Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3 > Turniej AA3

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 04-23-2012, 18:54   #51
kaktus CFC
Corporal

Domyślnie

A ja się ciebie pytam jak ustalasz co jest guidem skoro tego nie ma w regulaminie, który z taka pasją stosujesz
Regulamin, którego niby przestrzegasz, nie precyzuje jak się ustala guida, ani co robić w sytuacji, gdy są dwa guidy

Ok powolutku:

Nie możecie karać za brak guida jeżeli regulamin nie precyzuje co to jest guid.

Ostatnio edytowany przez kaktus CFC : 04-23-2012 o 19:11
kaktus CFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 04-23-2012, 19:13   #52
[NoL]Mirosz-Tse
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Mi się wydaje, że ta liga jest stworzona po to, aby dobrze się bawić, współzawodniczyć i pokazać, które clany lepiej sobie radzą od innych w starciu na froncie AA3. Poprawcie mnie lub nie, bo dla mnie to jest pierwszy raz w tej lidze. Dalej, w tym kolejnym sezonie były już przypadki niedociągnięć z różnych stron [brak GUIDA/ nowy zawodnik/ streaming ACI/ itp] - większość postępowała w duchu fair play- wiedzeli, że to jest dla zabawy, że z tymi ludźmi będą jeszcze grać wiele razy. Według mnie ten regulamin zabezpiecza się od ewentualnych cheaterów, a więc te ograniczenia po to są zamieszczone. Nie jest łatwo udowodnić komuś cheaterstwo, ale skoro clany walczące na tej arenie są praktycznie jedynymi z polskim jakie istnieją i kontakt między nimi jest bezustanny [albo rzadszy ale zawsze ciągły], to to jest według mnie najlepszym zabezpieczeniem. Brak guida na jednej stronce [gdzie giud na ACI jest czyściutki jak łza] u kogoś z kim będzie się miało kontakt przez najbliższe miesiące nie powinien przeszkadzać w rozgrywkach ESCN. Poza tym nie jesteśmy już dziećmi, najmłodsi już zaznali niejednego trunku, więc podchodźmy do tej ligi ze świadomością, że nie gramy o złote gacie. Powiążmy przyjemność z zabawą i koleżeństwem, odstawmy waśnie na bok i cieszmy się tym co mamy. Po co ostrzyć zęby, skoro życie wokoło ostrzy je na nas. Znajdźmy gdzieś oazę spokoju. Moim pragnieniem jest, by jedna z tych oaz była również i tutaj w ESCN oraz w społeczności AA3.
[NoL]Mirosz-Tse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-23-2012, 19:43   #53
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

A trolle cisna dalej. Jak zyc panie premierze?!

Dwie strony pier... o d*pie Maryny.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-23-2012, 19:58   #54
WHT
Brigadier General

Domyślnie

A ja zadam pytanie - skoro biedni nie wiedzieliście, którego podać guida to czemu nie podaliście obu lub co się wydaje oczywiste -czemu nie zapytaliście administratorów co zrobić z tą sytuacją?
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-23-2012, 20:08   #55
[NoL]Mirosz-Tse
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

proste, byliśmy pewni ze flashka ma pb zapisanego i tyle.
Stare 04-23-2012, 21:18   #56
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus CFC Zobacz Wiadomość
A ja się ciebie pytam jak ustalasz co jest guidem skoro tego nie ma w regulaminie, który z taka pasją stosujesz
Regulamin, którego niby przestrzegasz, nie precyzuje jak się ustala guida, ani co robić w sytuacji, gdy są dwa guidy

Ok powolutku:

Nie możecie karać za brak guida jeżeli regulamin nie precyzuje co to jest guid.
Regulamin mówi np. o tym, że "Wszyscy gracze chcący uczestniczyć w lidze ESCN muszą mieć jedno aktywne konto na stronie ESCN". Ale nie precyzuje czym jest to konto i jak je utworzyć. W związku z brakiem takiej wiedzy nie mogliście założyć konto i dołączyć do ligi.

Brzmi absurdalnie? Tak właśnie brzmią Twoje absurdalne pretensje do adminów.

Regulamin nie jest od tego, aby precyzować w nim każdą pierdołę. Nie da się takiego regulaminu stworzyć i nie działa to w żadnym, nawet najpoważniejszym systemie prawnym, a co tu mówić o rozgrywkach o złote kalesony. Pewne rzeczy przyjmuje się za oczywiste.

W przypadku gier typu AA taki indywidualny numer konta jak GUID powinien być czymś oczywistym dla każdego, kto chce brać udział w jakichkolwiek rozgrywkach międzyklanowych. Jeżeli jakimś cudem do takich rozgrywek chciałby dołączyć również totalny nowicjusz, którego teraz na siłę próbujesz zgrywać, to masz w tym regulaminie nawet zapis typu "Pytania i problemy związane z rozgrywkami należy kierować do administratorów mailowo lub za pomocą opcji kontaktu na stronie internetowej." Niestety nie jest w nim zdefiniowane, co to znaczy "kontaktować się mailowo" lub "kontaktować się za pomocą opcji kontaktu na stronie internetowej", ale w tym wypadku liczę na Twoją inteligencję.

Ogólnie to nie rozumiem, czemu na siłę w tak absurdalny sposób uwziąłeś się teraz na adminów (w ogóle nie mając racji). To nie oni są winni tego, że jeden z Waszych graczy nie spełnił wymogu regulaminowego. I to nie oni nagle teraz wymyślili, że GUID jest wymagany. Oni musieli zareagować w ten, a nie inny sposób w związku z protestem wniesionym przez Waszych przeciwników.
Stare 04-23-2012, 21:18   #57
[NoL]Mirosz-Tse
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał [NoL]Mirosz-Tse Zobacz Wiadomość
proste, byliśmy pewni ze flashka ma pb zapisanego i tyle.
no i przybył nasz kochany flashka, zdziwil sie dlaczego jest takie zamieszanie i podal to:
http://escn.pl/index.php?site=profile&id=7506
Stare 04-23-2012, 21:27   #58
SeyBee
First Lieutenant

Miasto: Poznań
Domyślnie

To są dwa konta które różnią dwa szczegóły - Flashka#1 ma GUID'a a Flashka#2 go nie ma. Flashka#1 nie jest dodany do zespołu CFC a Flashka#2 jest. Z powyższego faktu wynika, że Wasz kapitan dodał nie tego zawodnika co trzeba heh
Stare 04-23-2012, 21:31   #59
[NoL]Mirosz-Tse
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

haha, i co teraz?
zrobilem tak: druzyna->dodaj nowego->Pomocna może być wyszukiwarka: Wyszukiwarka użytkowników->wpisałem flashka->tylko jeden typ wyszedl: Login: flaszu8 / Nick: Flashka brak 04.04.2012 23.04.2012. ctrl c Flashka -> dodaj nowego -> ctrl v Flashka i dodaj nowego. tak bylo

PS: To chyab zmienia postać rzeczy, co nie?

Ostatnio edytowany przez [NoL]Mirosz-Tse : 04-23-2012 o 21:41
Stare 04-23-2012, 21:38   #60
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Woda po ogórach. Mnie interesują ludzie jakich masz dodanych do drużyny a fakt jest taki, że masz Flashke bez GUID'a.
Jeśli dodawałeś go osobiście to trzeba było sprawdzić czy ma podanego GUID'a i jeżeli byłyby jakieś braki w tej kwestii poinformować kolegę.

Swoją drogą dziwne, że strona w ogóle dopuszcza możliwość współistnienia dwóch identycznych kont.
Stare 04-23-2012, 22:51   #61
Flashoo
Corporal

Domyślnie

a więc panowie sytuacja wygląda tak.... po rozmowie z miroszem okazało się, że mam guida - czego dowód już został wysłany... z tym że podczas robienia konta nie otrzymałem maila by aktywować konto dlatego też stworzyłem 2 konto na inny mail tylko login inny dałem nick został ten sam "Flashka" i podczas dodawania do drużyny mirosz dodał konto Flashka które nie zostało aktywowane stąd całe zamieszanie nie wiem jak to teraz rozwiążą admini i koledzy z klanu [Hornets]...
drobna pomyłka a jednak (pomyłka z naszej strony) także bez spiny do decyzji adminów a tu linki konta aktywnego - http://escn.pl/index.php?site=profile&id=7506 oraz dodanego przez pomyłkę nieaktywnego - http://escn.pl/index.php?site=profile&id=7359 proszę też zwrócić uwagę na datę dodania konta do drużyny i guida 04.04.2012
pozdrawiam Flashka
Flashoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-24-2012, 06:01   #62
fiend
Chief Warrant Officer

Miasto: Płock
Domyślnie

dwa identyczne konta No to stronka escn ma niezłe problemy panowie.
Z całym szacunkiem, ale teraz ten wo to jest już naprawdę na siłę zrobiony. Dostali walkowera tak naprawdę również za błąd techniczny strony bo Flashka Guida dodał...
Parodia Twoje ostatnie tłumaczenie Seybee mnie nie przekonuje, chyba że okaże się iż Mirosz miał wybór i mógł dodać właściwego gracza o nicku Flashka. Jeśli takiego wyboru nie miał to jest to poważny błąd strony i tyle w tym temacie.
fiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-24-2012, 06:14   #63
Shibby
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał SeyBee Zobacz Wiadomość
Swoją drogą dziwne, że strona w ogóle dopuszcza możliwość współistnienia dwóch identycznych kont.
To nie są dwa identyczne konta. Każde z nich ma swój unikalny login i numer w bazie danych.
Za to wiele kont może mieć ustawiony ten sam nick. To jest normalna sprawa w tego typu serwisach. ESCN ma/miało rozgrywki w CS i AA. W obu grach mogą grać dwie zupełnie różne osoby o takich samych nazwach nicków, którymi się posługują w tych grach. Dlatego strona ESCN umożliwia im ustawienie takiego samego nicku (nie mylić z unikalnym loginem).
Stare 04-24-2012, 08:41   #64
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby Zobacz Wiadomość
To nie są dwa identyczne konta. Każde z nich ma swój unikalny login i numer w bazie danych.
Za to wiele kont może mieć ustawiony ten sam nick. To jest normalna sprawa w tego typu serwisach. ESCN ma/miało rozgrywki w CS i AA. W obu grach mogą grać dwie zupełnie różne osoby o takich samych nazwach nicków, którymi się posługują w tych grach. Dlatego strona ESCN umożliwia im ustawienie takiego samego nicku (nie mylić z unikalnym loginem).
Racja. Zapomniałem, że na ESCN logujesz się za pomocą loginu a jaki masz wpisany nick pod którym Cię widać to już zupełnie inna sprawa.

@Fiend
Nikt tu na siłę nie wlepił walkowera. Hornets złożyło protest i decyzja o walkowerze została wydana w oparciu o fakty. Faktem jest, że w drużynie CFC zagrał Flashka, który był dodany do teamu CFC bez GUID'a.

Nie wiem jak Mirosz dodał do drużyny Flashkę bez GUID'a, którego konto rzekomo nie zostało aktywowane skoro mi takiego użytkownika nie wyszukuje. Jedyny użytkownik o takim nicku jest ten zarejestrowany 4 kwietnia z GUID'em bez klanu/drużyny. Nawet jeżeli Mirosz dodał Flashkę bez GUID'a to w jego obowiązku było go poinformować go, że nie ma wpisanego klucza gry. Niestety z powyższego wynika, że kapitan CFC i nowy zawodnik nie dopełnili obowiązków i wina leży po ich stronie.
Stare 04-24-2012, 08:55   #65
Ulfding
Major General

Domyślnie

Co by zmienić temat informuję iż w związku z regulaminem:
Cytat:
Oszukiwanie
Gracz który zostanie złapany na używaniu cheatów i otrzyma globalnego bana jednej z organizacji antycheaterskich wspierających AA3 jest równoznaczny z zakazem gry w lidze. Dotyczy to w szczególności organizacji takich jak ACI, AON i PBB. Zakaz ten obejmuje również osoby posiadające konta z mocnym linkiem ze zbanowanym kontem. Gracz który wziął udział w meczu mimo aktywnego bana będzie skutkować walkowerem na niekorzyść drużyny w której wystąpił zbanowany gracz.
W dniu dzisiejszym na podstawie:
Bana na ligę otrzymuje gracz RavExp

Ps dalsze spamowanie tematu, polemiką o zasadności WO będę zgłaszał do moderacji.
Stare 04-24-2012, 09:07   #66
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Biłgoraj
Domyślnie

Ban dla kapitana, nice
Stare 04-24-2012, 12:10   #67
..F..
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

I can't belive it... Zaraz nikogo w tej lidze nie będzie xD
..F.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-24-2012, 12:43   #68
[NoL]Mirosz-Tse
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
http://www.anticheatinc.net/forums/s...ad.php?t=79994
W dniu dzisiejszym na podstawie:

Bana na ligę otrzymuje gracz RavExp

niech wypowie się RavExp na ten temat, jest wiele wytłumaczeń na zaistniałą sytuację. Poza tym jak czytamy dalej pan z ACI napisał, że nie może być pewny na 100%, że to te same osoby.

SeyBee- co jest z wami nie tak? dodałem osobę o loginie: Flashka. Skąd te 2 konta Flachy? Czekał długo na odpowiedź mailową, więc stworzył drugie konto na innym mailu, a co za tym idzie NIE potwierdził maila z tego pierwszego konta. Wypisałem na wyszukiwarce konta z takim nickiem na jakim flashka miał guida i poźniej dodałem osobę o tym nicku. Wybaczcie, wyszedł TYLKO JEDEN wynik i ten WYNIK dodałem do drużyny. Co ja mam sprawdzać każdą nową osobę czy ma guida, czy nie może mi wystarczyć, że razem z nim szukamy jego guida, wpisujemy, dziwimy się ile tych zer, i jakie jazdy z tymi guidami. To mi miało nie wystarczyć? Tylko łazić po stronce i szukać, i sprawdzać?

Ostatnio edytowany przez [NoL]Mirosz-Tse : 04-24-2012 o 12:44 Powód: Autołączenie postów
Stare 04-24-2012, 12:57   #69
PeeL
Major

Domyślnie

Cytat:
niech wypowie się RavExp na ten temat, jest wiele wytłumaczeń na zaistniałą sytuację. Poza tym jak czytamy dalej pan z ACI napisał, że nie może być pewny na 100%, że to te same osoby.
Nie może być pewny, bo nie był u niego w domu i go nie zna. Oczywiście możemy załozyć, że to sąsiad zakończył grę w AA3 06-20-2011 o 8:56:04, a dokładnie 06-21-2011 o 2:35:29 rozpoczął ją niewinny RavExp. Ale po co się osmieszać? OVERLAP

Jeśli ktoś chce innego 100% dowodu to zapraszam na PM.
PeeL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-24-2012, 13:00   #70
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Przecież to jest proste jak budowa cepa.
Został złapany i następnego dnia stworzył nowe konto bo na tamtym miał bana.
Nie wysilił się za bardzo bo mógł chociaż poprosić o zmianę ip providera.
Stare 04-24-2012, 13:03   #71
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
RavExp przysługuje prawo do odwołania się od naszej decyzji do organizatora o czym został poinformowany.
Mirosz proszę ja wiem że wo boli ale nie przenoś tego na grunt bgchecków. Znowu kłania się regulamin, który cytowałem. Nie zakłada onj konieczności 100% pewności z linkiem. W tym konkretnym przypadku prawdopodobieństwo oscyluje wokół 99%.
Stare 04-24-2012, 13:10   #72
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
A po co RavExp ma się wypowiadać ? Jak chcesz usłyszeć jego tłumaczenia to napisz do niego. Forum to nie miejsce na roztrząsanie takich spraw. Ban jest w 100% pewny bo mało tego, że obaj gracze śmigali na tym samym stałym IP to oprócz tego RavExp przyznał mi się wczoraj, że czegoś tam spróbował no i go złapało. W tej kwestii EOT.

Cytat:
SeyBee- co jest z wami nie tak? dodałem osobę o loginie: Flashka. Skąd te 2 konta Flachy? Czekał długo na odpowiedź mailową, więc stworzył drugie konto na innym mailu, a co za tym idzie NIE potwierdził maila z tego pierwszego konta. Wypisałem na wyszukiwarce konta z takim nickiem na jakim flashka miał guida i poźniej dodałem osobę o tym nicku. Wybaczcie, wyszedł TYLKO JEDEN wynik i ten WYNIK dodałem do drużyny. Co ja mam sprawdzać każdą nową osobę czy ma guida, czy nie może mi wystarczyć, że razem z nim szukamy jego guida, wpisujemy, dziwimy się ile tych zer, i jakie jazdy z tymi guidami. To mi miało nie wystarczyć? Tylko łazić po stronce i szukać, i sprawdzać?
Z nami jest wszystko ok. To chyba z Tobą coś nie halo skoro cały czas masz do nas pretensje. Nie wiem jak to zrobiłeś ale tylko Ty jako kapitan mogłeś dodać zawodnika do drużyny. Jak wszyscy widzą dodałeś niewłaściwego i od wczoraj robisz zamieszanie. Powiedz mi o co Ci tak właściwie chodzi i na co liczysz ?

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 04-24-2012 o 14:32
SeyBee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-24-2012, 13:56   #73
Chomiq
General

Domyślnie

Cytat:
Czytanie ze zrozumieniem sie klania - gosc z aci napisal, ze na 100% nie moze potwierdzic, ze to ta sama osoba, ale szanse na to, ze nie jest to ten sam koles sa bardzo niskie.
Stare 04-24-2012, 14:30   #74
[NoL]Mirosz-Tse
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

liczę na to, że jednak cofniecie nam walkowera. Nie było opcji, bez interwencji admina serveru, bym dodał właściwego użytkownika. Za każdym razem jak dodaje, dodaje to nieaktywowane konto.
Stare 04-24-2012, 14:33   #75
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
liczę na to, że jednak cofniecie nam walkowera.
W tej sprawie pozostało Ci pisanie do DK.
Stare 04-24-2012, 14:36   #76
Chomiq
General

Domyślnie

Nie no przeciez kapitan nie musi sprawdzac, czy osoba ktora zapisal do druzyny ma poprawnego GUIDa albo czy ma go w ogole wpisanego. Bierze jak leci, niech sie martwia admini albo druzyna przeciwna. Jak sie uda to super, jak nie to zawsze mozna palic glupa i w ostatecznosci prosic o usuniecie przyznanej kary.
Stare 04-24-2012, 14:39   #77
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
Nie no przeciez kapitan nie musi sprawdzac, czy osoba ktora zapisal do druzyny ma poprawnego GUIDa albo czy ma go w ogole wpisanego. Bierze jak leci, niech sie martwia admini albo druzyna przeciwna. Jak sie uda to super, jak nie to zawsze mozna palic glupa i w ostatecznosci prosic o usuniecie przyznanej kary.
Buaha
Chciałem napisać dokładnie to samo ^^
Stare 04-24-2012, 14:50   #78
A.c.K.
Corporal

Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
weź nie gadaj glupot. W ogóle dołączasz do dyskusji, która nie powinna Ciebie interesować. Odpóść sobie, bo nikogo nie interesują Twoje wypociny w tym temacie ok?

Co do GUIDa to nie ma zastrzeżeń, zawodnik dopisany go nie posiadał. Jednakże admini, powinniście wskazać teraz Miroszowi rozwiązanie jak dodać prawidłowo zawodnika, skoro za każdym razem dodaje nieaktywne konto, do którego nikt nie ma dostępu.

Ktoś wczesniej napisał coś, o unikalnym ID, nie może być ono w tym przypadku uznawane jako identyfikator zawodnika, ponieważ dodajesz zawodnika po jego nicku (czyli automatycznie nick staje się głównym źródłem identyfikacji zawodnika). Zatem pytanie, czy Admini są w stanie zademonstrować sposób dodania prawidłowego konta Flaszki korzystając z metod dostepnych zwykłym userom
Jeżeli pokażecie sposób w którym się to uda (bez kasowania nieaktywnego konta i takich sztuczek) walkower zasłużony, jak nie powinniście go wycofać mimo protestu "elitarnych" Hornetsów z wiadomych przyczyn
A.c.K. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-24-2012, 14:53   #79
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Ale komedia
Stare 04-24-2012, 14:56   #80
A.c.K.
Corporal

Domyślnie

Cytat:
Napisał fo$fik Zobacz Wiadomość
Ale komedia
sprawdź sobie, że jest dodanych paru zawodników Flaszka do CFC obecnie i żaden z nich nie ma guida, non stop dodawane jest nieaktywne konto
Stare 04-24-2012, 15:03   #81
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

I właśnie tego dnia gdy został 1 raz dodany po sprawdzeniu przez waszego lidera trzeba było napisać do DK w tej sprawie. Nie dopilnowaliście swojego teamowego konta i teraz jest to wina admina Płacz nad rozlanym mlekiem o czym "elita" was tu informuje
Stare 04-24-2012, 15:06   #82
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Oba konta należą do tej samej osoby i to Wy sami narobiliście sobie problemów. Flashka zrobił błąd rejestrując drugie konto a Mirosz popełnił gafę nie sprawdzając czy kolega z drużyny wpisał GUID'a.

Cytat:
Napisał A.c.K. Zobacz Wiadomość
Jeżeli pokażecie sposób w którym się to uda (bez kasowania nieaktywnego konta i takich sztuczek) walkower zasłużony, jak nie powinniście go wycofać mimo protestu "elitarnych" Hornetsów z wiadomych przyczyn
Nie jestem adminem serwisu ESCN więc pytanie o dodawanie zawodników do drużyny proszę kierować do DK. Poza tym ja nic nikomu nie muszę udowadniać. Tak jak napisałem wyżej sami sobie narobiliście bigosu.

Taka mała rada - może niech Flashka zmieni nicka na koncie z GUID'em na jakiegoś innego, który odróżni go od tego nieaktywnego konta.
Stare 04-24-2012, 15:10   #83
A.c.K.
Corporal

Domyślnie

Fosfik, a Ty dodajac kolejnego zawodnika w identyczny sposob jaki zadziałał na innych zawodników bezproblemowo sprawdzałbyś wszystko? Mirosz założył, że wszystko jest ok, jak miał wpaść na pomysł, że może być taki cyrk?

To nie jest wina adminów, oni nie tworzyli serwisu, ale mogliby wziąć pod uwagę takiego buga i oddac nam zasłużone 3 pkt, które nam zabraliście w niezbyt fajny sposób .

SeyBee
a jak zmieni nick i zostanie dziś dodany to w niedziele dostaniemy walkovera za nieprzepisowego gracza?
Stare 04-24-2012, 15:18   #84
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Jak ja się dodałem do hornetsów to Lelek mi zwrócił uwagę żebym dopisał guida. Olałem to i nie dopisywałem bo mi się nie chciało... W rezultacie nie grałem 1 meczu bo za późno to zrobiłem.

Gracie w TWL, życzę Wam takiej samej sytuacji albo chociaż jednego disputa od druzyny przeciwnej... jakiegokolwiek... może wtedy nauczycie się pokory i prawidłowego podejścia do ligii.
Sam fakt tej dyskusji i pierwszego posta podważającego decyzje admina zakończyłby się punktami karnymi a późniejsze komentarze zawieszeniem w lidze/laderze.

Ostatnio edytowany przez fo$fik : 04-24-2012 o 15:23
fo$fik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-24-2012, 15:18   #85
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

A.c.K - obowiązkiem kapitana jest sprawdzenie czy zawodnicy dodani do jego teamu mają uzupełnione profile o wymaganego regulaminem GUID'a. Flashka nie miał GUID'a więc automatycznie nie powinien grać. Proste jak konstrukcja cepa.
Stare 04-24-2012, 15:54   #86
={GF}=kurkowa
First Lieutenant

Domyślnie

hmmm a tak Hornetsi się zarzekali, że można się z nimi zawsze dogadać
={GF}=kurkowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-24-2012, 16:12   #87
A.c.K.
Corporal

Domyślnie

Cytat:
Napisał ={GF}=kurkowa Zobacz Wiadomość
można, jak wygrywają i nie nazywasz się CFC ^^.
Stare 04-24-2012, 17:05   #88
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Heh wy dalej ciągnięcie ten temat? Nie wiem w ogóle po co ten cały wasz płacz tutaj. Oczywiście całe to zajście to jest nasza wina - bo złamaliśmy regulamin i napisaliśmy jeden wyraz protest? Następnie była to wina admina bo zły regulamin a na końcu jest to wina ESCN bo nie można dodać gracza - śmiech na sali.

Ale nikt z was nie wpadł na to, że jedyny kto jest winien tego WO to jesteście WY!

Cytat:
że można się z nimi zawsze dogadać
Co rozumiesz przez dogadanie? Dogadać się możemy przed meczem a nie po. Jak ktoś do nas wchodzi na TS i się pyta o przełożenie meczu lub poczekanie 20minut. Dogadać się można jak w TWL np. niektóre osoby nie mogły brać udział w meczu a klan przed meczem nas o tym informuje i się pyta czy nie będzie żadnych problemów - to samo z ustawieniami serwera.

Ale nie lubię jak ktoś leje na wszystko a potem robi wielkie oczy, że coś poszło nie tak. Bo co tak naprawdę jest teraz wymagane? nic... śmieszny guid. W AA2 były odpowiednie programy, które musiały być uruchomione + nagrywanie dem i na koniec screeny z pb_plist i końcowy wynik i trzeba było pamiętać o tych pierdołach (ale tak nakazywał regulamin i się trzeba było dostosować).

Inne klany dostały WO za to samo i jakoś nie pisały takich głupot... bo wiedzą, że to ich wina była.

My napisaliśmy jedno słowo "protest" a wy stękacie już 3 stronę tutaj...

A na koniec - na 28 meczy rozegranych w ESCN to jest nasz 1 protest. No ale tak - my zawsze po przegranym meczu szukamy dziury w całym. Jak ktoś jest fair w stosunku do nas - my jesteśmy fair w stosunku do niego.
Stare 04-24-2012, 17:08   #89
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
Napisał ={GF}=kurkowa Zobacz Wiadomość
Pewnie że można
Tylko że, nie po to był napisany nowy regulamin, który przecież ma rozwiązywać takie sytuacje. Część zespołów została już ukarana za niepoprawny / brak GUIDa, więc dlaczego nie wy. Na 100% zgodzilibyśmy się na grę gracza bez GUIDa gdybyście napisali to przed meczem.
Stare 04-24-2012, 21:07   #90
A.c.K.
Corporal

Domyślnie

Cytat:
Napisał ^Utyl Zobacz Wiadomość
Na 100% zgodzilibyśmy się na grę gracza bez GUIDa gdybyście napisali to przed meczem.
Przecież o tym nie wiedzieliśmy, że nie ma GUIDa w teamie, każdy na swoim koncie miał dodany guid. Mówisz, ze zgodzilibyście się, to czemu nie teraz, skoro nie zrobiliśmy tego świadomie
Stare 04-25-2012, 05:36   #91
PeeL
Major

Domyślnie

Cytat:
Przecież o tym nie wiedzieliśmy, że nie ma GUIDa w teamie, każdy na swoim koncie miał dodany guid.
I cały czas o to chodzi, że wasz kapitan to pipa i to że macie WO 12-0 to jego wina, bo sprawdzenie czy gracze spełniają wszystkie warunki formalne to jego obowiązek. A GUID to podstawa w każdej lidze. I nie próbujcie już zrzucać winy na wszystkich dookoła oprócz waszego kapitana, bo robicie z siebie już teraz tylko ****. Hornets mogło wam to odpuścić, ale dostaliście jasną odpowiedź, że tego nie zrobią ,więc zaakceptujcie tą porażkę i zrugajcie kapitana a nie wyżywajcie się na kolejnych trzech stronach forum.

Jeżeli aplikuje do was gracz, to też nie sprawdzacie jego historii?

Ostatnio edytowany przez PeeL : 04-25-2012 o 05:38
PeeL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-25-2012, 08:27   #92
kaktus CFC
Corporal

Domyślnie

PeeL
I po co się produkujesz bez sensu. W twl wystarczy nazwa soldiera. Więc już kłamiesz w jednej kwestii.
Skoro Mirosz dodał jedno konto Flashki, a Flashka podał guida w drugim koncie to coś jest nie halo. Mirosz mógł chyba zaufać, że skoro Flashka twierdził, że podał guida to go podał. A faktycznie podał na koncie do którego ma dostęp. A do drużyny zostało dodane konto utworzone bez weryfikacji mailem, do którego dostępu nie ma i guida dodać nie może. Konto Flashki, w którym podał guida do dryżyny dodane byc nie może. Mirosz miał chyba prawo zaufać, że ESCN to nie jest jakieś gówno, które tworzy konta bez weryfikacji mailem? Niestety się pomylił. Pipa z niego.

A warunki formalne są do dupy. Bo jeżeli, za seybee, gracz ma podać jeden, unikalny, aktualny guid, regulamin wspomina o jednym guidzie, a gracz ma dwa aktualne, unikalne guidy to coś jest nie halo. I jak ktoś nie odróżnia zakresu pojęcia samochód, których może być kwadrylion rodzajów w kwadrylionie różnych kolorów od pojęcia jeden unikalny, aktualny guid, których może być, uwaga fanfary-JEDEN to jego problem. Tylko, że tych jednych etc. guidów są dwa. I według regulaminu, który mam wpisać. Jeden. Ale który? Jeden. Ale który? Jeden. Ale ...

I czy ja się bez sensu czepiam regulaminu? Jasne. Bo admini na podstawie tego regulaminu czepiają się mnie. Więc chyba w moim interesie jest wykazywać, że jest do bani.

A co do guida i jego skuteczności. Jak się okazało przez 6-7 kolejek grał z nami "na 99%" cziter. Dobrze, że podaliśmy guidy i nie dopuściliśmy go do ligi

I Na koniec. Ja dałem ciała, Mirosz dał ciał, Flashka dał ciał i cały klan dał ciała. Ale jednak jak na zabawę, na ligę gdzie do wygrania jest przysłowiowa pietruszka, ESCN jest nazbyt upierdliwa w obyciu. Za dużo zachodu żeby zagrać i za duża szansa, że admin wywali parę meczy. I generalnie to uważam, że my daliśmy ciała, tylko że pietruszka nie jest warta tyle zachodu. I frajda z gry nie taka jak być powinna.

Ostatnio edytowany przez kaktus CFC : 04-25-2012 o 08:49
Stare 04-25-2012, 08:54   #93
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
I po co się produkujesz bez sensu. W twl wystarczy nazwa soldiera.
Może się nie znam i coś się zmieniło od czasu kiedy ja miałem przyjemność grać w twl-u tak nieśmiało mi się przypomina, że żeby skutecznie się zarejestrować to trzeba było podać guida w zakładanym profilu. Ale pewnie się nie znam.
Cytat:
I czy ja się bez sensu czepiam regulaminu?
Niestety ale bez sensu. Swoje uwagi zastrzeżenia itp. zgodnie z tym co napisałem w e-mailu do kaktttusikaa możecie kierować do organizatora ligi. On i tylko on może zmieniać decyzje Adminów o ile uzna, że zostały podjęte niezgodnie z regulaminem lub zaszły jakieś inne bardzo istotne okoliczności, które taką decyzję by usprawiedliwiały.
Cytat:
Za dużo zachodu żeby zagrać i za duża szansa, że admin wywali parę meczy.
Faktycznie założenie i prawidłowe uzupełnienie profilu jest nie lada wyczynem. Jeśli się pojawiają w jego realizacji problemy należało się zwrócić o pomoc. Co notabene zrobił swego czasu klan Hornets w związku z problemami dotyczącymi profilu jednego z ich graczy.
Wy stwierdziliście, że to pier... i wyszło jak wyszło.
Oczywiście ja i Seybee jesteśmy winni tego, że wasz gracz nie potrafi poprawnie się zarejestrować kapitan dodać prawidłowego profilu i sprawdzić czy jest on właściwie uzupełniony. My jesteśmy winni tego, że wobec zaistniałych problemów nie raczyliście poinformować administracji.
Ostatecznie ponosimy też winę my niedobrzy admini ponieważ wykonujemy postanowienia regulaminu obowiązującego w tej lidze.
Reasumując nie ważne jakich błędów dopuści się drużyna ta czy inna, koniec końcem winny jest Admin.
Gratuluję podejścia i wyśmienitego samopoczucia.

Ostatnio edytowany przez Ulfding : 04-25-2012 o 08:58
Ulfding jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-25-2012, 09:11   #94
fiend
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ulfding Zobacz Wiadomość
Może się nie znam i coś się zmieniło od czasu kiedy ja miałem przyjemność grać w twl-u tak nieśmiało mi się przypomina, że żeby skutecznie się zarejestrować to trzeba było podać guida w zakładanym profilu. Ale pewnie się nie znam.
Chyba ktoś Ci zaraz wypomni ten fragment postu
Stare 04-25-2012, 09:17   #95
kaktus CFC
Corporal

Domyślnie

Ulfding
Nie wiem, ale ja na TWL nigdzie guida z gry nie podawałem, nigdzie on nie widnieje w moim profilu. Moje id to nazwa soldiera. I wydaje mi się, że przy zakładaniu profilu też nie podawałem guida. Ale głowy za to nie dam tak na wszelki wypadek.

Niestety ale bez sensu. Swoje uwagi zastrzeżenia itp. zgodnie z tym co napisałem w e-mailu do kaktttusikaa możecie kierować do organizatora ligi. On i tylko on może zmieniać decyzje Adminów o ile uzna, że zostały podjęte niezgodnie z regulaminem lub zaszły jakieś inne bardzo istotne okoliczności, które taką decyzję by usprawiedliwiały.
Po co. Ja i bez twojego maila zrozumiałem, że decyzji nie cofniecie.

Faktycznie założenie i prawidłowe uzupełnienie profilu jest nie lada wyczynem.
Jak widać po naszym przykładzie jest. Ma dwa konta na ESCN, tego z guidem nie można dodać do drużyny, do tego dodanego do drużyny nie można dodać guida.
Wy stwierdziliście, że to pier... i wyszło jak wyszło.
Nikt nie przypuszczał, że problemy jak wyżej mogą wystąpić.

Gdzie napisałem, że jesteście czegokolwiek winni? Przecież się kajam. Nasza wina. Nie ma problemu. Szkoda meczu i tyle.
Stare 04-25-2012, 09:27   #96
Shibby
General

Domyślnie

Z czasów mojego adminowania na ESL pamiętam, że niejedna osoba miała problemy ze swoim kontem i zakładała nowe, czego kategorycznie zabraniał regulamin. Często ktoś próbował po prostu oszukiwać (np. złapał bana w ACI na guida, którego miał przypisanego do tego konta na ESL to zakładał nowe). Gdy później wykryłem takiego gracza z kilkoma kontami to nie było zmiłuj się - ban z miejsca i jego później problem, żeby się z tego wytłumaczył. Ja takie olewanie sprawy automatycznie tłumaczyłem próbą ukrycia czegoś i oszukania reszty.

Równie często było tak, że ktoś zapomniał hasła do starego konta i bezmyślnie zakładał nowe albo coś w tym rodzaju. Jeżeli jednak równocześnie skontaktował się ze mną (czy z innym adminem), że ma taki i taki problem to mu po prostu pomagaliśmy. Zgodnie z regulaminem mogłem go zawiesić w rozgrywkach za tzw. multikonto, ale przecież nie o to chodzi. Miał problem, nie umiał sobie z nim poradzić, ale się zgłosił z prośbą o pomoc.

A Wy panowie co sobą prezentujecie? Nawet jeżeli został do drużyny dodany nie ten gracz co trzeba to trzeba było poprosić o pomoc adminów. Jeżeli twierdzicie, że jeden z Was ma w tym samym momencie dwa GUIDy (co wydaje mi się dziwne, aby dwa różne były wyświetlane poprzez wywołanie w grze odpowiedniej komendy) lub nie wie, skąd wziąć prawidłowy GUID (bo kieruje się tylko stroną organizacji trzeciej, a nie komendą w grze, a na tej stronie można sprawić, że i 10 różnych GUIDów się wyświetli, bo nie jest w tej materii stroną doskonałą) to też można było poprosić administrację o pomoc.

Popełniliście zwykły błąd zaniechania. I nawet, gdyby nie wynikał on z Waszej złej woli tylko z nieszczęśliwego przypadku, to jednak to jest Wasze zaniechanie. Tymczasem na siłę próbujecie koniecznie zwalić winę za swoje zaniechanie na kogoś innego. Nie wiem, jaka tam jest u Was średnia wieku w klanie, ale za przeproszeniem, to jest takie trochę szczeniackie zachowanie.

Oczywiście całkowicie rozumiem Wasze rozgoryczenie i wierzę Wam, że nie zrobiliście tego celowo. Na Waszym przypadku też nie byłby zadowolony, że w taki sposób otrzymałem walkowera. Z pewnością też próbowałbym wyjaśnić sytuację zarówno z przeciwnikami, jak i z administracją, aby jakoś polubownie cofnąć walkowera. Ale gdybym jednocześnie zwalał winę za swoje zaniechanie na innych zamiast przyjąć to na klatę i liczyć na zrozumienie, to sam na własne życzenie obniżałbym szansę na polubowne załatwienie sprawy. I Wy dokładnie tak postępujecie i wg mnie to jest bardzo zły sposób wybrnięcia z problemu.
Stare 04-25-2012, 11:49   #97
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Odpóść sobie, bo nikogo nie interesują Twoje wypociny w tym temacie ok?
Mnie Chomiq'a "wypociny" interesują bo dobrze prawi-dobrze że mu za to polewać nie potrzeba

Powinieneś uszanować jego wypowiedzi bo gdyby nie jego wkład w jeden z zespołów to byś do dziś nie wiedział co to jest CFC

Co do zaistniałej sytuacji Flashka nie miał GUID'a (w lidze ESCN obowiązkowe) więc i protest pomeczowy poszedł do administracji.

Ostatnio edytowany przez Louis : 04-25-2012 o 11:52
Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-25-2012, 12:16   #98
fiend
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Akurat posty Chomiqa nie interesują nie tylko ACK To tak jakbym ja teraz wszedł na forum tibi i się zaczął rozpisywać Nie zna obecnych graczy, nie bierze udziału w lidze to co mi po jego postach ? Ostatnio zaciekle bronił Cyryla, jak się skończyło każdy pamięta. Ale to oczywiście on był wtedy najmądrzejszy, a nie gracze którzy z Cyrylem grali non stop
niech sobie "dobrze prawi" w innych tematach
Stare 04-25-2012, 12:29   #99
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Nikogo zaciekle nie bronił tylko probował wskazać fakt, że takie filmiki może nagrać ktoś i na ciebie.
Natomiast śmieszne są osoby, próbujące zwalić winę na adminów lub w jeszcze inną stronę. Jest regulamin, nie został dotrzymany jeden punkt i tyle. Co tu więcej się rozpisywać?
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-25-2012, 12:33   #100
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Cytat:
Napisał Louis Zobacz Wiadomość
Mnie Chomiq'a "wypociny" interesują bo dobrze prawi-dobrze że mu za to polewać nie potrzeba

Powinieneś uszanować jego wypowiedzi bo gdyby nie jego wkład w jeden z zespołów to byś do dziś nie wiedział co to jest CFC

Co do zaistniałej sytuacji Flashka nie miał GUID'a (w lidze ESCN obowiązkowe) więc i protest pomeczowy poszedł do administracji.
Mnie również, w większości ma racje i swoje racje popiera sensownymi argumentami. Dlatego warto jego "wypociny" wziąść pod uwagę.

Tak naprawdę CFC zaistniało na scenie AA3 w dużej mierze dzięki chomiqowi także uważam że jego zdanie w takich sprawach jest równie istotne, jak i on sam ma prawo wypowiedzi na ten temat.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania