICQ do m_arko Wyślij wiadomość przez MSN do m_arko
Domyślnie

w tym sie mylisz wcisek...ping jest jedna z wazniejszych cech tej gry...im nizszy tym jest latwiej tez czasami sie zastanawialem nad akcjami szwagra z sawem jak kosil mnie pomimo ze tez mialem sawa i dobrze sie bronilem....ale wszystko sie wyjasnilo jak pewnego razu na majestic zdazyl sie cud i moj ping ze 100 nie wychodzil.....wtedy bez problemu radzilem sobie nawet z przeciwnikami z ktorymi calo wychodzilem 1/10 razy ...z badan naukowych wyszlo ze czas reakcji czlowieka to okolo 0,14 sekundy czyli jesli sie nie myle to 140 przeliczajac na ping....a jezeli obraz przekazuje ci dane z lekkim opoznieniem w stosunku do przeciwnika to najczsciej w momenice kiedy go zobaczysz to on juz wystrzeli kilka nabojow.........
now: [Majestic]
m_arko jest offline  
Stare 12-14-2002, 03:26   #6
wcisek
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do wcisek
Domyślnie

CZYLI SZWAGIER MAJACY PING 20 + 140 = 180
MOJ 140 + 140 = 280
280 - 180 = 100
1.ZDĄŻYL WSTAC OBRÓCIĆ SIE O 180 STOPNI I MNIE ZABIC (MOUNTAIN PASS NA WZGÓRZU)
2.STRZELAM W ZAMKNIETE DRZWI (WIEM ZE WYJDZIE Z NICH SZWAGIER Z SAWEM (A PROPOS TAKTYKI SZWAGIER) ) DRZWI SIE OTWIERAJA W DRZWIACH STAJE SZWAGIER ZA NIM KOSIARZ UMYSŁÓW , KOSIARZ GINIE , SZWAGIER ZABIJA MNIE . ROZUMIEM ,ŻE KOSIARZ MIAL GORSZEGO PINGA
W OBU PRZYPADKACH MIALEM SAWA
JESZCZE RAZ POWTARZAM NIE CHCE PYSKOWKI (TO SZWAGIER TO UPUBLICZNIŁ), JEŻELI SZWAGIER RZECZYWISCIE NIE "OSZUKUJE" ŁATWO UDOWODNI TO NA OFICJALNYM SERWERZE . SAM WYMIENIŁ JESZCE INNE SKLADNIKI SUKCESU W AA. JEŻELI PRZEKONAM SIE ,ŻE TO ON MIAL RACJE PUBLICZNIE GO PRZEPROSZĘ (NA TYM FORUM). WCISEK
Stare 12-14-2002, 06:49   #7
Kicarz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Kicarz
Domyślnie

Mnie tylko jedno dziwi Szwagier skoro tak wymiatasz to czemu masz tak odległe miejsce w csport
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 06:53   #8
Kicarz
General

Domyślnie

[PL] Przemooo napisał :
Heh najgorsze co może się przydarzyć to nieuzasadione podejrzenie o cheaterstwo . Jak ktoś taki może udowodnić swoją niewinność ? - Nie mam pojęcia

Nieuzasadnione przezież Wcisek wyżujił mu swoje zarzuty
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 08:58   #9
GRAFI
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do GRAFI
Domyślnie

i w koncu zaczelo sie!
oskarzenia, pomowienia, udowadnianie niewinnosci.
ale i tak kawal czasu byl spokoj.
podzielilismy sie na tych co stoja za Wciskiem i tych za szwagrem
i cien padl na forum AA.
co z tego wyniknie?
GRAFI jest offline  
Stare 12-14-2002, 09:03   #10
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Nic nie wyniknie. Ponieważ nie ma jak udowodnić słuszności racji żadnej ze stron, wałkowanie tego tematu jest bez sensu... A adwersarze mogą sprawę załatwić między sobą, na dowolnej mapie...
Inkub
Inkub jest offline  
Stare 12-14-2002, 09:10   #11
KaT
General

Domyślnie

Wcisek, nie wiesz widocznie nawet co to cheat i na jakiej zasadzie dziala. Akcji typu strzelam non stop w drzwi z SAW, a tu ktos wychodzi i mnie kosi z m16 mam mnostwo, zwlaszcza na HL gdzie ping wysoki. Oskarzasz Szwagra calkowiicie bezpodstawnie, a pobudki jak mi sie wydaje nie sa zbyt wysokie.

Twierdzisz ze Szwagier uzywa god mode czy co? Aimbota? Gralismy razem juz sporo czasu, tak ze nauczylem sie walczcyc z nim SAW vs SAW. Prosze nie oskarzajmy nikogo o oszustwo z powodu tego, iz jest od nas lepszy, czy tez lepiej mu w danym dniu idzie.

Jestem w 100% przekonany o uczciwsci Szwagra, wiem jak dzialaja takie cheaty i napewno zorientowalbym sie gdyby ich uzywal ( a gram z nim duzo ).
Stare 12-14-2002, 09:25   #12
[GROM] com.bat
General

Wyślij wiadomość przez MSN do [GROM] com.bat
Domyślnie

No wiec pewnego razu gramy sobie na serwie Maj i gra sie fajnie ok3-4 gromowladnych i tyle samo ludu z maj. Jest ok raz wygrywamy raz przegrywamy, popewnym czasie szala zwyciestw przechyla sie na naszą kożysc. i Wtedy nagle szwagier staje sie o 300% lepszym zawodnikiem. Gdy udaje sie go jednak zabic(szwagier wychodzi z sera- raczej ze zloscią, i wtedy nagle wszystko wraca do normy tzn nasz dziwne lagi) majestic z pingiem mniejszym od 100 mowi:,,Ja mam lagi, ide'' w sumie to przecierz nic dziwnego ale szwagier z tym samym pingiem niemial i zamatal az milo.
Szwagier twierdzi ze ma niezle lacze i z tad takie dobre pingi , /(mam takie samo laczze ale niemam pingu 50 na maj) jednakze to samo dobre lacze na serwerach oficjalnych ma pingi uniemozliwiajace gre. Cos tu sie nieklei, Wcale niesądze ze szwagier gra na cheatach jednak jakimś dziwnym sposobem moze on regulować swoją formę ze skrajnych wartosci. Jedyne co moge powiedziec poniewaz niechce tu wojny zaczynać , a wiadomo ze udowodnic to bedzie raczej niemozliwe. To ZAPRASZAMY NA SCI I HOMELANY SZWAGIER
Stare 12-14-2002, 09:32   #13
KaT
General

Domyślnie

Nie pieprz glupot com.bat jakosc lacza nie zalezy od przepustowosci. Pogodzcie sie z faktem, ze Polsce Szwagier wymiata z SAW'em i tyle.
Ja tu widze tylko zawisc i szczeniackie zacietrzewienie z faktu, iz jest ktos od nas lepszy...
Stare 12-14-2002, 09:35   #14
[GROM] com.bat
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
Nie pieprz glupot com.bat jakosc lacza nie zalezy od przepustowosci. Pogodzcie sie z faktem, ze Polsce Szwagier wymiata z SAW'em i tyle.
Ja tu widze tylko zawisc i szczeniackie zacietrzewienie z faktu, iz jest ktos od nas lepszy...
To szwagier tlumaczyl swoją dobra gre swoim laczem, i szwagier zamiata sawem ale TYLKO w polsce i TYLKO czasami!
Stare 12-14-2002, 09:35   #15
Kicarz
General

Domyślnie

Ja mam net z UPC 512 kb/s , ping na Majestic około 70 a mimo to żeby kogoś zabić musze cały magazynek wy"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ic
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 09:39   #16
KaT
General

Domyślnie

Tez mam tak czesto Kicek(lacze mamy to samo,) tak samo mam zreszta na HL.Podkreslam, mozesz miec nawet 10mbit a ping gorszy niz na dobrym 128 kbit. Szwagier nie gra na HL bo ma lagi i zapewne podobnie jak ja nie lubi ginac od tk i uzerac sie z idiotami. Oczy ped za honorem nie zaslepil wszystkich....
Stare 12-14-2002, 09:46   #17
[GROM] com.bat
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
Tez mam tak czesto Kicek(lacze mamy to samo,) tak samo mam zreszta na HL.Podkreslam, mozesz miec nawet 10mbit a ping gorszy niz na dobrym 128 kbit. Szwagier nie gra na HL bo ma lagi i zapewne podobnie jak ja nie lubi ginac od tk i uzerac sie z idiotami. Oczy ped za honorem nie zaslepil wszystkich....
Mylisz sie, ja takim samym (choc moze nie tak cudownym ) laczem gram z na SCI z pingami ok 200-300 i wiesz co wcale niema lagow!, gra sie bardzo przyjemnie i wszycy maja rowne szanse.
Stare 12-14-2002, 09:48   #18
Kicarz
General

Domyślnie

KAT co ty za głupoty opowiadasz JEŻELI SZWAGIER MA NA MAJESTICU PING OKOŁO 40 TO JAIKM CUDEM MOŻE ON MIEC WYSOKIE PINGI I LAGI NA HOMELANCH I SCI
MAM "CHYBA PODOBNE" ZŁACZE DO SZWAGRA I JAKOS PINGI NA HOLELANACH MI NIE PRZESZKADZAJĄ
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 09:52   #19
KaT
General

Domyślnie

Ja wiem co mowie stary, w koncu jestem na specjalizacji sieci komputerowe

Szwagier ma niski ping do Majestica, gdyz server stoi na laczu NASK'u a jego lacze ma z nia dobre polaczenie.
Zapewnieam Cie, iz dobre lacze 128 kbit bedzie mialo np ping 40 a tepsowe 10mbit da ci np 130.

Ping w obrebie Polski nijak sie ma do pingu zagranica.
Stare 12-14-2002, 09:55   #20
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
com.bat]
Cytat:
Napisał KaT
Mylisz sie, ja takim samym (choc moze nie tak cudownym ) laczem gram z na SCI z pingami ok 200-300 i wiesz co wcale niema lagow!, gra sie bardzo przyjemnie i wszycy maja rowne szanse.
Twoje gdybanie nie ma tu nic do rzeczy. Ja wiem co mowie bo sie na tym znam. A ja mam lacze 512 kbit i mam lagi na HL( ping 200-300 to wlasnie lag choc czasem tego nie widac). Przy takim poingu opzonienia w strzelaniu z SAWA sa ogrome i bardzo czesto zdarza mi sie , iz np wale w zamkniete drzwi ktos wychodz i mnie zabija.
Stare 12-14-2002, 09:57   #21
Kicarz
General

Domyślnie

To ja ci dam przykład :
Gram często z Wciskiem na homelanch i sci on tam ma ping około 400-600 i zabija aż miło popatrzeć to jakim cudem z pingiem na Majestic (oczywiście Wciska) rzędu 150 ma problemy z zabijaniem
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 09:59   #22
KaT
General

Domyślnie

Proponuje tak, kto ma zastrzezenia do uczciwosci Szwagra niech to otwarcie tutaj napisze, bez zadnego owijania w bawelne.
Wtedy bedziemy mogli podystkutowac i odpierac uczciwe zarzuty.
Odosze wrazenia, iz jest to zwykla nagonka, ktora z formy zwyklej plotki podsycana frustracja tych i owych zaczyna zataczac coraz szersze kregi.

Kto ma cos do zarzucenia, niech o tym pisze otwarcie.
Stare 12-14-2002, 10:02   #23
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
_Kicek]To ja ci dam przykład :
Gram często z Wciskiem na homelanch i sci on tam ma ping około 400-600 i zabija aż miło popatrzeć to jakim cudem z pingiem na Majestic (oczywiście Wciska) rzędu 150 ma problemy z zabijaniem
To zalezy od roznych czynnikow, a ping jaki wyswietla ci stat net i menu nie jest prawdziwy. Ja tez czasem majac ping 300 zabijam lepiej i celniej niz na pingu 70 jaki mam na majesticu. Pamietaj, ze to zalezy takze od pingu osoby ktora zabijasz. Ty mozesz miec super lacze i zero lagow, ale jesli druga osoba laguje to napewno bedziesz mial problemy z trafieniem jej.

Co mu zarzucacie konkretnie, aimbota, godmode czy co?
Stare 12-14-2002, 10:07   #24
[GROM] com.bat
General

Domyślnie

Ja sie na tym nieznam i niemam zamiaru znac. Jednak wg mnie cos dziwnego sie dzieje i to bardzo wybiurczo na serwie majestic. Gdy niema zadnego z was na serwie gra sie calkiem fajnie. ponownie: Zapraszamy na SCI i HL Szwagier , i po co te glodne texty ze szwagier zamiata z sawem.. bosz to pograj troche z wciskiem lub johnym i zobaczysz kto zamiata z sawem!
Stare 12-14-2002, 10:08   #25
Kicarz
General

Domyślnie

SAM WIESZ ZE NIE DA RADY TEGO UDOWODNIĆ JAK NAPISAŁ INKUB
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 10:11   #26
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
com.bat]Ja sie na tym nieznam i niemam zamiaru znac. Jednak wg mnie cos dziwnego sie dzieje i to bardzo wybiurczo na serwie majestic. Gdy niema zadnego z was na serwie gra sie calkiem fajnie. ponownie: Zapraszamy na SCI i HL Szwagier , i po co te glodne texty ze szwagier zamiata z sawem.. bosz to pograj troche z wciskiem lub johnym i zobaczysz kto zamiata z sawem!
LOL ok caly Majestic cheatuje...A server to juz wogole na nasza korzysc specjalnie zrobiony. Dobrze mowiesz, nie znasz sie. W takim razie nie wypowiadaj sie na tematy, na ktorych sie nie znasz.
Moja opinia o wymiataniu Szwagra z SAW'em nie jest chyba odosobniona.
Jest on jedyna osoba, z ktora moje potyczki SAW vs SAW sa na jego korzysc. I nie ma w Polsce lepszego gracza z SAW'em niz on i basta.
Jak kosi po 3-4 osoby w rundzie podczas klanowek na TWL to nikt mu nigdy nie zarzucil nieuczciwosci. Wiem, ze trudno sie pogodzci z faktem, iz ktos jest od nas lepszy w czyms. To przychodzi z wiekiem niestety...
Stare 12-14-2002, 10:12   #27
Kicarz
General

Domyślnie

"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" ! czy widzisz tam jakiś post że cały MAJESTIC CHEATUJE
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 10:13   #28
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
com.bat]. Jednak wg mnie cos dziwnego sie dzieje i to bardzo wybiurczo na serwie majestic. Gdy niema zadnego z was na serwie gra sie calkiem fajnie.
tutaj....zasugerowales to dosc wprost
Stare 12-14-2002, 10:15   #29
Kicarz
General

Domyślnie

Z tego co ja wiem to sprawa dotyczy tylko Szwagra i nikogo więcej z Majesticu
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 10:20   #30
KaT
General

Domyślnie

Tak sie zastanawiem, jak Szwagier nie byl w Majesticu i podobnie wymiatal z SAW'em na MM to jakos nikt mu nie zarzucal, ze cheatuje...
Stare 12-14-2002, 10:22   #31
Kicarz
General

Domyślnie

Pamietaj że Szwagier jak i INNI nie stali się Gwiazadmi odrazu
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 10:23   #32
Kicarz
General

Domyślnie

KAT a jak ty oceniasaz gre Szwagra
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 10:30   #33
KaT
General

Domyślnie

Jak juz pisalem wczesniej, gram z nim bardzo duzo i jestem absolutnie przekonany co do jego uczciwosci. Doskonale wiem, kiedy gine z powodu swojego bledu a kiedy z powodu laga. Tak samo jestem w stanie ocenic , czy ktos cheatuje. aimbot jest banalnie prosty do wykrycia, a nie powiecie mi chyba,ze Szwagier uzywa godmode. Od kiedy pamietam zawsze wymiatal z SAW'em i zawsze ciezko mi bylo go zabic, kiedy mial go w swoim posiadaniu.

Znam go troche poza tym i jest on raczej uosobieniem anty-cheatera. Ma zdolnosci pozwalajaca np nabic sobie 100 poziom honoru czy napisac samemu cheaty, ale on predzej zrobilby program sluzacy do ich wykrywania
Czy naprawde uwazacie, ze 28 letni facet nie ma nic lepszetgo do roboty niz biegac z cheatami i podniecac sie ze zabil paru chlopaczkow?
Podobnie sprawa ma sie ze mna, jakbym mial grac z cheatami to niegralbym wogole.
Stare 12-14-2002, 10:33   #34
Kicarz
General

Domyślnie

Ja tez uważam ze on dobrze gra , ale skoro tak go bronisz to wytłumacz jego pozycje na cspotr

A ty myślisz że facet 33 letni bedzie kogoś wyzywał od cheaterów
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 10:35   #35
Kicarz
General

Domyślnie

Pamiętaj że ja go tu nie OCZERNIAM tylko próbóje pomóc w wyjaśnieniu sprawy
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 10:36   #36
KaT
General

Domyślnie

Nie interesuje mnie pozycja na cports, to nie jest zaden argument w kwestii uczciwosci Szwagra. Ja tez mam niska od kiedy mam nowy nick, to oczywiste chyba prawda?. Nie znam Wciska i nie wiem co nim kierowalo. Widze tylko, ze rozstrzygnac to moze chyba tylko mecz na TWL
Stare 12-14-2002, 10:39   #37
Kicarz
General

Domyślnie

POWIEDZIAŁEŚ ŻE B.DUŻO Z NIM GRASZ TO "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" CO TU NIE HALLO BO ON GRAŁ W AA TYLKO 12 GODZIN i 45 MINUT
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 10:40   #38
Kicarz
General

Domyślnie

A co ty mecz pomoże w tej sprawie
Przecież combat napisał że podczas gry (ja nie grałem) Szwagier stałe się w chwili 300 % lepszy
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 10:45   #39
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
_Kicek]POWIEDZIAŁEŚ ŻE B.DUŻO Z NIM GRASZ TO "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" CO TU NIE HALLO BO ON GRAŁ W AA TYLKO 12 GODZIN i 45 MINUT
a ja gralem w AA na nowym nicku okolo 11 godzin i co? Czy z tego wynika, ze cheatuje?

Cytat:
Napisał [GROM
_Kicek]A co ty mecz pomoże w tej sprawie
Przecież combat napisał że podczas gry (ja nie grałem) Szwagier stałe się w chwili 300 % lepszy
com.bat nie jest dla mnie zadnym autorytetem. Sam gra malo i tak sobie, dla niego widocznie jak Szwagier sie skupi to wydaje sie 300% Sam po sobie weim ,ze jak sie nie przykladam i mysle o czyms innym to siedze i mam 2 killa na mecz, a jak sie skupie i zaczne starac to moja skutecznosc sie zwieksza i o 500%
Stare 12-14-2002, 10:49   #40
Kicarz
General

Domyślnie

Ale to nie jest topic poświęcony tobie i nieodwracaj kota ogonem
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 10:49   #41
Kicarz
General

Domyślnie

Szwagier więcej od ciebie gra w Majesticu i wogóle to nie porównój tu takich spraw
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 10:53   #42
[GROM] com.bat
General

Domyślnie

I na twl moze ale NAPEWNO NIE NA WASZYM SERWIE. pki niema linuxowego meczu niebedzie. Te posty o znakomitej grze szwagra to jaki BANAł!. qr@a no przecierz szwagier to dobry gracz wie co i jak , ale zeby tak go wychwalać. No klękam....przecierz tez z nim nieraz gralem i gdy niema tych dziwnycxh zjawist tzn ping mu niepomaga to on jest bardzo smiertelny, a liczba jego fragow niewykracza powyzej sredniej. Niemowie ze jest cienki ale wywody kata sa mocno chybione.Jeszce raz powiem szwagier niejest najlepszy w polsce z sawem,i wydaje mi sie ze kat zdajesz sobie z tego sprawę.
Stare 12-14-2002, 10:53   #43
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
_Kicek]Ale to nie jest topic poświęcony tobie i nieodwracaj kota ogonem
Nie rozumiem o co ci chodzi tym razem. Moja opinia jest taka, ze nagle zaczely sie sugestie, ktorych wczesniej nie bylo. Problem w tym, ze wychodzi na to iz pol GROMU ma jakies zastrzezenia co do uczcciwosci Szwagra, tylko nie mowicie o tym otwarcie. Com.bat sugeruje, iz nasz server jest usatwiony tak, zeby Majestic wygrywal (tylko jak?).
Atmosfera robi sie niemila. Narazie argumentow nie widze, to co zostalo powieziania wynika niestety z niewiedzy badz z frustracji.
Stare 12-14-2002, 10:56   #44
Kicarz
General

Domyślnie

OK SORKA KAT JAK CIE URAZILEM Z RESZTA TO NIE MOJA SPRAWA I NIE MAM ZAMIARU DALEJ SIE WYPOWIADAĆ GDYŻ TO BEDZIE SIE CIĄGNOĆ W NIESKOŃCZONE

PS.Szwagier mógł to wyjaśnić osobiście ze Wciskiem a nie zakładając nowy topic pedzący do chorej sytuacji.I jeszcze jedno nie patrz na tag przed ksywą
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 10:57   #45
[GROM] com.bat
General

Domyślnie

Kat przyjioles bardzo latwa pozycje ,, Jak..'' No qrwa dobrze wiesz ze z naszgo pozoimu jest to nie do udowodnienia.
Stare 12-14-2002, 11:05   #46
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
_Kicek]OK SORKA KAT JAK CIE URAZILEM Z RESZTA TO NIE MOJA SPRAWA I NIE MAM ZAMIARU DALEJ SIE WYPOWIADAĆ GDYŻ TO BEDZIE SIE CIĄGNOĆ W NIESKOŃCZONE

PS.Szwagier mógł to wyjaśnić osobiście ze Wciskiem a nie zakładając nowy topic pedzący do chorej sytuacji.I jeszcze jedno nie patrz na tag przed ksywą
Uwazam, ze slusznie zrobil zakladajc ten topic. Takie sprawy nalezy wyjasniac od razu, niz mialyby sie ciganac dalej w formie pomowien.
Kazdy sie moze wypowiedziec i tyle.
Bronie go nie dlatego, iz jestemy z jednego klanu tylko dlatego, ze gram z nimduzo i jestem absolutnie przekonany co do jego uczciwosci.

Cytat:
Napisał [GROM
com.bat]Kat przyjioles bardzo latwa pozycje ,, Jak..'' No qrwa dobrze wiesz ze z naszgo pozoimu jest to nie do udowodnienia.
A co, mam przyjac do wiadomosci i uznac bzdurne argumenty?
Mi zalezy na przyjemnej grze, a nie na udowadnianiu na sile niesprawdzonych pomowien.
Proponuje troche pokory, chyba nie zaczniemy teraz kazdego lepszego od nas samych nazywac cheaterem.
Stare 12-14-2002, 11:08   #47
[GROM] com.bat
General

Domyślnie

Zakladanie topica NIE przecierz teraz to sie anapewno za szybko niewyjasni.
No jak jaką niepros o nierealne dowody , jedynym dowodem moze byc zeznanie tych ktorzy sie z tym zpotkali.
Mi tesh zalerzy na zabawie i milej grze , ale gra sie robi niemila kiedy ktos ma przewagę.
Stare 12-14-2002, 11:11   #48
Kicarz
General

Domyślnie

Koniec Dyskusji
Łatwo to wyjsnić , wystarczy by Szwagier i Wcisek zagrali na HOMELANIE
TYLKO ONI I SIĘ WYJŚNI
Kicarz jest offline  
Stare 12-14-2002, 11:12   #49
Szymon456
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Szymon456 Wyślij wiadomość przez MSN do Szymon456
Domyślnie

Jak ja mam realnego pinga w okolicy 100 to mi zadne wciski i szwagry nie podskakuja. A jak jest tak jak wczoraj, ze ping niby 80-120, a lagi jak cholera nie wiadomo skad. Takie ze nawalam w takiego np. Kicka pol magazynku SAWa i dopiero laskawie wtedy ginie, to ja tego nie komentuje. Dla mnie jest oczywiste, ze to lag. Jak zauwazylem, dla niektorych z GROMu to to nie jest oczywiste. Ano bylem wtedy kiedy tak wszyscy mowili "on cheatuje napewno" akurat mialem przyjemnosc byc w teamie z samym GROMem. Ping w tej grze slabo odzwierciedla realnego laga, co pokazuje moj przyklad z Kickiem. Nagonke sobie robcie, ale takie oskarzanie szanowanych osob jest dla mnie smieszne. To samo powiedzialbym, gdyby ktos oskarzyl dajmy na to Recona, czy Kicka. Nie gramy ze soba od wczoraj i kazdy wie, co ktos inny umie. Ze szwagrem mialem przyjemnosc grac 1v1 i wcale nie bylo tak rozowo jak z innymi.

Combat z calym szacunkiem, ale do najlepszych graczy nie nalezysz i jak ty mowisz, ze ktos gra wj ednej chwili o 300% lepiej, to na mnie najmniejszego wrazenia to nierobi. To samo moglbys powiedziec o polowie GROMu gdybys gral przeciwko swoim graczom.
Stare 12-14-2002, 11:14   #50
[GROM]_Nightorc
General

Wyślij wiadomość przez MSN do [GROM]_Nightorc
Domyślnie

dobra wiecie co, ja nie chce sie tutaj klocic ale napisze swoje.
po meczu z polbatem, zgodnie z rozpoczeta tradycja grywalismy gdzie popadnie, no i pingi nie zaladne na HL a wcisek powiedzial ze na majestic jest camp i male pingi, wiec idziemy, na poczatku bylo prawie pusto, doszedl Ashura, doszedles ty Kacie i ktos tam jeszcze, gralo sie cool, no i doszedl szwagier, na poczatku patrze "no zdaza sie zginac od pierwszego strzalu chociaz ja walilem ze 5 serii" no ale mysle to znaczy ze jest odemnie lepszy, dalej gramy, i patrzymy wszyscy nasi gina a szwagier ma 0 smierci, no mysle jest naprawde dobry, ale zauwazylem ze nawet jak bys w niego z armaty strzelil to by nie poskutkowalo bo wszyscy nawet dwojkami ginelismy od szwagra (nie wspominam was bo czesto nie dozywalem spotkania z reszta maejsticow ale jak juz doszedlem to bylo spox), no az wkoncu com.bat po prostu przestal sie szczypac i wywalil szwagrowi prosto z granatnika w twarz. i okazalo sie ze zmarl, wszyscy zadowoleni ze jednak idzie go zabic a po chwili (moze 5 sec) szwagier wychodzi z serva. myslimy co sie dzieje, gramy dalej, nagle wszyscy stali sie smiertelni, znowu zaczelismy zdobywac fragi itp. a po kilku partyjkach ty kacie i ashura (oboje pingi ponizej 100) mowicie z duze lagi i wychodzicie, nic tam do was nie mam ale wydawalo nam sie to troszke dziwne. i koniec historii. pamietajcie ze ja nie chce sie klocic i tylko napisalem to co sie dzialo dnia 7 Grudnia 2002 roku okolo godz 12 w nocy (nie pamietam konkretniej godz ale moze bylo pozniej)

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania