Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum klanów

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Stare 05-27-2003, 23:19   #1
Delbuthos
Staff Sergeant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Delbuthos Wyślij wiadomość przez MSN do Delbuthos
Domyślnie Serwer Majestic i klan Majestic .

Witam
Chciałem zakomunikować pewne zdarzenie , grałem sobie w nocy 27-28 maja na serwerze Majesticów .W samo AA gram od początku , z różnymi przerwami , ale gram sobie dla przyjemności . Nie jestem jakimś super graczem , czasami zabijam czasami mnie zabijają , ale nie to jest istotne liczy się zabawa . Teraz samo wydarzenie , [Majestic]Witek wychodził z szybu (mapka WC) , byłem odwrócony do szybu tyłem usłyszałem ,że ktoś otweira drzwiczki (wcześniej nie było report) to odwróciłem się i strzeliłem raz , zobaczyłem ,że to nasz i puściłem spust , ale jedna kulka poszła .Wypadek przy pracy , w tej chwili [Majestic]Witek odwraca sie i strzela mi w głowe .Dodajmy ,że nie ukrywał zadowolenia .Poczekałem kilka rundek do sprzyjającej okazji , spotkałem Witusia , i puściłem mu serie prosto w łeb hehe .Ubawiłem się setnie , oczywiście wywaliło mnie z gry , ale pomyślałem ,że wejde sobie na sreverek posłucham jak super macho bedzie się pienił , a on do mnie Delbuthos kara musi być i mnie zbanował , krzywde mnie uczynił straszną spać nie będe mógł .
Chciałem o tym napisać , bo rozbawiła mnie jego postawa i zasmuciła (niektórzy może pamiętają , a może nie ) kiedyś sam byłem członkiem [Majestic] , ale teraz jestem zadowolony , że już nie jestem .W zeszłym tygodniu , pewien gracz nie pamiętam nicka spytał się kogoś z majesticów czy może się do nich dołączyć (nie grał za dobrze , raczej początkujący ) , ale to nie oznacza ,że jest mniej wartościowy od kogoś grającego lepiej , a pewien gość z tego klanu potraktował go jak szmate , przykre .
To tyle , na serwerze Majestic , raczej sie nie spotkamy , może na HL
Delbuthos
Delbuthos jest offline  

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-28-2003, 00:28   #2
Gregorov
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Gregorov Wyślij wiadomość przez MSN do Gregorov
Domyślnie

<zniesmaczony>
Gregorov jest offline  
Stare 05-28-2003, 07:34   #3
ESP
General

Miasto: EPWA
Wyślij wiadomość przez ICQ do ESP Wyślij wiadomość przez AIM do ESP wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

<no comments>

ESP jest offline  
Stare 05-28-2003, 08:01   #4
Jawor
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

OK, no comments i zniesmaczony, ale dlaczego? Czy dlatego, że Witek zabija Delbuthosa po tym jak ten go rani, nie kryjąc przy tym, że postrzał jest przyczyną zemsty. Czy Dlatego, że Delbuthos nie chce być traktowany jak gracz drugiej kategorii i odwzajemnia się Witkowi tym samym, czy może oburza was sam fakt zbanowania? Brałem udział w tej rozgrywce, po tej samej stronie co Witek i Delbuthos i tak się śmiesznie składa, że na całą drużynę (chyba 8 graczy) tylko ja i ktoś jeszcze nie mieliśmy ROE na swoim koncie. Tak więc wszyscy, nawet Majestic trafiają do swoich i nie robi się z tego problemu, ale jak widać Witek jest lepszy i w niego trafiać nie wolno. W moim odczuciu zabijając z zemsty członka własnego zespołu sam powinien zostać zbanowany, albo przynajmniej zachowujac odrobinę samokrytyki nie wnosić o banowanie innego gracza, jeżeli sam popełnia identyczne "wykroczenie". W grze, obojętnie na jakim serwerze, powinny wszystkich obowiązywać takie same zasady, nie ma równych i równiejszych.
Jawor jest offline  
Stare 05-28-2003, 08:11   #5
ESP
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do ESP Wyślij wiadomość przez AIM do ESP wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

IMHO RoE przypadkowe a celowe zabicie kogos na spawn poincie to dwie rozne rzeczy - ale to sprawa miedzy witkiem a Delbuthos'em
nic nam do tego

ESP jest offline  
Stare 05-28-2003, 08:27   #6
Jawor
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

IMHO celowe zabicie jest zawsze tak samo złe, niezależnie czy odbywa się zaraz po starcie, czy już w trakcie rozgrywki. Co prawda ilość ROE jest różna, ale sam fakt jest tak samo naganny.
W moim odczuciu sprawa powinna roztrzygnąć się między Witkiem i Delbuthosem, dlatego samo zbanowanie ( i wystąpienie Witka o nie) uważam za całkowicie nie na miejscu.
Jawor jest offline  
Stare 05-28-2003, 08:58   #7
Delbuthos
Staff Sergeant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Delbuthos Wyślij wiadomość przez MSN do Delbuthos
Domyślnie

Witek nie zabił mnie przypadkowo , zrobił to z premedytacją . Drobna uwaga , mój post nie miał na celu odbanowania mnie na serwerze Majestic , ja nie chce na nim grać , nie odczytujcie mojego wątku jako walke o przywrócenie mi możliwości gry na Waszym serwerze . Po prostu jeden z waszych zachował się jak ostatni f..t i gówniarz i o tym chciałem napisać .
Deluthos
Delbuthos jest offline  
Stare 05-28-2003, 09:19   #8
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

Teraz moze ja cos wyjasnie poniewaz widze ze dyskusja przybiera charakter jednostronny.

Gralem na serwerze majestic tej nocy i bylem na tsie z [Majestic]Sagano. W pewnej rundzie bylem na zewnatrz i slyszalem ze ktos sie kreci w korytarzu obok nie widzialem reportu wiec czekam na zewnatrz az wyjdzie wczesniej zareportowalem zeby nie bylo ze mnie zabije jak to jest moj, w dodatku jeszcze mowie do sagano zeby to ni byl moj i , ze reportuje koles wychodzi na zewnatrz patrze moj uff koles sie patrzy an mnie po chwili do mnie strzela z odleglosci 2 metrow. Na serwerze nei zaklalem poniewaz NIE WOLNO ! ale na tsie Sagano sie nasluchal no ok nie uslyszalem zadnego przepraszam aaa zapomnialem dodac, ze byl to Deptacz, mysle sobie no trudno moze jakis nowy i nie kuma. Gram dalej i w ktorejs tam rundzie ide ventem patrze przez okienko bo slyszlaem kogos widze swojego wychodze i nagle dup z zielonego red i znowu Deptacz no to sie wqrwilem i mu przydupilem. Dalej. Gram dalej rozmawiam z Dj.Gargamelem i nagle Delbuthos do mnie pisze "Witek" ja na to Tak ? nic nie ma zadnej odpowiedzi no to pisze drugi raz Co Delbuthos?, on mi pisze ze "juz nic". Zaczyna sie anstepna runda mam respawn na gorze w biurze otwieram drzwi chce biedz do okna i nagle DUP DUP niezyje Delbuthos mi zaladowal TK na spawnie ni z dupy nie wiem za co po prostu z premedytacja mnie zabil zostal wykopany do wiezienia. Po jakiejs chwili wszedl ponownie na serwer i zadnego przepraszam ani nic. Wchodze na admina i daje mu bana za takie zachowanie z dopiskiem "kara musi byc" . Nie interesuje mnie to czy Delbuthos byles w Majestic kiedys takie zachowanie jest nie na miejscu i jest hamskie gdybys przprosil to moze i bym tego nie zrobil ale juz dostalem tyle tk tej nocy na tej mapie w tej grze ze łoooo. Deptacza moze i bym zrozumial ale Ciebie nie rozumiem. Moze i mnie za bardzo ponioslo z tym banem ale nie zaluje decyzji bo tak sie nie robi nawet dla zartow.
Ziggy- jest offline  
Stare 05-28-2003, 09:19   #9
ESP
General

Domyślnie

@Debulthos
to co po krzyczysz?
jezeli nie chcesz u nas grac to trudno - jakos to przezyjemy :wink:
ale po co zasmiecac forum?

ESP jest offline  
Stare 05-28-2003, 09:24   #10
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Delbuthos, dostales bana jak kazdy inna osoba zabijajca celowo na respawnie na tym serwerze.
Sam wiele razy zabilem kogos wkurzony np tym, ze blokuje mi droge mimo prosb na chacie i strzelania pod nogi, ale nigdy nie mscilem sie na nikim zabijaniem go na starcie. Jakbys mnie postrzelil to istnieje szansa, zebym ci oddal, ale napewno nie w nastepnej rundzie
W kazdym razie byliscie kwita i to ty zachowales sie troszke dziecinnie zabijajc go w nastepnej rundzie.
Co do serwera to wybacz, ale jest to serwer klanowy i klan ustala panujace na nim zasady. Sam zbanowalem juz kilkanascie lam nie potrafiacych grac, lub zachowac sie nalezycie(99% z zagranicy).

Ps: Rozumiem, ze dales na ogolny, bo w 4 literach masz zasady panujace na forum, czy masz problemy z czytaniem?
Stare 05-28-2003, 09:35   #11
Ziggy-
General

Domyślnie

Przepraszam chcialem dodac jeszcze jedno (mzoe bede mial wiecej postwo przy nicku )

Mianowicie juz kiedys chytba byla mowa o tym, ze forum to nie miejsce na zalatwianie spraw dotyczacych banow i cheaterow.
Takie sprawy jak ta powinienes zalatwiac ze mna albo z klanem Majestic. Wyjasnij mi co Ci da to, ze tu to napisales czy ktos spoza klanu moze Ci pomoc, czy ktos w ogole moze Ci pomoc, sam jestes sobie winny i nie patrz na to ze tu sa posty od kata i espa i od szkiriego a nie tylko odemnie bo to jest Klan i Klanowa solidarnosc.

Zrobiles dwie rzeczy nie na miejscu:
1. TK na spawnie
2. Zalenie sie na forum za bana (nic Ci to nie da)

Jak juz Kat napisale serwer Majestic nalepzy do klanu Majestic i to my ustalamy na nmim zasady. Wiec kto to czyta niech zrozumie ze jak Ktos SPECJALNIE na spawnie zabnije swojego to zostanie portaktowany tak samo jak Delbuthos. Jezeli chcesz na nim grac musisz tolerowac nasze zasady. Taka juz nasza ciezka natura.

Wyobraz sobie jak bys Ty mial wlasny serwer, tolerowal bys takie zachowanie ? chyba nie.
Wiec co sie czepiasz.
Ziggy- jest offline  
Stare 05-28-2003, 09:39   #12
Jawor
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Jak dla mnie wystarczy. :-(
Witek dobrze się czujesz? W całej mojej wczorajszej rozgrywce na Majesticu zarobiłem tylko raz ROE (ale od razu porządnie), w jednej z pierwszych gier zastrzeliłem Sagano. Obaj bylismy w obronie, ja wychodziłem z tunelu na plac a On wyszedł w tym czasie zza rogu budynku, nie było raportu ani z mojej ani z jego strony. Strzeliłem bo bardziej spodziewałem się przeciwnika niż swojego i Sagano zginął, oczywiście mój błąd, ale jakoś sam zainteresowany nie miał do mnie pretensji. W jednej z następnych rozgrywek zamykałem drzwi w biurze wysyłek, chwilę po zamknięciu otworzył je właśnie Sagano i posłał we mnie serię, zrobiłem się RED, coż zdarza się, nie było tym nic celowego, takie życie.
Witek po prostu kłamiesz.
Jawor jest offline  
Stare 05-28-2003, 09:44   #13
Ziggy-
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Deptacz
Witek po prostu kłamiesz.
Stary zaluje ze nie zrobilem screena.

Jeszcze jedno nie rozumiem dlaczego w ogole sie wypowiadasz w tym topicu czy ta sytuacja dotyczy Ciebie

I nie nazywaj mnie klamca bo za oczernianie ktoregokolwiek z Majesticow tez przewidziane sa restrykcje na serwerze.

Z mojej strony EOT napisalem wszytko co mialem napisac.
Ziggy- jest offline  
Stare 05-28-2003, 10:16   #14
Jawor
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Cytat:
Stary zaluje ze nie zrobilem screena.
Ja też.
Tak się składa, że nie wstydzę i nie wypieram się moich błędów.
Ale na tym zakończmy, bo wzajemne oskarżenia nic tu nie zmienią.

Cytat:
Jeszcze jedno nie rozumiem dlaczego w ogole sie wypowiadasz w tym topicu czy ta sytuacja dotyczy Ciebie
A czy to nie jest forum publiczne?
Widziałem całą sytuację z pozycji gracza tej samej drużyny i czy Ci to odpowiada czy nie mam na ten temat swoje zdanie. Uważam, że sam sprowokowałeś całe zajście, co prawda Delbuthos mógł (wedle twoich zasad) "sprzątnąć" Cię trochę później i było by dobrze.
Ogólnie zabieram w tym wątku głos po to, abt wskazać głupotę zabijania własnych graczy, tłumacząc ją w taki sposób jak ty to zrobiłeś.

Cytat:
I nie nazywaj mnie klamca bo za oczernianie ktoregokolwiek z Majesticow tez przewidziane sa restrykcje na serwerze.
Ty pierwszy przedstawiłeś mnie jako kłamcę.
Jawor jest offline  
Stare 05-28-2003, 10:21   #15
KaT
General

Domyślnie

Deptacz, ktos ci placi za oczernianie nas?
Witek zachowal sie calkowicie normlanie, jak mnie ktos postrzeli debilnie z metra i nie powie przepraszam, to zdazyc sie moze, ze ze zlosci mu oddam, ale nie przenosze tego na nastepna runde !

Jak ci sie nie podoba to nie musisz wcale grac na majesticu, masz cala mase innych serwerow

Ja chyba w zwiazku z wolnoscia slowa zaloze zaraz topic o tym jakie to glupie ludzie whodza na Majestic i poskarze na was calemu swiatu
Stare 05-28-2003, 10:22   #16
Gniewosz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Gniewosz
Domyślnie

Swoja droga dziwne, ze rozrozniacie TK z premedytacja na respawnie od TK z premedytacja w innym miejscu.
Dla mnie i jedno i drugie jest jednakie. I tak samo niepoprawne.
Gniewosz jest offline  
Stare 05-28-2003, 10:32   #17
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

Witek to ja sie wypowiem w topicu ktory mnie nie dotyczy. Zabicie kogos za postrzal na mapie WC uwazam za dziecinadw. Jest to mapa bardzo roetworcza. Nie wiem z czego to wynika (kolor scian?, predkosc rozgrywki?, brak zwyczaju raporowania?) Co innego gdy teammate patrz sie przez 5 secund i dopireo wali - efekt wzroku / glupoty. Nie jest to jednak powod dla ktorego robi sie TK. Wogole jedyny powod dla TK to dla mnie przypadek. Dlatego tez dziwie sie ze Kat gloszacy wszem i wobec ze gra dla dobrej zabawy przyznaje sie to utrudniania tej zabawy innym. Dla wielu server Majestic to jeden z niewielu z dobrym pingiem. Powiedzcie mi zas gdzie lepiej sie uczyc grac - na HL czy na niskim pingu? Tekst ze Majestic jest serwerem klanu jest smieszy - zalozcie haslo. Prawda jest taka ze faktycznie - gracie dla zabawy ale jedynie w waskim gronie rodziny i znajomych krolika BTW ja nie wiem kto wkoncu kogo przy wencie zabil bo sa rozne zeznania. BTW 2 da mnie panowie ten topic nie jest o banowaniu na serverze majestic a o TK z premedytacja.
TK z premedytacja =TK z premedytacja , zas kwestia roe za TK na spawnie jest przeciez jedynie kwestia techniczna (nie mozna karac za przypadkowy tak wysoko). Dlatego imo postapiliscie nie tyle chamsko co nie fair. Oczywiscie moim zdaniem. aaaaa zreszta ja i tak gram na Riznecie odezwalem sie tylko bo zdziwila mnie wasza dosc smieszna argumentacja.

UPDATE

Dlaczego Gniewosz umial ujac to tak krotko : :
WUKASZ jest offline  
Stare 05-28-2003, 10:33   #18
Gniewosz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Gniewosz
Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
jak mnie ktos postrzeli debilnie z metra i nie powie przepraszam, to zdazyc sie moze, ze ze zlosci mu oddam, ale nie przenosze tego na nastepna runde !
Sorry KaT, ale to ma byc usprawiedliwienie !? Jaka jest roznica miedzy tym, ze specjalnie postrzelisz goscia w nastepnej rundzie, czy za dwie rundy? Bo nie widze roznicy, ba nawet gorzej, bo jak bys to zrobil w nastepnej to jeszcze emocje moga grac role, a tak to juz tylko zemsta i zawisc. Gratulacje.
Gniewosz jest offline  
Stare 05-28-2003, 10:57   #19
KaT
General

Domyślnie

Przeciez napisalem wyraznie, ze nigdy w zyciu nie zabilem kogos z zemsty w nastepnej rundzie. Jezeli poniosa mnie emocje to egzekucji dokonuje na miejscu i tym samy wyrownuje rachunki

Jezeli ktos po zrobieniu mnie red jest taka lama, ze nawet nie uzna za stosowne przeprosic, to ja nie chce takich ludzi na serwerze.
Stare 05-28-2003, 10:59   #20
[6BDS]_Krupier_PL
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do [6BDS]_Krupier_PL
Domyślnie

1. kodeks hammurabiego nie znajduje juz w dzisiejszych czasach zastosowania

2. votekick ma reason list, jednym z powodow jest "player is violating ROE". Wszyscy biorący udzial w rozgrywce mogą wtedy zadecydować. Trzeba od razu autorytatywnie banowac?
[6BDS]_Krupier_PL jest offline  
Stare 05-28-2003, 11:02   #21
Guest

Domyślnie

według mnie w tym topicu nie bardziej chodzi o tego bana lecz o to że "niektórzy są nietykalni" do nich nic nie można a oni mogą , uważają się za ważnych a co ich obchodzą jacyś tam słabi gracze :evil:

Stare 05-28-2003, 11:05   #22
WUKASZ
General

Domyślnie

Kat to ja nie chce ciebie spotkac poniewaz w 90% przypadkow przepraszam za ff w przerwie pomiedzy rundami (moze dlatego ze jak robie TK to do konca ) A tak na prawde to szkoda mi czasu, wole np. pooslaniac tego co zrobilem red. Z toba nie bede mial na to sznasy nawet
Do Snorlaxa - przeciez nie dadza bana swojemu To tak jaby zbanowac admina HL! (och to by byla jazda) Albo Deva hihi
WUKASZ jest offline  
Stare 05-28-2003, 11:08   #23
KaT
General

Domyślnie

A mi sie wydaje, ze niektorzy chca sie wyzyc na kims kto sprawuje wladze. Prosze was o wybaczenie, nastepnym razem takiego delikwenta zbanuje osobiscie, jako ze i tak mnie sporo osob nienawidzi, wiec nie zrobi mi to zadenej roznicy - lubie byc czarnym kozlem(baranem?)

Jezeli nie kumacie roznicy miedzy zabiciem kogos pod wplywem emocji po tym jak nas zrobil red i nie raczyl przeprosic, a debilna zemsta na respawnie, to naprawde nie mamy o czym rozmawiac.

UPDATE:
Wukasz, ja nie banuje ludzi ktorych znam, a jezeli to jakis nowicjusz mnie postrzeli to w najgorszym razie moze liczyc na kicka. Jedynie CELOWE tk moze zostac ukarane banem.
Stare 05-28-2003, 11:09   #24
Guest

Domyślnie

ja żadko robie TK "ROE Points: 14415 " na 100 godzin
ale zawsze potem napisze "sorry for tk " lub "sorry ff"
wtedy obcokrajowiec odpowiada "np"

jak się zabije polaka ( nikomu nie ubliżając) po śmierci nawet jak sie nie napisze jeszcze "sorrry" bo nie zdążysz , zbulwersowany polak pisze ""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" huju" itp. , na "sorry" odpowiada "spierdalaj"

Często zdążają się takie wypadki :evil:

Stare 05-28-2003, 11:11   #25
WUKASZ
General

Domyślnie

Kat - Nie mamy

548 - jescze tylko dwa , jeszcze dwa
WUKASZ jest offline  
Stare 05-28-2003, 11:11   #26
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał WUKASZ
Do Snorlaxa - przeciez nie dadza bana swojemu
No fakt
Cytat:
Napisał WUKASZ
Albo Deva hihi
he

Stare 05-28-2003, 11:28   #27
Marcin A.
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Marcin A.
Domyślnie

Cytat:
Napisał SNORLAX
ja żadko robie TK "ROE Points: 14415 " na 100 godzin
ale zawsze potem napisze "sorry for tk " lub "sorry ff"
wtedy obcokrajowiec odpowiada "np"

jak się zabije polaka ( nikomu nie ubliżając) po śmierci nawet jak sie nie napisze jeszcze "sorrry" bo nie zdążysz , zbulwersowany polak pisze ""PIIIIIIP" huju" itp. , na "sorry" odpowiada "spierdalaj"

Często zdążają się takie wypadki :evil:
Dokladnie tak jest, uczmy sie kultury od zagranicznych graczy. Ja przypadkowo odpalilem na Majesticu pewnego rodaka (mniejsza o nick), napisalem sorry a On na to ze tak to sie na officjalu moge zachowywac. Nie rozumiem goscia, nie potrfil tez mi wyjasnic jak powinienem sie zachowac, myslal ze jak ma tag przed nickiem to sobie moze pozawalac. To jest cala prawda o naszych graczach. Poza tym to tylko gra.
Stare 05-28-2003, 11:48   #28
KaT
General

Domyślnie

Cala afera przypomina skarzenie dzieciaczkow z przedszkola, ktore zamiast dogadac sie na privie, bo przeciez oczywistym jest ze taki ban jest nakladany chwilowo, leca poskarzyc sie na forum.
Jest pewna grupa ludzi znajdujaca upodobanie w wieszaniu psow na klanie Majestic, wiec moze niech zaloza sobie jeden topic i tam wylewaja swoje zale.

Dla niezorientowanych oglaszam wszem i wobec, ze kazde tk na spawnie jest rownoznaczne z banem.
Stare 05-28-2003, 12:19   #29
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
Cala afera przypomina skarzenie dzieciaczkow z przedszkola, ktore zamiast dogadac sie na privie, bo przeciez oczywistym jest ze taki ban jest nakladany chwilowo, leca poskarzyc sie na forum.
Jest pewna grupa ludzi znajdujaca upodobanie w wieszaniu psow na klanie Majestic, wiec moze niech zaloza sobie jeden topic i tam wylewaja swoje zale.

Dla niezorientowanych oglaszam wszem i wobec, ze kazde tk na spawnie jest rownoznaczne z banem.
www.snorlax.kgb.pl/kat.JPG

Kurde te piwko.pl chyba czest pada jak ktoś ma pożyczyć server żeby screna wsadzić to prosze GG 2205183 , myśle że niedługo piwko powinno działać tam czesto sa przerwy

Stare 05-28-2003, 12:27   #30
ESP
General

Domyślnie

po pierwsze - u nas nie panuje demokracja - dlatego kazdy z klanowiczow zna haslo admina
po drugie - jest to nasz wewnetrzny serwer - masa ludzi sie na nim potrafi fajnie bawic - bo potrafia sie zastosowac do troszke bardziej restrykcyjnych regul jak na oficjalach (przeklinanie tk obecnosc admina)
po trzecie - nie zalezy nam na wszystkich graczach - dla jednego goscia napewno nie zmienimy tam panujacych regul

ESP jest offline  
Stare 05-28-2003, 12:46   #31
Marcin A.
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [Majestic
Garfield]po pierwsze - u nas nie panuje demokracja - dlatego kazdy z klanowiczow zna haslo admina
po drugie - jest to nasz wewnetrzny serwer - masa ludzi sie na nim potrafi fajnie bawic - bo potrafia sie zastosowac do troszke bardziej restrykcyjnych regul jak na oficjalach (przeklinanie tk obecnosc admina)
po trzecie - nie zalezy nam na wszystkich graczach - dla jednego goscia napewno nie zmienimy tam panujacych regul
Mysle ze wszyscy sa dalecy od tego zeby wymuszac jakiekolwiek zmiany waszych regul. To jest serwer wasz i Wy ustalacie reguly (no z tym przeklinaniem to troche nie bardzo, bo ma miejsce, ale sie nie czepiam). Co do wypowiedzi Kat'a nie rozmumiem Go, uwaza sie za jakiegos nieomylnego, nazywa wszystkich dziecmi, krytykuje za to ze graja natakiej mapie a nie innej, za to ze zalezy innym na statyskach, poprostu niech sobie daruje takie uwagi, bo sa nie na miejscu. a to pisanie o tym, ze klan Majestic jest taki umeczony przez innych, czytam forum (od jakiegos czasu) i jakos tego nie zauwazylem. Rozumiem tez oborne jednego z czlonkow zeczonego klanu, ale nie wolno tego robic na oslep i pisac ze wszyscy sa 'be' a tylko my 'okey'.
Oczywiscie nie przestane odwiedzac serwera Majestic, ale mam nadzieje ze nie bede mial powodow do strzelania komus w plecy tylko z powodu ze on mnie postrzelil i vice versa.
Pozdrawiam wzystkich graczy AA i klan Majestic.
Stare 05-28-2003, 12:54   #32
[FORMOZA]sgtSHAYMON
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do [FORMOZA]sgtSHAYMON Wyślij wiadomość przez Yahoo do [FORMOZA]sgtSHAYMON
Domyślnie

"Po co żale , po co swary głupie!Wnet i tak zginiemy w zupie. "
!ODCHODZICIE OD TEMATU PANOWIE
A wystarczyło po tym nie szcęsnym strzale powiedzieć "przepraszam".
Zupełnie nie uzasadnione było walenie w łeb na końcu . Każdy ma prawo sie zdenerwować . Ale żeby potem , sobie polowanie na gościa robić?

[/quote]według mnie w tym topicu nie bardziej chodzi o tego bana lecz o to że "niektórzy są nietykalni" do nich nic nie można a oni mogą , uważają się za ważnych a co ich obchodzą jacyś tam słabi gracze

Jak by nie było , byliśmy ,jesteśmy i będziemy na serwerze Majestic ....gośćmi kolegów z Majestic. Wiec co byś Snorlax nie pisał to , to potraktujmy ich jako właścicieli serwera. Gdyby [FORMOZA ] miała własny serwer na pewno bym podobnie postąpił . Mam nie stety na własnym serwie takie a nie inne widzi mi się i wymagam kultury od GOŚCI. A to że mu oddał natychmiast po postrzale to nie wypływa raczej z tego że to jest JEGO serwer ! i żaden ŁOŚ nie bedzie se na nim ROE nabijał . Też mogą mnie nerwy ( jak to KaT powiedział ) ponieść .
NA KONIEC>KaT wybacz wielkie bukwy bo chce mi się drzeć na co niektórych.
CZĘŚĆ Z WAS ZNOOOOOWU PRÓBUJE ZAOGNIAĆ DURNE TEMATY , KTO TU RZĄDZI A KTO NIE; KTO JEST SZYCHĄ A KTO BIEDNY I BANOWANY , KTO MA WŁADZE A KTO NA KIM KTOŚ SIĘ UWZIĄŁ .....WYSTARCZY MAŁY TOPIC O ZAUWAŻONYCH PIERDNIĘCIACH NA WEAPONS CACHE ...A JUŻ MOZNA SIĘ DOWIEDZIEĆ ŻĘ GROM TO H... , A MAJESTIC TO Ś........, A 14 LATKOWIE SĄ BEZCZELNI .NUDZIĆIE SIĘ ? TO ROWY SE KOPCIE. Koniec dużych literek . Przepraszam. <O tego wam właśnie qrwa brak , troszke pokory i umiejetności dogadania się (nie zawsze ale jednak) PRZEPRASZAM MASZ RACJE <to taki trudny zwrot
ufff ale wywód .... :evil:
Stare 05-28-2003, 12:54   #33
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał marcinek
To jest serwer wasz i Wy ustalacie reguly (no z tym przeklinaniem to troche nie bardzo, bo ma miejsce, ale sie nie czepiam).
Wlasnie, nie ty wylozyles na niego pieniadze.

Cytat:
Napisał marcinek
Co do wypowiedzi Kat'a nie rozmumiem Go
, uwaza sie za jakiegos nieomylnego, nazywa wszystkich dziecmi, krytykuje za to ze graja natakiej mapie a nie innej, za to ze zalezy innym na statyskach, poprostu niech sobie daruje takie uwagi, bo sa nie na miejscu.
Wiesz, ja jak czegos nie rozumiem to sie pytam, ale ty jak widac wyciagasz wnioski bezmyslnie
Dziecmi nazywam tych co skarza, bo to dziecinne - nieprawdaz?
Mam prawo do wlasnego zdania i bede wypominal dzieciom, ze nimi sa.
Bede wypominal ludziom, ze ta gra nazywa sie AAO, a nie dajmy na to Bridge, czy HONOR Race.

Cytat:
Napisał marcinek
a to pisanie o tym, ze klan Majestic jest taki umeczony przez innych, czytam forum (od jakiegos czasu) i jakos tego nie zauwazylem. Rozumiem tez oborne jednego z czlonkow zeczonego klanu, ale nie wolno tego robic na oslep i pisac ze wszyscy sa 'be' a tylko my 'okey'.
Nie zauwazyles, gdyz nie jestes tu tak dlugo jak inni.
Fakt, ataki sa raczej na moja osobe, ale zdazaly sie tez oskarzenia pod adresem klanu.

Cytat:
Napisał marcinek
Oczywiscie nie przestane odwiedzac serwera Majestic, ale mam nadzieje ze nie bede mial powodow do strzelania komus w plecy tylko z powodu ze on mnie postrzelil i vice versa.
TK zdaza sie zawsze, zwlaszcza w CQB i nikt nikogo za to nie banuje i nie bedzie banowal.
Szkoda, ze nie widzicie roznicy miedzy tym, ze komus puszcza nerwy, a dziecinna zemsta w nastepnej rundzie.
Poza tym od kiedy to wszyscy sa rowni? Wiadomo, ze klanowicz moze wiecej, a jak sie komu to nie podoba to niech zalozy wlasny serwer i tam ustala zasady.
Stare 05-28-2003, 13:05   #34
ESP
General

Domyślnie

owszem sa nietykalni - zawsze byli zawsze beda - od tego w koncu sa admini
inaczej sie niestety nie da - idea anarchii jest piekna ale UTOPIJNA

ESP jest offline  
Stare 05-28-2003, 13:33   #35
WUKASZ
General

Domyślnie

Chcialem zalozyc wlasny temat ale coz - nie ma sensu. Skoro Majestic twierdzi ze tk po wplywem "emocji" jest usprawiedliwiony to ich sprawa, taka maja regule. (ciekawe Kat czy cie krew zaleje jak ci koles sieknie w pale bo niechcacy jedna kulka go trafila?). TK na spawn poincie = ban. ok . taka regula. I wszyscy juz wiemy jak w tej materri mamy zachowywac sie na serwerze majestic. Tylko cos o czym pisalem juz. Poniewaz od czasu do czasu, ze wzgledu na ping, mam ochote zagrac na waszym serwerz to czy mozecie uczynic wyjatek i pozwolic mi przepraszac po zakonczeniu rundy/ po smierci? Oczywiscie jezeli ktos nie raczy uniesc sie "emocjami".
Tak przy okazji, gdyz czesto sie to pojawia. Prosze o przyjecie, przez czesc forumowiczow, do swiadomosci ze "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" pisze sie przez CH.

Team game - jasne! Akurat.

BTW: gdzie mozna znalezc "regulamin" serwera Majestc? A moze jest on tworzony w zaleznosci od potrzeb?
WUKASZ jest offline  
Stare 05-28-2003, 13:43   #36
Marcin A.
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KAT
To jest serwer wasz i Wy ustalacie reguly (no z tym przeklinaniem to troche nie bardzo, bo ma miejsce, ale sie nie czepiam).

Wlasnie, nie ty wylozyles na niego pieniadze.
I nie wiem po co sie czepnales tego, pewnie ze nie wylozylem. Poza tym jak mnie cytujesz rob to jak nalezy, zdanie wyrwales z kontekstu.

Cytat:
Napisał KAT
Co do wypowiedzi Kat'a nie rozmumiem Go
, uwaza sie za jakiegos nieomylnego, nazywa wszystkich dziecmi, krytykuje za to ze graja natakiej mapie a nie innej, za to ze zalezy innym na statyskach, poprostu niech sobie daruje takie uwagi, bo sa nie na miejscu.

Wiesz, ja jak czegos nie rozumiem to sie pytam, ale ty jak widac wyciagasz wnioski bezmyslnie
Dziecmi nazywam tych co skarza, bo to dziecinne - nieprawdaz?
Mam prawo do wlasnego zdania i bede wypominal dzieciom, ze nimi sa.
Bede wypominal ludziom, ze ta gra nazywa sie AAO, a nie dajmy na to Bridge, czy HONOR Race.
Z Twoich wypoweidzi tez nie widac zebys sie pytal. Skarzenie uwazasz za dziecinne, hmm w jakis siwecie zyjesz. Donieseinie czego kolwiek np na Policje tez jest skrzeniem tylko nazywane jest inaczej. Honor i Bridge to czesc gry ktora nazywa sie AAO. Masz prawo do wlasnego zdania, ale nie masz prawa do wyzywania innych. Mozna np napisac ze uwazasz takie zachowanie za dziecinne, a nie nazywac tychze ludzi dziecmi itp, poniewaz nie masz do tego prawa (ja tez nie ma i inni tez nie maja) i na ten temat nie zmienie zdania.

Cytat:
Napisał KAT
a to pisanie o tym, ze klan Majestic jest taki umeczony przez innych, czytam forum (od jakiegos czasu) i jakos tego nie zauwazylem. Rozumiem tez oborne jednego z czlonkow zeczonego klanu, ale nie wolno tego robic na oslep i pisac ze wszyscy sa 'be' a tylko my 'okey'.

Nie zauwazyles, gdyz nie jestes tu tak dlugo jak inni.
Fakt, ataki sa raczej na moja osobe, ale zdazaly sie tez oskarzenia pod adresem klanu.
Przykro mi z tego powodu, tylko tyle moge napisac.

Cytat:
Napisał KAT

TK zdaza sie zawsze, zwlaszcza w CQB i nikt nikogo za to nie banuje i nie bedzie banowal.
Szkoda, ze nie widzicie roznicy miedzy tym, ze komus puszcza nerwy, a dziecinna zemsta w nastepnej rundzie.
Poza tym od kiedy to wszyscy sa rowni? Wiadomo, ze klanowicz moze wiecej, a jak sie komu to nie podoba to niech zalozy wlasny serwer i tam ustala zasady.
Chcialbym zauwazyc, ze nie bardzo to widac poprzez siec (to raczej widac po zachowaniu "zywej osoby" ktora gra, bo zolnierze w AA jeszcze nie maja mimiki twarzy, czy jezyka ciala tak rozwinietych, aby mozna bylo to stwierdzic). Czyli uwazasz ze po takim zdarzeniu powinno pasc "Puscily mi nerwy dlatego Cie zastrzelilem". To troche dziwnie by wygladalo.

Cytat:
Napisał KaT
TK zdaza sie zawsze, zwlaszcza w CQB i nikt nikogo za to nie banuje i nie bedzie banowal..
Z tego co sie doczytalem juz nastapilo.
Stare 05-28-2003, 13:52   #37
[GROM]_Nightorc
General

Wyślij wiadomość przez MSN do [GROM]_Nightorc
Domyślnie

a ja zabilem , raz kilera bo myslal ze jak mnei powyzywa to pomysle ze to zabawa a przegial pale powaznie i powiedzialem ze jak nie przestanie to go zabije... nie przestal... drugi raz jak maro (uczcijmy jego nieobecnosc minuta ciszy...)... chcial sie ze mna podraznic i zaczal gadac bzdury o my girl... i wtedy powiedzialem ze go zabije... powiedzial no dawaj, odwrocilem sie i bach tratrratratratratartyatrrt... po klopocie
Stare 05-28-2003, 14:00   #38
Swirus
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
_Nightorc]a ja zabilem , raz kilera...
Czy ja sie dowiem w koncu kto to ten "Kiler" byl/jest? (niepotrzebne skreslic)
Swirus jest offline  
Stare 05-28-2003, 14:02   #39
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WUKASZ
Chcialem zalozyc wlasny temat ale coz - nie ma sensu. Skoro Majestic twierdzi ze tk po wplywem "emocji" jest usprawiedliwiony to ich sprawa, taka maja regule. (ciekawe Kat czy cie krew zaleje jak ci koles sieknie w pale bo niechcacy jedna kulka go trafila?). TK na spawn poincie = ban. ok . taka regula. I wszyscy juz wiemy jak w tej materri mamy zachowywac sie na serwerze majestic. Tylko cos o czym pisalem juz. Poniewaz od czasu do czasu, ze wzgledu na ping, mam ochote zagrac na waszym serwerz to czy mozecie uczynic wyjatek i pozwolic mi przepraszac po zakonczeniu rundy/ po smierci? Oczywiscie jezeli ktos nie raczy uniesc sie "emocjami".
Tak przy okazji, gdyz czesto sie to pojawia. Prosze o przyjecie, przez czesc forumowiczow, do swiadomosci ze "PIIIIIIP" pisze sie przez CH.

Team game - jasne! Akurat.

BTW: gdzie mozna znalezc "regulamin" serwera Majestc? A moze jest on tworzony w zaleznosci od potrzeb?
prosze mi tu nie przekrecac mouch slow, nie powiedzailem, ze tk jest uzasadnione, ale ze czasem puszczaja nerwy.
Przepraszac mozesz kiedy chcesz, przeciez juz ci pisalem, ze za TK nikt nikogo nie zbanowal i nie bedzie banowal, ban byl odpowiedzia za tk na spawnie.
Zamiast wyciagac wnioski na podstawie jednej urazonej osoby, niech wypowiedza sie, ktorzy graja na Majesticu czesto. Czy my naduzywamy wladzy i kopiemy kogo popadnie za tk?

Cytat:
Napisał marcinek
I nie wiem po co sie czepnales tego, pewnie ze nie wylozylem.
dokladnie tego, dlatego nie ty ustalasz zasady

Cytat:
Napisał marcinek
Z Twoich wypoweidzi tez nie widac zebys sie pytal. Skarzenie uwazasz za dziecinne, hmm w jakis siwecie zyjesz. Donieseinie czego kolwiek np na Policje tez jest skrzeniem tylko nazywane jest inaczej.
Ciekawa analogia
Ktos postapil jak idiota i dostal bana, to jedyna jego obrona jest szkalowanie Majestici zarzucanie nam niesprawiedliwosci.
Poprostu wywlekanie takich spraw na forum jest bezsensowne, jak ktos nie chce grac u nas to i tak tego nie bedzie robil i vice versa

Cytat:
Napisał marcinek
Honor i Bridge to czesc gry ktora nazywa sie AAO. Masz prawo do wlasnego zdania, ale nie masz prawa do wyzywania innych. Mozna np napisac ze uwazasz takie zachowanie za dziecinne, a nie nazywac tychze ludzi dziecmi itp, poniewaz nie masz do tego prawa (ja tez nie ma i inni tez nie maja) i na ten temat nie zmienie zdania.
Jezeli dane zachowanie jest w moim mniemaniu dziecinne, to wykonawcow tychze czynnosci moge chyba nazwac dziecinnymi

Cytat:
Napisał marcinek
Chcialbym zauwazyc, ze nie bardzo to widac poprzez siec (to raczej widac po zachowaniu "zywej osoby" ktora gra, bo zolnierze w AA jeszcze nie maja mimiki twarzy, czy jezyka ciala tak rozwinietych, aby mozna bylo to stwierdzic). Czyli uwazasz ze po takim zdarzeniu powinno pasc "Puscily mi nerwy dlatego Cie zastrzelilem". To troche dziwnie by wygladalo.
po tk powinno nastapic przepraszam, a jesli go z roznych powodow nie bedzie to nic sie przeciez nie stanie. Osobiscie wiele razy bylem postrzelony, tudziez zabity, na Majesticu i nie otrzymawszy zadnych przeprosin nie banowalem przeciez nikogo.
Z drugiej strony zdazalo mi sie nie mogac np przejsc bo jakis nowicjusz blokowal mi notorycznie droge mimo upomnien zastrzelic delikwenta.

Cytat:
Napisał marcinek
Z tego co sie doczytalem juz nastapilo.
nie czytales uwaznie, ban dotyczyl tk na spawnie, a to roznica.
Stare 05-28-2003, 14:22   #40
Marcin A.
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
dokladnie tego, dlatego nie ty ustalasz zasady
Dlatego tez napisalem to w moim poscie, ktory zacytowales (nie w calosci) :wink: .

Cytat:
Napisał KaT
Ciekawa analogia
Ktos postapil jak idiota i dostal bana, to jedyna jego obrona jest szkalowanie Majestici zarzucanie nam niesprawiedliwosci.
Poprostu wywlekanie takich spraw na forum jest bezsensowne, jak ktos nie chce grac u nas to i tak tego nie bedzie robil i vice versa
Cytat:
Napisał KaT
Jezeli dane zachowanie jest w moim mniemaniu dziecinne, to wykonawcow tychze czynnosci moge chyba nazwac dziecinnymi

Jesli ktos postapi jak idiota, to mowi sie ze postapil idiotycznie (dziecinnie), a nie ze jest idiota, tak jest bardziej kulturalnie. O to mi chodzilo. Co do anlogii to mozna przytoczyc wiele, ale ta poprostu jest najbrdziej wyrazista.

Cytat:
Napisał KaT
po tk powinno nastapic przepraszam, a jesli go z roznych powodow nie bedzie to nic sie przeciez nie stanie. Osobiscie wiele razy bylem postrzelony, tudziez zabity, na Majesticu i nie otrzymawszy zadnych przeprosin nie banowalem przeciez nikogo.
Z drugiej strony zdazalo mi sie nie mogac np przejsc bo jakis nowicjusz blokowal mi notorycznie droge mimo upomnien zastrzelic delikwenta.
Tak zawsze robie, przepraszam. Ja tez bylem nowicjuszem (nie uwazam sie tez za jakiegos bardzo doswiadczonego gracza, na razie ), Ty tez, dlatego tez zdarzalo mis ie ze komus blokowale droge (wiele razy mi blokowali, szczegolnie frustrujace jak granat upada a nie mozna uciec z powodu blokady) ale nie uwazam zeby zabijanie bylo rozwiazaniem. W moim przpadku poprostu, albo ktos pisal do mnie albo poprostu uzywal polecen wbudowanych. Jesli czlowiek nie zareguje mozna z nim pogdac i mu wytlumaczyc jak ma sie zachowywac (ja sobie cenie wszelkie sluszne uwagi pod moim adresem).

Cytat:
Napisał KaT
nie czytales uwaznie, ban dotyczyl tk na spawnie, a to roznica.
Przyznaje sie so tego ze umknelo mi to uwadze, lae nadal nie uwazam zeby ban to bylo wyjscie. Chociaz podzielam zdanie ze to Wasz serwer i mozecie robic co chcecie w granicach rozsadku, w koncu po cos go udostepniliscie, prawda. Nie wydaje mi sie, ze po to aby pokazywac innym sowja wladze na rzeczonym serwie?
Stare 05-28-2003, 14:40   #41
KaT
General

Domyślnie

Nie ma sie o co spierac.
Jak juz pisalem zabijalem tych, ktorzy mimo upomnien na chacie i strzelania im pod nogi nadal blokowali droge

Ja narawde gram na grania, a sprawowanie "wladzy" to tylko dodatkowa robota.
Stare 05-28-2003, 14:44   #42
Marcin A.
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
Nie ma sie o co spierac.
Jak juz pisalem zabijalem tych, ktorzy mimo upomnien na chacie i strzelania im pod nogi nadal blokowali droge

Ja narawde gram na grania, a sprawowanie "wladzy" to tylko dodatkowa robota.
Ja tez gram dla samego grania. Uwazam ze temat jest zamkniety. Pewnie nie raz sie spotkamy na Waszym, a moze innym serwerze i mam nadzieje, ze nie bedziemy musieli sie spierac lub strzelac do siebie (oczywiscie pisze o grze w jednej druzynie :wink: ).

Pozdrawiam i zycze przyjemnej "dodatkowej roboty" .
Stare 05-28-2003, 14:44   #43
wcisek
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do wcisek
Domyślnie

nie wiem o czym pisaliscie wczessniej ale wracajac do 1 posta delbutosa:
A WIEC STARY , SPRAWA NIE WYGLADALA TAK JAK JA PRZEDSTAWIASZ, GRALEM WTEDY TEZ , JAK TYLKO WSZEDLEM NA SERWER ZOSTALEM ZABITY PRZEZ CIEBIE I TO W NAPRAWDE GLUPIEJ SYTUACJI (CHODZI O TO ZE RAPORTOWALEM , STRZELILES MIMO TO , POKAZAL SIE NAPIS ,ZE WALISZ DO SWOJEGO , ODCZEKALES I ZNOWU ZACZALES STRZELAC) ROZUMIEM ,ZE TK MOZE SIE KAZDEMU ZDARZYC ,NATOMIAST PO TAKIEJ SYTUACJI WYPADA POWIEDZIEC CHOCIARZ PRZEPRASZAM .NASTEPNA RUNDA STRZELILES DO WITKA ,ON CI ODPOWIEDZIAL I TYLE. NATOMIAST W NASTEPNEJ RUNDZIE TY PO CHAMSKU NA POCZATKU STRZELILES MU W LEB.ZROB TAK NA HOMELANIE ADMINOWI TO ZOBACZYSZ CZY NIE DOSTANIESZ BANA.
wcisek
Stare 05-28-2003, 15:08   #44
[FORMOZA]sgtSHAYMON
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do [FORMOZA]sgtSHAYMON Wyślij wiadomość przez Yahoo do [FORMOZA]sgtSHAYMON
Domyślnie

No i można pieprzyć i pieprzyć ...jak do dzieci .(patrz wątek dzieci)
Marcinek po co sie powtarzasz .
Jak zwykle w takiej sytuacji ...wołam! " zamykać to bagno"
MARCINEK! mój niestety imienniku stopień wojskowy na tym forum nie jest zależny od wielkości postów jakie walisz; więc generała za nie nie dostaniesz. CZy ciebie bawi drążenie tematów które już dawno ktoś rozwiązał? Jak boga kocham zaraz porzuce FORMOZE i wystąpie z wnioskiem o przyjęcie mnie do GROMU lub MAJESTICA tylko po to żeby móc banować , "wywyższać" się,"wyzywać" od dzieci , zamykać takie idiotyczne posty jak co nie którzy PISZĄ!Dopiero poznaliby
co to jest rzekome wywyższanie sie , i traktowanie innych "dzieci" poniżająco.
Matko boska elekrtyczna módl się za nami.
Matko boska pieniężna miej nas w opiece.
Stare 05-28-2003, 15:15   #45
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał marcinek

Ja tez gram dla samego grania. Uwazam ze temat jest zamkniety. Pewnie nie raz sie spotkamy na Waszym, a moze innym serwerze i mam nadzieje, ze nie bedziemy musieli sie spierac lub strzelac do siebie (oczywiscie pisze o grze w jednej druzynie :wink: ).

Pozdrawiam i zycze przyjemnej "dodatkowej roboty" .
Dokladnie, nie ma co roztrzasac

PEACE
Stare 05-28-2003, 15:33   #46
[FORMOZA]sgtSHAYMON
Captain

Domyślnie

I tak trzymać.
Stare 05-28-2003, 15:34   #47
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

Kurcze z dobre 20 minut to czytałem.

Sprostowania:

- pojawiło się w jednym poście stwierdzenie mniej wiecej takie - dlaczego tutaj postujesz , ta sprawa ciebie nie dotyczy - otóż jeżeli temat jest poruszany na forum , które przecież jest publiczne sprawa dotyczy wszystkich i każdy ma prawo zapostować.

- pomijam już fakt , że ta rozmowa powinna odbyć się drogą prywatną. Całemu tematowi jak zwykle nadano ton oskarżycielski a przeciez można było pokierować rozmową zupełnie inaczej - podyskutować w spokoju powymieniać się swoimi doświadczeniami i poglądami zamiast toczyć nic nie wnoszące słowne potyczki.

Panowie myślę , że jestescie rozsądnymi facetami - czy nie lepiej znależć jakieś rozwiązanie , zastanowic się co jest nie tak , co można by zrobić inaczej ?

W innym przypadku nie widzę sensu całej tej rozmowy - bo prawda jest taka , że nic ona sobą nie wnosi. Może warto nad tym pomyśleć ?
[PL]_Przemooo jest offline  
Stare 05-28-2003, 16:28   #48
[FORMOZA]sgtSHAYMON
Captain

Domyślnie

Roger
Stare 05-28-2003, 16:53   #49
[GROM]_Nightorc
General

Wyślij wiadomość przez MSN do [GROM]_Nightorc
Domyślnie

a teraz dla pana ktory sie pytal o kilera ... krotka biografia

- pierwszy nick bodajze "lukaszwis" o ile dobrze mi wiadomo razem z bratem
- wstapnienie na 2 - 3 dni do GROMu i zmiana nicka na [GROM]_Death
- wydalenie z GROMu z powodu wieku, pozniejsze klotnie bo nie chcial zmienic nicka
- wstapienie do [1st.Pb] ale rowniez nie na dlugo, cos na mnie napisal na tym forum a moj bardzo dobry kumpel ([1st.Pb]_Merkav), ktory okazal sie jednym z guru polbatu nie bardzo mial ochote na trzymanie go u niego w klanie...
- pozniejsza kariera nie za bardzo mi znana no oprocz wielokrotnych banow to tu to tam, list gonczy na niego (kara - ban na MM)...
- stan obecny, w normie, zmienil sie bardzo, obecnie w miare spokojny gracz, ktory naprawia sobie reputacje...
- obecny nick [VDK]_Lord_Devil (lub/albo) [VDK]_Devil....
Stare 05-28-2003, 16:57   #50
Ziggy-
General

Domyślnie

Sluchajcie lamie moje slowo EOT by napisac je jeszcze raz.
Kat i Marcinek topic dotyczy bana danego przezmnie Delbuthosowi, zchodzicie z tematu i sie klucicie PRZESTANCIE.
Bardzo prosze ze osoby ktore juz wypowiedzialy sie o tym zdazeniu niech nie pisza niepotrzebnych postow ktore nie maja znaczenia w tym topicu albo ktore od niego odbiegaja.
Jeszcze raz mowie EOT i wolalbym zeby dotyczylo to wszytkich nie tylko mnie.
Ziggy- jest offline  
Zamknięty Temat

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania