Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 07-16-2009, 22:43   #8
Trooper
First Lieutenant

Domyślnie

Ja jestem w technikum i mogę zdementować plotki, jakoby poziom nauczania był niski. Uczę się w tech. elektrycznym i szczerze mówiąc nie wiem, czy w liceum uczy się teorii o zjawiskach w np. dwójniku RC, który jest podstawowym filtrem w każdym urządzeniu elektronicznym(od radioodbiornika po komputer), ale chyba nie, bo również mam fizykę o programnie podstawowym(taki jak w liceum) i nic nie było o tym wspomniane. Wadą nauczania jest program, który po prostu jest cholernie stary... Po 3 latach nauki nie było nawet wspomniane np. o halogenach, radiowych łącznikach elektronicznych i możnaby wymieniać więcej. Jednak polecam technikum, a szczególnie męskie gdyż LO najzwyczajniej robi z mężczyzn zniewieściałe pipki...

Co do szkoły snajperów to chyba jednak za dużo CoD albo AA... Poza tym, żeby się tam dostać musiałbyś dobrze strzelać i błagać kadrę, żeby cię wysłali do szkoły strzelców wyborowych, którą nie dawno otwarto. To jest trudniejsze niż dobre strzelanie, bo miejsca są już tam zaklepane dla rodzin i znajomych oficerów
This terrible silence stops me
Trooper jest offline   Odpowiedz z Cytatem