Wątek: Oberwator meczu
Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 11-27-2005, 07:51   #47
Uto
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Uto Wyślij wiadomość przez Yahoo do Uto
Domyślnie

Cytat:
Napisał =Vikings=Jw_23(PL)
Cytat:
Napisał Uto
Sprawa nabrała zupełnie innego sensu, bo obserwator się nie pojawił.
Nie powiem, żeby był potrzebny, ale najzwyczajniej w świecie go po prostu nie było na meczu WNC Vs KsH.
Wnioski jakie się nasuwają to - po pierwsze - system Watchera szwankuje i to poważnie - nie ma żadnego potwierdzenia zgłoszenia. Brak odpowiedzi w stylu:
1. OK pojawi się obserwator.
2. Niestety z przyczyn organizacyjnych albo czasowych obsta nie będzie
Za to pojawia się opcja:
3. Mamy Was w dupie.
Biorąc pod uwagę zainteresowanie i wydźwięk w społeczności aaowiczów - przynajmniej napisaliby chłopcy z obserwacji, że nie będzie przedstawiciela, a tu kompletnie nic.
2 wniosek: KsH albo jest przereklamowane (w wyjątkowo pozytywnym sensie stwierdzenia: "dupno gada, mało robi") albo po prostu jest porządnym klanem i nie stwarzała (wbrew naszym oczekiwaniom problemów). Dzięki raz jeszcze za pełen emocji mecz i za dysputę tutaj.
pare zdan od "majacego was w dupie" () obserwatora

watcher dziala bardzo dobrze - ten kto ma wiedziec wie, ze bylo/jest "zapotrzebowanie" na nas. nigdzie nie ma w regulaminie zapisu iz ESL ma zapewnic obserwatora na mecz. prawda jest taka - poswiecamy swoj prywatny czas dla was, nie mamy z tego zandych korzysci w zwiazku z tym nie wymagajcie od nas, ze bedziemy na kazde zawolanie 24/7...
potwierdzanie obecnosci obserwatora jest jak dla mnie bezcelowe - czesto ktos zapisuje na ostatnia chwile bo akurat ma wolny czas, czasem ktos wpada bez zapisywania innym razem (tak jak ja ostatnio na meczu Fx z Tribe) nie przychodza... system jest jaki, jest i niestety z powodu swojej "spolecznosci" dziala tak a nie inaczej
Nasz przypadek nie był (w moim odczuciu) jakimś kolejnym meczem ubernubów, tylko całkiem poważnym spotkaniem, które - jak już wspominałem - miało bardzo duże tło (tematy na kilku forach) i także zainteresowanie ze strony kilku klanów. Wobec tego uważam, że napisanie 1 zdania w komentarzach do meczu ze strony jednego z obserwatorów, którzy na zmianę niemal cały czas siedzą na stronie ESL nie jest wysiłkiem, którego nie dałoby się pokonać. Trwałoby to około trzy siódme minuty, a dało jasność umysłu grającym. Problem w tym, że obserwatorom najwyraźniej się nie chce i wolą poczytać i popisać jakieś bzdety w innych tematach, bo to co zauważył Maniaq - 2 liga jest jak 3 świat - najlepiej mieć jak najmniejszy kontakt, bo jeszcze jakąś chorobę weneryczną złapiemy.
No i jeszcze komentarz do tego, co napisałeś - wiem, że nigdzie nie jest napisane w regulaminie, że istnieje konieczność poinformowania drużyn grających o obecności lub jej braku na meczu obserwatora, ale tu nie chodzi wcale o regulamin, tylko o uczciwe podejście w stosunku do uczestników ligi. BTW w tym samym regulaminie nie jest napisane że obserwator musi oddychać i jeść, a jak mniemam zdarza Ci się to robić mimo tego, prawda?
Co do terminu meczu, to nie był on ustawiony na ostatnią chwilę, tylko na kilka dni wcześniej.
A, i żeby nie było, że niedoceniam Waszego trudu i pracy włożonego w ESL to powiem, że odwalacie kawał dobrej roboty i to pierwszy mój zarzut w stronę ligi, który podkreśla, że jest to na razie bardzo profesjonalne przedsięwzięcie.
Jestem zdegustowany