Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3 > Turniej AA3

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 01-14-2012, 20:32   #101
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
Napisał SeyBee Zobacz Wiadomość
Napisałem o klanach które rozegrały między sobą ileś tam meczy i znają poszczególnych graczy. W sytuacji gdy pojawia się nowy zawodnik z mega dobrym skillem to naturalnym jest baczne przyglądanie się jego poczynaniom.
Demorec w wersji 3.x nie działa - zapamiętajcie to raz na zawsze.
No z tym demorec to dobre Ale pamiętam jak przed premierą AA3, Dev-y obiecywali większe możliwości tej funkcji, przewijanie i takie tam . A przydało by się to bardzo...

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 01-16-2012, 08:48   #102
={GF}=kurkowa
First Lieutenant

Domyślnie

A co z black screnami PB lub ich braku przesłania?
Chciałem jeszcze dowiedzieć jak wygląda sprawa "strzelanie ze scrola na singlu"?

Pamiętam w AAO na meczach był zawsze jakiś sędzia, który pilnował wszystkiego co się dzieje na serwerze....

Ostatnio edytowany przez ={GF}=kurkowa : 01-16-2012 o 09:43
={GF}=kurkowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-16-2012, 10:00   #103
SeyBee
First Lieutenant

Miasto: Poznań
Domyślnie

Cytat:
Napisał ={GF}=kurkowa Zobacz Wiadomość
A co z black screnami PB lub ich braku przesłania?
Myślałem o tym, żeby do proponowanego przeze mnie regulaminu dodać zapis traktujący o czarnych screenshotach ale póki co zrezygnowałem z tego pomysłu bo obojętnie jakiej formy nie przybrałby zapis o czarnych ss to i tak będzie rodzić on wiele kontrowersji.

Wyobraźmy sobie sytuację gdy oba zespoły wchodzą na serwer i następuje runda discardowa. Oba teamy sprawdzają skrypty i streaming do ACI. Żeby to zrobić można użyć przeglądarki Steama ale generalnie 99% osób wyjdzie z gry przez Alt+Tab. W ten sposób osoba/y które to zrobią z automatu łapią czarne ss do końca meczu. Co w takiej sytuacji ?
Można co najwyżej pomyśleć o zapisie który będzie regulował te kwestie jeżeli gracz biorący udział w meczu będzie miał wszystkie screenshoty czarne bądź ich transfer nie będzie zakończony.
W poprzednim sezonie zdarzały się przypadki gdy jeden gracz miał od początku do końca meczu czarne screenshoty.

Cytat:
Chciałem jeszcze dowiedzieć jak wygląda sprawa "strzelanie ze scrola na singlu"?
Na chwilę obecną wielu producentów myszy i klawiatur dla graczy oferuje oprogramowanie umożliwiające zbindowanie sekwencji klawiszy. Myślę, że nie ma sensu dodawać zapisu, który będzie mówił o zakazie ich używania bo po prostu będzie to martwy zapis. Nie ma możliwości sprawdzenia jakich klawiszy, bindów używa gracz podczas meczu.

Cytat:
Pamiętam w AAO na meczach był zawsze jakiś sędzia, który pilnował wszystkiego co się dzieje na serwerze....
Na chwilę obecną liga ma 2 adminów których rola ogranicza się do dodawania kolejek ligowych i egzekwowania przestrzegania regulaminu przez uczestników ligi. Na pewno nie będzie takiej sytuacji, że admini będą obserwować wszystkie mecze ponieważ z logistycznego punktu widzenia nie jest to do zrobienia. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to w miarę możliwości któryś z adminów pojawi się na meczu podwyższonego ryzyka.

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 01-16-2012 o 10:09
SeyBee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-16-2012, 10:54   #104
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

To trzeba wyczulić graczy grających w ESCN iż kombinację klawiszy Alt+Tab mogą zastąpić kombinacją Shift+Tab.W trakcie pierwszej rundy discard niech każdy zrobi po jednym "zrzucie ekranu"-będzie on widoczny w profilu STEAM'a .Jeśli oczywiście mam zaktualizowany profil na zicher.

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-16-2012, 12:32   #105
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
Można co najwyżej pomyśleć o zapisie który będzie
Można jeszcze zainstalować program na serwerze do kopania za blacki, jest taka możliwość jednak wątpię aby drużyny zgodziły się na takie rozwiązanie. Po za tym byłoby to w pełni skuteczne tylko na serwerze ligowym, ponieważ można utworzyć listę zaufanych graczy, których program za blacki nie kopie. Generalnie nie powinno się zdarzać żeby gracz miał wszystkie screen shoty czarne.
Co do obserwowania meczów to można dodać zapis, że jest możliwość wystąpienia do admina z prośbą o obserwowanie meczu jednak administrator spełniałby ją w miarę swoich możliwości.
Stare 01-16-2012, 13:03   #106
Louis
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ulfding Zobacz Wiadomość
Można jeszcze zainstalować program na serwerze do kopania za blacki, jest taka możliwość jednak wątpię aby drużyny zgodziły się na takie rozwiązanie. Po za tym byłoby to w pełni skuteczne tylko na serwerze ligowym, ponieważ można utworzyć listę zaufanych graczy, których program za blacki nie kopie. Generalnie nie powinno się zdarzać żeby gracz miał wszystkie screen shoty czarne.
Ulf Nie ma 100%-wego FIX'a na pozbycie się Black SS w AA3.Można kilka rozwiązań sprawdzić na kilku konfigach sprzętowych ale i ten pomysł raczej nie przyniesie dobrego rozwiązania.
Osobiście dla mnie instalowanie programu kopiącego z automatu na serwerze za BS to zły pomysł.I jeszcze tworzenie "listy zaufanych".To nie jest rozwiązanie.

Przy takiej sytuacji to ja zadam pytanie:
"Ile kosztuje miejsce na takiej liście?"

Stare 01-16-2012, 13:18   #107
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
Ile kosztuje miejsce na takiej liście
Źle mnie zrozumiałeś. jest taka możliwość dlatego pisałem, że byłoby to skuteczne rozwiązanie tylko i wyłącznie w przypadku kiedy wszystkie mecze byłyby rozgrywane na serwerze ligowym.
Wiem że nie ma 100% fiksa ale też nie mów mi, że jest dużym problemem nie minimalizować gry w trakcie meczu. Wystarczy, że będzie to robiła osoba w klanie która nie ma problemu z bpbss
Stare 01-16-2012, 13:26   #108
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Najprościej zrobić tak ze jezeli gracz przez cały mecz miał BS to jezeli sytuacja powtórzy sie w kolejnym meczu automatycznie taki zawodnik nie zagra przez np 3 mecze włącznie wliczajac to kolejny nowy sezon ligi ESCN
Stare 01-16-2012, 13:29   #109
Louis
General

Domyślnie

Problem z Black'ami nie bierze się tylko i wyłącznie z minimalizowania gry poprzez np. Alt+Tab.Problem występuje w zależności od układu graficznego,karty graficznej,sterowników czy też systemu operacyjnego.

Wiadomo że w google można wyszukać kilka różnych Fix'ów ale to nie daje 100% pewności poprawnych screenów w czasie gry.

Z tego co kojarzę to u mnie przy robieniu screenshot'a poprzez STEAM (jest taka funkcja) to potem był on czarny.Nie wiem dokładnie czy to było przy AA3 czy przy innej grze-musiałbym to sprawdzić.

Ostatnio edytowany przez Louis : 01-16-2012 o 13:37
Stare 01-16-2012, 13:37   #110
Ulfding
Major General

Domyślnie

Dobrze. Powiedz mi u kogo widziałeś same bpbss-y non stop od początku do końca powodowane samą konfiguracją? My nie mówimy tu o tym że ktoś tam złapie blacka lub dwa tylko o sytuacji kiedy większość pbss-ów jest czarna. Ja rozumiem, że ktoś może mieć z tym problem jednak na czas meczu powinien postarać się go wyeliminować.
Stare 01-16-2012, 13:43   #111
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Tak jak napisał Louis nie każdy czarny ss jest spowodowany przez minimalizację gry. Wprowadzanie skryptu sprawdzającego screenshoty nie jest dobrym rozwiązaniem. Kto miałby zająć się stworzeniem zaufanej listy graczy i na jakiej podstawie mieliby być dodawani do tej listy ?

Myślę, że powinniśmy zająć się problemem gdy od początku bytności gracza na serwerze taki delikwent łapie czarne ss. W poprzednim sezonie były przypadki gdy gracze od początku meczu do jego końca nie mieli ani jednego poprawnie wykonanego screenshota.

Cytat:
Dobrze. Powiedz mi u kogo widziałeś same bpbss-y non stop od początku do końca powodowane samą konfiguracją? My nie mówimy tu o tym że ktoś tam złapie blacka lub dwa tylko o sytuacji kiedy większość pbss-ów jest czarna. Ja rozumiem, że ktoś może mieć z tym problem jednak na czas meczu powinien postarać się go wyeliminować.
Osobą która w co najmniej 3 meczach nie miała ani jednego dobrego screenshota był Toms. Nie wspomnę o meczach w których brał udział i miał dobrego jednego czy dwa screenshoty. Nie wiem czy było to spowodowane przez konfigurację komputera czy przez świadome działanie ale w istocie tak było.

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 01-16-2012 o 13:47
Stare 01-16-2012, 13:46   #112
Ulfding
Major General

Domyślnie

Proszę. przeczytaj jeszcze raz mojego posta. Gdzie ja mówię i w jakim kontekście o tworzeniu listy zaufanych?
Stare 01-16-2012, 13:50   #113
Louis
General

Domyślnie

Cytat:
Nie kojarzę już teraz u kogo widziałem wszystkie BS'y w czasie gry na serwerze ale było tego trochę jakiś czas temu.

@Ulf Chyba jeśli ktoś wyeliminuje Black'i w trakcie meczu to i raczej pozbędzie się tego problemu nawet w grze na PUB'ie?

Stare 01-16-2012, 13:55   #114
Ulfding
Major General

Domyślnie

Na pubie nie ma motywacji . Większość problemów z blackami wynika z minimalizacji + Karta gafiki. Jeżeli trafimy gracza z problemem to zapewne postaramy mu się pomóc. A jak nie no to trudno nie wyobrażam sobie sytuacji w której w lidze gra osoba która na każdym meczu ma bpbss-y i się tłumaczy " bo ja mam zje^baną konfigurację".
Stare 01-16-2012, 14:01   #115
Louis
General

Domyślnie

Cytat:
Większość problemów z blackami wynika z minimalizacji + Karta gafiki.
Powodem może być też włączona kompozycja pulpitu Aero w Windows7 (którego pewnie używa obecnie większość graczy) oraz uruchamianie gry bez uprawnień Administratora lub też np.włączona funkcja Crossfire przy kartach ATI.
Tych problemów jest więcej.

Stare 01-16-2012, 15:38   #116
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Może warto byłoby wydzielić posty dotyczące regulaminu do osobnego tematu bo za chwilę zginiemy w gąszczu postów które nic nie wnoszą do dyskusji ?
Stare 01-16-2012, 17:49   #117
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Cytat:
Na chwilę obecną liga ma 2 adminów których rola ogranicza się do dodawania kolejek ligowych i egzekwowania przestrzegania regulaminu przez uczestników ligi. Na pewno nie będzie takiej sytuacji, że admini będą obserwować wszystkie mecze ponieważ z logistycznego punktu widzenia nie jest to do zrobienia. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to w miarę możliwości któryś z adminów pojawi się na meczu podwyższonego ryzyka.
Czasy, gdzie mecze AAO obserwowane były przez sędziów, są tak odległe, że w sumie to ja ich nie pamiętam, bo o ile grałem już wtedy w tą grę to jeszcze nie na poziomie meczowym i takie sytuacje mnie nie dotyczyły. Z logistycznego punktu widzenia jest to rzeczywiście dosyć kłopotliwa sytuacja.

Natomiast gdy ja byłem adminem na ESL to mieliśmy coś takiego, co zaproponowałeś, czyli obserwatorzy na wybranych meczach. W regulaminie był zapis, że każda drużyna może wystąpić z prośbą o obserwatora na dany mecz. Przy czym to była tylko prośba i regulamin nie dawał gwarancji, że obserwator zostanie wyznaczony. Poza tym nawet gdyby na obserwatora został wyznaczony administrator to nadal jego rola polegała głównie na obserwowaniu meczu. Nadal były obowiązkowe dema, screenshoty i wszystko inne, czego wymagał regulamin. Obserwator na danym meczu miał być właśnie do obserwowania i później w razie jakiegoś konfliktu w sprawie wyniku meczu, obserwator zdawał relację, jak to z jego punktu widzenia wszystko wyglądało podczas meczu. Relacja obserwatora była dla adminów jedną z opcji pomagających w podjęciu decyzji obok innych form wymaganych przez regulamin.

Ogólnie prawie nikt nie prosił o obserwatorów w trakcie meczu. Na palcach jednej ręki (ewentualnie dwóch) udałoby się policzyć sytuacje, gdzie ktoś o niego poprosił. Zdarzało się to na tyle rzadko, że nie było problemu zapewnić na dany mecz obserwatora i chyba zawsze był to jeden z adminów.
Stare 01-16-2012, 18:24   #118
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Nie wiem co taki obserwator moze zrobić, po za meczami gdzie siedział fresh albo inny komentator hstv czy czegoś innego przypominam sobie jedną sytuacje z TWL, gdzie jakieś niemiaszki koniecznie prosiły o admina na serwerze bo 'polacke hackers'
Nie wiem jak jest u was z trybem spectacora, ale u nas było dosć ciężko wychwycić coś podejrzanego
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-16-2012, 18:59   #119
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Dlatego w ESL traktowaliśmy go nie jako wyrocznię, którą w trakcie meczu ma jakiekolwiek decyzje podejmować tylko jako kogoś, kto siedzi, obserwuje, a potem w razie potrzeby zda relacje adminom.

Wiadomo, że wszystkiego nie dałby radę zobaczyć, bo nie mógłby widzieć na raz, co każdy gracz po kolei robi. Ale psychologicznie wpływał nieźle na obie drużyny.

Słabo kojarzę już sytuacje, w których w ESL ktoś korzystał z tej opcji, bo tak rzadko one miały miejsce. Ale jak już była taka potrzeba to prosiła o niego jedna z drużyn z meczu, w którym obie ekipy za sobą jakoś specjalnie nie przepadają i co najmniej jedna podejrzewa drugą o to, że pewnie będzie stosować jakieś bugi/cheaty. Obecność obserwatora na meczu niemalże do zera ograniczała później wystosowanie protestu przez którąś ze stron, a który pewnie normalnie miałby miejsce.

Zresztą posiedzenie na serwerze w trakcie takiego meczu często zabierało mniej czasu niż później oglądanie dem, itp.
Stare 01-16-2012, 20:26   #120
MUTU_PL
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Ja tam nie wiem jak z tymi obserwacjami, czy one coś dają? raczej nie...

Teraz mam pytanie już poruszane wcześniej przez ma osobę, chodzi mi o sprawe pingu w trakcie meczy?
Czy coś SeyBee znalazło się w regułach na ten temat? Wiem że to może rzadko się zdarzyć, że gracz w lidze ESCN będzie miał ping 200,300,350,400 i lepiej, ale jeśli dojdzie do takiego incydentu co w tedy?

( w poprzednim sezonie mieliśmy takie przypadki że osoby miały 250 pingu i grać trzeba było z nimi z 2,3 rundy a nawet lepiej )

http://www.multigaming-project.eu/
MUTU_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-16-2012, 20:36   #121
kwiatek8914
Captain

Miasto: Łaskarzew
Wyślij wiadomość przez AIM do kwiatek8914
Domyślnie

Cytat:
Napisał MUTU_PL Zobacz Wiadomość
Ja tam nie wiem jak z tymi obserwacjami, czy one coś dają? raczej nie...

Teraz mam pytanie już poruszane wcześniej przez ma osobę, chodzi mi o sprawe pingu w trakcie meczy?
Czy coś SeyBee znalazło się w regułach na ten temat? Wiem że to może rzadko się zdarzyć, że gracz w lidze ESCN będzie miał ping 200,300,350,400 i lepiej, ale jeśli dojdzie do takiego incydentu co w tedy?

( w poprzednim sezonie mieliśmy takie przypadki że osoby miały 250 pingu i grać trzeba było z nimi z 2,3 rundy a nawet lepiej )
A co w tedy jak ping komuś skacze, chociaż by u mnie, dziś na dwie rundy skoczył mi do 195, co w tedy? Wiadomo że trafi się typ, który ma 200,300,400 cały czas, ale niektórym po prostu skacze
Stare 01-16-2012, 21:04   #122
MUTU_PL
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Cytat:
Napisał kwiatek8914 Zobacz Wiadomość
A co w tedy jak ping komuś skacze, chociaż by u mnie, dziś na dwie rundy skoczył mi do 195, co w tedy? Wiadomo że trafi się typ, który ma 200,300,400 cały czas, ale niektórym po prostu skacze
I dlatego się pytam co w tedy (i nie chodziło mi o ciebie nawet, bo faktycznie każdemu może skoczyć w rundzie czy dwóch albo na 10 czy na30 sekund)

http://www.multigaming-project.eu/
MUTU_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-16-2012, 21:18   #123
RudY+-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:

Ping to chyba osobista sprawa, i jak ktś lubi to niech gra nawet z 500
No chyba, że nadal wierzycie w mit lagowania serwera
Stare 01-16-2012, 21:31   #124
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Cytat:
Napisał RudY+- Zobacz Wiadomość
No chyba, że nadal wierzycie w mit lagowania serwera
To jest ponadczasowe tak, jak ini tweaking.
Stare 01-17-2012, 06:26   #125
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Ping w jakimś stopniu zależy od konfiguracji sprzętowej i programowej po stronie serwera ale na pewno nie ma decydującego wpływu na jego wysokość. Wysokość pinga w głównej mierze zależy od tego jaki sprzęt stoi po stronie gracza oraz jakiego typu ma łącze. Z obserwacji osób grających na serwerze CSP&NoIT daje się zauważyć jedną zależność - każdy kto posiada łącze typu DSL (Netia, TP) jest bardziej narażony na wszelkiego rodzaju skoki pinga niż inni. Widać tą zależność szczególnie w sobotnie i niedzielne wieczory gdy dzieci neostrady zasiadają do swoich komputerów.

Kilka dni temu zrobiłem mały test - połączyłem się z jednym z zachodnich serwerów najpierw za pomocą komputera a następnie laptopa. Komputer w konfiguracji I7, 8GB RAM, HD6970 a laptop to Asus K50AB z 4GB RAM + Radeon4570 512MB. Oba urządzenia połączone z routerem po kablu. Wyobraźcie sobie, że na tym samym łączu różnica w pingu była ok 30-50ms na niekorzyść laptopa. Co więcej o ile na komputerze nie uświadczyłem lagów o tyle na laptopie miałem je praktycznie co chwilę. W mojej ocenie z testu który przeprowadziłem wynika, że pojawianie się lagów jak i ich częstotliwość są w dużej mierze zależne od mocy sprzętu na którym gramy.

Wracając do kwestii regulaminu.
Z pewnością w składach drużyn są osoby grające z różnych części Europy. Osoby łączące się z UK z serwerem w PL będą miały wyższego pinga niż inni. Osoby te nic nie poradzą na to ponieważ taka jest specyfika połączenia sieciowego - większa ilość przeskoków = większy ping. Myślę, że dodanie zapisu, który miałby regulować kwestię pingu mógłby być potraktowany jako chęć ograniczenia możliwości sportowej rywalizacji.
Stare 01-17-2012, 08:05   #126
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Jak to co..... nic ....
To może zacznie Ci jeszcze przeszkadzać że ktoś ma czerwona klawiaturę .... Mutu już nie przesadzaj bo czepiasz się takich pierdoł już że nie wiem .....
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-17-2012, 09:37   #127
RudY+-
General

Domyślnie

Cytat:
Kilka dni temu zrobiłem mały test - połączyłem się z jednym z zachodnich serwerów najpierw za pomocą komputera a następnie laptopa. Komputer w konfiguracji I7, 8GB RAM, HD6970 a laptop to Asus K50AB z 4GB RAM + Radeon4570 512MB. Oba urządzenia połączone z routerem po kablu. Wyobraźcie sobie, że na tym samym łączu różnica w pingu była ok 30-50ms na niekorzyść laptopa. Co więcej o ile na komputerze nie uświadczyłem lagów o tyle na laptopie miałem je praktycznie co chwilę. W mojej ocenie z testu który przeprowadziłem wynika, że pojawianie się lagów jak i ich częstotliwość są w dużej mierze zależne od mocy sprzętu na którym gramy.
ADSL/DSL czy coś innego? Jeżeli łącze nie było DSL to wcale konfiguracja nie ma żadnego wpływu
Stare 01-17-2012, 09:58   #128
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

O to właśnie chodzi,że testy zrobiłem na łączu światłowodowym z sieci kablowej więc rezultaty są bardziej wiarygodne.
Stare 01-17-2012, 10:28   #129
GNSTopik
Guest

Domyślnie

to co można ruszać z zapisami ?
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-17-2012, 10:47   #130
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Śpieszy się?

Myślałem, że o zapisach decydują organizatorzy lub admini ?

Cytat:
Powinien być też zapis odnośnie dołączania graczy do zespołu. Czyli nowy gracz, który dołącza do zespołu nie może grać przez najbliższe 2/3 kolejki lub tam ile zostanie ustalone. Bo teraz można robić transfery czyli wypisać się z 1 teamu i dopisać przed meczem do drugiego
Widzę, że nikogo taki punkt nie interesuje ?

Co do rozgrywki trzeba się zastanowić czy przy większej ilości drużyn (>10) nie podzielić zespołów na 2 grupy. Bo jak dojdą rewanże to będzie z 20 meczy - 5miesięcy rozgrywek + ewentualnie jakieś pauzy z patchami lub innymi losowymi wydarzeniami. Na koniec zrobić playoffy czyli walkę finałową o 1 miejsce i 3, na min. 2 mapach czy 3 w systemie MR3 jak to było w lidze ESL. Bo co to walka o 1 miejsce na 1 mapie? Jednej drużynie mapa podpasuje drugiej nie
Stare 01-17-2012, 14:24   #131
Ulfding
Major General

Domyślnie

skrypt grupowy jest gotowy na 16 teamów czego my raczej nie doczekamy w tym sezonie. Z Tego co mi wiadomo aby zmienić tryb gry na turniejowy przy mniejszej ilości graczy potrzeba osoby umiejącej zmodyfikować skrypt.
Stare 01-17-2012, 14:27   #132
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał [Hornets]LELEK Zobacz Wiadomość
Śpieszy się?

Myślałem, że o zapisach decydują organizatorzy lub admini ?
moze tak moze nie ........ ale skoro masz lepszy kontak z adminami czy organizatorem to sie dowiedz. tak piszesz jeszcze nie jeszcze a jaka jest tego przyczyna ? krucho ze składem czy jak ? ale nie tylko wy jestescie na scenie pamiętaj .... moge ci powiedziec ze duzo ludzi pyta mnie kiedy rusza liga wiec moje pytanie było uzasadnione.

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 01-17-2012 o 14:32
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-17-2012, 14:30   #133
Ulfding
Major General

Domyślnie

Ze swojej strony zapewniam, że zapisy nie ruszą do czasu aż regulamin będzie gotowy.
Stare 01-17-2012, 14:31   #134
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Ze swojej strony zapewniam, że zapisy nie ruszą do czasu aż regulamin będzie gotowy.
i looz ulf napisalem bo poprostu juz przynajmniej z 5-6 klanow pytalo sie kiedy ...
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-17-2012, 14:32   #135
Ulfding
Major General

Domyślnie

Ok. Udzieliłem wiążącej odpowiedzi
Stare 01-17-2012, 14:34   #136
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
tak piszesz jeszcze nie jeszcze a jaka jest tego przyczyna ? krucho ze składem czy jak ?
pokaż gdzie napisałem, jeszcze nie?
Stare 01-17-2012, 14:41   #137
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
No to brać się do roboty bo ja za Was wszystkiego robić nie będę.
Topik najwięcej krzyczał o regulaminie, wysyłał privy, łaził po TS-ach i spamował forum a póki co nie zaproponował nic Topik łobuzie bierz się do pracy

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 01-17-2012 o 14:43
Stare 01-17-2012, 14:47   #138
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
No to brać się do roboty bo ja za Was wszystkiego robić nie będę.
Topik najwięcej krzyczał o regulaminie, wysyłał privy, łaził po TS-ach i spamował forum a póki co nie zaproponował nic Topik łobuzie bierz się do pracy
nie zaproponowal i nie zaproponuje
sey bo dla mnie to paranooja co niektorzy wymyslaja... a juz najlepsze było pytanie mutu o pingi ...... poza tym u nas peel jak widzisz wypowiada sie w sprawach regulaminu wiec ja nie musze

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 01-17-2012 o 14:49
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-17-2012, 14:53   #139
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Ale ty Topik jednak jesteś dziwny

W trakcie ligi piszesz o regulaminie (sam do siebie) że nikt się regulaminem nie interesuje, przez co nawet zostałem trollem hehe. Teraz zaczynamy omawiać, poprawiać regulamin to ty ze startem ligi wylatujesz. Crazy
Stare 01-17-2012, 14:53   #140
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
pokaż gdzie napisałem, jeszcze nie?
"spieszy sie" ..... to nie to samo w sumie ale prawie ....
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-17-2012, 14:54   #141
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Osobiście jestem za tym żeby drużyny mogły się już zapisywać bo tak możemy czekać w nieskończoność. Moim zdaniem w regulaminie pozostały drobne szczegóły do dopracowania. W czasie jak ekipy będą się zapisywać dopieścimy regulamin na tip-top.
Poza tym jeśli do rozgrywek zapisze się ok 10 ekip to będziemy mieć 20 kolejek i lekko licząc 5 miesięcy gry.
Stare 01-17-2012, 14:54   #142
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał ^Utyl Zobacz Wiadomość
Ale ty Topik jednak jesteś dziwny

W trakcie ligi piszesz o regulaminie (sam do siebie) że nikt się regulaminem nie interesuje, przez co nawet zostałem trollem hehe. Teraz zaczynamy omawiać, poprawiać regulamin to ty ze startem ligi wylatujesz. Crazy
pokaz gdzie napisałem cos o starcie ligi .... z tego co pamietam w poprzednim sezonie to sam byles za tym zeby zaspisy trwały jak najdłuzej to wiecej klanów się zgłosi ....
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-17-2012, 14:55   #143
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Osobiście jestem za tym żeby drużyny mogły się już zapisywać bo tak możemy czekać w nieskończoność. W czasie jak ekipy będą się zapisywać dopracujemy szczegóły w regulaminie, które pozostały do poprawienia/napisania.
Poza tym jeśli do rozgrywek zapisze się ok 10 ekip to będziemy mieć 20 kolejek i lekko licząc 5 miesięcy gry.
tez jestem za tym bo nowe klany mogłby zacząc czynnie uczestniczyć w przemysleniach odnośnie regulaminu

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 01-17-2012 o 14:58
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-17-2012, 14:58   #144
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
w poprzednim sezonie to sam byles za tym zeby zaspisy trwały jak najdłuzej to wiecej klanów się zgłosi ....
i się zgłosiło, bo było 7 chyba a na koniec 10...

Cytat:
"spieszy sie" ..... to nie to samo w sumie ale prawie ....
I z jednego "śpieszy się" potrafisz wycztytać, że my jako Hornets:
a) nie chcemy jeszcze zapisów
b) krucho u nas ze składem
c) myślimy tylko o sobie

dobre

A jak mają ruszyć zapisy to od razu powinien się pojawić regulamin. Bo to, że klany grające wiedzą o takim czymś jak screeny, discardy itp. to były przypadki w ostatnim sezonie, że nie wszyscy potrafili tego discarda wpisać, więc dobrze, że SeyBee to porządnie wytłumaczył.

Ostatnio edytowany przez [Hornets]LELEK : 01-17-2012 o 15:00
[Hornets]LELEK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-17-2012, 14:58   #145
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
Napisał GNSTopik Zobacz Wiadomość
pokaz gdzie napisałem cos o starcie ligi .... z tego co pamietam w poprzednim sezonie to sam byles za tym zeby zaspisy trwały jak najdłuzej to wiecej klanów się zgłosi ....
aaa to pardon bo myślałem że już mamy grać a ja pusto w lodówce
Stare 01-17-2012, 15:00   #146
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
i się zgłosiło, bo było 7 chyba a na koniec 10...

a teraz masz pewnosc ze nie zglosi sie 7 ? bo ja nie .....

I z jednego "śpieszy się" potrafisz wycztytać, że my jako Hornets:
a) nie chcemy jeszcze zapisów
b) krucho u nas ze składem
c) myślimy tylko o sobie

dobre
krucho ze skladem - to od innych klanów informacja ....
napisałem o zapisach to napisałes to co napisałes - wiec tak wywnioskowałem
myslimy tylko o sobie - ale masz bujną wyobrażnie ....

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 01-17-2012 o 15:03
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-17-2012, 15:04   #147
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
to od innych klanów informacja ....
To dobrze wiedzieć, że inni wiedzą lepiej od nas samych
Stare 01-17-2012, 15:05   #148
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
To dobrze wiedzieć, że inni wiedzą lepiej od nas samych
a to już nie moj problem
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-17-2012, 15:07   #149
SeyBee
First Lieutenant

Domyślnie

Topik nie czepiaj się Mutu, że zadaje takie pytania bo ma do tego pełne prawo. Jeżeli ktoś ma wątpliwości w jakiejś kwestii związanej z regulaminem to forum jest najlepszym miejscem żeby zadać pytanie i otrzymać odpowiedź.
Stare 01-17-2012, 15:09   #150
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Topik nie czepiaj się Mutu, że zadaje takie pytania bo ma do tego pełne prawo. Jeżeli ktoś ma wątpliwości w jakiejś kwestii związanej z regulaminem to forum jest najlepszym miejscem żeby zadać pytanie i otrzymać odpowiedź.
ej nie czepiam się tylko to chyba nie może być w zaden sposob zapisane w regulaminie .... o to chodzi

bo nigdy nie wiesz czy po pierwszej rozegranej rundzie sasiad z ktorym masz net nie wlaczy torrenta i ping do konca meczu bedziesz mial 12378632854 wiec jak moze to regulowac regulamin ....

dobra to co dopisujemy lub co zmieniamy do tego co napisales ?

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 01-17-2012 o 15:12
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania