Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 08-19-2009, 19:20   #46
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Cytat:
Napisał Symonides Zobacz Wiadomość
Bullshit Sam dostalem mandat za "zablokowanie chodnika" (nie zostawilem 1,5m). Oczywiscie jakis życzliwy sasiad nie mogl obejsc auta... to nic, ze miejsce do parkowania bylo zawalone metrowa zaspą śnoegu z odgarnietej jezdni, a ja wolalem zablokowac troche chodnik niz jednokierunkowa waska droge (czlowiek moze zejsc z chodnika, auto po krzakach nie pojedzie)...
Ok koniec dygresji. Dostalem wezwanie za wycieraczka z informacja o zrobionych zdejciach. Mialem sie w ciagu siedmiu dni stawic na posterunku strazy miejskiej na ul.mlynskiej w Katowicach. Myslisz, ze sie zastanawiali, czy ja tam mieszkam, czy przyjechalem z Łobeza?
Zle parkowanie (i dokumentacja zdjęciowa cyfrówką za 350 z marketu) to coś zupełnie innego niż zdjęcie z fotoradatu.

A teraz trochę faktów o radarach straży miejskiej.
Jest z tym tak: są w Polsce formy, które specjalizują się w wynajmowaniu fotoradarów strazy miejskiej. Po podpisaniu umowy radar jest w posiadaniu sm i tylko ona ma dostęp do zdjęć. Forma zarabia na tym 30 zł od każdego zapłaconego (ściągniętego) mandatu (kwota może być różna, znam sytuacje z gmin mojego powiatu). Co wy na to?