Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 02-12-2009, 17:45   #13
Snipe
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez AIM do Snipe
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mad_Medic Zobacz Wiadomość
Koks jest nieekologiczny. Jako paliwo sztucznie wytworzone z innych paliw kopalnych i trudnoodnawialnych, oraz emitujące duże ilości gazu CO2, absolutnie nie powinien być polecany przez GP.
A co z energią słoneczną? Wiatrową? Wodną?
Green Peace to idioci i debile. Mnóstwo krzyczą o tym, czego inni ich zdaniem nie powinni robić, ale sami zupełnie nic nie robią by spopularyzować nowe technologie i postępowania.
Ratować Wieloryby? A czemu nie założyli dotej pory hodowli zwiększających populację? Z Żubrami się udało. Łososi już się nawet nie opłaca łowić, bo te hodowlane są większe, smaczniejsze i tańsze.
Mniej CO2, by nie przegrzewać ziemi? Ludzie produkują wszystkimi fabrykami, piecykami, samochodami itd. całe ... 7% rocznej produkcji tego gazu na świecie. Wytrujmy jeden ocean. Od razu się poprawi. A tak, jeden głupi wulkan robi nam długi na 10 lat w kilka godzin.
A jak wyglądała pięknie słynna dolina Rospudy, następnego dnia po wyjeździe "ekologów"... Wszystkie polskie przetwórnie miały zapas papieru i tworzyw sztucznych na pół roku działalności. Tacek po żarciu i kubków po horyzont. Samo ich usuwanie bardziej by opóźniło budowę niż te protesty...
Tak zatem, o GP mam jedną opinię: - hipokryci.

W T F !

o japier**** nieźle teraz pojechałeś ... nawet nie wiem do czego to ma się odnosić ... bo chyba nie do tego "Green Peace'u" o ktorym ja napisalem(a moze ? moze ty nie wiesz o jakim greenpeace ja mowie ....) ... rozumie, chciales sobie zarzucic zarcikiem ... heh .............. smieszne .... ?