Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 02-28-2012, 15:39   #42
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Jeżeli ktoś "rzuci płytą chodnikową w policjanta czy uderzy jakąś osobę postronną, która znalazła się w złym miejscu i w złym czasie" to jest po prostu zwykłym chuliganem, którego powinna spotkać za to kara. Jeżeli miałoby to jakiś związek z kibicami/stadionem/meczem (np. sytuacja miała miejsce w trakcie zadym po meczu) to dla mnie osobiście dużej różnicy nie ma. To nadal jest chuligan, którego działanie potępiam i oczekuję jego ukarania, chociażby był nie wiadomo jakim patriotą i nie wiadomo jak wspaniale oddawał cześć bohaterom.

Tych linków nie podałem jako usprawiedliwienie dla zachowań chuliganów. Linki podałem jako przeciwwaga dla manipulacji ze strony mediów, w szczególności GW i TVN. W nich nawet jak nie padają jednoznaczne stwierdzenia, że kibic=chuligan to informacje często są tak przekazywane, że sporo osób podświadomie ja tak odbierze.

I nie pisz do mnie w liczbie mnogiej. Ja się wypowiadam w swoim imieniu, bo nawet do żadnego środowiska kibicowskiego (konkretniej stadionowego) nie należę.