Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 02-13-2009, 21:14   #22
Camaxtli
General

Domyślnie

Fascynujące. Chciałbyś o tym porozmawiać?

Ty chyba jednak żyjesz w jakimś innym wymiarze. Jakie 3.8/4? Mamy takie czasy, że już kajtki po metr pięćdziesiąt są dobrze oblatani w temacie (niejedni pewnie lepiej od Ciebie). Naprawdę nie jest wielkim wyczynem zobaczyć grupkę zaćpanych w 4 litery małolatów, którzy zamiast rozwijać swoje zainteresowania, pokopać czasem w piłkę marnują sobie najpiękniejsze lata życia w myśl twojego najlepszego poglądu. Czy Ty masz u siebie w mieście jakieś gimnazjum, bo mam dziwne wrażenie że nie. Pozatym, nie jesteś żadnym medium żeby wiedzieć, co kto o czym wie i dlaczego więc odpuść sobie "statystyki wiedzy"

Z jednym się zgodzę. Są w życiu takie rzeczy o których mówić najzwyczajniej nie można, albo nie wypada i warto je zachować dla siebie. Niektórzy nawet nie mają ochoty takich rzeczy czytać, natomiast forum dyskusyjne służy do tego żeby dyskutować na różne tematy wymieniać poglądy, opinie, odczucia, etc. Posty typu "wiem ale nie powiem", "mam na to wyj*** jak na zeszłoroczny śnieg" nie za dużo wnoszą do dyskusji, więc czasem warto się zastanowić czy jest sens pisania czegokolwiek, jak się nie ma nic do powiedzenia.

I co to do ch wacława jest zwykła warstwa społeczna i warstwa niezwykła? :O