Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 08-11-2009, 00:14   #42
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Ja nie mam zadnych narzedzi i nie mam zamiaru sie z Toba tutaj przekomarzać, ani wymadrzac.
Mieszkasz na wybrzezu i generalnie jak wiekszosc Polakow masz w d.. Slask i jego realia. I oto wlasnie podejrzewam chodzi Slazakom- musieli zapierniczac cale zycie, 400m pod ziemia w pocie czoła zeby Wam dostarczyc wegiel, zeby zarobic na kawalek chleba, a w zamian dostaja tekst "Jakby moje dupsko było podgrzewane gazem przez ostatnie kilkanaście lat płaciłbym co najmniej 30% mniej za ogrzewanie"...
To ja sie pytam, czemu nie bylo madrego, ktory by zaczal ten gaz w koncu wydobywac z polskich zlozy, ktore spokojnie wystarczylyby na 50lat dla calego kraju
PGNiG wolala nie inwestowac w wydobycie, zeby wyjsc na +, co bylo niezbedne zeby wejsc na gielde.
Po co wydobywac i inwestowac w nowe zrodla energii, lepiej wykorzystywac gornikow...
Twoje podejscie do tematyki i generalnie sposob w jaki swoje zdanie przedstawiasz tylko utwierdza mnie w przekonaniu co do slusznosci pogladow wielu Slazakow.

Pisalem juz, ze mam za mala wiedze w temacie. Mimo wszystko wkurza mnie totalny cynizm ludzi spoza Slaska. Dostrzegaja tylko syf, brud i nedze, a nie widza ile Slazacy wlozyli pracy, zeby Polakom chocby bylo cieplo, o innych aspektach industrialnych nie wspominając.