Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 10-26-2004, 08:34   #95
[KsH]Edward.Teach
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do [KsH]Edward.Teach
Domyślnie

obecna sytuacja naklonila mnie do jeszcze jednego wniosku do regulaminu.

mianowicie warto by bylo zabezpieczyc graczy przed kataklizmem pt - nowa wersja gry.
z calkowita premedytacja wydanie wersji na linuxa jest opozniane o jakies 20 dni.
zalozmy sytuacje taka ze mecz finalowy miedzy poliszami a majonezami niefartownie wypadl 2 dni po wyjsciu nowej wersji na windowsa.
i co teraz?
majonezy maja serwer na wersji 2.5 a polisze na 2.4
ale polisze maja z chello jakies kosmiczne PeeLe i czy maja w zwiazku z tym grac na majonezowym mimo ze pierwotnie (dajmy na to bylo to planowane) na poliszowym, gdzie (powiedzmy) wszyscy mieli dobre polaczenie.

to w temacie ligi.
a ladder?
czy beda lecialy walkowery jesli zadna z druzyn nie bedzie miala serwera na aktualnej wersji gry?
jestem wiec za uregulowanie tej kwestii, chocby w sposob taki ze albo rozgrywki odbeda sie na starej wersji gry, albo czekamy na ukazanie sie nowej wersji na wszystkie platformy.

inny powod moze byc taki: dlaczego klan xXx ma tracic najlepszego gracza gajacego na linuxie poniewaz o terminie wydania wersji linuxowej decyduja pieniadze gdzies tam w usa?
tutaj akurat jestem stanowczo przeciwny kopiowaniu rozwiazan z twl, ktore chyba uwzgledniaja interes SCI i Microsoftu

dziekuje za uwage

[KsH]Edward.Teach jest offline   Odpowiedz z Cytatem