Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 02-15-2009, 01:06   #41
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Cytat:
Napisał seboo(pl) Zobacz Wiadomość
Czlowieku na co ci legalizacja palenia jak masz zlegalizowane <dopalacze> robiace wode z mozgu naszej mlodej czesci spokleczenstwa, ale tylko w celach kolekcjonerskich lol
Żeby sobie czasami zapalić czystą legalną mj, bo te dopalacze to tylko chemiczna imitacja.

A z chęcią zapaliłbym sobie raz na jakiś czas legalnie mj, tak jak czasami mam możliwość wypić sobie legalnie piwo. Wiem, że tak jak czasami niektórym piwo nie starcza i sięgają po denaturat albo i gorzej, tak samo i niektórym mj mogłoby nie starczać. Bo tak jak nie jeden już tutaj stwierdził - trzeba znać granice. Ja je znam, chociażby z doświadczenia z różnymi używkami. Papierosów w ogóle nie palę, kawy w ogóle nie piję, alkohol czasami, mj też chętnie raz na jakiś czas bym sobie zapalił i chciałbym mieć możliwość uczynić to legalnie.

Jestem ciekaw, czy jakby kiedyś udało się utrzymać prohibicje na alkohol w takim stopniu jak udało się zdelegalizować mj i teraz to alkohol byłby nielegalny, a mj legalna, to czy zwolennicy legalizacji alkoholu byliby zbywanie argumentami, że legalizacja jest zła, bo jak niektórym przestanie podobać się faza po alkoholu to zaczną sięgać po inne nielegalne, dużo groźniejsze używki. Bo nie ma co się oszukiwać, ale ludzie podświadomie są skłonni czuć obawy przed czymś, co do tej pory było nielegalne, a ktoś chce to zalegalizować. Sam odnoszę wrażenie, że papierosy i alkohol wydają się być jakieś takie bardziej akcpetowalne, a przecież w rzeczywistości są również bardzo groźne. A przecież nawet picie kawy nie dość, że uzależnia to również jest szkodliwe dla zdrowia i komu w ogóle przychodzi na myśl, czy może lepiej tego nie zdelagalizować?

Ostatnio edytowany przez Shibby : 02-15-2009 o 01:12
Shibby jest offline   Odpowiedz z Cytatem