Wątek: Mapka Taktyczna
Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 05-17-2003, 08:15   #1
max
Chief Warrant Officer

Domyślnie Mapka Taktyczna

Najwyzsza pora aby do gry wprowadzili mapke taktyczna - niezbedna do chociaz ogolnego rozstawienia ludzi. Wiekszosc z was pewnie uwaza ze faza planowania powinna byc dostepna tak jak np. teraz HUD -czyli zalezec od ustawien serwera. Wg mnie powinno to wygladac mniej wiecej tak jak teraz uzywa sie lornetli czyli po wcisnieciu klawisza pojawialaby sie mapa terenowa [chyba kazdy zolnierz posiada taka] z naniesionym przez dowodce rozmieszczeniem teamu i ogolna trasa do przebycia. Komunikowanie sie w grze przez raporty jest dosc prymitywne a nawet na ts na mapach terenowych trudno doladnie wytlumaczyc o jakie miejsce nam chodzi.

Tylko czy na takiej mapce powinny byc nabierzaco podane pozycje ludzi z teamu ? Wg mnie byloby to bardziej realistyczne niz przenoszona posmiertnie lornetka :wink: . Ewentualnie kolejnym przyciskiem zaznaczaloby sie nasza aktualn pozycje.

Oczywiscie wiiekszosc z was powie ze zyga juz Rainbow Six i mapka tak ale tylko do rozgrywek klanowych. Z mkapka AA:O bedzie dla mnie o 30% bardziej grywalna, bedzie wymagala lepszego zgrania i dobrego dowodztwa. Ile razy na officialach ludzie chca sie zgrac pytaja jaka taktyka obieramy, jakie rozstawienie a konczy sie to wszystko tym ze po dogadaniu sie 5 kolesi zajmuje 1 miejscowke.
max jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online