Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 09-18-2004, 09:45   #4
FreshMeat
Brigadier General

Miasto: Chotomów
Wyślij wiadomość przez AIM do FreshMeat Wyślij wiadomość przez MSN do FreshMeat wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Hehe Kwasek i tu masz rację ... Jak narazie 4v4 SF to bułka z masłem :wink: ... na 2 nasze mecze jedna dosyć łatwa wygrana i jeden fortfeit. Już jesteśmy 21, a 3 przeciwnik znowu wygląda jakby miał ochotę oddać nam forfeita. Jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście zbytniej renomy nie widzę w tym ladderze .

O CB nie będę się wypowiadał, bo jak jest każdy widzi

Na poważniej to do pierwszej dziesiątki w TWL (2v2 4v4 6v6) wcale nie jest tak trudno się dostać. Problemem jest sama możliwość zaatakowania czołówki (pierwszej trójki). Do tego dochodzi wylosowanie "odpowiedniej" mapy w takim meczu (takiej, na której są w miarę wyrównane szanse) i nieustanna obrona przed niżej notowanymi. I to właśnie stanowi o trudności zdobycia tego pierwszego miejsca. Ja zauważyłem, że np. w 4v4 niesamowitego farta miał klan [Rule Number One] 1]. I miejsce zdobyli niemal z marszu (6 zwycięstw z rzędu czy jakoś tak), bo super ułożyła im się sytuacja z atakowaniem wyższych miejsc (no i doborem mapek na pewno też). Nie umniejszam ich sukcesu, bo widać, że grać umieją (znowu mają I miejsce), ale dopomogło im szczęście na początku. My w zasadzie I miejsce atakowaliśmy może z 8 razy ale tylko 3 wykorzystaliśmy (albo aż patrząc po przeciwnikach). Dobra kończę, bo miałem tylko pozdrowić Kwaska