Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 10-23-2008, 15:01   #381
marcinaa
Sergeant First Class

Miasto: Lipsko
Wyślij wiadomość przez AIM do marcinaa
Domyślnie

to aż tak śmieszne nie jest, ale cóż, pochwalę się.
miejsce:Urban Assalut, ja byłem w west team
byłem snajperem, znalazłem dobrą pozycję, na zabezpieczenie B, jeden kolo do B leci, przez jedną ulice, skucha, na końcu ulicy saw był, (sprint działa cuda), przeszedłem, muszę wpaść do budynku, przy drugiej ulicy, drugi SAW (ten sam) lecę sprintem po schodach, nawrót, patrze, przed mną wróg (ten sam saw), zdążyłem puścić sprint, odruchowy strzał (w poprzedniej rundzie, byłem sawem w drugiej drużynie, a ten kolo, zamiast mnie poszedł) i..... trafiłem go, powtarzam, trafiłem go z 20m, ze snajperki, na stojąco, bez celownika, w biegu, i jeszcze karabin nie wrócił do pozycji wyjściowej, trafiłem go, dobrze?
w następnej rundzie, lecę z pistoletem, w sprincie, za pomocą kropki, drugi strzał, a w następnej po schodach wchodzę z celownikiem, i w kucki, znów on, zanim zaczął strzelać wpakowałem w niego 6 nabojów z pistoletu (nauczyłem się strzelać z prawie każdej broni, tak szybko jak ze suwa, w każdym fps), zanim strzelił, ale mnie widział
rewanż mu się udał (do 5 razy sztuka?), dopadł mnie na schodach, jak go znów tam zabiłem, zrezygnował z miejscówki, na B szedł, to go ze snajperki zabiłem
żal mi go
marcinaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem