Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 02-17-2012, 09:58   #29
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

Jak dla mnie jeśli jest ryzyko, choćby 5%, że w miejscu, w którym płacę pieniądze za widowisko i gdzie chcę oderwać się od szarej rzeczywistości, może mi się stać krzywda albo tym bardziej dziecku, które jest ze mną, to wybacz - nie warto próbować.

Jak sam napisałeś - nic nie muszę prowokować, bo po prostu dostanę płytą chodnikową w głowę. To samo tyczy się klubów, np. w Krakowie, gdzie ostatnio pobito moich 3 kolegów polaków z USA. Bili ich karki, bili ich ochroniarze - w klubie, potem na ulicy. Tak 15 vs 3, bo chłopcy (moi koledzy) duzi byli, jak to amerykanie na wołowinie z polskim genem, najmniejszy 188cm i 95kg wagi. To była praktycznie egzekucja. A oni nic nie zrobili, po prostu nie wiedzieli, że w Polsce trzeba bardzo uważać, bo hołota i bydło jest wszędzie.

Myślę, że bardzo tutaj zresztą pasują słowa p. Bartoszewskiego - „trzeba przestać uważać bydło za niebydło”.

I za naruszanie nietykalności cielesnej, zwłaszcza stadnie, 5 lat, bez zawiasów.

UPDATE:
A jak chcą się lać po mordzie i dorabiać do tego jakieś prawicowe idee i fanatyzmy - niech sobie założą federacje sportów walki powiązana z klubami piłkarskimi, np. mogą się podobnie nazywać i niech się leją na ringu 10 vs 10 - i z tego jakiś pieniądz będzie, kontrola też oraz większe bezpieczeństwo dla nich samych.

Ostatnio edytowany przez qhash : 02-17-2012 o 10:55
qhash jest offline   Odpowiedz z Cytatem