Wątek: AAO Tweaks
Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 09-06-2007, 09:02   #73
^HiS^
General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby Zobacz Wiadomość
Jak myślisz, że jest możliwym stworzenie programu antycheaterskiego, którego nie dałoby się obejść, to jesteś w ogromnym błędzie. Najzwyczajniej nie masz zielonego pojęcia na jakiej zasadzie to wszystko działa.
szkoda tylko że nie potrafią już zapobiegać bez dodawania kolejnych usług zasrywając system kolejnymi procesami, robieniem screenów podczas gry.
co to dało że PB ma dodatkowe usługi? czituchy już dawno sobie z tym poradziły a mi zostaliśmy z tym dziadostwem, na ich forum wszystko tak opisują że każdy lamer potrafi użyć cheatów.

podobnie z HW banem, zbanowany sprzęt już dawno przez te 3 lata powędrował w obieg, znajomy kupił rok temu sama płytę główną od jakiegoś kolesia ( obaj gracze) okazało się że wystarczył jedynie zbanowany nr MAC by ujrzał napis że dostał HW bana. Oczywiście bana nie dostaje się na kolejny sprzęt , gdy pisał do EB odp mu że nic nie mogą zrobić, dopiero po zmianie MAC tego się pozbył.
(niech ktoś tego nie odczytuje źle, osoba ta nigdy nie dostała HW bana, kupiła sprzęt który jest częścią otrzymanego bana w innym PC, dlatego też jedynie zmiana MAC pomogła, w innym przypadku tak to nie wygląda).
wiem to może wydawać się głupie, ponieważ sam uważałem że do HW bana potrzeba jest jakaś składnia, a tu okazało się że wystarczy dosłownie jeden element. > czyli kolejna nieudolność programistów PB
^HiS^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem