Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3 > Turniej AA3

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 06-28-2012, 08:08   #651
kwiatek8914
Captain

Miasto: Łaskarzew
Wyślij wiadomość przez AIM do kwiatek8914
Domyślnie

oj Topik, Topik, nie popisałeś się w komentarzach na ESCN, taki duży chłopak, a sprawy nie potrafi załatwić, Twoja propozycja brzmiała mniej więcej tak - "albo gramy w niedziele o 20, albo weźcie sobie 12-0" przynajmniej ja to tak rozumiem, no ale nie mam jeszcze magisterki, w przeciwieństwie do Ciebie także wybacz jeśli coś zamotałem, płaczesz że nie chcemy się dogadać z Tobą w sprawie meczu, nam termin pasuje, a to Tobie powinno zależeć żeby go zmienić, dajesz propozycje? To nie propozycja, to narzucenie czegoś " albo 20godz., albo 12-0 dla Was" dam Ci przykład 4SPR i ostatniego mecze kiedy z nimi graliśmy, Kurkowa już o 20 siedział u nas na TS i czekał na kogoś z naszych, żeby powiadomić nas o problemie jaki mają z graczem, dał od chooja propozycji na rozwiązanie tego problemu, wszystkie sensowne, ale to trzeba chcieć, Ty wolisz napisać do adminów żeby kolejkę przesunęli bo niedobre Hornets nie chce grac o 20, no proszę Cię, nie ośmieszaj już się... A teraz kiedy już dałeś wynik 12-0 dla nas pozostaje nam otworzyć browarki i oglądać finał euro pozdrawiam

PS: najpierw nawyzywałeś Lelka od "popaprańców" a teraz prosisz o nowy termin meczu? ŻAAAAALLLLLL.....

Ostatnio edytowany przez kwiatek8914 : 06-28-2012 o 08:11
kwiatek8914 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 06-28-2012, 08:15   #652
Topik
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

"#2 |Topik 25.06.2012 - 14:25
open 194.153.116.188?password=match panowie w niedziele jest finał euro może zagramy o jakiejs 19 czy 20 co ? "

zapytałem bardzo grzecznie, jeśli dla Ciebie prośba rozegrania meczu godzinę czy dwie wcześniej jest narzucaniem terminu to pogratulować

a lelek jest popaprańcem skoro ładuje się z buciorami w czyjeś prywatne życie.

a i dla rozlużnienia atmosfery Wasz ulubiony przebój http://gobarbra.com/hit/new-773e767e...e3e8e37cde9db4

Ostatnio edytowany przez Topik : 06-28-2012 o 08:30
Topik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-28-2012, 08:26   #653
fiend
Chief Warrant Officer

Miasto: Płock
Domyślnie

Na koniec sezonu widzę rozruszaliście forum Szkoda, że to tylko znów bez sensowne kłótnie hehe ;]
Z tego co jeszcze kojarzę wg regulaminu, jeśli wychodzi nowy patch to kolejka o tydzień się przesuwa. Admin proszę o ogarnięcie tematu i napisanie kilku słów na ten temat
I jeśli się przesunie to chyba można rozegrać ją wcześniej o ile oba klany wyrażą zgodę.
fiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-28-2012, 08:36   #654
SeyBee
First Lieutenant

Miasto: Poznań
Domyślnie

Jest taka możliwość, że przesuniemy kolejkę o tydzień jednakże taka wola musi wyjść od Was a nie od Adminów. Patch nie wprowadził jakichś drastycznych zmian więc kto będzie chciał rozegrać mecz w terminie to będzie mógł to zrobić.

@Topik
Proszę Cię nie błaznuj się wpisując 12-0 dla Hornetsów. Wykaż się swoją inteligencją a przynajmniej spróbuj to zrobić. Właśnie przez takie dziecinne zachowania niektóre osoby myślą o Tobie co myślą. Pogadaj z chłopakami z H i dojdźcie do jakiegoś kompromisu.

Ostatnio edytowany przez SeyBee : 06-28-2012 o 08:45
SeyBee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-28-2012, 08:42   #655
Topik
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Sey to decyzja klanu nie moja była wczoraj skoro nie zgodzili się na zagranie wcześniej taką podjęliśmy. Sey niech myślą co chcą ich sprawa.
Stare 06-28-2012, 08:44   #656
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Topik nie chce mi się teraz odszukiwać Twojego pierwszego posta po którym 3/4 sceny zaczęło Cię zlewać bo nie o to tutaj chodzi.

Nie ma uzgodnionego terminu przez dwie drużyny więc trzeba się na spokojnie dogadać.A nie smucisz farmazony że klan H jest zły i zagrywa NIE FAIR.

Każdą kwestię można przedstawić z dwóch różnych stron a Ty jak wyczerpiesz ten limit to wprowadzasz jeszcze 3D i 4D.Podobnie jak Macierewicz i całą ta PiSowska ekipa.

Kurcze aż mam ochotę zagrać przeciwko Topikowi i strzelić mu kilka razy w chełm

Bo po patchu to już zostanie tylko boty lać

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-28-2012, 09:02   #657
Topik
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał SeyBee Zobacz Wiadomość

@Topik
Proszę Cię nie błaznuj się wpisując 12-0 dla Hornetsów. Wykaż się swoją inteligencją a przynajmniej spróbuj to zrobić. Właśnie przez takie dziecinne zachowania niektóre osoby myślą o Tobie co myślą. Pogadaj z chłopakami z H i dojdźcie do jakiegoś kompromisu.
Tak jestem błaznem tylko szkoda że kilka osób z waszej elitarnej klitki tak uważa i szkoda że nie wiecie ile osób Was za błaznów uważa. No ale o tym sie nie pisze bo grozi banem na forum albo wykluczeniem z rozgrywek i nie odpisujcie z łaski swojej bo mimo szczerych chęci i tak nie odczytam bo skończył mi się abonament na to wasze kółko wzajemnej adoracji
Stare 06-28-2012, 11:21   #658
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
Napisał Topik Zobacz Wiadomość
Tak jestem błaznem tylko szkoda że kilka osób z waszej elitarnej klitki tak uważa i szkoda że nie wiecie ile osób Was za błaznów uważa. No ale o tym sie nie pisze bo grozi banem na forum albo wykluczeniem z rozgrywek i nie odpisujcie z łaski swojej bo mimo szczerych chęci i tak nie odczytam bo skończył mi się abonament na to wasze kółko wzajemnej adoracji
Jesteś topik zwykłym błaznem, masz rację ale to już wiemy. Napisałeś wszystkim, że usuwasz konto i znikasz z tego forum, nie ładnie was uczą na tej wsi skąd pochodzisz.

Ostatnio edytowany przez ^Utyl : 06-28-2012 o 11:26
^Utyl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-28-2012, 14:20   #659
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Biłgoraj
Domyślnie

Topik... weź.... proszę... usuń to konto na stałe bo od takiej błazenady to mnie głowa boli.
Stare 06-28-2012, 15:07   #660
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
Wstępnie Niedziela 21:00 jak będzie inna możliwość to dam znać.
Czy tak trudno zrozumieć jedną linijkę tekstu?

I tak jak KwiatoS napisał, wy nie napisaliście propozycji tylko chcieliście wymusić na nas swój termin. (nawet w TWL masz dwa różne dni i dwie różne godziny aby każdy klan mógł sobie wybrać najlepszy termin).

Cytat:
szkoda że nie wiecie ile osób Was za błaznów uważa
Oj szkoda Szkoda, że na jaki pokój nie wejdziesz to obgadujesz inny klan - napiszesz do mnie - jedziesz po CFC, wejdziesz do CFC - jedziesz po Hornets - i tak z każdym klanem. Już ci parę osób napisało, że jesteś fałszywy...

Przypomina mi się sytuacja z 3 sezonu jak biegaliście do nas i chcieliście zmienić termin meczu bo będziecie mieli tylko 2 osoby bo 3 będą w delegacji (marudziłeś od 3-4dni!) i na koniec ładnie w pełnym składzie pojawiacie się na serwerze to:
a) aż wam tak bardzo zależało na meczu, że zrezygnowali z delegacji czy
b) po prostu lecieliście w c... od samego początku ?

A i na koniec to klan może tobie podziękować za ten WO. Jak widać admin sam przedłużył termin - dodatkowo wyszedł patch (co było normalne bo patch miał wyjść do 1 lipca a mecz właśnie wtedy miał być). Zamiast na spokojnie się dogadać i poczekać to ty jak zwykle wolałeś coś palnąć. Sam wpisałeś ten wynik więc nie możesz mieć do nas żadnych pretensji...

Ostatnio edytowany przez [Hornets]LELEK : 06-28-2012 o 15:10
[Hornets]LELEK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-29-2012, 10:00   #661
GrzesiekP
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Najlepsze są komenty na ESCN:
Topik:
Cytat:
a i jeszcze jedno jesteś bardzo nie miłym kolesiem LELKU i tyle w tym temacie :*
Nie miły, a śle mu całusa? Hmmm

Oj Topik, Topik - od tego zioła już Ci się całkiem mózg zlansował. Może najwyższa pora to odstawić, co?

Znowu masz kryzys emocjonalny, znowu węszysz spisek wszędzie, że każdy Tobie pod górę.

Gdyby Wam zależało, to nie pisałbyś, że oddajecie mecz walkowerem. Walczyłbyś w tym swoim lisim stylu o inny termin.

A prawda jest taka, że po prostu baliście się szerszeni i że dostaniecie te 12 punktów w dupkę

A te teksty typu "jakbyście się uczyli". Ty się uczyłeś i masz wolne. Masz wolne, bo roboty po tych studiach nie masz

Szczycisz się wykształceniem wyższym magisterskim, a w dyskusji zachowujesz jak zwykły lumpek spod monopolowego.

Ogarnij się chłopie
GrzesiekP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-29-2012, 10:06   #662
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
Napisał GrzesiekP Zobacz Wiadomość
Topik:

Oj Topik, Topik - od tego zioła już Ci się całkiem mózg zlansował. Może najwyższa pora to odstawić, co?

Znowu masz kryzys emocjonalny, znowu węszysz spisek wszędzie, że każdy Tobie pod górę.

Gdyby Wam zależało, to nie pisałbyś, że oddajecie mecz walkowerem. Walczyłbyś w tym swoim lisim stylu o inny termin.

A prawda jest taka, że po prostu baliście się szerszeni i że dostaniecie te 12 punktów w dupkę

A te teksty typu "jakbyście się uczyli". Ty się uczyłeś i masz wolne. Masz wolne, bo roboty po tych studiach nie masz

Szczycisz się wykształceniem wyższym magisterskim, a w dyskusji zachowujesz jak zwykły lumpek spod monopolowego.

Ogarnij się chłopie
spadłem z krzesła
Stare 06-29-2012, 10:09   #663
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Biłgoraj
Domyślnie

Cytat:
Topik:

Ogarnij się chłopie
Lubię to
Stare 06-29-2012, 10:37   #664
kwiatek8914
Captain

Miasto: Łaskarzew
Wyślij wiadomość przez AIM do kwiatek8914
Domyślnie

Cytat:
Topik:

Ogarnij się chłopie
ale to przecież nas nie trawi większość "sceny" AA w tym kraju
Stare 06-29-2012, 11:54   #665
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Chłopy najważniejsze że się sami trawimy choć a nie wiem co tam słychać ostatnio u Was.
Ale dziś jest szansa zamontowania normalnej dźwiękówki i troszkę popitolenia na TS'ie

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-01-2012, 20:34   #666
leszekok
Sergeant

Miasto: Dębica
Domyślnie

Nic dodać nic ująć - chyba się starzeje
Stare 07-24-2012, 11:34   #667
Topik
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Siem panowie dawno mnie tu nie było. Widzę że wykazaliście się super twórczością pozazdrościć
buźka kółeczko :*
Stare 07-26-2012, 21:14   #668
MUTU_PL
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Hej może w końcu napiszecie to wygrał lige itp, żeby był tak oficjalnie jak do tej pory

http://www.multigaming-project.eu/
MUTU_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-27-2012, 06:56   #669
DK
Colonel

Domyślnie

Oki pogadam z chłopakami u mnie na portalku.
Stare 07-27-2012, 08:05   #670
fiend
Chief Warrant Officer

Miasto: Płock
Domyślnie

ten sezon chyba wszystkich tak mocno wykończył że zabrakło sił na ostatnie podsumowanie
fiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-30-2012, 15:47   #671
DK
Colonel

Domyślnie

Wystartuje nowa strona, liga też będzie ulepszona.

Można robić ile grup się będzie chciało i drużyn oraz drabinka będzie.

Nie ma problemu by zrobić np ligą na 8 zespolów i podzielić to na 2 grupy, mecze z rewanżami i potem drabinka z 4 najlepszymi zespołami.

Wprowadzę też reklamy na portal, mam nadzieje że będzie kasy trochę więcej i pomoże mi to rozwinąć stronę. Macie jakieś może propozycje ? Skrypt będzie już naprawdę fajny brakować będzie tylko nagród, no ale może z reklam coś będzie. W sumie nie wiem czy będziecie chcieli kolejną ligę, bo nikt nie pisał w tej sprawie. Ale można to jeszcze lepiej usprawnić. Brakuje mi też redaktorów na tą scenę.

PS. strona będzie w 4 językach
Stare 07-30-2012, 16:14   #672
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
W sumie nie wiem czy będziecie chcieli kolejną ligę, bo nikt nie pisał w tej sprawie.
We wrześniu można coś pomyśleć, bo teraz raczej nikt o lidze nie będzie myślał
Cytat:
strona będzie w 4 językach
Zawsze można zrobić europejską ligę.

A poza ligą można by pomyśleć o jakiś turniejach np. NightCupy z rundami po 2min lub inne pierdoły. Na pewno będzie więcej chętnych a skoro takie turnieje będą szybko rozgrywane to może i parę składów z 1 drużyny się pojawi.
Stare 07-30-2012, 16:23   #673
DK
Colonel

Domyślnie

Oki to będzie czas by wszystko na spokojnie zaplanować. Nowa strona jest już gotowa, jak oficjalnie wystartuje to napiszę. Zrobię też z 1 ligę przykładową by można było zobaczyć jak to wygląda, teraz to będzie full już porfeska. Troszkę zainwestowałem, mam nadzieję ze mi to sie zwróci na reklamach, które będą Was denerwować

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania