Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 09-01-2003, 13:56   #64
m_arko
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez ICQ do m_arko Wyślij wiadomość przez MSN do m_arko
Domyślnie

Cytat:
Napisał [6BDS
_Kot_PL]Moje statsiarskie sumienie nakazuje mi walczyc o kazda runde, o kazdy punkt, nawet jak jest on bez znaczenia - dla samej przyjemnosci jego posiadania
a moje statsiarskie sumienie mi mowi ze jak slabo idzie to trza konczyc jak najszybciej :wink: (joke)

Krupier...tak jak bylo mowione predzej ta tabelka z prawej strony nie ma nic wspolnego z ukladem laddera i jest czysto statystyczna rowniez ja moge powiedzec ze za walkower ktory przyznano nam ucieli nam 13 rund bo wynik tylko 1-0 i jak wspomnialem w poprzednim poscie to ma znaczenie tylko w przypadku ligi

a ten punkt z zasad punktowania nie wiem skad wyciagnales

art. 8

1. Pozycje w tabeli zmieniają się w sposób dynamiczny, w zależności od rozegranych meczy.
2. Na pozycję w tabeli nie ma wpływu ilość wygranych meczy lub rund, a jedynie aktualne mecze o kolejne miejsca.
3. Statystyki są tylko dodatkiem do zajmowanej przez klan pozycji w Ladderze.

Interpretowanie "kto jest lepszy" w Ladderze będzie indywidualną kwestią każdego z klanów, graczy czy bezstronnych obserwatorów. Zajmowanie pierwszego miejsca w danym momencie nie musi oznaczać posiadania najlepszego wyniku ogólnego rozegranych meczy, ale z pewnością jest powodem do dumy.
now: [Majestic]
m_arko jest offline   Odpowiedz z Cytatem