Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 03-19-2006, 15:26   #24
Murek
Captain

Wyślij wiadomość przez AIM do Murek Wyślij wiadomość przez MSN do Murek
Domyślnie

Cytat:
Napisał LEBRON
może i jestem noobem bo mam 27 honoru ale znalazlem dwie dobre taktyki szczegolnie dla Urban Assault

1. Udawanie trupa - troche to wpienia druzyne jesli jestes ostatnim graczem ale jak sa wszyscy taktyka jak znalazl np. kladziemy sie obok budki snajperskiej Eastu wyrzucamy giwere przed siebie troche i patrzymy na drzwi koles przechodzi obok nas i wchodzi do budki nam nie pozostaje zrobic nic innego jak podniesc bron i za nim wiele razy at taktyka sie sprawdziłą u mnie
2. Dymny - Chodzi o to, żeby granata dymnego rzucic w inna strone niz pojdziemy my op4orzy pojda w strone gdzie "dymi" granat a my za nimi i killem ich

no to tyle co sadzicie o tym ?
Jednym slowem dupa...
Opfor Moze najechac myszko na ciebie i wtedy kropeczka sie zaswieci na czerwono i co wtedy no chyba ze bys mial nóż czy cuś a tak to wiesz...
Pozatym Urban to mapa raczej szybka wiec mozesz w ten sposob doprowadzic innych do szalu skad ja to znam hihiih
A o drugim pkt niechce sie rozpisywac bo pomyslisz ze uwazam sie za Pro Czy cus w tym stylu
Proponuje Ci zebys sobie policzyl ile sekund ci zajmie dolecenie na jakies miejsce a ile opforowi i jesli znajdziesz miejsce gdzie szybciej bedziesz to tam biegasz i rashujesz Oczywiscie miejsce musi byc gdzies blizej przeciwnika tyle...