Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 12-13-2007, 14:14   #221
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo Zobacz Wiadomość
nie, tak tylko sobie ubzduralismy
W sumie my się nie pytaliśmy, czy możemy. :/

Cytat:
dalej nie rozumiesz ze ta informacja powinna byc przed wyborem map, bo wtedy kazdy moglby sie zdecydowac czy grac na takiej mapie 6v6 czy wybrac inna
I dlatego tryb się nie zmieni teraz z 4v4+ na jakiś inny, bo już na to za późno w tym sezonie, gdyż niektórzy swoje mapy podesłali już dawno. Rekordziści przesłali je w 2 godziny po rozesłaniu zaproszeń.

Jedynym wyjątkiem mogłoby być, gdyby to zainteresowane klany w większości chciały takich zmian już po rozpoczęciu zapisów, bo dla kilku osób tego nie zrobimy. Jak już pisałem - nie będziemy z tym eksperymentować w mistrzostwach, jeżeli nie będzie ku temu wyraźnej prośby ze strony sceny.

Cytat:
wielki mi problem ze ktos kto nie chce sie zapisac dostal by maila z zapytaniem, poprostu by go zignorowal, ale nie sil sie, nie rob nic dla mnie, powiedz mi tylko przed zapisami jaki bedzie tryb bo nie chce sie pozniej znow rozczarowac ze wybralem mapki zeby grac na nich po staremu 6v6 a tu nagle nie bo ktos wymyslil 4v4 na zakichanym RT,
Tak, wielki problem, bo nie będę takiego pytania kierował do osób, które nie będą grać. Masz inne poglądy? Zdarza się, ale u nas ich nie zrealizujesz.
Pisałem już tyle razy, że aż nie chce mi się powtarzać, ale niech stracę - mam nadzieję, że ostatni raz. Będzie 4v4+ i mogę się teraz nawet we wróżkę pobawić, bo wiem, że i tak ewentualnie klanów zainteresowanych trybem 6v6 będzie tyle, co kot napłakał.

Cytat:
mam tez pytanie czy III liga bedzie tak jak poprzednio jakimis dwoma ladderami czy bedzie jednak jedna wspolna liga ?
Tak, jak pisało w mailu zaproszeniowym. Podział na ligi będzie dokonany po zakończeniu zapisów.