Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 12-12-2007, 22:27   #215
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby Zobacz Wiadomość
No to może ja zarzucę teraz taki motyw, że wszystkie mecze będą rozgrywane na SF PCR. Ciekawe, czy wypowiedziałoby się tu więcej niż połowa klanów, które będą grać w nowym sezonie w rozgrywkach, jeżeli ktoś by ich tu na siłę nie skrzyknął. Bo rozumiem, że jak by się nie wypowiedziały, to trzeba założyć, że im w sumie to rybka, ważne aby im jakoś przekazać, kiedy się sezon zaczyna.

Wybacz, ale nie będziemy z tym eksperymentować w nowym sezonie, jeżeli przed jego startem będzie za tym optował tylko maLENstwo + najwyżej jeszcze kilka osób.

Jak chcesz, to możesz w HLC w fazie grupowej to sprawdzić, dając wszędzie tryb 4v4, tylko na większych mapach 6v6. Tylko nie pisz, że w HLC nie jest z tym tak łatwo, bo macie tylko nagrody dla 4 osób. W końcu w fazie grupowej grać może dużo więcej osób, niż tylko 4 i wszyscy potem i tak później nagród nie dostaną, to możesz spokojnie na wybrane mapy dać 6v6. Jak się sprawdzi, to i w ESL wprowadzimy.
gwarantuje Ci ze jak bys wyskoczyl z tym PCRem to by sie odezwalo wiecej osob niz jesli chodzi o tryby

i mylisz sie nie mozemy zmieniac w fazie grupowej dowolnie trybu, choc moze Ty wiesz to lepiej od nas samych,
ja mam konkretny powod ktory nie pozwala grac czesci map 6v6, Ty zas sie chyba nie chcesz nawet sprobowac przeprowadzic na ESL jakas ankiete ktora by dala jakies wmiare racjonalne wyniki

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem