Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 11-01-2010, 19:09   #18
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Cytat:
Napisał srk76 Zobacz Wiadomość
lol , padłem. Gdzieś już pisałem o frustracji ? Powyżej klasyczny przykład bicia piany dla piany. Panowie z Hornets powinni stronę zrobić sobie w Basicu może ?
A co to za problem z flashem w dzisiejszych czasach jest bo tego nie rozumiem ?
Jeżeli ma być tak, ze strona jest przeznaczona przede wszystkim tylko dla klanowiczy to niech sobie ją napiszą w czym tylko chcą. Ważne aby ich wymagania spełniała.

Ja wyraziłem jedynie moje osobiste zdanie na temat tej strony podobnie jak dwie inne osoby przede mną, gdyż link do niej został podany na publicznym forum. W związku z brakiem flasha nie mogłem jej zobaczyć. Wyjasnilem zatem przy okazji, że używanie tej technologii tam, gdzie nie jest to konieczne, uważam za zwykłe bajeranctwo. Proszę tego nie odbierać zbyt negatywnie. Sam lubię czasami rożne bajery, ale akurat, co zrozumiałe, nie w tej dziedzinie, bo przez to nie mogę obejrzeć tej strony.

Nie jest to też przejaw żadnej frustracji tylko trzeźwe spojrzenie na problem. Flash to pod wieloma względami ciekawa technologia, ale mająca tez swoje wady. Od sporego już czasu odchodzi się jednak od używania flasha na stronach. Rozumie to zresztą sam Adobe, który nawet ma zamiar wypuścić translator z flasha na HTML-a z JavaScript. Co prawda JavaScript też ma trochę wad, ale chociaż wystarczy mu sama przeglądarka i mniej obciąża sprzęt.