Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 02-27-2012, 12:44   #36
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby Zobacz Wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=cIDkhBjOS3w
Spróbujcie sobie teraz wyobrazić, czy coś takiego byliby w stanie pokazać w TVN lub zacytować w GW?
http://www.milanos.pl/vid-65682-Kibi...nil-Dzien.html
Albo takie transparenty? Podejrzewam, że jakby to była podobna oprawa, tylko antyrządowa, to by zaraz była relacja, jacy to kibole są źli.
Ale czy to jest jakaś nowość w mediach Shibby? Urodziłeś się wczoraj, że nie wiesz że zawsze najlepiej sprzedają się gwałty, morderstwa, kłotnie i gołe dupy?
Kogo interesuje strażak który uratował 10 kotków? Lepiej się sprzeda nius, że kotek został "brutalnie" przejechany przez posła PO. I to nie jest tylko domena agory i spółi, tylko wszelkich mediów. Idiokracja to ustrój jaki obecnie panuje na świecie i nie koniecznie trzeba się z tym godzić.

Druga kwestia - to szukanie na siłę konfliktu i wojny. Wystarczy spojrzeć w komentarze pod tym filmikiem na youtube (pomijając te o wzruszeniu):

Cytat:
"Wasi rodzice a czasem i rówieśnicy są zbyt zaaferowani własnymi problemami (nie mówie że niesłusznie) więc nie interesuje ich co się dzieje z patriotyzmem i łykają co mówi TVN i inne media bez cienia przemyśleń. Oby nie obudzili się za późno. W NAS NADZIEJA AMOR PATRIAE NOSTRA LEX wypiszmy to tuskowi na czole żelazem."

"kim jest to 113 ludzi? to nie rząd, to raczej nie PO, to nie komisja europejska, to nie illuminaci... więc kto...? PEDAŁY?"

"Dla mnie prawdziwa polska konczy sie w 1939r puzniej do dzisiejszych czasów to tylko masakra , ci ludzie z tamtych czasów jaki oni maja inny tok myslenia inaczej wychowani widac to golym okiem ahh zeby tak mozna bylo sie przeniesc w czasie do I Rzeczpospolitej Polski to ja bez wachania, mam nadzieje ze jeszcze przyjdzie taki czas ze polska bedzie polska a nie sprzedana"
Komentarzy mądrych znalazłem też parę, ale są w mniejszości niestety:

Cytat:
"Bardzo mnie poruszyla ta wypowiedz. Szanowni Rodacy pamietajmy o haslach: Bog, Honor i Ojczyzna, i stosujmy sie do nich nie tylko w takich okolicznosciach. Nie dewastujmy, nie niszczmy i nie rozkradajmy naszego wspolnego dobra. Dbajmy o swoj rozwoj, uzywajmy rozumu i nie dajmy sie omamiac. Stawiajmy opor zalewajacej nas nijakosci i otepieniu kreowanymi przez media/ludzi, rzadzacych krajem. Wymagajmy od siebie jesli chcemy wymagac od innych. Badzmy wzorem dla nich, badzmy ponad podzialami. "

"Alez ja szanuje tego czlowieka - BOHATERA
Tak od siebie:
Nie zione nienawiscia do zadnego rodaka. Jestem POLAKIEM i kocham ten kraj.
Przylatuje na Marsz z daleka ale tylko dlatego ze kocham a nie nienawidze.
Nie chce aby mnie nikt zmienial - czy nawracal. Nie chce rozmaiwac o prawicy , lewicy czy polityce.
Jestem Polakiem i tu jest moj dom a dom ten prawdziwy ma sie tylko jeden.
Zycze wszystkim zdrowia i rozumu."
Zmierzam do tego, że nawet nie wiesz jak łatwo zmanipulować człowieka hasłami patriotycznymi, wystarczy spojrzeć na przedwojenne Niemcy i to na jakich nastrojach społecznych hitler dochodził do rządów. Jak to się skończyło dla całego świata, nie muszę mówić.

The HardCore ____v e t e r a n
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem