Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 10-11-2004, 22:29   #7
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

TWL 2on2
Przeciwnik: Hellenic Task Force
Mapa: SF CSAR
Sklad: =Vikings=Cichson(PL), =Vikings=Mario(PL)
Wynik: 12-0 dla Wikingow

Cały mecz był rozegrany na loozika... Chociaż nigdy dotąd z Mariem nie grałem na tej mapie to graliśmy jakbyśmy się na niej urodzili...

Przeciwnik nie był za dobry... Kolesie mieli chyba 34 i 33 honory...
Ogólnie rzecz biorąc to chyba mieli kisiel w gaciach , bo bardzo się denerwowali... widać to było po ich grze...

Małe problemy na początku... zaczęliśmy grać o 21.40...
Zgłaszali żekome problemy z Hydrą... niby nie mogli się połączyć... jeden wchodził na Primary ACCDC server a drugi na Backup... Moim zdaniem to tylko oznaka nOObostwa...

DEF

1st runda trochę nerwowa... Dostałem z bazuki , bo przeoczyłem ją jak mi śmignęła w wejściu na North'cie... Ale Mario szybko załatwił sprawę z tym kolesiem... wrócił się pod pilota i czekał aż skończy się czas...
Reszty rund nie będę opisywał , bo kolesie dostawali takie baty , że jakby Darek tam grał to by chyba monitor przez okno wyrzucił...
W sumie to było tak... 2 pierwsze rundy kampiliśmy w okolicach pilota...
3. to rush... Mario zabił obydwóch delikwentów... 4 kamp... 5. powiedziałem Mariowi , że kampimy , ale sam wyszedłem troszke do przodu i ściągnąłem obydwóch... 6. kamp... i znowu 2 moje kille...

ASS

Tutaj bawiliśmy się jak na kukłach... 2 pierwsze rundy... spokojnie zrobiony heli... i potem zabijaliśmy wroga przy pilocie... wręcz miażdżyliśmy ich obrone konkretnym rushem... ale zgranym i przemyślanym... w 3. rundzie troche nas zaskoczyli... mało co bym nie wpakował Mariowi kuli w plecy... podeszli sobie bliżej heli... ale też dostali baty... noi wkońcu 3 ostatnie rundy to już zabawa... Kubuś Rozprówacz (Mario) i Johny Rozrabiaka ( czyli ja ) i kolesie na końcu ładnie stwierdzili , że jesteśmy dla nich za dobrymi graczami...

P.S

Kiedy wspomnieli o rewanżu... Spytałem na jakiej mapie chcieliby grać... i wogóle jakie mapy lubią... I ku mojemu zdziwieniu na ekranie pojawił się napis...

[HTF]Sniper[COL] has left the server
[HTF]_35_MK[CPT] has left the server

Widocznie mieli już nas dość

(by =Vikings=Cichson(PL))