Obejrzyj pojedynczą wiadomość
Stare 06-21-2011, 18:03   #15
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał BrYK Zobacz Wiadomość
- mało aplikacji - apple chwali się, że ma już 500 000 aplikacji, stawiam piwo każdemu, kto potrafi wymienić 5 000 ciekawych - to 1% całości.
i
Co do appla to się nie wypowiadam - to jest telefon/sprzęt dla ludzi którzy z kasą się nie liczą i lubią ogólnie produkty tej firmy. Co nie zmienia faktu, że iOS jest w tej chwili najpopularniejszym przenośnym OS-em na świecie
Cytat:
ile czasu zajmuje znalezienie czegoś ciekawego w sklepie androida?
Jak się wie czego szukać to chwilę. Sklepik działa bardzo fajnie, a jest też wersja duża na pecety i program appbrain bardzo ułatwiający wyszukiwanie fajnych aplikacji

Jak się nie wie czego szukać to i tak się przed tym odwiedza google

Nie chodziło mi tutaj o samą objętość sklepu bo wiadomo że 70% z tych aplikacji to są jakieś śmiecie. Chodziło mi głównie o to że jest wybór, konkurencja. Programy są ciągle ulepszane, praktycznie nie miałem jeszcze dnia żeby nie było jakiejś aktualizacji. Samych przeglądarek internetowych jest z 15, z czego nie nadające się do niczego testowałem tylko 2 czy 3. klienci VNC? mnóstwo, zarówno darmowych, prostych, bardziej skomplikowanych, czy niedorzecznie rozbudowanych po 80zł sztuka.

Cytat:
- system tylko dla samsunga - a jakie to ma znaczenie? Nie zdarzyło mi się jeszcze zmieniać systemu w komórce na inny, tak samo ja w nawigacji, pralce, lodówce i kuchence mikrofalowej.
Co do androida - nie ma jednego, jest android samsunga, htc, SE, itp, itd.
Tu mi chodziło o to, że jak rozwali mi się powiedzmy mój SE, i zapragnę przejść sobie na HTC czy samsunga, czy cokolwiek innego, to przechodzę na ten sam system i wszystkie moje zakupione aplikacje wędrują razem ze mną. Systemu też nie muszę uczyć się od nowa. Ba, jak zdążyłem zrobić backup, to nawet przywrócę sobie wszystkie ustawienia, aplikacje, itp. z poprzedniego telefonu

Co do tego, że nie ma jednego androida - tu się mogę zgodzić tylko do wersji(aczkolwiek 99% aplikacji działa w tej chwli na wszystkim co ma 2.1+, a telefonów bez tego systemu chyba już nie ma. A nawet jak są to jest MNÓSTWO nieoficialnych portów które często działają lepiej niż te oficialne), a różnice pomiędzy samsungowskim, htc, SE, dellowskim, motorolowskim androidem zamykają się w nakładce. A nakładkę można zmienić, upodabniając telefon do jakiegokolwiek innego systemu - jest do tego masa aplikacji w markecie (Imho tylko nakładki HTC nie warto zmieniać)

Nie jestem jakimś fanbojem tego systemu, ale jak dla mnie, jeżeli samsung nie rozszerzy bady na urządzenia innego producenta to w końcu się z tego systemu wycofa. A szkoda by było bo nie jest to wcale zły system
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem