Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3 > Turniej AA3

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 04-25-2012, 12:43   #101
kaktus CFC
Corporal

Domyślnie

Chomiq to ten od "nawijki po warszawsku", czy jakkolwiek to szło?
kaktus CFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 04-25-2012, 12:45   #102
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Nie, ten by wam to dosadniej wytłumaczył.
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-25-2012, 12:47   #103
fiend
Chief Warrant Officer

Miasto: Płock
Domyślnie

On ma prawo do wypowiedzi, ja mam prawo ignorowania jego postów Jakież to proste i wspaniałe A dzięki komu powstało CFC to może interesuje graczy CFC, nie mnie i to też nie jest ten temat.
fiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-25-2012, 12:51   #104
WHT
Brigadier General

Domyślnie

No to je ignoruj i nie odpowiadaj. Proste i wspaniałe.
Stare 04-25-2012, 12:54   #105
kaktus CFC
Corporal

Domyślnie

WHT
Chętnie bym posłuchał. Do dziś mi to po głowie chodzi.
kaktus CFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-25-2012, 13:28   #106
fiend
Chief Warrant Officer

Domyślnie

WHT problemy z czytaniem ? z myśleniem ? Odpowiedziałem na jego post ?
Haha, kółeczko wzajemnej adoracji już się zjechało i jeszcze troll się pojawił. I tak WHT to wszystko pójdzie do śmietnika, jak mi przykro, ehhh...
Stare 04-25-2012, 13:34   #107
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Jakbyś je zignorował to byś o nim nie wspominał. Zgadzam się, trzeba te wasze płacze w.ebać do kosza migiem.
Stare 04-25-2012, 13:42   #108
fiend
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Tak rozumiem Cię doskonale Też mnie bawi konwersacja z Tobą
Stare 04-25-2012, 14:08   #109
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Cytat:
Napisał fo$fik Zobacz Wiadomość
Mnie również, w większości ma racje i swoje racje popiera sensownymi argumentami. Dlatego warto jego "wypociny" wziąść pod uwagę.

Tak naprawdę CFC zaistniało na scenie AA3 w dużej mierze dzięki chomiqowi także uważam że jego zdanie w takich sprawach jest równie istotne, jak i on sam ma prawo wypowiedzi na ten temat.
Bynajmniej nie wypowiadam sie tutaj ze wzgledu na to, ze dotyczy to CFC. Powod jest calkiem prosty. Wczesniej gdy zostaly przydzielone WO nie bylo dyskusji na 3 strony, zespoly przyjely decyzje adminow bez wiekszego placzu. Tutaj mamy do czynienia z bezsensowna polemika majaca przerzucic wine ze strony druzny "nagrodzonej" WO na administracje/druzyne przeciwna/skrypt stony (niepotrzebne skreslic).

Na przyszlosc radze takie sytuacje opisywac w osobnych tematach. Tam mozna spokojnie zamknac watek i uniknac bezsensownego przeciagania tematu przez X stron. Obecnie mamy do czynienia z publiczna przepychanka pomiedzy adminami ligi i zespolem rzekomo "pokrzywdzonym", ktory podwaza kazda decyzje ekipy odpowiedzialnej za egzekwowanie regulaminu rozgrywek zatwierdzonego przez nich w momencie dolaczenia do ligi.

Fiend, jak jestes taki bystry to zauwaz, ze nie jestem jedyna osoba, ktora sie wypowiada w tym temacie pomimo braku czynnego zwiazku ze "scena" (sic) AA3 w wykonaniu zespolow grajacych w ESCN. Wiele z tych osob ma bogatsze niz ty doswiadczenia jezeli chodzi o rozgrywki ligowe, ew. sama gre. Takie osoby potrafily rowniez wiecej wniesc do tematu regulaminu/rozgrywek niz niejedna osoba bedaca przedstawicielem druzyny bioracej udzial w rozgrywkach ligowych. Wybacz wiec gdy zleja oni na twoje docinki odnosnie ich wkladu na forum PUBLICZNYM. Chcesz zeby wypowiadaly sie wylacznie osoby grajace w lidze to gadaj z DK odnosnie zalozenia forum ESCN.

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 04-25-2012 o 14:13
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-25-2012, 14:17   #110
fiend
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
Fiend, jak jestes taki bystry to zauwaz, ze nie jestem jedyna osoba, ktora sie wypowiada w tym temacie pomimo braku czynnego zwiazku ze "scena" (sic) AA3 w wykonaniu zespolow grajacych w ESCN. Wiele z tych osob ma bogatsze niz ty doswiadczenia jezeli chodzi o rozgrywki ligowe, ew. sama gre. Takie osoby potrafily rowniez wiecej wniesc do tematu regulaminu/rozgrywek niz niejedna osoba bedaca przedstawicielem druzyny bioracej udzial w rozgrywkach ligowych. Wybacz wiec gdy zleja oni na twoje docinki odnosnie ich wkladu na forum PUBLICZNYM. Chcesz zeby wypowiadaly sie wylacznie osoby grajace w lidze to gadaj z DK odnosnie zalozenia forum ESCN.
Chomiq, ale czy ja Ci bronię się wypowiadać ? Ja po prostu cenię sobie bardziej opinie użytkowników biorących udział w zabawie niż Twoje czy WHT.
Masz większe doświadczenie może ogólnie w grze AA, ale już nie w AA3, a już na pewno nie możesz tak napisać ogólnie o grach bo nie wiesz w co ja grywałem wcześniej i ile czasu, więc proszę bez takich tekstów
Zareagowałem tylko na post Luisa i tyle. A.C.K ma prawo nie brać pod uwagę Twoich postów i Luisowi czy innym użytkownikom nic do tego. Wytykanie czy wręcz nakazywanie podziwiania Twoich postów jest idiotyzmem. Rozumiem, że masz tu znajomych i Ciebie cenią, ale są tu też ludzie Ci obcy i oni zapatrzeni w Twoje posty być nie muszą.
To tyle ode mnie. Fajnie, że udało nam się zmienić temat
Stare 04-25-2012, 14:23   #111
Chomiq
General

Domyślnie

A, no przeciez w AA3 nie mam w ogole doswiadczenia. Co tam jakies 50 spotkan w TWL 4v4 i 6v6 lacznie z utrzymaniem pierwszych miejsc przez kilka(nascie) tygodni i zajeciu 1 miejsca w Cupie ESL i drugiego w TWL. Oprocz tego kilkaset godzin rozegranych w becie i tych nie na pubie. Ty wiesz lepiej.

Nie nakazuje nikomu podziwiania moich postow (akurat te foszka i louisa byly niepotrzebnym dodatkiem do tematu). Zwracam tylko uwage tobie na to, ze wbrew temu co uwazasz osoby nie grajace w escn moga miec szersza perspektywe na sprawy z nia zwiazane. Dalej sie nie bede powtarzal, bo gdybys raczyl doczytac to co zacytowales to bym nie musial pisac tego posta.

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 04-25-2012 o 14:30
Stare 04-25-2012, 14:25   #112
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Biłgoraj
Domyślnie

Chomiq... 1szego miejsca w ESL
Stare 04-25-2012, 14:28   #113
fiend
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Napisałem, że nie masz w ogóle doświadczenia w AA3 ? aha, ok, przeoczyłem pewnie ten fragment. Zresztą ja jako że gram od wersji AA2 to też nie mam w ogóle doświadczenia w tej grze. I jako że nie grałem w CHROME to nie mam prawa się wypowiadać i mieć swojego zdania. Właściwie to nawet grać nie potrafię, ale lubię tu pisać. Sorka Chomiq.
Teraz ostatnie zdanie należy do Ciebie, ja muszę iść. Pozdro

PS. Ciekawe że przyczepiłeś się tylko do fragmentu o doświadczeniu w grze, gdzie ja starałem się napisać że nie możesz ocenić jakie ja mam doświadczenie, tak jak i ja nie mogę ocenić jakie Ty masz doświadczenie...

Ostatnio edytowany przez fiend : 04-25-2012 o 14:30
Stare 04-25-2012, 14:28   #114
={GF}=kurkowa
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
A, no przeciez w AA3 nie mam w ogole doswiadczenia. Co tam jakies 50 spotkan w TWL 4v4 i 6v6 lacznie z utrzymaniem pierwszych miejsc przez kilka(nascie) tygodni i zajeciu drugiego miejsca w Cupie ESL i TWL. Oprocz tego kilkaset godzin rozegranych w becie i tych nie na pubie. Ty wiesz lepiej.
haha ale ty jesteś wspaniały omg normalne zostanę twoim fanem.

Nie będę się powtarzał, chyba wiesz gdzie twoje miejsce
={GF}=kurkowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-25-2012, 14:31   #115
Chomiq
General

Domyślnie

Jak widac, nie potrzebujecie udzielania sie trolli nie grajacych w ESCN, macie swoje wlasne.
Stare 04-25-2012, 14:35   #116
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Koniec koty!
Bryk będzie miał wsio roboty widzę...
Polska
Stare 04-25-2012, 18:47   #117
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Wykrakałeś

I BrYK nie Bryk
Stare 04-25-2012, 20:58   #118
A.c.K.
Corporal

Domyślnie

Foszek mówisz, że CFC zaistniało dzięki wam, super, tylko co macie wspólnego z CFC obecnie poza sporem z Kurczakiem? Jedyne co łączy oba składy to Piosio ^^. Z resztą CFC dalej coś potrafi jak widać .

Co do offtopa fakt, się rozlazł, wydaje mi się, że nikt w CFC nie ma pretensji do adminów, bo robią swoje(tylko weźcie skasujcie ręcznie wadliwe konto flaszki). Jedyne pretensje jakie mamy są skierowane do Hornetsów, wygrali odwołując się do regulaminu po przegranym meczu. Następnym razem jeżeli zagramy z wami to będziemy się sprawdzać jak na granicy między Indiami i Pakistanem zamiast grać w miłej atmosferze.

Ps.
W nazwie tematu jest błąd! WO dla Hornetsów powinno być.

Ostatnio edytowany przez A.c.K. : 04-25-2012 o 21:00
A.c.K. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-26-2012, 07:17   #119
DK
Colonel

Domyślnie

Jeśli macie jakieś problemy z kontem zapomnieliście swojego loginu chcecie skasować jakiegoś usera zgłoście się do Topika z ^GNS^ on wam pomoże w tym temacie
s2.glosownia.pl:9997 - TS gdzie przesiaduje

http://www.youtube.com/watch?v=mIU8l_qPzAQ
Stare 04-26-2012, 08:21   #120
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Cytat:
Napisał A.c.K. Zobacz Wiadomość
Foszek mówisz, że CFC zaistniało dzięki wam, super, tylko co macie wspólnego z CFC obecnie poza sporem z Kurczakiem? Jedyne co łączy oba składy to Piosio ^^. Z resztą CFC dalej coś potrafi jak widać .

Co do offtopa fakt, się rozlazł, wydaje mi się, że nikt w CFC nie ma pretensji do adminów, bo robią swoje(tylko weźcie skasujcie ręcznie wadliwe konto flaszki). Jedyne pretensje jakie mamy są skierowane do Hornetsów, wygrali odwołując się do regulaminu po przegranym meczu. Następnym razem jeżeli zagramy z wami to będziemy się sprawdzać jak na granicy między Indiami i Pakistanem zamiast grać w miłej atmosferze.

Ps.
W nazwie tematu jest błąd! WO dla Hornetsów powinno być.
Hehe
Pretensje to tylko do siebie możecie mieć za to, że gracie nie regulaminowo. A jeżeli tak ciężko wam to pojąć, a widać że ciężko to tylko źle to o was świadczy. Z poprzednimi zespołami które zostały ukarane za to samo co wy, nie było rozmowy. Wtedy trzeba było pisać posty a nie teraz jak was to dotknęło.

'CFC dalej coś potrafi' dobrze napisane COŚ a to chyba każdy zespół potrafi . Do starego CFC to nawet do pięt nie dorastacie

W AA3 została garstka drużyn ktore coś tam grają i zamiast się nawzajem szanować to robią co chwila problemy, jak by grali nie wiem o co. To już nie czasy ESLa gdzie w turnieju brało udział 16 drużyn, trzeba to uszanować i cieszyć się tym że mamy jeszcze ligę escn a w niej bardzo dobrze sprawującego się admina. Jakiś czas temu do nas zawitał czołowy gracz polskiej sceny cod4 i po tygodniu grania w aa3 został bardzo miło powitany przez pewien polski klan hehe. Po 2 miesiącach gry stwierdził że chu... ludzie grają na tej scenie, więc chyba nie ma powodów do dumy.

Jesteśmy tak świetną sceną, taką pro, że po co nam regulamin jakoś sie dogadamy rotfl ale była by zajebista liga chciałbym to zobaczyć.

PS. Przepraszam a czy gra nie odbyla się w miłej atmosferze? Po meczu zgłosiliśmy że gracie nie fairplay.

Ostatnio edytowany przez ^Utyl : 04-26-2012 o 08:30
^Utyl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-26-2012, 17:22   #121
A.c.K.
Corporal

Domyślnie

Cytat:
Z poprzednimi zespołami które zostały ukarane za to samo co wy, nie było rozmowy. Wtedy trzeba było pisać posty a nie teraz jak was to dotknęło.
wyznaję zasadę, że nie udzielam się w sprawach ,które mnie nie dotyczą, w skrócie nie wpi*****m się miedzy wódkę, a zakąskę.
Poprzednie tego typu mecze wygrywaliście wszystkie. Zagraliśmy nie regulaminowo, ale też nie celowo, więc mogliście podejśc do tego jak wyrozumiali ludzie po zapoznaniu się z naszą sytacją i odpuścić w momencie dowiedzenia się, że Flaszka miał dodany Guid, tylko nie na tym koncie co powinien. Nie wrzucaj mi, że nie przestrzegam regulaminu, bo to Wy lataliście po całej mapie na discardzie(nawet po zwróceniu uwagi dalej grzaliście tyłki przy naszym spawnie). I co tak z tymi adminami wyskakujecie w każdej wypowiedzi skoro sprawa Guida zamknięta(nawet w cytowanym poście masz o tym wzmiankę). Jeżeli będzie startować nowy sezon i będę w nim chciał uczestniczyć, to przed rozpoczęciem rozgrywek wymienię wszystkie moje spostrzeżenia i tyle.

Cytat:
'CFC dalej coś potrafi' dobrze napisane COŚ a to chyba każdy zespół potrafi . Do starego CFC to nawet do pięt nie dorastacie
może i nie dorastamy, ale przynajmniej lepiej nam idzie niż składowi CFC z I sezonu ESCN. Hornetsy też nie są jakieś wybitne (2 byłych CFC o których mowa gra u Was co nie?) .

Cytat:
Przepraszam a czy gra nie odbyla się w miłej atmosferze? Po meczu zgłosiliśmy że gracie nie fairplay.
Czy ja mówię, że się źle grało?, mówiłem jak będa wygladać następne nasze potyczki. O i jakie nie fair play
Definicja z wiki:
Cytat:
Fair play (z ang. czysta gra) – norma wartości w sporcie. Jest wyrazem postawy reprezentowanej na boisku, gdzie zwycięstwo nie jest celem, który należy osiągnąć za wszelką cenę. Postawa ta ce"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"e się przestrzeganiem przepisów gry i odrzuceniem korzyści wynikających z błędów sędziego oraz różnego rodzaju oszustw sportowych. Sportowca przestrzegającego zasad fair play można poznać po godnym zachowaniu zarówno w wypadku zwycięstwa jak i porażki.

Myslę, że nie ma co więcej się tu wypowiadać. Wygraliście oficjalnie 12-0, a nieoficjalnie 5-7, albo wg zasad TWL 3-7 jak kto woli
A.c.K. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-26-2012, 17:47   #122
fo$fik
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Nie płacz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania