Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 12-05-2009, 22:24   #78
seboo(pl)
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do seboo(pl) Wyślij wiadomość przez Yahoo do seboo(pl)
Domyślnie

Cytat:
Napisał sliver Zobacz Wiadomość
Wrócę do tematu. Minęło sporo czasu lecz praktycznie nic sie nie zmieniło. Dalej mam ogromne problemy z celnością. Mimo to gram sporo, taktycznie i technicznie nie mam nic sobie do zarzucenia. Gram już chyba z 6-7 lat, mam kilkadziesiąt pkt H. Uważam że wiem jak sie zachować na mapach, jak zmylić przeciwnika, jak sobie go wystawić tam gdzie mnie sie nie spodziewa i gdy tak już sie stanie wtedy najczęściej następuje katastrofa. Mam go na celu, wale raz burstem - on nic, drugi raz - on się odwraca i mnie lokalizuje, trzeci raz puszczam serie i wtedy zaczyna on strzelać i jestem dead. Oczywiście nie jest tak zawsze ale w większości. Wczoraj mam kolesia na parę metrów, jestem w pozycji kucącej. On jest tyłem, nie widzi, kropka na jego plecach, strzelam on się odwraca, strzelam, on zaczyna strzelać, dostaje raz, odrzutem tracę go z celownika i już jest za późno - dead. Takich i podobnych sytuacji mam mnóstwo czasami mnie to zniechęca i wyłączam kompa bo czasami już mi się wydaje że coś tu jest nie fair. Często bywa tak, że ma wrażenie ze inni nawet jeszcze nie zdąża do mnie przymierzyć a już mnie mają, jednym, dwoma strzałami. Doskonale wiem ile na to trzeba czasu bu kogoś złapac na cel, tym bardziej gdy jest w ruchu, a niektórzy go po prostu nie potrzebują. Lufa w moim kierunku i już mnie ustrzelił. Zawsze wierzyłem że to ich doświadczenie czy skill jak to mówią ale już mam wielkie wątpliwość. Rozumiem, że mogę nie być tak dobry jak niektórzy ale do cholery bez przesady. Powoli tracę już ochotę na zabawę w tą grę. Może czas odpocząć. Mówcie, że sprzęt nie, myszka nie, internet za routerem nie, no to co? Jak kiedyś zmienię sprzęt to spróbuje na AA3.

Jednak prawda jest inna. Myszka jak najbardziej tak tu liczy sie precyzja, grafika niestety tez sie liczy bo gra ma kosmiczne wrecz wymagania.Jakosc polaczenia internetowego ma najwiekszy wplyw na Twoja gre bo w AA3 nie da sie zabic szybko i skutecznie kogos majac laga z powodu slabej jakosci lacza. w moim przypadku najwieksze znaczenie ma ping na serwie i jesli jest wiekszy niz 35 ms jest ciezko zabic kogos nawet z 2 m a chcialbym podkreslic ze gram tylko AR-ka wiec lag ma tu kluvczowe znaczenie.jesli ping jest ok np.20-25 ms to zjawisko laga nie wystepuje i 1vs 1 z zaskoczenia nikt nie ma szans z kims kto ma ta bron. Ostatnimi czasy wyposazylem sie w system 3D vision od n-vidia i powiem ze gdyby nie spory spadek plynnosci rozgrywki bardzo pomoglo by to w grze z powodu opcji wyboru celownika ze sterownikow do okularow. Gra wyglada naprawde fajnie i w pelni obsluguje ta technologie w AA2 oraz AA3. Jednak jak gram wazniejsze dla mnie jest ilosc kaltek a nie jakosc obrazu. Jednak polecam wszystkim ktorzy maja zamiar zmienic monitor w najblizszym czasie na cos nowego.Koszty nie sa przesadzono odnosnie tego co ta technologia wprowadza do rozgrywki w ponad 400 grach dostepych na rynku.Dla zainteresowanych link

http://www.nvidia.pl/object/GeForce_...n_Main_pl.html

Ostatnio edytowany przez seboo(pl) : 12-05-2009 o 22:26
seboo(pl) jest offline   Odpowiedz z Cytatem