Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 02-17-2012, 23:23   #34
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

PeeL nie chodzi o kvrwa ale o sposób kibicowania który imho nie jest tym jaki bym chciał aby moje dziecko oglądało i tak jak pisał Qhash 5% to już i tak za duże ryzyko żeby iść gdzieś z dzieckiem, człowieku ja niecały kilometr po osiedlu nie podwiozę od rodziców swojego brata z synem którego by miał trzymać na kolanach tylko cóż najpierw jeśli zachodzi taka potrzeba odwożę go z młodym w foteliku mojej córki a później wracam po moją ekipkę i zabieram ich pozapinanych w pasach i fotelikach do domu, żebym miał nawet 99% szans że nikt we mnie nie wjedzie o 22:00 w niedzielny wieczorek to i tak wolę nie ryzykować bo co bym kiedyś powiedział młodemu?
"wujek był prawie pewien z twoim tatą że nic się nie stanie ale ten debil jechał wypity i w nas tak grzmotnął że teraz musisz żyć z tym wózkiem inwalidzkim, no wiesz to prawie nie miało szans się zdarzyć a nie chciało mi się jechać dwa razy tego kawałeczka"

ps. chciałbym w to wierzyć że te gnojki zostaną odpowiednio potraktowani przez innych kibiców Arki (czy tam którego oni klubu byli wyznawcami)

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem