Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3 > Turniej AA3

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 01-19-2011, 14:27   #1
Ulfding
Major General

Domyślnie Następny sezon

Witam.
Do zakończenia pierwszych rozgrywek ligowych pozostały już tylko 2 tygodnie.
Myślę że macie już swoje spostrzeżenia i uwagi.
Proszę abyście w tym temacie pisali co chcielibyście zmienić w rozgrywkach( np. regulamin) co wam się podobało, jak oceniacie administracje itp, itd.
Ulfding jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 01-19-2011, 14:52   #2
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Jak się skończy sezon to napiszę bo jeszcze jakieś ostrzeżenie dostanę
Stare 01-19-2011, 14:56   #3
Ulfding
Major General

Domyślnie

Spokojnie można pisać bez obawy o konsekwencje. Chodzi o to aby był czas na rozpatrzenie uwag sugestii tak aby nie było za długiej przerwy pomiędzy sezonami.
Stare 01-19-2011, 15:11   #4
GacekBielany
Command Sergeant Major (CSM)

Domyślnie

Ja się toche boje publikować moich przemyśleń na temat ligi escn Nie jestem pewien czy wszyscy sa gotowi na moj szorstki seksapil.

Ostatnio edytowany przez GacekBielany : 01-19-2011 o 15:41
GacekBielany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-19-2011, 16:42   #5
PeeL
Major

Domyślnie

Serwer ligowy jest często zajęty (szczególnie w niedziele o 21) więc przydałoby się określić ustawienia serwera jeśli ktoś chciałby grać na prywatnym lub jeśli jest przymus gry na ligowym to dokupić jeszcze jeden.
PeeL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-19-2011, 17:11   #6
Ulfding
Major General

Domyślnie

Myślę, że jak na 3 mecze w tygodniu jeden serwer powinien wystarczyć, to że wszyscy chcą grać w niedzielę o godzinie 21 to inna sprawa. Za chwile dojdziemy do wniosku że jednak trzy serwery powinny być, bo co to będzie jak trzy teamy się zgadają na niedzielę o godzinie 21?
Cytat:
to dokupić jeszcze jeden.
Pilu zasponsorujesz go

Jak będzie 12 teamów to będę się zastanawiał nad drugim serwerem
Stare 01-19-2011, 18:24   #7
PeeL
Major

Domyślnie

dlatego zaproponowałem, aby podać ustawienia serwera i wtedy nie byłoby takich problemów, i dodać punkt: Jeżeli zespoły nie mogą dojść do porozumienia na którym serwerze grają, to grają na serwerze ligowym.
Stare 01-19-2011, 18:37   #8
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Zrobcie preferowane godziny meczowe na serwer ligowy, np:
Sobota 20:00, 21:30
Niedziela 20:00, 21:30
Udostepnic rozpiske godzin na serwerze ligowym i tak robic rezerwacje. 1,5h okno starczy kazdemu na rozegranie spotkania. Widze ze team A ma zarezerwowana srode o 20, ale juz 21:30 jest wolna - biore ten termin. Kto pierwszy ten lepszy.

Poza tym z tego co widzialem to chyba kazdy team jak mial podany termin rozegrania meczu do 21 w niedziele to gral ten mecz w niedziele o 21. W takim razie ocb z pretensjami o to, ze serwer ligowy jest zajety gdy kazdy chce grac na nim jednego dnia o tej samej godzinie.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-20-2011, 08:04   #9
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
dlatego zaproponowałem, aby podać ustawienia serwera
Ustawienia jak w twl-u myślałem że jest to jasne...
Jestem zwolennikiem pomysłu aby wszystkie mecze rozgrywać na ligówce.
Cytat:
Udostepnic rozpiske godzin na serwerze ligowym i tak robic rezerwacje.
Nie wiem czy będzie to możliwe ze względu na aspekt techniczny ale pogadam z dk.
Problem z zapisami jest/był taki, że drużyny budziły się w piątek i chciały grać mecz w ten sam dzień i o tej samej godzinie.
Stare 01-20-2011, 10:10   #10
GNSTopik
Guest

Domyślnie

My nigdy nie graliśmy na ligowym
--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
Ja osobiście myślę za ta liga to dobry pomysł. Trzeba jeszcze zadbać o jakiś program antycziterski( choć narazie to nie jest konieczne) i będzie git. Dojdą może kiedyś transmisje ze spotkań, to będzie łatwiej znaleźć sponsora dla ligi i będą nagrody. Fajnie że wkpońcu coś się rusza i mam nadzieję ze wiecej ekip się zgłosi!

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 01-20-2011 o 10:10 Powód: Autołączenie postów
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-30-2011, 20:45   #11
Chomiq
General

Domyślnie

W trybach w ktorych wystepuje zasada Assault/Defense (czyt. rancho ao, bridge classic, pipeline classic, wszelkie odmiany vipa) rundy dogrywkowe ze stanu 3:3 powinny byc pomijane. Takim sposobem uniknie sie sytuacji, gdy jedna z druzyn gra cztery rundy pod rzad jedna strone.
Stare 01-30-2011, 22:37   #12
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Miały być uwagi i propozycje to piszu.
-Mecze powinny być rozlosowane przed rozpoczęciem ligi a nie "ustawiane" w trakcie.
-Niektóre z meczy były przenoszone z Niedzieli na późniejsze terminy (niezgodnie z regulaminem)
-Serwer ligowy bez discarda i z złymi ustawieniami widoku
-Pan Topik, admin i gracz albo gramy albo pilnujemy porządku.

Gdyby była rozpiska meczy przed rozpoczęciem ligi, nie było by sytuacji przenoszenia meczu na późniejszy termin (lub było by mniej). Można było by przenieść mecz przed ostateczny termin a nie po, jak to miało miejsce (przez co inne klany dowiadywały się o następnych meczach w połowie tyg.).
Na stronie ligowej powinna być informacja o rezerwacji serwera przez klan, wtedy inny klan wybiera inny termin.
Aby przedłużyć zabawę i bardziej pomieszać w tabeli, zrobić tryb rewanżowy (każdy z każdym, przerwa tydz. i rewanże na innych mapkach).
Można tez wprowadzić mapki bardziej egzotyczne, jak most czy ranczo.
Relacja na żywo, świetny pomysł, tylko trzeba by popracować nad jakością i płynnością materiału i będzie git

Tyle na razie.
^Utyl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-31-2011, 06:58   #13
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Odniosę się do wypowiedzi Utyla:
Mecz były rozpisane przed pierwszą kolejką porostu pojawiały się przed kolejną.
Pan Topik gra i jest Adminem - Pokaż mi ligę w której tak nie ma a pyzatym nikt inny nie palił się do tej funkcji więc Twoja uwaga troszkę nie na miejscu. Prześledź uważnie pozostałem posty odnośnie ligi.
Server ligowy dobre ustawienia widoku miał tylko na potrzeby transmisji Ulf to zmienił.
Relacja była pierwszy raz zdała egzamin, prace nad poprawą jakości są prowadzone więc miejmy nadzieję że będzie lepiej.
Był to pierwszy sezon testowy więc miejmy nadzieję że następne będą lepsze i więcej klanów się zapisze.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-31-2011, 07:48   #14
bskk(pl)
First Lieutenant

Domyślnie

To kiedy startujemy?
Stare 01-31-2011, 08:18   #15
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Skoro wszystko było wylosowane przed 1 kolejką to dlaczego nie dodawaliście meczu od razu? Tylko trzeba było czekać do wtorku. W następnym sezonie powinno być zrobione tak jak teraz w ESL Winter League, wszystkie kolejki od razu dostępne, przez co można się na mecz ustawić wcześniej i zagrać już np. w poniedziałek czy wtorek (albo przynajmniej 2 najbliższe kolejki).

Czytając wypowiedź admina ma się wrażenie, że po wylosowaniu mecze były przestawiane.
Cytat:
Obie drużyny bez porażki wasz mecz szykowałem na finałową 7 kolejkę...
- w następnym sezonie powinny być już w tabeli dodane kolumny z wygranymi/przegranymi rundami.

- serwer ligowy był źle ustawiony. Przy 3 kolejce jak graliśmy z [NoIT] przy 10 czy 11 rundzie Jabol skapnął się, że można przełączać widoki na mapie. Discarda też nie dało rady zrobić. Później była przerwa świąteczna i powtórka na meczu z The Collimators. Tym razem musieliśmy zmienić serwer. Na kolejnych meczach z tego co pamiętam, dalej nie można było zrobić DiscardRound bo było to na serwerze zablokowane.

- dopisać do regulaminu jak to jest z tymi dogrywkami przy trybie VIP - Assault/Defens itp.

- dopisać do regulaminu co jest zabronione a co nie (chociaż już pewnie wszyscy wiedzą). A nie, że gramy mecz z The Collimators, Jabol rzuca granat (w 1 rundzie) bez przeładowania i wszyscy się pytają czy to jest dozwolone (przeciwna drużyna i my). Akurat admin był na serwerze ale nie dostaliśmy odpowiedzi, ponieważ Ulfding zajmował się wtedy ustawieniem serwera.

Co do ostrzeżeń które dostał Jabol i Gacek...

Tak jak wyżej napisałem, Jabol rzucił granat przed przeładowaniem w 1 rundzie, następnie mecz był wstrzymany i zmieniamy serwer. Przed ponownym rozpoczęciu Jabol sam na global chacie pisze, że nie można rzucać granatów przed przeładowaniem. Po czym runda się zaczyna, Jabol wyciąga granat PO przeładowaniu a Topik pisze, że jeszcze jeden taki rzut i będzie po meczu...

Co do Gacka to fakt - nie powinien wchodzić ale... zostawiliście nas z The Collimators na serwerze na jakieś 20min jak nie lepiej. Mógł ktoś z adminów wpaść i napisać co się dzieje, ale... Ulfding zajmował się chyba ustawieniami/załatwianiem serwera a drugi admin grał mecz. Od Gacka się dowiedzieliśmy, że będziemy grać na serwerze ^GNS^, że gramy od wyniku 1:0 i że nie można rzucać granatami przed przeładowaniem - a to chyba admin powinien zrobić.

Koniec narzekań
--------------------------------------------------------------------------------------
Tak jak Utyl napisał. Fajny pomysł z tą relacją i fajnie ją przeprowadził Ulfding. Mam nadzieję, że więcej takich relacji będzie - zawsze to jakaś reklama dla AA3 czy ESCN

Na kiedy planowany jest drugi sezon ?
Stare 01-31-2011, 08:44   #16
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Dlatego Panie Topik moja uwaga jest na miejscu. Jak można skontaktować się z adminem który gra mecz? Sam widzisz jak było.
Co do Jabola to sam sprawdzałem co on robi i było wszystko ok a jednak dostał ostrzeżenie!
Stare 01-31-2011, 08:58   #17
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Dziękujemy za słowa krytyki na pewno posłużą one do dopracowania rozgrywek w końcu był to sezon pierwszy a Rzym nie odrazu zbudowano więc mamy czas Szkoda tylko że tak mało osób zgłasza swoje uwagi. co do serverów ligowych to przydałby się przynajmniej jeszcze jeden ale to wiąze się z kosztami niestety a kaski brak możne jak sponsor dojdzie jakis to sie coś załatwi więcej.

Lelek a co do meczów to serio wysłałem do ulfiego rozpisaną ligę może przestawił kolejki p[porostu a pyzatym ja tez mogłem popełnić jakiś błąd i dać dwa te same mecze w różnych kolejkach. Spoko Będzie dobrze. Fakt rozpisać wszystkie mecze będzie bezpieczniej nikt nikogo nie posądzi o jakieś machlojki.

Utyl dostał ostrzeżenie bo akurat na niego patrzyłem - złamał punkt regulaminu Co do adminowania może i masz rację ale nikogo innego chętnego nie było .....

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 01-31-2011 o 09:16 Powód: Autołączenie postów
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-31-2011, 09:12   #18
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Przegrana drużyna stawia kratke.
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-31-2011, 09:16   #19
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Cytat:
Napisał ^Utyl Zobacz Wiadomość
Dlatego Panie Topik moja uwaga jest na miejscu. Jak można skontaktować się z adminem który gra mecz? Sam widzisz jak było.
Dopóki admini będą działać społecznie i nie będą dostawać za swoją pracę żadnego wynagrodzenia (czasami słowa uznania, ale częściej jednak mniej przyjemne rzeczy) to kompletnie bezsensowne jest oczekiwanie, że uda się stworzyć DOBRY zespół adminów, którzy jednocześnie sami nie będą brać udziału w rozgrywkach.

Gracze sami powinni zadbać o rozwianie wszelkich wątpliwości przed meczem. Jeżeli jakieś pojawią się w trakcie meczu i nie uda im się w tym czasie skontaktować z żadnym z administratorów to trudno. Albo sami rozwiążą problem albo mecz rozegrają w innym terminie po uzyskaniu opinii administratora. Nie można oczekiwać od osób działających społecznie, że będą na każde Wasze zawołanie. Tak po prostu nie przystoi.
Stare 01-31-2011, 09:22   #20
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby Zobacz Wiadomość
Dopóki admini będą działać społecznie i nie będą dostawać za swoją pracę żadnego wynagrodzenia (czasami słowa uznania, ale częściej jednak mniej przyjemne rzeczy) to kompletnie bezsensowne jest oczekiwanie, że uda się stworzyć DOBRY zespół adminów, którzy jednocześnie sami nie będą brać udziału w rozgrywkach.

Gracze sami powinni zadbać o rozwianie wszelkich wątpliwości przed meczem. Jeżeli jakieś pojawią się w trakcie meczu i nie uda im się w tym czasie skontaktować z żadnym z administratorów to trudno. Albo sami rozwiążą problem albo mecz rozegrają w innym terminie po uzyskaniu opinii administratora. Nie można oczekiwać od osób działających społecznie, że będą na każde Wasze zawołanie. Tak po prostu nie przystoi.
Nie chciałem o tym pisać tak drastycznie Ale święta racja
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-31-2011, 09:24   #21
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Chcieliśmy kontynuować grę mimo złych ustawień serwera. Jeżeli obie drużyny wyrażą zgodę to nie powinno być z tym problemu. Tylko, że admin napisał "mecz stop" i zniknął. Zostaliśmy sami na serwerze a w tym czasie pewnie już byśmy skończyli mecz. Gacek poszedł się dowiedzieć co i jak i dostał ostrzeżenie za wejście na serwer podczas meczu.
Stare 01-31-2011, 09:45   #22
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Lelek spoko mógł wejść na ts a nie ładować sie na server skoro wiedział ze jest mecz ale już po ptakach P ostrzeżenia się wyzerowały
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-31-2011, 11:12   #23
^Utyl
Warrant Officer 1

Domyślnie

Miały być uwagi, więc są. Jak widać drobne problemy były, dlatego je opisujemy aby brać je na uwagę podczas następnego sezonu.
Po za tym dobrze że coś się ruszyło na polskiej scenie. Miejmy nadzieję że następny sezon będzie już niebawem z większą ilością drużyn i jeszcze lepiej zorganizowany.
Stare 01-31-2011, 11:58   #24
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Człowiek uczy się w końcu na błędach Tylko tak jak napisałem wcześniej szkoda że więcej osób nie zabiera głosu.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-31-2011, 12:03   #25
PeeL
Major

Domyślnie

Najlepiej już teraz ogłoście zapisy i napiszcie do kiedy można zapisywać drużyny, bo ostatnim razem, niektórzy nie wiedzieli, że startuje escn, a jak się dowiedzieli to było po zapisach.
Stare 01-31-2011, 12:39   #26
DK
Colonel

Domyślnie

Kilka informacji związanych ze stroną:

- jest możliwość rozpisania np rewanżów
- staramy się poprawić tabele tak by liczyła też różnice zdobytych rund (trudno mi napisać kiedy będzie gotowe)
- bardzo ciężko będzie polepszyć jakość relacji ze względu chociaż na łącze i komputer Ulfiego.

Aktualnie relacja jest przy 1 mb uploadu, a potrzeba 2 mb przy jakości hd oraz kompa z 4 gb ramu i dobrym procesorem.

Przy aktualnych zasobach wyciągnęliśmy maksimum.

Czy będzie kolejny turniej w AA 3.0 ?

Mój portal Was przyjmie z otwartymi ramionami, lecz tutaj najwięcej zależy od administratorów Ulfiego i Topika, bo to oni prowadzili rozgrywki nie ja.

Chciałem również poinformować, że działają zakłady na stronie, które dla urozmaicenia rozgrywek można uruchomić. To są te mecze na głównej pod prezentacją klanów.
Stare 01-31-2011, 14:02   #27
Ulfding
Major General

Domyślnie

Witam. Dziękuję za krytyczne uwagi. Część z nich jest w pełni uzasadniona, część wynika z niedoinformowania/nieporozumień.
A więc tak po pierwsze.
Cytat:
Mecze powinny być rozlosowane przed rozpoczęciem ligi a nie "ustawiane" w trakcie.
Mecze były ustawione przed rozpoczęciem ligi, z tym że:
Topik Przesłał mi rozpiskę która zawierała błędy. (niewiele, Topik nie obrażaj sie )
Więc miałem ją poprawić, zajołem się rozpisywaniem meczy, od jak się nie mylę, 3 kolejki. Rozpisałem sobie do piątej a ostatnich dwóch nie chciało mi się robić (zapewne z lenistwa). zapewniam, że nie było takiej sytuacji w której myślał bym kogo z kim skonfrontować na której mapie, mecze ustalałem patrząc na to kto z kim jeszcze nie grał.
Osobną sprawą jest mecz pomiędzy Cfc vs Hornets, który specjalnie widząc jak układa się tabela zostawiłem na ostatnią kolejkę. Zdaje się, że efekt tego był całkiem całkiem. Pomimo iż nie udało się stworzyć systemu grupowego ( za mało drużyn ) tak aby najlepsze zespoły z które wyjdą z grup grały w systemie pucharowym (przy 4 grupach) lub grały po prostu finał (przy 2 grupach) to mecz finałowy udało się "zorganizować".
Cytat:
-Niektóre z meczy były przenoszone z Niedzieli na późniejsze terminy (niezgodnie z regulaminem)
Przyznaję się bez bicia że to ja jestem odpowiedzialny za granie meczu po ded line. Topik naciskał mnie żeby to gonić. Jeżeli przeszkadza Wam (mam tu na myśli większość zespołów nie tylko Hornets) takie chodzenie na rękę temu czy innemu teamowi to nie ma sprawy możemy być bardziej restrykcyjni. Mi jako adminowi to szczerze wisi. Możemy pisać walkowery dla jednej drużyny lub obu. Proszę tylko żebyście później nie mieli pretensji o to że decyzja admina jest taka a nie inna.
Cytat:
-Serwer ligowy bez discarda i z złymi ustawieniami widoku
Po restarcie serwa ładowały się def setings w linijkach określających discarda i spec mode, problem ten został rozwiązany.
Cytat:
- dopisać do regulaminu co jest zabronione a co nie (chociaż już pewnie wszyscy wiedzą).
Zakazane są wszelkie bugusingi. Nie będzie tak że powstanie konkretna lista czego nie można robić. Jeżeli mamy buga i nie jest tak ze niezależnie od nas musimy z niego "korzystać" to nie wolno tego wykorzystywać w lidze.

Cytat:
Od Gacka się dowiedzieliśmy, że będziemy grać na serwerze ^GNS^, że gramy od wyniku 1:0 i że nie można rzucać granatami przed przeładowaniem - a to chyba admin powinien zrobić.
Cytat:
Chcieliśmy kontynuować grę mimo złych ustawień serwera. Jeżeli obie drużyny wyrażą zgodę to nie powinno być z tym problemu. Tylko, że admin napisał "mecz stop" i zniknął. Zostaliśmy sami na serwerze a w tym czasie pewnie już byśmy skończyli mecz. Gacek poszedł się dowiedzieć co i jak i dostał ostrzeżenie za wejście na serwer podczas meczu.
To byłem ja i serce mnie kuje kiedy to czytam .
Wszedłem i zobaczyłem spec all na serwerze. No to napisałem mecz stop.
Niestety strona mojego hostera była offline wiec nie mogłem nic zrobić. I tak poszedłem załatwiać serwer zastępczy. Bardzo proszę o wybaczenie, że siedziałem wtedy na tsie gdzie przebywała osoba z którą mogłem to ustalić i bynajmniej nie był to ts cfc. Na tsie gns dobił Gacek, któremu powiedziałem co i jak, tak więc mówienie i pisanie, że admin powinien pofatygować się do was, na wasz za hasłowany kanał (hasła oczywiście nie znałem) jest nieco śmieszne, tym bardziej że tak mi się przypomina że pisałem Ci info Lelek przez text message na tsie...
Cytat:
Pan Topik, admin i gracz albo gramy albo pilnujemy porządku.
I w sprawie swoich meczy jest traktowany jak każdy inny gracz. Jeżeli natomiast piszecie, że nie możecie się skontaktować z adminem w czasie rzeczywistym bo gra mecz to życzę powodzenia w TWL-u gdzie na odpowiedź admin ma 48 godzin (mogę się tu mylić) lub też potrafi nie odpowiedzieć wcale.
Cytat:
to kompletnie bezsensowne jest oczekiwanie, że uda się stworzyć DOBRY zespół adminów
Nieskromnie, ośmielę się powiedzieć że w tej lidze jest najlepsza obsługa administratorska na scenie aa3 jeżeli ktoś z Was wie w których jeszcze rozgrywkach można zadzwonić do admina i powiedzieć mu Ulfi serwer wisi zrób coś i za 10 minut serwer znowu hula to proszę podać mi linka.

Zapisy ruszą niebawem. Chciałbym najpierw ustalić co i jak zmieniamy w regulaminie.

Pozdrawiam i szczerze dziękuję za konstruktywną krytykę było by miło gdyby wypowiedział się tu ktoś jeszcze.

BTW. Jeżeli jest jakaś kompetentna osoba, która chciała by Pomóc w administracji to zapraszam na pm.
Stare 01-31-2011, 14:17   #28
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
tak więc mówienie i pisanie, że admin powinien pofatygować się do was, na wasz za hasłowany kanał (hasła oczywiście nie znałem) jest nieco śmieszne, tym bardziej że tak mi się przypomina że pisałem Ci info Lelek przez text message na tsie...
Nie chodziło mi o wchodzenie na kanał TS itp. tylko o jakiekolwiek info na serwerze na którym siedzieliśmy razem z klanem The Collimators. Po informacji "mecz stop", nie wiedzieliśmy co się dzieje, czy admin ustawia serwer czy właśnie gdzieś zniknął i szuka nowego serwera.

Co do tych text message to fakt, mój błąd - zapominam zawsze ustawić sygnał na te wiadomości
Stare 01-31-2011, 14:33   #29
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
ylko o jakiekolwiek info na serwerze na którym siedzieliśmy razem z klanem The Collimators.
W takim razie mnie albo Ciebie pamięć zawodzi, z tego co sobie przypominam to pisałem info na czacie serwera. Nie ograniczyłem się tylko i wyłącznie do "mecz stop" Może ktoś z colimatorsów mógłby nas rozsądzić
Btw zajmijmy się konkretami. Wnioski z tej sytuacji zostaną wyciągnięte
Stare 02-01-2011, 06:21   #30
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ulfding Zobacz Wiadomość
Witam. Dziękuję za krytyczne uwagi. Część z nich jest w pełni uzasadniona, część wynika z niedoinformowania/nieporozumień.
A więc tak po pierwsze.

Mecze były ustawione przed rozpoczęciem ligi, z tym że:
Topik Przesłał mi rozpiskę która zawierała błędy. (niewiele, Topik nie obrażaj sie )
Wiem chyba dwa razy powtorzyl sie sam mecz. Ale którz jest nieomylny
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-01-2011, 06:23   #31
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
trybach w ktorych wystepuje zasada Assault/Defense (czyt. rancho ao, bridge classic, pipeline classic, wszelkie odmiany vipa) rundy dogrywkowe ze stanu 3:3 powinny byc pomijane.
Nie wiem czy dobrze mi się wydaję że "tie" można wyłączyć z poziomu game.ini

iMaxRoundsPerMatch=7 zmienić na 6
bAllowOTRoundOnTies=true zmienić na false i usunąć ";" przed komendą

Ostatnio edytowany przez Ulfding : 02-01-2011 o 06:31
Stare 02-01-2011, 07:15   #32
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ulfding Zobacz Wiadomość

Nieskromnie, ośmielę się powiedzieć że w tej lidze jest najlepsza obsługa administratorska na scenie aa3 jeżeli ktoś z Was wie w których jeszcze rozgrywkach można zadzwonić do admina i powiedzieć mu Ulfi serwer wisi zrób coś i za 10 minut serwer znowu hula to proszę podać mi linka.
Mają za dobrze "i w dupach im sie poprzewracało"
Jakby ktoś nie wiedział moje słowa to cytat nie mający na celu nikogo obrazić.

A tak na marginesie ruszyły już zapisy do drugiej edycji -> http://escn.pl/Liga.html Serdecznie zapraszamy wszystkich i przypominam że nie tylko klany mogą brać udział wystarczy 4 kolesi którzy lubia grac razem i już.

ZAPRASZAMY !

Ostatnio edytowany przez GNSTopik : 02-01-2011 o 13:30
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-01-2011, 19:55   #33
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał GNSTopik Zobacz Wiadomość
mogą brać udział wystarczy 4 kolesi którzy lubia grac razem i już.
Mnie nikt nie lubi więc ja odpadam

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-01-2011, 20:16   #34
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Louis Zobacz Wiadomość
Mnie nikt nie lubi więc ja odpadam
Ja Cię lubię
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-18-2011, 09:48   #35
Chomiq
General

Domyślnie

Co z regulaminem i co z dopiskiem odnosnie dogrywkowych rund po 3:3?

http://escn.pl/Liga&Regulamin-24.html

Nic tutaj nie ma.
Stare 02-18-2011, 10:27   #36
Ulfding
Major General

Domyślnie

Zmiany zostaną opublikowane w niedzielę. Postaram się to ustawić przez game.ini jak się nie uda to na 7 rundę będzie wpisywać się discarda. Było by miło gdyby ktoś potestował serwer po zmianie ustawień.
Serwer ma już nowe ustawienia,
osoby chętne dop testowania zapraszam:94.75.230.82 hasło: esl

Ostatnio edytowany przez Ulfding : 02-18-2011 o 10:31
Stare 04-12-2011, 07:47   #37
[Hornets]LELEK
Lieutenant Colonel

Domyślnie

OK, to daję moje uwagi co do III sezonu

- w regulaminie przy liście map dodać ile minut mają trwać rundy. Na tej samej mapie raz się gra 4min, raz 5min w zależności jak jest serwer ustawiony (równie dobrze, można teraz dać rundę na 1-10min a i tak wg regulaminu będzie to OK).

- dodawać od razu 2 najbliższe kolejki w escn.pl. Tak aby wcześniej klany mogły się dogadać co do terminu rozegrania. Tak część meczy mogła by być rozegrana np. w poniedziałek. A jak kolejka jest dodawana czasami we wtorek wieczorem to 2 dni już lecą, a potem właśnie mecze się przekłada na ten poniedziałek/wtorek.
Stare 04-12-2011, 09:07   #38
GNSTopik
Guest

Domyślnie

lelek kolejki sa wklejone na forum wystarczy na nie wejsc i przeczytac
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-12-2011, 15:35   #39
fiend
Chief Warrant Officer

Miasto: Płock
Domyślnie

No tak można samemu poszperać i się dowiedzieć na jakiej mapie i z kim gramy w danej kolejce. Ale gdyby były wrzucane od razu dwie kolejki w ESCN to drużyny mogłyby się już wcześniej dogadywać w komentarzach danego meczu. Ja np. nie mam kontaktów z graczami innych zespołów, więc datę i godzinę meczu dogaduję wyłącznie w komentarzach meczowych. Wydaję mi się, ze Lelkowi też o to chodziło... przez to często tracimy właśnie poniedziałek, a raz chyba nawet i wtorek był stracony
fiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-13-2011, 04:50   #40
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał fiend Zobacz Wiadomość
No tak można samemu poszperać i się dowiedzieć na jakiej mapie i z kim gramy w danej kolejce. Ale gdyby były wrzucane od razu dwie kolejki w ESCN to drużyny mogłyby się już wcześniej dogadywać w komentarzach danego meczu. Ja np. nie mam kontaktów z graczami innych zespołów, więc datę i godzinę meczu dogaduję wyłącznie w komentarzach meczowych. Wydaję mi się, ze Lelkowi też o to chodziło... przez to często tracimy właśnie poniedziałek, a raz chyba nawet i wtorek był stracony
obiecuje poprawę.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-14-2011, 06:41   #41
kwiatek8914
Captain

Miasto: Łaskarzew
Wyślij wiadomość przez AIM do kwiatek8914
Domyślnie

Cytat:
Napisał GNSTopik Zobacz Wiadomość
obiecuje poprawę.
i prosisz o rozgrzeszenie?
Stare 04-14-2011, 07:02   #42
GNSTopik
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał kwiatek8914 Zobacz Wiadomość
i prosisz o rozgrzeszenie?
bez perwersji
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania